سازمان بازاریابی و فروش آرین سیستم

 مکانی برای چالش های فروش

هیچ محدودیت مکانی برای فروش ArianERP وجود ندارد

گستره فروش نرم افزار ArianERP در سراسر ایران

سازمان بازاریابی و فروش

حال و هوای امروز تجارت نشان دهنده تحولات سریع و گسترده در تمام ابعاد است. آنچه به یقین می توان گفت این است که چنانچه کشوری به هر علتی مانند عدم بهره مندی از تبلیغات فروش و مشاوره بازاریابی و فروش، نتواند به این موج تحولات به پیوندد به سود دیگران بسیاری از فرصت های کسب و کار را از دست دهد د امروزه چه مدیر یک سازمان بزرگ باشید چه صاحب یک  فروشگاه کوچک قطعاً اصطلاحاتی از شبکه فروش مانند سوشیال مارکتینگ را در جزوات و مجله مدیریت بازاریابی شنیده اید.

با این حال بسیاری از مدیران به صورت علمی با مدیریت تبلیغات و بازاریابی و اهمیت آن در کسب و کار آشنایی ندارند، بنابراین واحد مشاوره فروش و بازاریابی گروه داده پردازی آرین سیستم تحت مقاله بازاریابی اینترنتی سعی دارد ضمن معرفی خدمات مشاور فروش خود، صاحبان کسب و کارهای مختلف را با اهمیت تبلیغات و فروش خصوصآ در زمینه سیستم حسابداری بیشتر آشنا کند.

 علم مدیریت و بازاریابی با گذشت زمان توسعه و تکامل یافته و اهداف بازاریابی نیز تغییر یافته است، به طوری که بسیاری از صاحبان نظران مهندسی فروش و بازاریابی به تاثیر بازاریابی نرم افزار به عنوان یکی از شاخه های علوم مدیریت بر اقتصاد و زندگی مردم اعتقاد نداشتند.

سازمان بازاریابی و فروش

اهمیت بازاریابی و مدیریت بازار

فروش بیشتر: بدون در نظر گرفتن خدمات و نوع کالا در حال ارائه و نوع استراتژی در نظر گرفته شده، زمانی که مردم متوجه شوند کسب و کار شما وجود خارجی دارد و به خوبی مشاوره بازاریابی اینترنتی بتوانند شما را به اهداف برساند احتمال اینکه در ساعات اولیه شاهد افزایش فروش خود باشید وجود دارد.

آشنایی با معیارهای تجارت: چه مسئولیت اداره یک شرکت نرم افزاری را بر عهده داشته باشید چه صاحب یک نانوایی باشید داشتن معیارهای موفقیت در زمینه نوع فعالیت به همراه آموزش مارکتینگ می توانند در سود آوری کسب و کار شما فاکتور مهمی باشد و تصمیم گیری بررسی عوامل کسب و کار را برای شما آسان کند. شما در کنار سنجش شاخص‌های تلاشتان می توانید با پاسخ مشتریان بلقوه به محرک های خاص تبلیغات و بازاریابی اینترنتی آشنا گردید.

 جلب اعتماد مشتریان: هر چه شرکت و کسب و کار شما بهتر معرفی شود افراد بیشتری به شما اعتماد می‌کنند چرا که اگر روزی خود شما بخواهید به کسی اعتماد کنید مطمئناً به یک دوست اعتماد میکنید تا به یک غریبه که هیچ شناختی از او ندارید. اما باید این نکته را در نظر بگیرید که اعتماد سازی در در یک شب به وجود نمی آید و اگر به شرکت‌هایی که اعتماد شما را جلب کرده‌اند فکر کنید به این نتیجه می رسید از اولین تبلیغات چندین سال طول کشیده است تا نظر شمارا جلب کنند بنابر این می توانید با آموزش و مطالعه راهکارهای اعتماد سازی در صنایع مختلف مانند ماهنامه مدیریت بازاریابی و تبلیغات حداقل مدت زمان اعتماد سازی اصولی در کسب و کار را بالاترین بازدهی فروش کسب نمایید.

اهمیت بازاریابی و مدیریت بازار

تکنیک ها و روش های بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی با موتورهای جستجو: در تعریف بازاریابی اینترنتی موتورهای جستجو یکی از ابزارهای اولیه اما مهم در بازاریابی اینترنتی می باشد به دو صورت رایگان و پولی بازاریابی اینترنتی با موتورهای جستجو انجام می شود. در روش رایگان با استفاده از تکنیک های سئو و بهینه سازی صحیح و اصولی نتایج جستجو بالاتری وبسایت شما نسبت به سایر وبسایت های قرار می گیرد و بازدیدکنندگان بیشتری از وب سایت شما، فروش را افزایش دهند. در روش پولی موتورهای جستجو معروف مانند گوگل با پرداخت هزینه در جهت ارتقای بازاریابی اینترنتی این امکان را به کاربران می دهند که به که با یک کلمه کلیدی خاص در بالای نتایج جستجو ظاهر شود.

بازاریابی اینترنتی با شبکه‌های اجتماعی: استفاده از شبکه‌های اجتماعی مثل فیسبوک در اینترنت مارکتینگ از دیگر روش بازاریابی اینترنتی می باشد که به دو صورت رایگان و پولی انجام میشود. در روش رایگان در شبکه های اجتماعی فعالیت های منظم شما کاربران را با محصولات و برند شما آشنا می کند روش پولی نیز شما در صفحات مختلف شبکه ها در ازای پرداخت هزینه ظاهر می شود.

ایمیل مارکتینگ: یکی دیگر از ابزار مهم و کاربردی بازاریابی اینترنتی است که به بیان ساده شامل ارسال ایمیل های گروهی به تعداد زیادی از کاربران جهت تشویق آنها به بازدید از وبسایت و خرید می باشد، در استفاده از روش وب مارکتینگ باید دقت کرد چراکه بازاریابی اینترنتی از طریق ایمیل مارکتینگ ارکانی دارد که مهمترین آنها احترام به مشتری است و باید رعایت گردد. قرار دادن لینک لغو عضویت در ایمیل های ارسالی بسیار مهم است.

ما منتظر شما هستیم تا…

 • شرایط کاری و نیازهای ویژه سازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره وری به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم

ما منتظر شما هستیم تا…

 • شرایط کاری و نیازهای ویژه سازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره وری به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

 • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم