بیشتر بخوانید

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید!

سیستم­ اتوماسیون اداری تحت وب به عنوان سیستم جهانی به شکل­ ها و جریانات گوناگون در جهت بهبود ارتباطات سازمانی اهمیت به سزایی دارد زیرا اطلاعات برای مدیران یک منبع اصلی و با ارزش است. ظهور تکنولوژی و مفاهیم جدید و امکان استفاده از اینترنت در نسل سوم سیستم اتوماسیون اداری موجب طراحی و پیاده سازی نرم افزار اتوماسیون اداری با بالاترین کیفیت شد تا مدیران بتوانند از هر نقطه و در هر زمان از اطلاعات سازمان خود مطلع شوند. در حال حاضر در سراسر دنیا و حتی ایران به دلیل قابلیت­ ها و مزایای فراوان وب، تمام نرم افزارهای اداری و سازمانی به جای سیستم عامل، به کاملترین شکل با امکانات منحصر به فرد سیستم اتوماسیون اداری تحت وب می توانند تمام فرآیندهای سازمانی، پیگیری کارها، مکاتبات و … را با سرعت بالا و امنیت پاسخگو باشند. در ادامه بیشتر با مزایای اتوماسیون اداری تحت وب آشنا خواهید شد.

سیستم اتوماسیون اداری تحت وب چیست؟

اینکه در سازمانی از مدیریت گرفته تا پرسنل بپذیرند که دیگر روش­های قدیمی پاسخگوی نیازهای امور اداری نیست و برای موفقیت و یکپارچگی اطلاعات باید از ظرفیت­ها و روش­های جدید همچون سیستم اتوماسیون اداری با کاربری وب استفاده کنند موجب می شود شاهد مدیریت بهتر و نظم در کارهای خود بشوند. سازمان­ ها به راحتی می توانند شاهد حذف محدودیت­ های سخت افزاری و حذف کاغذ بازی باشند چرا که در سیستم اتوماسیون اداری تحت وب محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد و این خود مهمترین ویژگی تحت وب بودن اتوماسیون اداری می باشد و به راحتی می توان حتی خارج از ساعت کاری به انجام و بررسی برخی از کارهای اداری دسترسی داشت. تحت وب بودن سیستم اتوماسیون اداری به ساده ترین حالت ممکن در هر شرایطی و از همه جا به دلیل پرتابل بودن و خودکار سازی فرآیند مکاتبات اداری، موجب سرعت و تسهیل ثبت و دسترسی به بایگانی نامه ­ها می شود و در نهایت شاهد یک سیستم اتوماسیون اداری تحت وب منسجم با طراحی کارآمد و بهینه عملیات اداری خواهیم بود.

مزایای تحت وب بودن سیستم اتوماسیون اداری چیست؟

بررسی ­های انجام شده در بیشتر شرکت­ ها حکایت از آن دارد که با توجه به نیاز و استانداردهای هر سازمان سیستم اتوماسیون تحت وب جهت ارائه بموقع پاسخ به طرف­ های تجاری و غیرتجاری، و جهت تسهیل در مدیریت و دسترسی به مکاتبات موجب پیشرفت چندین برابری سازمان­ها شده است. در هر کجا که باشید تنها با دسترسی به اینترنت و رعایت اصول ایمنی به راحتی می توانید به پرتال اتوماسیون اداری خود دسترسی داشته باشید و از دیگر مزایای اتوماسیون اداری تحت وب بهره مند شوید. به طور کلی مزیت های اتوماسیون شامل موارد زیر می باشد :

– مدیریت اسناد و نامه­ های الکترونیکی

– شماره دهی اتوماتیک اسناد

– جستجوی پیشرفته بر اساس پارامترهای تعریف شده

– یادآوری وظایف و جلسات

– تعریف محدوده مجاز دسترسی و اجرای عملیات کاری

– امکان دریافت و ارسال ایمیل

– امکان تعریف امضاء دیجیتال بر اساس سطح دسترسی به نامه و …

اما نباید فراموش کرد که به صورت کاربردی مزایای اتوماسیون اداری تحت وب به دو دسته زیر تقسیم می شود:

 

مزایای اتوماسیون اداری بطور مستقیم

مزایایی که بر روی نقدینگی شرکت تاثیر مستقیم دارند و قابل اندازه گیری هستند و همچنین باعث صرفه جویی در زمان انجام کار و افزایش بازدهی خروجی می شود، جزء مزایای تحت وب سیستم اتوماسیون اداری محسوب می شوند و به صورت مستقیم در نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب محسوب می شوند و به صورت مستقیم شامل مزایای زیر می باشد :

– افزایش کیفیت انتقال و ارتباط اطلاعات

– کاهش فعالیت ­های مازاد نظیر نگهداری و بایگانی اسناد

– کاهش فعالیت­ های غیر ضروری

– افزایش امنیت و صحت اطلاعات

– کنترل بهتر بر روی انجام کار با وجود تقسیم کار

– حداقل کار برای تبدیل اطلاعات به فرمت­ های تصویری و نوشتاری

– مدیریت  بهتر پرسنل به کمک امکاناتی نظیر گردهمایی و کنفرانس از راه دور

 

مزایای اتوماسیون اداری بطور غیر مستقیم

بر خلاف بررسی نتایج کوتاه مدت در مزایای مستقیم سیستم اتوماسیون اداری تحت وب، مزایای اتوماسیون اداری بطور غیر مستقیم غیر کمی می باشد و نتایج سودآوری و رشد آن به صورت بلند مدت بررسی و موجب غنی شدن سازمان می شود. از دیگر مزایای غیر مستقیم سیستم اتوماسيون اداری می توان اشاره کرد به :

  • کاهش وابستگی جهت امور ارتباطی به سازمان­ های دیگر
  • افزایش کنترل و نظارت بر انجام کار بین سازمانی
  • مشاهده افزایش رضایت شغلی کارکنان
  • ارائه خدمات در اسرع وقت و رضایت مشتریان
  • افزایش رقابت و عکس العمل به فرصت ­ها و فشاره

 

مشاوره رایگان خرید نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب آرین سیستم

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نرم افزار سیستم اتوماسیون اداری تحت وب آرین سیستم می توانید مستقیما با شماره تلفن 02143027 تماس حاصل فرمائید و یا اینکه با کلیک روی تصویر زیر و اقدام برای مشاوره رایگان و همچنین درخواست دمو و کاتالوگ، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

درخواست دموی نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب آرین سیستم

درخواست دموی نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب آرین سیستم

 

دانلود PDF | مزایای اتوماسیون اداری تحت وب در سازمان ها

دانلوددانلود این مقاله : دانلود مقاله
فرمت : PDF حجم 1 مگابایت

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم