مشاوره
جلسه دموکاتالوگ

درخواست دمو نرم افزار

مدیرانی که یکپارچه فکر می‌کنند

ما را انتخاب می‌کنند!

مشاوره رایگان آرین سیستم، همراه شما در انتخاب نرم افزارهای یکپارچه

خرید یک نرم افزار ERP نیاز به بررسی و دقت بسیار بالایی دارد. برای خرید نرم افزار ERP اصولا شرکت‌ها مسائل گوناگونی از جمله قیمت نرم افزار، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، امنیت و… را بررسی می‌کنند. البته برای بدست آوردن اطلاعات کافی درباره این مسائل، به بررسی توسط واحدهای مختلف سازمانی نیاز می‌باشد. این امکان در شرکت آرین سیستم به این صورت می‌باشد که شما می‌توانید با توجه به مسائل مختلف به صورت حضوری و یا غیرحضوری با امکانات و قابلیت‌های متنوع نرم افزار ERP آرین آشنا شده و انتظارات خود را از نرم افزار بیان نمایید.

 

درصورتی که شما قابلیتی را بخواهید که در نرم افزار ERP آرین وجود نداشته باشد، تیم تولید اقدام به بررسی ویژگی ها نموده و در صورت امکان، ویژگی های مورد نظر مشتریان را به نرم افزار اضافه خواهد نمود.

اهداف شرکت آرین سیستم از برگزاری جلسات دموی نرم افزار

  بررسی نیاز های مشتریان

  آشنایی مشتریان با نرم افزار حسابداری آرین سیستم

  شخصی سازی نرم افزار برای مشتریان

می خواهم درخواست جلسه دمو را ارسال کنم

زمان دمو را برایم تنظیم کن !
لطفاً چند لحظه منتظر بمانید ...

اهداف و روند برگزاری جلسات دمو نرم افزارهای آرین سیستم

در حالت کلی اغلب مشتریان شرکت داده پردازی آرین سیستم برای خرید نرم افزار حسابداری آرین سیستم این مراحل را طی می نمایند: هنگامی که مشتری برای خرید نرم افزار ERP با واحد فروش تماس می گیرد، اطلاعات مورد نیاز به وی ارائه می‌شود. مشتری همچنین می‌تواند کاتالوگ‌های نرم افزار را دانلود نموده و یا از مشاوران شرکت در صنعت خود کمک بگیرد. معمولا مدیر IT شرکت پس از بررسی اولیه، سوالات خود درباره امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، امنیت و سایر ویژگی‌های نرم افزار ERP را بیان می‌کند. در مرحله بعد در جلسات دموی نرم افزار ERP، مدیران مالی و ارشد شرکت می‌توانند به صورت حضوری یا غیر حضوری در جلسات معرفی نرم افزار شرکت نموده و با امکانات این نرم افزار آشنا شوند و همچنین سوالات و انتظاراتی که از نرم افزار دارند را بیان نمایند و بررسی های مورد نیاز درباره نرم افزار را انجام بدهند.

برخی از مشتریان

مشتریان ما