ستاد مراقیت از مشتریان آرین سیستم

ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

ستاد مراقبت از مشتریان یک واحد مجزا در گروه داده پردازی آرین سیستم می باشد که با هدف بررسی و نظارت بر عملکرد و ارائه خدمات به مشتریان آرین سیستم تشکیل شده است. رسالت ستاد مراقبت تعامل با مشتریان آرین سیستم و تسهیل در روند ارائه خدمات از طرف گروه آرین سیستم به مشتریان گرامی می باشد.

اصل میزان ارزشمندی رضایت مشتریان

بقا و تدوام هر سازمان و شرکت بستگی به سطح رضایت مشتریان از آن نهاد دارد. برخی از از صاحب نظران ، مشتری را ولی نعمت می دانند و اعتقاد بر این اصل دارند که ستون اصلی بقای یک سازمان رضایت مشتری می باشد که آرین سیستم این اصل را به خوبی درک کرده است و ایجاد این واحد یکی از نشانه های اطلاع از اصل بسیار مهم رضایت مشتریان می باشد.

” مشتری یک هدف زودگذر نیست ، هدف و غایت تمامی اقدامات ماست “

گاندی

مراقبت از مشتریان

مراقبت از مشتری | آرین سیستم

مراقبت از مشتریان از دید ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

، مهمترین بخش در مشتری مداری می باشد که در زمان ارائه خدمات به مشتری صورت میگیرد.
آرین سیستم برای مراقبت از مشتریان ، خود را موظف به رعایت موارد زیر می داند:

 • اختصاص زمان کافی برای خدمات هرچه بهتر به مشتریان
 • استفاده از ادبیات محترمانه برای پاسخگویی به مشتری
 • بهره گیری از هنر خوب گوش دادن
 • عذرخواهی مودبانه هنگام بروز مشکل در ارائه خدمات

آرین سیستم در کنار ارائه محصولات کارآمد و یکپارچه ، اعتبار خود را مدیون ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان می داند. زیرا اعتقاد گروه ما بر این است که از دست دادن مشتری از دو نظر برای یک سازمان ضرر می رساند :

 • از دست دادن اعتبار سازمان
 • کمبود مشتری برای ارائه خدمات

ارائه خدمات مطلوب و حصول رضایت از مشتری

آرین سیستم ارائه خدمات مطلوب و حصول رضایت از مشتری را همیشه سرلوحه کار خود می داند زیرا :

 • آرین سیستم جز ارائه خدمات شایسته به مشتریان هدف بالاتری ندارد
 • احترام به مشتری فرهنگ است

قوانین طلایی مراقبت از مشتری از دید آرین سیستم

مشتری مداری از دید مشتریان صاحب نظر گروه داده پردازی آرین سیستم بزرگترین مزیتی می باشد که توانسته است آرین سیستم را به اوج موفقیت برساند ، این موفقیت حاصل تفکراتی می باشد که در روحیه ی گروه نهادینه گشته است و اعتقاد دارند:

 • همیشه حق با مشتری است
 • مشتری همیشه حق دارد

این نکته را همواره به یاد داریم که :

“هدف اصلی از کسب و کار نگهداری مشتری می باشد”

رضایت مندی مشتری | آرین سیستم

وظایف ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

وظایف اشخاصی که در این ستاد فعالیت می کنند عبارت است از:

مراقبت از مشتریان و رسیدگی به مشکلات ، شکایات ، انتقادات و پیشنهادات آنان و از همه مهمتر  ایجاد حس اطمینان در مشتریان است. که در همین راستا همیشه :

 • شکایت مشتری را با آغوش باز پذیرا هستیم.
 • دریافت شکایات را به عنوان بخشی از فرهنگ سازمانی خود نهادینه کرده ایم.
 • امکانات لازم برای بیان شکایت و انتقاد را فراهم کرده ایم.
 • به اهداف و خواسته های مشتریان توجه کامل داریم.
 • با مشتریان همدلی می کنیم و نشان می دهیم که شرایطش را درک می کنیم و درخواست او را مدیریت می کنیم.

گردش کار در ستاد مراقبت از مشتری

ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم به شما این اطمینان را می دهد که در هر مرحله ای و در هر زمانی درخواست های شما و ارتباط سازمانی شما با کارشناسان آرین سیستم را تا مرحله نهایی که همان رضایت مشتری است ، پیگیری نماید.

گردش کار در ستاد مراقبت از مشتری

ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم به شما این اطمینان را می دهد که در هر مرحله ای و در هر زمانی درخواست های شما و ارتباط سازمانی شما با کارشناسان آرین سیستم را تا مرحله نهایی که همان رضایت مشتری است ، پیگیری نماید.

چرخه ی کار در ستاد مراقبت از مشتریان به نحوی می باشد که مشتریان گرامی در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد ، انتقاد و شکایت با یکی از راه های برقرای ارتباط ، مشکلات خود را مطرح می نمایند و پس از پیگیری توسط ستاد مراقبت نتیجه و راهکار حل مشکل به مشتریان عزیز اعلام می گردد.

گردش کار برای خدمات به مشتریان ارین سیستم

فرآیند رسیدگی به شکایات مشتریان

بزرگترین دارایی هر شرکتی در بازار پر رقابت اقتصادی ، حفظ و مراقبت از مشتریان و جلب رضایت آنان با برآورده کردن انتظارات می باشد. در این راستا با توجه به اینکه آرین سیستم توجه ویژه ای برای مشتریان خود قائل است و هدف خود را بررسی شکایت و رضایت مندی مشتریان برای پیشرفت روزافزون در تولید نرم افزارهای مالی و اداری می داند ، با دریافت گواهینامه ISO 10002 از شرکت IMQ ایتالیا و اجرای استانداردهای لازم ، سعی دارد تا شکایات مشتریان را مشخص و با کشف علل نارضایتی مشتریان در صدد رفع آن برآید تا برای موفقیت همیشه یک گام از رقبا جلوتر باشد.در این راستا با ثبت اطلاعات ، شکایات و انتظارات مشتریان و بررسی های لازم در نرم افزار CRM به عنوان نرم افزار یکپارچه ، موجب مدیریت اطلاعات و سرعت در برنامه عملکرد مراقبت از مشتریان شده است.

مدیران آرین سیستم با هدف بهبود روز افزون پاسخگویی به انتظارات ذینفعان و ارائه بهتر خدمات به مشتریان با تاکید بر تحقق ماموریت های سازمان درحوزه مدیریت کیفیت و رضایت مشتری منطبق با استانداردهای جهانی ، اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت را در دستور کار خود قرار داده و در نهایت موفق به دریافت گواهینامه ایزو 10002 و گواهینامه iso 10004 از IMQ ایتالیا در ایران شد.

شما مشتریان گرامی در صورتی که از عملکرد واحدهای پشتیبانی و خدماتی گروه داده پردازی آرین سیستم گله و شکایتی داشته باشید ، بعد از تماس با واحد ستاد مراقبت از مشتریان ، درخواست و شکایت شما طی مراحل زیر در آرین سیستم مطرح شده و به شکایت شما رسیدگی می شود.

فرایند رسیدگی به شکایت مشتریان در آرین سیستم

راه های ارتباط با ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

شما می توانید با استفاده از راههای تماس آرین سیستم به صورت زیر با این واحد تماس گرفته و انتقادات و پیشنهادات و یا شکایت خود را مطرح نمائید تا به صورت جدی درخواست شما پیگیری شود.

برقرای تماس از طریق تلفن

عزیزانی که می خواهند از طریق تلفن با ستاد مراقبت از مشتریان گروه داده پردازی آرین سیستم ارتباط برقرار نمایند می توانند از طریق شماره تلفن 43027-021 داخلی 100  اقدام کنند.

برقراری تماس از طریق تلفن

پشتیبانی آنلاین نرم افزار ArianERP

پشتیبانی آنلاین

دوستان محترمی که از نرم افزار ArianERP استفاده می کنند ، برای برقرای ارتباط با ستاد مراقبت از مشتریان گروه داده پردازی آرین سیستم کافیست به قسمت پایین سمت راست نرم افزار رفته و از طریق پشتیبانی آنلاین اقدام نمایند.

چت آنلاین سایت آرین سیستم

ما برای راحتی و تسهیل در پاسخگویی و پیگیری مشکلات مشتریان عزیز ، قسمتی برای چت آنلاین با کارشناسان تدارک دیده ایم.

چت آنلاین

پورتال مشتریان

پورتال مشتریان

راه دیگری که ستاد مراقبت از مشتریان گروه داده پردازی آرین سیستم برای برقراری ارتباط با مشتریان گرامی تدارک دیده است ، پورتال مشتریان می باشد.

https://portal2.ariansystem.net

ایمیل ستاد مراقبت از مشتریان

راه دیگر برقراری ارتباط با ستاد مراقبت از مشتریان گروه داده پردازی آرین سیستم ، ایمیل اختصاصی ستاد مراقبت به آدرس زیر می باشد.

Email:Customer@ariansystem.net

ایمیل

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

 • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم