مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
درباره آرین‌ سیستم

درباره آرین‌ سیستم

شرکت داده پردازی آرین سیستم در سال 1383 توسط جمعی از متخصصین و نخبگان تحلیل نرم افزار و کارشناسان ارشد حسابداری با شعار  انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار آرین سیستم ” فعالیت خود را آغاز کرد. آرین سیستم توانسته است با هدف همگام سازی و تولید نرم افزار مدیریت یکپارچه و با بررسی بسیاری از نرم‌افزار‌های موجود در بازار، نیاز مشتریان را به خوبی شناسایی کرده و نرم افزار حسابداری آرین سیستم را تولید کند.

پشتکار و دقت تا حدی بود که شرکت آرین سیستم توانسته است با گذشت کمتر از دو دهه از فعالیت خود ، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار در حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری و حسابداری بردارد. و در سال های اخیر با بکارگیری آخرین دست آوردهای فناوری اطلاعات و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی در زمینه اجرا و پشتیبانی شبکه نیز توانسته است نسبت به رقبای خود سرعت عمل بیشتری داشته باشد.

کاتالوگ معرفی

هدف و ماموریت

شناسایی نیاز مشتری شناسایی نیاز مشتری

آرین سیستم معتقد است برای شناسایی نیاز مشتری و نزدیک شدن به واقعیت بازار باید به دید شریک تجاری گروه آرين به مشتریان نگاه کرد. بنابراین تمام تلاش آرین سیستم تولید نرم افزارهای در خور شخصیت صنعتگران است.

ارائه جدیدترین نرم افزار اتوماسیون اداری با کاربری آسان ارائه جدیدترین نرم افزار اتوماسیون اداری با کاربری آسان

چشم انداز گروه آرین سیستم پاسخ به نیاز مدیران و فعالان صنایع اقتصادی می باشد و همیشه در صنایع مختلف درباره آرین سیستم به عنوان تولید کننده نرم افزار بسیار منعطف با کاربری آسان اما کاربردی صحبت می‌شود.

مشتری مداری مشتری مداری

بینش مشتری مداری مدیران آرین سیستم باعث شده تا مشتریان از نقش تعیین کننده نرم افزار آرین در پیشرفت فضای کسب و کار خود آگاه باشند. بدیهی است که مشتری مداری در آرین سیستم به معنای پاسخگویی و پیشتیبانی دائمی بوده و در صورتی که مشتریان نیاز به ایجاد تغییر در نرم افزار ارین خود داشته باشند به راحتی می‌توانند درخواست خود را با کارشناسان آرین سیستم در میان گذاشته و تغییرات درخواستی خود را بعد از بررسی و تحلیل اولیه در نسخه جدید نرم افزار مشاهده نمایند.

 

افتخارات و ارزش ها

انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار آرین سیستم از جمله دلایل ممتاز بودن آرین است. پشتکار و دقت آرین سیستم در تحقق این ارزش به قدری بوده است که با گذشت کمتر از دو دهه از فعالیت خود، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار در حوزه نرم افزار ERP بردارد و پس از کسب موفقیت های پی در پی از جمله دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنعت ، معدن و تجارت در سال 95 ، این بار نیز از شرکت IMO ایتالیا گواهینامه ISO 10002 و ISO 10004 را از شرکت IMO ایتالیا دریافت و موجب افزایش افتخارات خود به عنوان شرکت فعال در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و اداری شود.

گروه نرم افزاری آرین سیستم در راستای ارزش آفرینی و توسعه بازار از طریق تامین رضایتمندی مشتریان، استانداردهای گواهینامه ISO10002 و ISO10004 را سرلوحه کار خود در طراحی و به کارگیری نرم افزار CRM در جهت مشتری مداری قرار داده و تلاش می کند به اهداف زیر دست یابد:

  • شناسایی نیازهای حال و آتی مشتریان و تامین و برآورده ساختن آنها
  • رسیدگی به شکایات مشتریان به بهترین نحو و در کوتاهترین زمان ممکن
  • یادگیری از شکایات مشتریان و بهبود فرآیندها و نرم افزارها از این طریق

مدیریت شرکت با اعتقاد راسخ به اجرای شفاف تعهدات به مشتریان، تعهد خود را به بهبود مستمر سیستمهای مدیریتی اعلام نموده و از کلیه کارکنان انتظار دارد با درک این خط مشی، از طریق همفکری، همدلی و همکاری در راستای دستیابی به اهداف فوق گام بردارند.

شرکت داده پردازی آرین سیستم در سال 1399 با تدوین چشم انداز 5 ساله آرین سیستم در جهت افزایش توان تخصصی و تاکید بیشتر بر تحقیق و توسعه، بررسی پارک های علم و فناوری در دست کار قرار گرفت تا پارک علم و فناوری پردیس با توجه به موقعیت استراتژیک منطقه ای انتخاب شد و بعد از سه ماه آرین سیستم موفق به دریافت تائیدیه کمیسیون پارک علم و فناوری به عنوان یک شرکت نرم افزاری پیشرو گردید.

تاریخچه آرین سیستم

سال 1400
سال 1397
سال 1396
سال 1395
سال 1383
سال 1400

عضویت در پارک علم و فناوری پردیس تهران: از اینکه به عنوان شرکت دانش بنیان از اعضای پارک علم و فناوری پردیس تهران هستیم به خود می بالیم. رونمایی از نرم افزار جدید ArianERP ابری: رونمایی ازنسخه نرم افزار ERP ابری آرین سیستم که هم اکنون مشتریان در حال استفاده از آن هستند.

سال 1397

تاسیس ساختمان جدید آرین سیستم: تاسیس ساختمان جدید آرین سیستم با توجه به توسعه واحدهای مختلف و بکارگیری نیروهای متخصص جدید

سال 1396

دریافت گواهینامه ISO 10002 و ISO 10004: آرین سیستم، در ادامه افتخارات خود گواهینامه ISO 10002 و ISO 10004 خود را از IMO ایتالیا دریافت کرد

سال 1395

شروع کار با ERP تحت وب: شروع همکاری آرین سیستم با سازمانها و آغاز کار با نرم افزار ERP تحت وب توسط مشتریان بزرگ آرین سیستم

سال 1383

تاسیس شرکت آرین سیستم: شرکت مبنا داده آرین سیستم در سال 1383 توسط جمعی از نخبگان و متخصصان ایرانی تاسیس شد

تیم و اعضای شرکت

تیم و اعضای شرکت

 

تمرکز و هدف ما رضایتمندی مشتریان است …

شرکت داده پردازی آرین سیستم در سال 1383 توسط جمعی از متخصصین و نخبگان تحلیل نرم افزار و حسابداری با شعار | انعطاف پذیری بسیار بالای نرم‌افزار آرین سیستم | فعالیت خود را آغاز کرد.

هم اکنون گروه داده پردازی آرین سیستم، متشکل از اعضای تیم تولید، نصب و استقرار، پشتیبانی نرم افزار و تیم دیجیتال مارکتینگ است که تمام تلاش این تیم جوان و نخبه ارائه خدمات متناسب با دانش جهانی و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان است.

برخی از مشتریان ما

دیگر مشتریان