تماس
جلسه دموکاتالوگ
عضویت در خبرنامه

5 نکته قبل از خرید نرم افزار چک و بانک برای شرکت

5 نکته قبل از خرید نرم افزار چک و بانک برای شرکت

امروزه با پیشرفت و تغییر کسب و کار و فعالیت های تجاری رابطه سازمان ها با بانک ها دچار تغییرات بسیاری شده است. یکی از این تغییرات استفاده از انواع مختلف چک های بانکی در نرم افزار خزانه داری برای انجام کارهای تجاری است. چک ها اسناد مهم و معتبری هستند که کاربرد زیادی در مبادلات سازمان ها دارند. با اینکه استفاده از چک روند انجام مبادلات مالی را آسان تر و سریع تر کرده است ولی همواره امنیت چک ها ، یکی از دغدغه های اساسی صادر کنندگان چک ها بوده است. خرید نرم افزار چک و بانک یکی از روش های انجام کارهای مربوط به چک و بانک و استفاده از نرم افزار چک و بانک است که توسط شرکت های نرم افزاری مختلفی ارائه شده است. خرید نرم افزار چک و بانک با قابلیت های بسیاری که دارد ، مزایای بسیاری برای سازمان فراهم می کند. هنگام خرید یا دانلود نرم افزار چاپ چک باید نکاتی را در نظر داشت که در ادامه تعدادی از این نکات را ارائه خواهیم داد.

نکات مهم قبل از خرید نرم افزار مدیریت چک

هنگام خرید نرم افزار چک و بانک باید به 5 نکته مهم زیر توجه کرد:

  1. نرم افزار ثبت چک باید یکپارچه و با قابلیت انعطاف پذیری بالا باشد :

امروزه یکی از دلایل مهم برای خرید نرم افزار چک و بانک و نرم افزار صندوق ، قابلیت یکپارچگی در آن است. هنگام خرید یا دانلود نرم افزار بانک باید به این نکته توجه کنیم که صندوق نرم افزاری چک و بانک توانایی ایجاد ارتباط بین سیستم های مختلف را داشته باشد. به عنوان مثال نرم افزار راس گیری چک بین سیستم حسابداری ، سیستم خزانه داری ، خرید و فروش و تسهیلات باید ارتباط ایجاد  کند.

نرم افزار چک و بانک | آرین سیستم

سیستم خزانه داری | آرین سیستم

 

  1. قابلیت تعریف کاربران به صورت نامحدود :

یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید نرم افزار دریافت و پرداخت باید به آن توجه کرد ، تعداد کاربران این نرم افزار است. بسیاری از سازمان های بزرگ ، تعداد کاربران بسیاری زیادی دارند و در آینده هم به تعداد آن ها افزوده خواهد شد ، خرید نرم افزار چک و بانک باید توانایی افزایش کاربران را به صورت نامحدود و رایگان ، همچنین قابلیت تعریف سطح دسترسی های مختلف برای کاربران را داشته باشد.

  1. مدیریت تمام اطلاعات سازمان در یک پایگاه داده :

یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید نرم افزار خزانه داری و نرم افزار صدور چک باید به آن توجه کرد ، یکپارچگی پایگاه های داده است. استفاده از یک پایگاه داده به جای چندین پایگاه داده ، گسستگی های بین داده ها را از بین می برد و مانع ذخیره داده های تکراری می شود.

  1. قابلیت ارتباط نرم افزار چک و بانک با نرم افزارهای مختلف office :

ارائه گزارش از فعالیت ها و برنامه ها در قالب های مختلف ، از ویژگی های نرم افزار چک و بانک به حساب می آید. برنامه چاپ چک باید توانایی ارتباط و ارائه گزارش های لازم در قالب Word ، Excel  و هم چنین Pdf را داشته باشد.

  1. قابلیت پشتیبانی آنلاین :

امروزه استفاده از اینترنت بسیار گسترش یافته است. استفاده از اینترنت باعث دسترسی به اطلاعات در هر زمان و هر مکانی شده است. هنگام خرید نرم افزار چک و بانک باید به این نکته توجه کرد که این سیستم قابلیت گزارش گیری به صورت آنلاین و از طریق دستگاه های الکترونیکی مانند تبلت و تلفن همراه را داشته باشد.

نرم افزار چک و بانک | آرین سیستم

دستگاه پرفراژ چک | آرین سیستم

امروزه مسائل مربوط به خرید نرم افزار چک و بانک در سازمان های مختلف اهمیت بسیاری دارند ، به همین دلیل در این مقاله به معرفی نرم افزار چک و بانک و 5 نکته مهم که هنگام  دانلود رایگان یا خرید نرم افزار چک و بانک و نرم افزار چاپ چک باید به آن توجه شود پرداختیم. امیدواریم استفاده از این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دانلود مقاله نکات قبل از خرید نرم افزار چک و بانک

دانلوددانلود فایل : مقاله نکات قبل از خرید نرم افزار چک و بانک
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

[av_one_fourth av_uid=’av-260sr3′]

[/av_one_fourth]

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

  1. اکرم ایران پاک
    2 اکتبر 2016 ساعت 10:04

    سلام من تو تنظیمات چاپ چک مشکل دارم لطفا راهنمایی بفرمائید