• مشتریان آرین سیستم

    ما به اعتماد مشتریانمان افتخار می‌کنیم

    مشتریان آرین سیستم

مشتریانی که آرین سیستم به آنها افتخار می کند

آرین سیستم به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده نرم افزار در مقیاس نرم افزار های یکپارچه سازمانی و گسترده ، توانسته است مشتریان عظیم خود را از هر صنفی به این نرم افزار بکشاند و با نرم افزار ArianERP به صورت حرفه ای توانسته است رضایت آنها را جلب کند ، انعطاف پذیری نرم افزار ArianERP به عنوان یک نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان در ایران توانسته است به درخواستهای بسیاری از شرکتهای تولیدی ، خدماتی ، پیمانکاری ، بازرگانی و … جواب دهد و رضایت آنها را از این نرم افزار جلب کند و به نوعی مبلغ نرم افزار ArianERP بوده است.

شرکت سهامی زراعی اسلام آباد

شرکت سهامی زراعی اسلام آباد یکی از شرکت های پیشرو از 30 شرکت سهامی زراعی در سطح کشور و وابسته به وزارت جهاد کشاورزی می باشد که با هدف بالا بردن میزان تولید کشاورزی و توسعه پایدار روستائی و کشاورزی از طریق جلوگیری از خورد شدن اراضی زراعی به قطعات کوچک تر و به طبع کاهش هزینه های تولید و فراهم نمودن امکانات همه جانبه برای بکار بردن ماشین آلات نوین و مدیریت علمی کشاورزی و استفاده بهینه از منابع تولیدی در سال 1347 تاسیس شده است. در حال حاضر این شرکت دارای مزرعه کشاورزی در زمینی به مساحت 450 هکتار زیر کشت می باشد.

شرکت صنایع غذایی پیچک

شرکت پیچک در سال ۱۳۵۴ تاسیس گردیده و شروع به بهره برداری و فعالیت نموده است. این شرکت در بدو بهره برداری اقدام به تولید انواع سبزیجات منجمد و فرآورده های گوشتی نمود. پیچک در سال ۱۳۷۲ در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد و در همان سال به شرکت سهامی عام تبدیل گردید. این شرکت متعلق به شرکت سرمایه گذاری صبا جهاد می باشد. در حال حاضر شرکت سهامی عام پیچک واقع در شهریار – بردآباد و در زمینی به وسعت ۴۰ هزار متر مربع و ده هزار متر بنا ، دارای ۳ سالن سردخانه آمونیاکی و فرئونی هریک به ظرفیت ۵۰۰ تن و خط تولید سبزیجات منجمد به ظرفیت ۴۰۰ کیلوگرم در ساعت که توانایی منجمد نمودن کلیه سبزیجات برگی و غیر برگی و سبزیجات غده ای شامل سیب زمینی ، هویج ، کرفس ، شوید ، پیاز و … را می شود.

گروه کارخانجات صنعتی اخوان

گروه کارخانجات صنعتی اخوان جم در سال 1348 با مجوز وزارت صنایع و معادن استان تهران و توسط آقای محسن اخوان جم تاسیس گردید. فعالیت تولیدی این گروه بزرگ با تولید قطعات پرسی در صنعت ابزار و تجهیزات مرتبط با ساختمان سازی شروع و با توجه به رشد صنعت ساختمان و نیاز كشور به تولیدات با كیفیت لوازم آشپزخانه ، مجوز تولید سینك ظرفشوئی از جنس استیل را اخذ نموده و با دانش و تجربه بالا این صنعت را توسعه و بهبود بخشید. پرس كاری استیل فرایندی تخصصی بوده و با دانش فنی گروه اخوان و بهره مندی از پرس های هیدرولیك تناژ بالا و مدرن ، این مجموعه را به عنوان یكی از قدیمی ترین و با تجربه ترین های متخصص در امر كشش استیل مطرح مینماید. همچنین استفاده از تكنولوژی و تجهیزات روز اروپا باعث تمایز این مجموعه از سایر رقبا شده است. برنامه ریزی و توسعه گروه اخوان منجر به تنوع بی نظیر محصولات خانگی شامل انواع سینك های ظرفشوئی ، انواع اجاق گاز های مبله و رومیزی استیل و شیشه ای ، انواع فر های گازی و برقی ، انواع هودهای آشپزخانه شده است. اكنون كارخانجات صنعتی اخوان با وسعتی بالغ بر 200000 متر مربع مساحت و سالن های تولید منحصر به فرد مانند نگینی درخشان در شهرك صنعتی عباس آباد در حال كار بوده و بیش از 1200 نفر نیروی كارگری و متخصص به طور مستقیم در آن اشتغال دارند. شایان ذکر است محصولات كارخانجات صنعتی اخوان در گسترده ترین شبكه فروش و با قویترین سیستم خدمات پس از فروش خدمتگذار هموطنان عزیز می باشد.

گروه شرکت های تیراژ

گروه شرکت های تیراژ با سرمایه گذاری بخش خصوصی از سال 1343 فعالیت خود را در زمینه های عمرانی ( راهسازی ، راه آهن ، ساختمانی ، احداث تونل ها و پل ها ، پالایشگاه ، پتروشیمی و معدن ) و نیز در بخش تولید ( ماشین آلات راهسازی ، انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و آجرهای سقفی و دیواری ) آغاز کرده و این فعالیت ها را به مرور زمان گسترش و توسعه داده است. این گروه مفتخر است که سهم خود را در آبادانی و توسعه میهن عزیزمان ایفا نموده و در این راستا اقدام به تاسیس شرکت تیراژ دیزل نموده است.

پیاده سازی و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی تیراژ می باشد و استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در تیراژ ، می تواند تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیت های شرکت را تعریف کند به طوری که هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به نحو احسن به انجام برساند.

شرکت ssco

شرکت ssco در سال 1353 به منظور اجرای پروژه های خطوط انتقال نیرو و پست های فشار قوی بصورت پیمانکاری تاسیس گردیده و پس از سال 1357 و کمرنگ شدن شرکت های پیمانکاری غیر ایرانی ، مجری اولین پروژه های وزارت نیرو  در زمینه های فوق بوده و در پروژه های وزارت نیرو ، طرح های توسعه ای ، وزارت نفت و پتروشیمی ها فعالیت داشته است. تا کنون مجری بیش از 2000 کیلومتر خطوط 63 کیلوولت الی 400 کیلو ولت و دهها پست فشار قوی از 63 کیلو ولت الی 230 کیلو ولت در سراسر ایران بوده است و در حال حاضر در پروژه های وزارت نیرو و طرح های توسعه ای وزارت نفت و پتروشیمی ها فعالیت داشته و دارد.

پیاده سازی  و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی و مهم ssco می باشد و استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در ssco ، می تواند تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیت های شرکت را تعریف کند به طوری که هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به نحوه احسن به انجام برساند.

شرکت صنایع هفت الماس

با هدف تولید انواع ورق گالوانیزه ، نورد سرد ، استنلس استیل ( فولاد زنگ نزن ) و سایر مقاطع فولادی در سال ١٣٧٥ تاسیس گردید.
عملیات عمرانی این شركت در سال ١٣٨٠ آغاز و در سال ١٣٨٢ با ظرفیت اسمی سالانه ١٠٠٠٠٠ تن ورق گالوانیزه با ضخامت ٣/٠ تا ٢ میلیمتر و عرض ١٠٠٠ و ١٢٥٠ میلیمتر به بهره برداری رسید. تولیدات ورق گالوانیزه این شركت پاسخگوی ١٥ درصد نیاز بازار داخلی بوده و حدود ٢٠ تا ٤٠ درصد از كل ظرفیت تولید نیز در بازارهای جهانی عرضه می گردد.
این شركت ضمن دریافت لوح تقدیر از سوی وزیر محترم صنایع و معادن بعنوان واحد نمونه صنعتی ، دومین تولیدكننده ورق گالوانیزه در كشور است كه علاوه بر ایجاد اشتغال در منطقه سهم بسزایی جهت تحقق خود كفایی توسعه صنعتی و رشد اقتصادی كشور دارا می باشد.
دریافت نشان استاندارد ملی و گواهی كیفیت ISO ٩٠٠١:٢٠٠٨ در تولید ورق های گالوانیزه حاكی از عزم راسخ این شركت در تحول و دسترسی به كیفیت برتر بوده و در ادامه این شركت در راستای اخذ گواهی نامه های معتبر بین المللی از جمله ISO ١٨٠٠٠ و ISO ١٤٠٠٠ و EFQ گام بر می دارد. هم اكنون آزمایشگاه های مجهز شركت صنایع هفت الماس با اخذ گواهی نامه تائید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران توانایی ارائه خدمات آزمایشگاهی جهت انجام آزمون های مختلف بر روی انواع ورق و مقاطع فولادی ، گالوانیزه به روش گرم پیوسته و …را دارا می باشد.
فاز اول خط تولید نورد سرد در تیرماه ١٣٨٧ به بهره برداری رسیده و با ظرفیت اسمی ٨٠٠.٠٠٠ تن در سال ، ورق نورد سرد تولید می نماید.
تولیدات این کارخانه ضمن تامین ورق برای خط تولید گالوانیزه هفت الماس بخشهایی از بازار مصرف داخلی و صادرات بین امللی را نیز تامین می کند.

شرکت سیمان سنگسر

با توجه به نیاز کشور به انواع سیمان از جمله سیمان پرتلند خاکستری ، موسس این شرکت اولین اقدام خود را در تاریخ 1/2/82 با ارسال نامه ای به وزارت صنایع جهت احداث کارخانه سیمان در استان سمنان شروع کردند. مدیریت محترم شرکت تصمیم بر آن داشتند با توجه به پتانسیل های موجود در منطقه کارخانه ای را برای تولید سیمان در شهرستان سنگسر بنا کنند همزمان با موافقت اولیه وزارت صنایع ، شرکت تاسیس شد و عملیات مطالعاتی اولیه منجر به انتخاب شهرستان مهدیشهر در استان سمنان جهت احداث کارخانه گردید و از همان زمان نیز عملیات مطالعاتی و اجرایی طرح شروع و پیگیری گردید. در این رابطه گزارش توجیهی فنی ، اقتصادی و مالی تهیه و به وزارت صنایع تسلیم شد متعاقب آن و پس از بررسی طرح در وزارت صنایع ، موافقتنامه اصولی به شماره 11118 در مورخه 6/7/82 به نام شرکت سیمان سنگسر از سوی وزارت صنایع صادر گردید.

پیاده سازی  و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی و مهم سیمان سنگسر می باشد و استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در سیمان سنگسر ، می تواند تمامی فرایندهای مورد نیاز در تمام سطوح فعالیتهای شرکت را تعریف کند به طوریکه هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به نحوه احسن به انجام برساند.

گروه کارخانجات شرکت چای دبش

چای دومین نوشیدنی پرطرفدار جهان شناخته می شود. شرکت چای دبش با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت در دهه 40 پا به عرصه ی صنعت چای گذاشت و در قالب یک گروه تجاری در زمینه واردات چای در کشورهای مختلف دنیا شروع به کار کرد. هم اکنون کارخانه چای دبش با مساحت حدود 40000 متر و زیر بنای 25000 متر، با جدیدترین تکنولوژی صنعت چای به عنوان بزرگترین کارخانه چای خاورمیانه شناخته می شود. شرکت چای دبش در دی ماه سال 1392موفق به کسب استانداردهای ایزو 9001 در سال 2008 ( سیستم مدیریت کیفیت ) ، ایزو 10002در سال 2004 (سیستم مدیریت و ارزیابی رضایت مندی مشتریان ) ایزو 22000 در سال 2005 ( سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ) و HACCP ( سیستم ارزیابی و کنترل خطرات مواد غذایی ) از شرکت D.A.S  کشور انگلستان شد. در این شرکت برآن شدیم تا مرغوب ترین چای  در دنیا را فرآوری و بسته بندی کرده و به دست مصرف کننده برسانیم. رسالت این شرکت تعهد به حفظ حقوق مشتریان و ارائه محصول با کیفیت می باشد که تا به امروز به موفقیت انجام پذیرفته است.

محصولات چای دبش از مرغوبترین چای سبز و سیاه با طعم های مختلف در بسته بندی های متنوع ، متناسب با نیاز و ذائقه مشتریان تهیه شده است. محصولات چای دبش نتیجه نیم قرن تجربه و همکاری با متخصصان داخلی و خارجی است. برای کسانی که در این شرکت خدمت می کنند ، ارتقاء روز افزون کیفیت و سلامت محصول ، در سرلوحه تعهداتشان قرار دارد.

گروه شرکت های مهندسی فلیپ فلاپ

شرکت مهندسی فلیپ فلاپ توسط آقای همایون شریعت پناهی فارغ التحصیل رشته مهندسی برق و فیزیک اتمی از دانشگاه ایالتی Oregon در مهر ماه سال 1360 تاسیس گردید.

در سال 1363 شرکت فلیپ فلاپ با دیدگاه و استراتژی حرکتی خود که تمرکز آن روی مشتریان متخصص و رضایت مشتری بود شروع به کارهای پزشکی قلبی نمود و شرکت تهران قلب با تمرکز روی محصولات قلبی با مدیریت همایون شریعت پناهی ایجاد گردید که نماینده شرکت هانی ول ، فلیپس و سایر بود و شرکت فلیپ فلاپ روی نمایندگی سایر محصولات مانند پنتاکس ، هوک لوس ( بیهوشی ) و سایر فعالیت می نمود.

در سال 1370 با توجه به رشد شرکت که بر اساس استراتژی تمرکز روی تخصص و مدیریت جدید دمینگ قرار گرفته بود شرکت بر آن اساس ارزشهای هفت گانه ( اصول حرکتی کنونی شرکت ) و دیدگاه و مأموریت شرکت را در زمینه های پزشکی پایه ریزی کرد و بر آن اساس حرکت انجام گرفت.

در این زمان شرکت نسبت به تأسیس شرکت تجهیزات الکترونیکی استاره با هدف ارائه خدمات فنی ، سرویس و نگهداری دستگاه های پزشکی اقدام نمود.

در سال 1383 شرکت با توجه به استراتژی حرکتی خود شرکت طب داخلی پیشرو را با مدیریت آقای بهرام غریبی و گسترش محصولات طب داخلی و پنتاکس شروع بکار کردند و شرکت مهندسی فلیپ فلاپ از این تاریخ تمرکزش شرکت مادر بودن و حمایت سایر شرکتها بود.

شرکت کار و تامین

شرکت کار و تامین که یکی از شرکتهای وابسته به سازمان تامین اجتماعی می باشد ، با هدف تامین نیروی انسانی مجرب و کارآمد برای سازمانهای دولتی مخصوصا ، سازمان تامین اجتماعی در سال 1376 تاسیس گریده است. در حال حاضر این شرکت به یکی از بزرگترین شرکتهای تامین نیرو در سطح کشور تبدیل شده است و حداقل برای 20 سازمان دولتی و بنگاههای اقتصادی بزرگ از قبیل سازمان تامین اجتماعی ، شرکت شیر پگاه ، شرکت پالایش نفت بندر عباس و… نیروی انسانی تامین می نماید . در حال حاضر این شرکت دارای بیش از 4000 پرسنل می باشد.

هدف اصلی و مهم شرکت کار و تامین از پیاده سازی  و استقرار نرم افزارهای جدید ، استفاده از یک نرم افزار یکپارچه در دفتر مرکزی شرکت می باشد که بتوان به صورت تحت وب کلیه مکاتبات اداری و محاسبات و اطلاعات پرسنلی کارکنان شاغل در این شرکت را از طریق پرتال کارکنان در اختیار کارمندان قرار داد.

شرکت سهامی زراعی گلپایگان

 شرکت سهامی زراعی گلپایگان با هدف بالا بردن میزان تولید کشاورزی و توسعه پایدار روستائی و کشاورزی از طریق جلوگیری از خورد شدن اراضی زراعی به قطعات کوچکتر و به طبع کاهش هزینه های تولید و فراهم نمودن امکانات همه جانبه برای بکار بردن ماشین الات نوین و مدیریت علمی کشاورزی و استفاده بهینه از منابع تولیدی در سال 1347 تاسیس شده است. در حال حاضر این شرکت دارای مزرعه کشاورزی در زمینی به مساحت 28714806 متر مربع می باشد.

هدف اصلی و مهم شرکت سهامی زراعی گلپایگان از پیاده سازی و استقرار نرم افزارهای جدید آرین سیستم با نام نرم افزار ArianERP ، استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در دفتر مرکزی شرکت می باشد که بتوان در نرم افزارهای خریداری شده تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیتهای شرکت را تعریف نمود به طوریکه هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف  خود را به انجام برساند.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم