مشاوره
جلسه دموکاتالوگ

در آرین سیستم استخدام خواهید شد اگر…

حرفه ای، باتجربه و مشتری مدار هستید

استخدام شرکت نرم افزاری آرین سیستم

استخدام شرکت نرم افزاری آرین سیستم

مشاغل استخدام شرکت نرم افزاری آرین سیستم مناسب چه افرادی می باشد؟ مدیران بسیاری از شرکت های نرم افزاری بنا به دلایلی ترجیح می دهند که جذب افراد حرفه ای و متخصص را در برنامه کاری خود قرار ندهند تا در هزینه های شرکت خود صرفه جویی داشته باشند! اما ما در شرکت مهندسی کامپیوتر آرین سیستم، تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین ها را جذب کنیم و از آنها حمایت کنیم. مخاطبان استخدام در شرکت نرم افزاری، عمدتا دانش آموختگانی هستند که به تازگی در یکی از گرایش های مختلف علوم کامپیوتر فارغ التحصیل شده اند و در پی استخدام کارشناس نرم افزار در شرکتهای نرم افزاری ایران هستند.

مراحل استخدام شرکت نرم افزاری آرین سیستم به گونه ای تنظیم شده است که تنها افرادی که در کار خود حرفه ای و باتجربه هستند می توانند در آزمون ها و مصاحبه های استخدام در شرکت نرم افزاری آرین سیستم موفق شوند. دلیل سخت گیری آرین سیستم هنگام استخدام کارشناس نرم افزار چیزی جز شایسته سالاری نمی باشد زیرا معتقد هستیم تنها کسانی که در کار خود تخصص دارند می توانند باعث رشد و پیشرفت هر چه بیشتر شرکت مهندسی نرم افزار آرین سیستم شوند. بنابراین اگر خود را حرفه ای می دانید، هر چه سریع تر برای استخدام شرکت نرم افزاری آرین سیستم اقدام کنید.

جداکننده
آرین سیستم چه ویژگی هایی دارد؟

آرین سیستم چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی های آرین سیستم از دید همکاران

محیط کاری آرین سیستم به دلیل پویایی بالا، مناسب افراد حرفه ای می‌باشد

آرین سیستم فرصت کسب تجربه و متخصص شدن را برای پرسنل خود محیا می‌کند

استخدام کارشناس نرم افزار در آرین سیستم آسان نیست و فقط افراد ماهر جذب می‌شوند

مشتری مدار بودن، اولین شرط در استخدام شرکت نرم افزاری آرین سیستم می‌باشد

پرسنل از ابتدای استخدام در شرکت نرم افزاری، ارزشمند بودن خود را بخوبی حس می‌کنند

ویژگی های آرین سیستم از دید مشتریان

میزان توانایی های علمی و فنی متخصصان آرین سیستم تحسین برانگیز می باشد.

تجربه کارشناسان آرین سیستم در خدمات دهی محصولات به خوبی مشهود است.

مشتری مداری و حس تعهد مسئولین آرین سیستم، موجب اعتماد مشتریان شده است.

نظارت دقیق واحد مراقبت از مشتریان آرین سیستم بسیار رضایت بخش می باشد.

توجه آرین سیستم به امور رفاهی پرسنل خود، یکی از رموز موفقیت این شرکت است.

رده های شغلی مورد نیاز آرین سیستم

با توجه به اینکه آرین سیستم یکی از پیشتازان موفق نرم افزارهای مالی و اتوماسیون اداری در کشور می باشد و کیفیت خدمات دهی بیش از پیش در آرین سیستم اهمیت پیدا کرده است، لذا پروسه های استخدام شرکت نرم افزاری آرین سیستم در بالاترین سطح انجام می گیرد و فرم های استخدام نرم افزار متقاضیان کار، به دقت بررسی می شود تا بتوانیم بهترین ها را به مصاحبه های استخدام شرکت کامپیوتری آرین سیستم دعوت کنیم. استخدام لیسانس نرم افزار و جذب افراد متحصص و باتجربه، سالهاست که جزو سیاست های استخدام شرکت مهندسی آرین سیستم می باشد و رزومه های استخدام شرکت نرم افزاری آرین سیستم طبق این سیاست ها مورد بررسی قرار می گیرد. اگر برای استخدام در شرکت نرم افزاری ما آماده هستید، به قسمت «رده های شغلی مورد نیاز » برای استخدام در شرکت نرم افزاری آرین سیستم مراجعه کنید و شغلی را که در آن تجربه و تخصص دارید را انتخاب کنید.