جذب نماینده استقرار آرین سیستم

نمایندگی استقرار نرم افزار ArianERP

تیم تحقیق و توسعه آرین سیستم با توجه به تحقیقات اخیر خود در مورد وجود گسترش تیم های راهبردی در استقرار نرم افزارهای ERP از یک سو و درخواست کارشناسان حرفه ای این صنعت برای ایجاد همکاری در راه اندازی و استقرار نرم افزار ArianERP این امکان را ایجاد کرده است تا با افراد متخصص در این صنعت با شرایط ویژه همکاری مستقیم داشته باشد.

نمایندگان استقرار نرم افزار ArianERP ابری و تحت وب متخصصان و شرکت‌های فعال در حوزه خدمات مالی، مشاوره مدیریت یا فناوری اطلاعات هستند که با برخورداری از تیم حرفه ای، مسئولیت راه اندازی، استقرار و پیاده‌سازی نرم افزارهای آرین سیستم را بر اساس استانداردهای کیفی شرکت، برعهده دارند.

افزایش ارزش خدمات هدف ماست

افزایش ارزش خدمات به مشتریان

موفقیت مشتری مهم‌ترین هدف ما در آرین سیستم است. نمایندگان استقرار آرین سیستم مهارت‌های لازم و کافی برای پیشبرد استقرار نرم افزار را دارند و به صورت پیوسته با متخصصان ما در ارتباط هستند. هدف ما از توسعه شبکه نمایندگان استقرار این است که با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری خدمات فروش و استقرار نرم‌افزار را به مشتریان ارائه دهیم.

فرصت برای ایجاد نمایندگی

ارائه سبد محصولی جامع به کسب و کار شما کمک می‌کند خدمات کامل‌تری به مشتریان‌تان ارائه کنید. همچنین با اجرای فعالیت‌های مشترک با آرین سیستم، می‌توانید شبکه ارتباطی‌تان را توسعه دهید. ما در آرین سیستم به شما کمک می‌کنیم مهارت‌هایتان را ارتقا دهید و به بازارهای جدید دسترسی پیدا کنید.

مزایای دریافت نمایندگی نصب و استقرار

دریافت مزایای حمایتی آرین سیستم

شروع کسب و کار نیازمند حمایت‌های مادی و معنوی می‌باشد تا آن کسب و کار بتواند در مسیر شکوفایی قدم بر دارد. نمایندگان استقرار آرین سیستم با توجه به میزان توانایی های خود مزایای حمایتی متفاوتی را دریافت می کنند که در جهت رشد سریع کسب و کار خود کمک شایانی خواهد کرد و در کنار دیگر مزایای دریافت نمایندگی از این مزایای حمایتی برخوردار شده و پیشرفت خود را سرعت می بخشند.

افزایش توان تخصصی و مهارت‌ها

با دریافت نمایندگی استقرار و انجام پروژه های متعدد توان تخصصی و مهارت های خود را افزایش می دهید و توانایی استقرار سازمانها و شرکتهای بزرگتر را در آینده کسب خواهید کرد.

ایجاد فعالیت‌های مشترک آموزشی

نمایندگان نرم افزارهای آرین سیستم با تمام قدرت و کیفیت مراحل نصب و استقرار نرم افزار را انجام می‌دهند و به کمک تیم پشتیبان خود از سد چالش‌های احتمالی عبور می‌کنند.

مشاوره برای گسترش کسب و کار

چالش‌های پیش روی هر کسب و کاری نیازمند داشتن مشاورین قوی و کاربلد این حوزه است که این مسئله به کمک تیم حرفه‌ای مارکتینگ ما مثل آب خوردن برای شما انجام می‌شود.

شرایط دریافت نمایندگی نصب و استقرار

اگر شما یک شخص با پشتکار و توانا برای راه اندازی کسب و کاری مرتبط با خدمات مالی، مشاوره مدیریت، فناوری اطلاعات یا دیگر صنایع وابسته هستید ولی نمی دانید از کجا باید شروع کنید و هزینه های اولیه شروع این کسب و کار را ندارید و همچنین در استخدام افراد توانمند برای کسب و کارتان با مشکل مواجه هستید، آرین سیستم این شرایط را آماده کرده است تا شما کسب و کار خود را با حمایت آرین سیستم شروع کنید. برای برخورداری از شرایط زیر می‌توانید نمایندگی استقرار نرم افزار ArianERP را در اختیار بگیرید:

  • تسلط کامل به نرم افزارهای ERP
  • داشتن سابقه کافی در زمینه پیاده سازی و پشتیبانی نرم افزار های مالی و ERP
  • داشتن پشتکار بالا و توان مدیریتی 

مراحل دریافت نمایندگی

تکمیل فرم درخواست

لطفاً جهت دریافت نمایندگی استقرار نرم افزار آرین سیستم، فرم زیر را تکمیل نمایید:

نام نوع فعالیت استان نشانی تلفن ثابت (با کد شهرستان) روش آشنایی شغل فعلی
نام خانوادگی عنوان شرکت / فروشگاه شهر ایمیل تلفن همراه درخواست چه نوع نمایندگی دارید؟ عضو کدامیک از گروه های زیر هستید؟  
آیا تجربه ای در زمینه استقرار نرم افزار های مالی دارید؟ لطفا توضیح دهید:
آیا نماینده شرکت نرم افزاری دیگری هستید؟ لطفا توضیح دهید:
ارسال درخواست نمایندگی
لطفاً چند لحظه منتظر بمانید ...
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم