بیشتر بخوانید

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید!

با نزدیک شدن به شب یلدا و طبق رسم و رسوم چندین ساله ما ایرانیان، افراد به دنبال تدارک برگزاری مراسم شب یلدا و دورهمی خانوادگی و دوستانه هستند. خیلی ها هم در کنار برگزاری مراسم جشن یلدا به دنبال شعر تبریک شب یلدا و متن ادبی شب یلدا هستند تا برای دوست و آشنایان خود ارسال کنند. در ادامه می توانید با ارسال پیام های تبریک شب یلدا و استفاده از انواع متن زیبا در مورد شب یلدا که در انتهای مقاله برای شما آماده کرده ایم، تبریک شب یلدا را برای دوستان و خانواده خود خاطره انگیزتر کنید. با فرا رسیدن شب یلدا یک خبر خوب نیز برای حسابداران داریم. گروه آرین سیستم به عنوان تبریک شب یلدا یک هدیه ویژه برای حسابداران و مدیران مالی در نظر گرفته است که در ادامه بیشتر با شرایط دریافت آن آشنا خواهید شد.

پیامهای تبریک شب یلدا

ایرانیان هر ساله در 30 آذر با برگزاری یکی از قدیمی ترین جشنواره های ایرانی یعنی جشن یلدا، ورود زمستان را جشن می گیرند و شب یلدا به عنوان طولانی ترین شب سال نزد ایرانیان شناخته شده است. در این بین تبادل پیام تبریک و کادو شب یلدا بسیار روال دارد. تبریک شب یلدا می تواند به صورت شعر تبریک شب یلدا یا متن کوتاه در مورد شب یلدا باشد. حتی ممکن است در ادارات تبریک شب یلدا رسمی بین مدیران و کارکنان رد و بدل بشود. در نهایت یک سری متن زیبا در مورد شب یلدا از اس ام اس تبریک شب یلدا گرفته تا شعر برای شما آماده کرده ایم که می توانید از آنها برای تبریک شب یلدا به عزیزان خود استفاده کنید. فراموش نکنید اگر دوست یا همکار حسابدار دارید برای کادو شب یلدا شما می توانید از اهدا تخفیف شب یلدایی خرید نرم افزارهای حسابداری آرین سیستم به آنها استفاده کنید.

 تبریک شب یلدا حسابداران | آرین سیستم

هدیه تبریک شب یلدا مدیران مالی | آرین سیستم

  • محفل آریایی تان طلایی، دلهایتان دریایی، شادیهایتان یلدایی، پیشاپیش مبارک باد این شب اهورایی.
  • چه سخاوتمند است پاییز که شکوه بلندترین شبش را خالصانه پیشکش تولد زمستان کرد. زمستانتان سفید وسلامت. یلدا مبارک.
  • یلدا یعنی یادمان باشد که زندگی آن قدر کوتاه است که یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت.
  • یلدای شکرگذاری ات تا همیشه برقرار باد. ای که هرسال یلدا دیده ای و هر زمستان را به چشم گذراندی و هر سرما را با تنت احساس کرده ای، آیا طراوت زندگی را لمس کرده ای که چه خوشبو می آید و چه دل انگیز به پایان می رسد؟
  • صدای تیک تاک ساعت می آید، زمان می گذرد و یلدا دستهای پاییز را در دستان زمستان می گذارد. کاش یلدا فکری به حال دستهای ما می کرد. “پیشاپیش یلدا مبارک”
  • شب یلدا شب بزم و سرور است / شبی طولانی و غم ها بدور است

شباهنگام تا وقت سحرگاه / بساط خنده و شادی چه جوراست

امسال حسابداران پیام تبریک شب یلدا را خاص تر دریافت می کنند!

شرکت آرین سیستم طبق اهداف و رسالت همیشگی خود مبنی بر حمایت مدیران مالی و حسابداران، امسال نیز مصادف با روز حسابدار شرایطی را فراهم کرده است که حسابداران بتوانند از کوپن تخفیف 1،000،000 تومانی خرید پکیج نرم افزار حسابداری شرکتی بهره مند شوند. از طرفی به خاطر بهره مندی افراد بیشتر از این امکان ویژه، نهایتاً تا پایان شب یلدا مدیران و حسابداران فرصت دارند تا با پر کردن فرم تخفیف 1 میلیونی خرید پکیج نرم افزار حسابداری از امکانات سیستم بهره مند شوند. حتی اگر شما خود در زمینه مالی فعالیتی ندارید اما دوست، همکار یا همسر حسابدار دارید می توانید با ثبت نام در این طرح، تخفیف یک میلیون تومانی را به همراه یک پیام تبریک شب یلدا به شخص مورد نظر خود هدیه دهید و او را در شب یلدا به شکل شگفت انگیز غافلگیر کنید.

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم