سازمان مارکتینگ گروه داده پردازی آرین سیستم

دیگران این ویدئو ها را دیده اند

محصولات نرم افزاری آرین سیستم

سازمان مارکتینگ فروش و بازاریابی نرم افزار ArianERP | آرین سیستم

سازمان مارکتینگ گروه داده پردازی آرین سیستم

سازمان بازاریابی و فروش

حال و هوای امروز تجارت نشان دهنده تحولات سریع و گسترده در تمام ابعاد است. آنچه به یقین می توان گفت این است که چنان چه کشوری به هر علتی مانند عدم بهره مندی از تبلیغات فروش و مشاوره بازاریابی و فروش ، نتواند به این موج تحولات بپیوندد به سود دیگران بسیاری از فرصت های کسب وکار را از دست می دهد. امروزه چه مدیر یک سازمان بزرگ باشید چه صاحب یک فروشگاه کوچک قطعاً اصطلاحاتی از شبکه فروش مانند سوشیال مارکتینگ را در جزوات و مجله مدیریت بازاریابی شنیده اید. با این حال بسیاری از مدیران به صورت علمی با مدیریت تبلیغات و بازاریابی و اهمیت آن در کسب و کار آشنایی ندارند ، بنابراین واحد مشاوره فروش و بازاریابی گروه داده پردازی آرین سیستم تحت مقاله بازاریابی اینترنتی سعی دارد ضمن معرفی خدمات مشاور فروش خود ، صاحبان کسب و کار های مختلف را با اهمیت تبلیغات و فروش خصوصا در زمینه سیستم حسابداری بیشتر آشنا کند.

اهداف بازاریابی و مدیریت بازار

علم مدیریت و بازاریابی با گذشت زمان توسعه و تکامل یافته و اهداف بازاریابی نیز تغییر یافته است به طوری که بسیاری از صاحب نظران مهندسی فروش و بازاریابی به تاثیر بازاریابی نرم افزار به عنوان یکی از شاخه های علوم مدیریت بر اقتصاد و زندگی مردم اعتقاد نداشتند. با گذشت زمان اهداف متفاوتی برای بازاریابی با توجه به نیاز و خواسته های مختلف انسان ها در نظر گرفته شد که در ادامه به چند هدف مهم و قابل قبول مشترک بین بسیاری از موسسات اشاره می شود :

  • به حداکثر رساندن حق انتخاب
  • به حداکثر رساندن سطح مصرف
  • به حداکثر رساندن کیفیت زندگی
  • به حداکثر رساندن رضایت مصرف کننده

اهمیت بازاريابي و مديريت بازار

  • فروش بیشتر : بدون در نظر گرفتن خدمات و نوع کالا در حال ارائه و نوع استراتژی در نظر گرفته شده ، زمانی که مردم متوجه شوند کسب و کار شما وجود خارجی دارد و به خوبی مشاوره بازاریابی اینترنتی بتواند شما را به اهداف برساند احتمال اینکه در ساعات اولیه شاهد افزایش فروش خود باشید وجود دارد.
  • آشنایی با معیارهای تجارت : چه مسئولیت اداره یک شرکت نرم افزاری را بر عهده داشته باشید چه صاحب یک نانوایی باشید ، داشتن معیارهای موفقیت در زمینه نوع فعالیت به همراه آموزش مارکتینگ می تواند در سودآوری کسب و کار شما فاکتور مهمی باشد و تصمیم گیری و بررسی عوامل کسب و کار را برای شما آسان کند. شما در کنار سنجش شاخص های تلاشتان می توانید با پاسخ مشتریان بالقوه به محرک های خاص تبلیغات و بازاریابی اینترنتی آشنا گردید.
  • جلب اعتماد مشتریان : هر چه شرکت و کسب و کار شما بهتر معرفی شود ، افرار بیشتری به شما اعتماد می کنند. چرا که اگر روزی خود شما بخواهید به کسی اعتماد کنید مطمئناً به یک دوست اعتماد می کنید تا به یک غریبه که هیج شناختی از او ندارید. اما باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که اعتماد سازی در یک شب به وجود نمی آید و اگر به شرکت هایی که اعتماد شما را جلب کرده اند فکر کنید به این نتیجه می رسید از اولین تبلیغات چندین سال طول کشیده است تا نظر شما را جلب کنند. بنابراین می توانید با آموزش و مطالعه راهکارهای اعتمادسازی در منابع مختلف مانند ماهنامه مدیریت بازاریابی و تبلیغات ، حداقل مدت زمان اعتمادسازی اصولی در کسب و کار با بالاترین بازدهی فروش را کسب نمایید.

تعریف مارکتینگ

برای بسیاری از افراد مفهوم بازاریابی یا تعریف مارکتینگ به برداشت لغوی منتهی می شود و آن را معادل فروش و تبلیغات فروش می دانند. اما اگر کل فرآیند بازاریابی نرم افزار را به کوه یخ تشبیه کنیم ، فروش تنها بخش کوچکی از عملیات بازاریابی است. از دیدگاه پدر علم بازاریابی نوین فیلیپ کاتلر ، به عنوان فرآیندی مدیریتی – اجتماعی بازاریابی تعریف می‌شود که به وسیله آن سازمان ها  و افراد از طریق تولید و مبادله کالا وخدمات با یکدیگر، به تأمین خواسته‌ها و نیازها خود اقدام می‌کنند. 

مارکتینگ | آرین سیستم

تکنیک ها و روش های بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی با موتورهای جستجو : در تعریف بازاریابی اینترنتی ، موتور های جستجو یکی از ابزارهای اولیه ، اما مهم دربازاریابی اینترنتی می باشد. به دو صورت رایگان و پولی بازاریابی اینترنتی با موتورهای جستجو انجام می شود. در روش رایگان با استفاده از تکنیکهای سئو و بهینه سازی صحیح و اصولی ، نتایج جستجو بالاتری وب سایت شما نسبت به سایر وب سایتها قرار می گیرد و بازدیدکنندگان بیشتری از وب سایت شما ، فروش را افزایش دهند. در روش پولی موتورهای جستجوی معروف مانند گوگل با پرداخت هزینه ،در جهت ارتقای بازاریابی اینترنتی این امکان را به کاربران می دهند که با یک کلمه کلیدی خاص در بالای نتایج جستجو ظاهر شوند.

بازاریابی اینترنتی با شبکه های اجتماعی : استفاده از شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک در اینترنت مارکتینگ ، از دیگر روش بازاریابی اینترنتی می باشد که به دو صورت رایگان و پولی انجام می شود. در روش رایگان در شبکه های اجتماعی فعالیتهای منظم شما ، کاربران را با محصولات و برند شما آشنا می کند. روش پولی نیز تبلیغ شما در صفحات مختلف شبکه ها در ازای پرداخت هزینه ظاهر می شود.

ایمیل مارکتینگ : یکی دیگر از ابزار مهم و کاربردی بازاریابی اینترنتی است که به بیان ساده شامل ارسال ایمیلهای گروهی به تعداد زیادی از کاربران جهت تشویق آنها به بازدید از وب سایت و خرید می باشد. در استفاده از روش وب مارکتینگ باید دقت کرد چرا که بازاریابی اینترنتی از طریق ایمیل مارکتینگ ارکانی دارد که مهم ترین آنها احترام به مشتری است و باید رعایت کرد.  قرار دادن لینک لغو عضویت در ایمیل های ارسالی بسیار مهم است.

بازاریابی اینترنتی | آرین سیستم

الکترود پارس یکی از مشتریان آرین سیستم
چای مهرچین یکی از مشتریان آرین سیستم
چای دبش یکی از مشتریان آرین سیستم
قالی سلیمان یکی از مشتریان آرین سیستم
موسسه اعتباری توسعه یک یاز مشتریان آرین سیستم
عتبات عالیات یکی از مشتریان آرین سیستم
استیل اخوان یکی از مشتریان آرین سیستم
امتیاز شما به این مطلب
})