درباره آرین‌سیستم

شرکت داده پردازی آرین سیستم در سال 1383 توسط جمعی از متخصصین و نخبگان تحلیل نرم افزار و حسابداری با شعار | انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار آرین سیستم | فعالیت خود را آغاز کرد.

گروه آرین توانست با هدف همگام سازی و تولید نرم افزار مدیریت یکپارچه و با بررسی بسیاری از نرم‌افزار‌های موجود در بازار، نیاز مشتریان را به خوبی شناسایی کرده و نرم افزار حسابداری آرین سیستم را تولید کند.

پشتکار و دقت تا حدی بود که شرکت آرین سیستم توانسته است با گذشت کمتر از دو دهه از فعالیت خود ، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار در حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری و حسابداری بردارد.

گروه آرين در سال های اخیر با بکارگیری آخرین دست آوردهای فناوری اطلاعات و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی در زمینه اجرا و پشتیبانی شبکه نیز توانسته است نسبت به رقبای خود سرعت عمل بیشتری داشته باشد.

هدف و ماموریت

شناسایی نیاز مشتری

آرین سیستم معتقد است برای شناسایی نیاز مشتری و نزدیک شدن به واقعیت بازار باید به دید شریک تجاری گروه آرين به مشتریان نگاه کرد. بنابراین تمام تلاش آرین سیستم تولید نرم افزارهای در خور شخصیت صنعتگران است.

ارائه جدیدترین نرم افزار اتوماسیون اداری با کاربری آسان

چشم انداز گروه آرین سیستم پاسخ به نیاز مدیران و فعالان صنایع اقتصادی می باشد و همیشه در صنایع مختلف درباره آرین سیستم به عنوان تولید کننده نرم افزار بسیار منعطف با کاربری آسان اما کاربردی صحبت می‌شود.

مشتری مداری

بینش مشتری مداری مدیران آرین سیستم باعث شده تا مشتریان از نقش تعیین کننده نرم افزار آرین در پیشرفت فضای کسب و کار خود آگاه باشند. بدیهی است که مشتری مداری در آرین سیستم به معنای پاسخگویی و پیشتیبانی دائمی بوده و در صورتی که مشتریان نیاز به ایجاد تغییر در نرم افزار ارین خود داشته باشند به راحتی می‌توانند درخواست خود را با کارشناسان آرین سیستم در میان گذاشته و تغییرات درخواستی خود را بعد از بررسی و تحلیل اولیه در نسخه جدید نرم افزار مشاهده نمایند.

افتخارات و ارزش ها

عضو پارک علم و فناوری پردیس
دریافت گواهینامه ISO 10002 و ISO 10004 از IMQ ایتالیا
دارای پروانه بهره برداری از وزارت صمت

ممتاز بودن

انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار آرین سیستم از جمله دلایل ممتاز بودن آرین است. پشتکار و دقت آرین سیستم در تحقق این ارزش به قدری بوده است که با گذشت کمتر از دو دهه از فعالیت خود، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار در حوزه نرم افزار ERP  بردارد و پس از کسب موفقیت های پی در پی  از جمله دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنعت ، معدن و تجارت در سال 95 ، این بار نیز از شرکت IMO ایتالیا گواهینامه ISO 10002 و ISO 10004 را از شرکت IMO ایتالیا دریافت و موجب افزایش افتخارات خود به عنوان شرکت فعال در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و اداری شود.

ارزش‌آفرینی

گروه نرم افزاری آرین سیستم در راستای ارزش آفرینی و توسعه بازار از طریق تامین رضایتمندی مشتریان، استانداردهای گواهینامه ISO10002 و ISO10004 را سرلوحه کار خود در طراحی و به کارگیری نرم افزار CRM در جهت مشتری مداری قرار داده و تلاش می کند به اهداف زیر دست یابد:

 

  • شناسایی نیازهای حال و آتی مشتریان و تامین و برآورده ساختن آنها
  • رسیدگی به شکایات مشتریان به بهترین نحو و در کوتاهترین زمان ممکن
  • یادگیری از شکایات مشتریان و بهبود فرآیندها و نرم افزارها از این طریق

شفافیت

مدیریت شرکت با اعتقاد راسخ به اجرای شفاف تعهدات به مشتریان، تعهد خود را به بهبود مستمر سیستمهای مدیریتی اعلام نموده و از کلیه کارکنان انتظار دارد با درک این خط مشی، از طریق همفکری، همدلی و همکاری در راستای دستیابی به اهداف فوق گام بردارند.

سخن مدیرعامل

مدیر عامل آرین سیستم

انعطاف‌پذیری و سازگاری با آخرین نسخه نرم افزار های منابع سازمانی، ماموریت ما و پشتیبانی قبل و بعد از فروش نرم افزار، جز تعهدات ما به مشتریان است.

سعید رنجبران

مدیرعامل

تاریخچه آرین سیستم

۱۴۰۰

رونمایی از نرم افزار جدیدArian ERP

ارزش‌آفرینی هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست

تاسیس ساختمان جدید آرین سیستم

ارزش‌آفرینی هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست

۱۴۰۰

۱۳۹۷

دریافت گواهینامه ISO 10002 و ISO 10004

ارزش‌آفرینی هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست

شروع کار با ERP تحت وب

ارزش‌آفرینی هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست

۱۳۹۶

۱۳۹۵

اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صمت

ارزش‌آفرینی هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست

تاسیس شرکت

ارزش‌آفرینی هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست

۱۳۸۳

تیم و اعضای شرکت

تمرکز و هدف ما رضایتمندی مشتریان است …

شرکت داده پردازی آرین سیستم در سال 1383 توسط جمعی از متخصصین و نخبگان تحلیل نرم افزار و حسابداری با شعار | انعطاف پذیری بسیار بالای نرم‌افزار آرین سیستم | فعالیت خود را آغاز کرد.

هم اکنون گروه داده پردازی آرین سیستم، متشکل از اعضای تیم تولید، نصب و استقرار، پشتیبانی نرم افزار و تیم دیجیتال مارکتینگ است که تمام تلاش این تیم جوان و نخبه ارائه خدمات متناسب با دانش جهانی و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان است.

مشتریان ما

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم