مشاوره
جلسه دموکاتالوگ

ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

گامی در جهت حمایت از مشتریان

ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

هدف نهایی آرین سیستم افزایش رضایت و حفظ وفاداری مشتری است. شرکت آرین سیستم با درک دقیق نیازهای مشتری و پاسخگویی همه جانبه به مشتری سعی در ارائه خدمات عالی و برقراری تعامل دو جانبه با مشتری دارد. این مهم اگر تحقق پیدا نکند در واقع اعتبار سازمان از بین خواهد رفت چرا که حفظ وفاداری مشتریان از اهداف اصلی آرین سیستم است.

در آرین سیستم، ارتباطات پیوسته در جهت احترام به مشتری، فرهنگ سازی شده است چرا که هدف اصلی ما نیز نگهداری مشتری است. در این راستا کلیه نظرات، پیشنهادات و شکایات شما را با آغوش باز میپذیریم. به احساسات و نیازهای شما توجه میکنیم و تمام تلاشمان را در جهت افزایش رضایتمندی شما از خرید محصول، به کار میگیریم و این اطمینان را به شما خواهیم داد که کلیه درخواست های شما تا مرحله نهایی که همان کسب رضایت شما خواهد بود، پیگیری می شود.

ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

مشتریان محوری‌ترین اصل هر کسب و کار هستند که از اهمیت بالایی برخوردارند. همچنین یکی از بزرگترین دغدغه‌های هر سازمانی جلب رضایت مشتریان است.

از جمله توانمندی‌های یک سازمان جذب و حفظ مشتریان و همچنین تبدیل آن ها به مشتریان وفادار است.

طبق تحقیقات انجام شده 75 درصد از مشتریان هزینه بیشتری برای سازمان هایی می‌کنند که محصولات با کیفیتی ارائه می‌دهند. همچنین این مشتریان تلاش می‌کنند مجددا از همان سازمان خرید مجدد انجام دهند.

 

مراقبت از مشتریان از دید ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

مراقبت از مشتریان از دید ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

مراقبت از مشتریان مهمترین بخش مشتری مداری است که در زمان ارائه خدمات به مشتری صورت می‌گیرد. شرکت آرین سیستم برای مراقبت از مشتریان، خود را موظف به رعایت موارد زیر می‌داند:

  • درک نیاز دقیق مشتریان
  • ارائه خدمات عالی پشتیبانی
  • اختصاص زمان کافی به هر مشتری
  • برقراری تعامل همه جانبه و مدیریت احساسات مشتریان

آرین سیستم در کنار ارائه محصولات کارآمد و یکپارچه، اعتبار خود را مدیون ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان می‌داند؛ زیرا اعتقاد گروه ما بر این است که از دست دادن مشتری از دو نظر برای یک سازمان ضرر می رساند.

  • از دست دادن اعتبار سازمان
  • کمبود مشتری برای ارائه خدمات

ارائه خدمات مطلوب و رضایت از مشتری

آرین سیستم ارائه خدمات مطلوب و رضایت مشتری را همیشه سرلوحه کار خود می داند زیرا:

بالاترین هدف آرین سیستم ارائه خدمات شایسته و حفظ فرهنگ احترام به مشتری است.

قوانین طلایی مراقبت از مشتری از دید آرین سیستم

قوانین طلایی مراقبت از مشتری از دید آرین سیستم

شناسایی دقیق نیاز مشتری، ارائه خدمات شایسته و درخور شخصیت مشتریان و حفظ وفاداری از طریق افزایش رضایتمندی مشتریان، از قوانین وضع شده آرین سیستم در ستاد مراقبت از مشتریان است.

این نکته را همواره بیاد داشته باشید

“هدف اصلی از کسب و کار نگهداری مشتری می باشد”

وظایف ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

وظایف ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم

مراقبت از مشتریان به معنای رسیدگی به مشکلات، شکایات، انتقادات و پیشنهادات آنان و از همه مهمتر ایجاد حس اطمینان در مشتریان است. در این راستا همیشه:

• شکایت مشتری را با آغوش باز پذیرا هستیم.
• دریافت شکایات را به عنوان بخشی از فرهنگ سازمانی خود نهادینه کرده‌ایم.
• به اهداف و خواسته های مشتریان توجه کامل داریم.
• با مشتریان همدلی می‌کنیم و نشان می‌دهیم که شرایطشان را درک می‌کنیم و به درخواست آنها رسیدگی خواهیم کرد.

گردش کار در ستاد مراقبت از مشتری

گردش کار در ستاد مراقبت از مشتری

ستاد مراقبت از مشتریان سیستم به شما این اطمینان را می دهد در هر مرحله‌ای و در هر زمانی درخواست‌های شما و ارتباط سازمانی شما با کارشناسان آرین سیستم را تا مرحله نهایی که همان رضایت مشتری است پیگیری نماید.

چرخه کار در ستاد مراقبت از مشتریان به نحوی می باشد که مشتریان گرامی در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد انتقاد و شکایت با یکی از راه های برقراری ارتباط مشکلات خود را مطرح می نماید و پس از پیگیری توسط ستاد مراقبت نتیجه و راهکار حل مشکل را به مشتریان عزیز اعلام می گردد.

فرایند رسیدگی به شکایات مشتریان

فرایند رسیدگی به شکایات مشتریان

بزرگترین دارایی هر شرکتی در بازار پر رقابت اقتصادی حفظ و مراقبت از مشتریان و جلب رضایت آنان با برآورده کردن انتظارات می باشد. در این راستا با توجه به اینکه شرکت آرین سیستم ارزش ویژه ای برای مشتریان خود قائل است و هدف خود را بررسی شکایات و رضایتمندی مشتریان برای پیشرفت روز افزون در تولید نرم افزارهای مالی و اداری میداند؛ با دریافت گواهینامه ISO 10002 ایتالیا و استانداردهای لازم سعی دارد تا شکایات مشتریان را مشخص و با کشف علل نارضایتی مشتریان در صدد رفع آن برآید تا برای موفقیت همیشه یک گام از رقبا جلوتر باشد. در این راستا ثبت اطلاعات شکایات و نظرات مشتریان و بررسی‌های صورت گرفته در نرم افزار یکپارچه آرین سیستم، موجب مدیریت اطلاعات و سرعت عملکرد ستاد مراقبت از مشتریان شده است.

مدیران آرین سیستم با هدف بهبود روز افزون پاسخگویی به انتظارات ذینفعان و ارائه بهتر خدمات مشتریان با تاکید بر تحقق ماموریت های سازمان در حوزه مدیریت کیفیت و رضایت مشتری منطبق با استانداردهای جهانی اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت را در دستور کار خود قرار داده و در نهایت موفق به دریافت گواهینامه ایزو 10002 و 10004 ایتالیا شد.

شما مشتریان گرامی در صورتی که از عملکرد واحدهای پشتیبانی و خدماتی گروه داده پردازی آرین سیستم گله و شکایتی داشته باشید بعد از تماس با واحد ستاد مراقبت از مشتریان درخواست و شکایت شما طی مراحل روبرو در آرین سیستم مطرح شده و به شکایت شما رسیدگی می شود.

راه های ارتباطی با ستاد مراقبت از مشتریان آرین سیستم
تلفنتلفن
پشتیبانی آنلاینپشتیبانی آنلاین
چت آنلاینچت آنلاین
پورتال مشتریانپورتال مشتریان
ایمیلایمیل

برقراری تماس از طریق تلفن

ستاد مراقبت از مشتریان با شماره تلفن ۸۶۰۳۱۰۵۹ -۰۲۱ پاسخگوی مشتریان گرامی خواهد بود. شما میتوانید از طریق برقراری تماس تلفنی با کارشناسان آرین سیستم نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را با ما در میان بگذارید.

برقراری تماس از طریق تلفن

ارتباط از طریق پشتیبانی آنلاین

شما مشتریان گرامی میتوانید از طریق پرتال مشتریان آرین سیستم و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور اختصاص داده شده، وارد پرتال خود شوید و با ارسال تیکت، کلیه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را با کارشناسان پشتیبانی در میان بگذارید.

ارتباط از طریق پشتیبانی آنلاین

ارتباط از طریق چت آنلاین

چت انلاین، بدون محدودیت زمانی و مکانی برای کلیه مشتریان و بازدیدکنندگان از وبسایت آرین سیستم فراهم می شود. بدین ترتیب مشتریان گرامی و کلیه بازدیدکنندگان می توانند با اتصال به اینترنت هرگونه سؤال یا درخواست خود را به صورت آنلاین، مطرح و پاسخ خود را به سرعت دریافت کنند.

ارتباط از طریق چت آنلاین

ارتباط از طریق پورتال مشتریان

محیط مستقل ارتباط با مشتریان از طریق پرتال مشتریان است. شرکت آرین سیستم این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا از طریق پرتال مشتریان بتوانند با کارشناسان و مدیران در تعامل مستقیم باشند.

ارتباط از طریق پورتال مشتریان

ارتباط از طریق ایمیل

یکی از ساده ترین روشها برای ارتباط مشتری با شرکت آرین سیستم ارسال ایمیل از طریق آدرس sale@ariansystem.net است. شما مشتریان گرامی با ارسال ایمیل میتوانید نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را با ما در میان بگذارید.

ارتباط از طریق ایمیل