شرکت هایی که با گروه نرم افزاری آرین سیستم همکاری می‌کنند

تمرکز و هدف ما رضایتمندی مشتریان است

شرکت داده پردازی آرین سیستم ​

شرکت داده پردازی آرین سیستم به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان از سال 1383 با همکاری جمعی از متخصصین و نخبگان صنعت نرم افزار و فناوری اطلاعات پا به صنعت تولید نرم افزارهای یکپارچه گذاشته است. این شرکت در اوایل فعالیت خود، محصولی کاملا منعطف و یکپارچه به نام ArianMIS تولید می کند که طی تحقیقات بازار و تحلیل رقبا از جمله منعطف ترین نرم افزارهای برای رفع نیازهای صنعت است.

شرکت داده پردازی آرین سیستم
شرکت مبنا داده آرین سیستم

شرکت مبنا داده آرین سیستم

شرکت مبنا داده آرین سیستم در سال 1387 به منظور توسعه شبکه تولید و فروش نرم افزار آرین سیستم تاسیس گردید . این شرکت یکی از شرکتهای مجموعه گروه نرم افزاری آرین سیستم می باشد که در سال 1394 توسعه نرم افزار های نسل سوم آرین سیستم را در دستور کار خود قرار داده است.

شرکت توسعه طراحان آرین سیستم

شرکت توسعه طراحان آرین سیستم توسط موسسین گروه نرم افزاری آرین سیستم در سال 1391 با هدف ارائه خدمات شبکه های متمرکز و سخت افزار به مشتریان گروه آرین سیستم تاسیس گردید . اکنون این شرکت به عنوان یکی از بازوهای اصلی گروه نرم افزاری آرین سیستم در ارائه خدمات جامع شبکه به مشتریان گروه آرین سیستم شناخته شده است .

شرکت توسعه فرس آرین

شرکت توسعه فرس آرین

شرکت توسعه فرس آرین سیستم در سال 1386 به منظور ارائه خدمات مشاوره مدیریت به مشتریان گروه نرم افزاری آرین سیستم توسط موسسین آرین سیستم ، تاسیس گردیده است . ارائه خدمات مالی ، حسابرسی ، و مشاوره مدیریت از اهم اهداف این شرکت می باشد .

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم