درخواست دمو نرم افزار

مدیرانی که یکپارچه فکر می‌کنند
ما را انتخاب می‌کنند!

فقط یک جلسه مشاوره رایگان آرین سیستم ، دید خود را از نرم افزار های یکپارچه منسجم کنید!!

انتخاب یک نرم افزار ERPجهت خرید نیاز به بررسی و دقت بسیار بالایی دارد. برای بررسی و خرید یک نرم افزارERP اصولا شرکت ها مسائل گوناگونی ازجمله قیمت نرم افزار، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، امنیت و ... را بررسی می کنند و برای بدست آوردن اطلاعات کافی درباره این مسائل نیاز به بررسی توسط واحد های مختلف سازمانی می باشد. این امکان در شرکت آرین سیستم به این صورت می باشد، که شما می توانید با توجه به مسائل مختلف به صورت حضوری و یا غیر حضوری با امکانات و قابلیت های متنوع نرم افزارERP آرین آشنا شده و انتظارات خود از نرم افزار را بیان نمایید.

درصورتی که شما قابلیتی را بخواهید که در نرم افزار ERP آرین وجود نداشته باشد، تیم تولید شرکت اقدام به بررسی ویژگی ها نموده و در صورت امکان، ویژگی های مورد نظر مشتریان را به نرم افزار اضافه خواهد نمود.

اهداف شرکت آرین سیستم از برگزاری جلسات دموی نرم افزار

بررسی نیاز های مشتریان

آشنایی مشتریان با نرم افزار حسابداری آرین سیستم

افزودن امکانات و ویژگی های مورد نظر مشتریان به نرم افزار

می خواهم درخواست جلسه دمو را ارسال کنم

زمان دمو را برایم تنظیم کن !
لطفاً چند لحظه منتظر بمانید ...

اهداف و روند برگزاری جلسات دمو نرم افزارهای آرین سیستم

در حالت کلی اغلب مشتریان شرکت داده پردازی آرین سیستم برای خرید نرم افزار حسابداری آرین سیستم مراحل زیر را طی می نمایند. هنگامی که مشتری برای خرید نرم افزار ERP با واحد فروش شرکت تماس می گیرد، اطلاعات ورد نیاز به وی ارائه شده و همچنین مشتری می تواند کاتالوگ های نرم افزار را دانلود نموده و یا از مشاوران شرکت در صنعت خود کمک بگیرد. پس از بررسی اولیه اصولا مدیر آی تی شرکت سوالات خود درباره امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، امنیت و سایر ویژگی های نرم افزار ERP را بیان می کند. در مرحله بعد در جلسات دموی نرم افزار ERP، مدیران مالی و ارشد شرکت می توانند به صورت حضوری و یا غیر حضوری در جلسات معرفی نرم افزار شرکت نموده و با قابلیت ها و امکانات این نرم افزار آشنا شوند و همچنین سوالات و انتظاراتی که از نرم افزار دارند را بیان نمایند و بررسی های مورد نیاز درباره نرم افزار را انجام بدهند.

مشتریان ما

درخواست دمو مشتریان آرین سیستم
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم