بیشتر بخوانید

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید!

زبان تجارت در عصر امروز علم حسابداری می باشد. تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی ، سود و زیان شرکت ها و به عبارت بهتر پردازش تمامی اطلاعات مالی با بهره گیری از علم حسابداری  و نرم افزار حسابداری انجام می گیرد.

با گسترش ارتباطات و داد و ستد های بین المللی و قرار گرفتن پول بعنوان واسطه مبادله ، سیستم حسابداری ارزش بیشتری نسبت به قبل پیدا کرد. به همین دلیل در این مطلب ، مقالات برنامه حسابداری مفیدی از جمله : مقاله حسابرسی و… را برای عزیزان آماده کرده ایم.

برای درک بهتر لازم است تعریف چند واژه اساسی را دوستان مطالعه نمایند.

حسابداری : سیستمی است که فرآیند جمع آوری ، طبقه بندی ، ثبت ، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشات مالی در آن انجام می پذیرد. تا افراد ذی نفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون سازمانی مثل بانک ها ، مجمع عمومی سازمان مورد نظر و یا مقامات مالیاتی بتوانند از  اطلاعات نرم افزار حسابداری ارزی استفاده کنند.

حسابرسی : فرایندی می باشد برای جمع‌آوری و ارزیابی خارج از طرفداری ، درباره ی ادعاهای مربوط به فعالیت ‌ها و وقایع اقتصادی برای تعیین میزان انطباق این ادعاها با معیارهای از پیش تعیین ‎شده و گزارش نتایج نرم افزار حسابداری مالی به اشخاص مربوطه.

حسابرسی اسناد مالی | آرین سیستم

حسابرسی اسناد مالی | آرین سیستم

حسابداری مدیریت : با استناد به CIMA حسابداری مدیریت به معنی تشخیص ، اندازه گیری ، جمع آوری ، تحلیل ، تفسیر و تبادل اطلاعاتی است که بتواند به مدیران در برنامه ریزی ، ارزیابی و کنترل سازمان یاری برساند و در معنای عام تر ازتصمیم سازی مدیران سازمان پشتیبانی کند.

در ادامه در بخش دانلود فایل ها لینک دانلود مقاله حسابداری مدیریت قرار داده شده است.

سایت ISI

مؤسسه ISI خدمات مربوط به پایگاه ‌های داده فهرست کتاب‌ ها و مقالات را ارائه می‌دهد.

تمامی مقالات معتبر جهانی در پایگاه داده ی موسسه isi یا بهتر است که بگیم در سایت isi بارگذاری شده اند.

مقالاتی که از این سایت دانلود می شوند بار علمی زیادی دارند و استناد به آنها برای بروز نگه داشتن دانش فنی و علوم پایه بسیار حائز اهمیت می باشد.

مطلبی برای کاربران گرامی آماده شده است ، در قسمت دانلود حاوی مقالات بسیار سودمندی در زمینه علم حسابداری می باشد.

به دلیل اینکه حسابداری از علوم مشترک بین ملل می باشد ، طبیعتا مقالاتی که به زبان رسمی جهانی نگارش می شوند برای دانشجویان و استادان هموطن سودمند خواهند بود. سعی کردیم با جستجو و تحقیق در فضای مجازی و سایت های دانلود مقالات حسابداری رسمی از جمله سایت isi ، مقاله isi حسابداری و مقاله انگلیسی حسابداری پرباری را پیدا کنیم.

سایت isi | آرین سیستم

سایت isi | آرین سیستم

سایت تخصصی حسابداری

با توجه به اهمیت برنامه حسابداری در سالهای اخیر ، در فضای مجازی هم رشد انجمن های حسابداری چشم گیر بوده است. برخی از واحدهای حسابداری و حسابرسی با ایجاد صفحاتی در اینترنت بصورت آنلاین حسابداری شرکتها از جمله : حسابداری شرکتهای پیمانکاری ، حسابداری شرکتهای بازرگانی ، حسابداری شرکتهای تولیدی را انجام می دهند.

سایت های دیگری نیز هستند که با مراجعه به آنها می توان مقاله های حسابداری متنوعی مانند : مقاله حسابداری دولتی و مقاله لاتین حسابداری را دانلود کرد. که اغلب آنها دانلود رایگان مقاله حسابداری را امکان پذیر کرده اند.

در این مطلب سعی برآن شد تا مفاهیم حسابداری و مقالات علمی خوبی برای کاربران گرامی سایت آرین سیستم آماده شود. امید داریم این مطلب نیز همانند مطالب قبلی مورد رضایت دوستان عزیز قرار گیرد.

  دانلود مقاله حسابداری

دانلوددانلود فایل : مقاله حسابداری مالی
فرمت : PDF  – حجم فایل ۱ مگابایت

دانلوددانلود فایل : مقاله حسابداری مدیریتی
فرمت : PDF  – حجم فایل ۱ مگابایت

دانلوددانلود فایل : مقاله حسابداری انگلیسی
فرمت : PDF  – حجم فایل ۱ مگابایت

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم