نرم افزار آرشیو و بایگانی اسناد آرین سیستم

لزوم مستند سازی اسناد و مدارک در لیست اولویت بندی کلیه سازمان هاست. چراکه حجم بالای اطلاعات و اشغال فضای بیش از حد فیزیکی از فضای سازمان بوسیله این اسناد، سازمان ها را به استفاده از سیستم آرشیو اسناد ترغیب می کند. نرم افزار آرشیو و بایگانی اسناد آرین سیستم ضمن ایجاد بستری امن برای دسترسی سریع و آسان به اسناد و مدارک، موجب کاهش هزینه های ناشی از اشغال فضا در سازمان خواهد شد. تعریف سطوح مختلف دسترسی به آرشیو و بایگانی اسناد، مشاهده گردش اسناد و قابلیت ارجاع اسناد دسته بندی شده نیز در این زیرسیستم تعریف می شود. 

نرم افزار آرشیو و بایگانی اسناد آرین سیستم​

مزایای نرم افزار آرشیو و بایگانی اسناد آرین سیستم

تولید چندباره اسناد کاغذی و در نتیجه مصرف بی رویه کاغذ از جمله مشکلات آرشیو بایگانی اسناد به صورت سنتی است. همچنین امکان از بین رفتن اسناد در گذر زمان و بر اساس حوادث پیش آمده در شیوه سنتی نگهداری اسناد وجود خواهد داشت. نرم افزار آرشیو و بایگانی اسناد آرین سیستم ضمن حفظ و نگهداری اسناد به صورت سیستمی، از استهلاک و تخریب آن جلوگیری کرده و باعث کاهش هزینه‌های سازمان شما می‌شود. سیستم بایگانی آرین سیستم به مدیران سازمان کمک خواهد کرد تا کلیه اسناد خود را طبق سلیقه سازمانی طبقه بندی و آرشیو کنند.

ویژگی های عمومی و مهم آرشیو و بایگانی اسناد آرین سیستم

بایگانی اسناد از اهمیت بالایی برخوردار است و برای این کار سازمانهای بزرگ از نرم افزار بایگانی اسناد یا همان نرم افزار آرشیو اسناد استفاده می کنند. نرم افزار آرشیو اسناد آرین سیستم به منظور انجام خودکار بایگانی اسناد سازمانی و بهبود بخشیدن به مدیریت اسناد سازمانی روی کار آمده است. در نرم افزار بایگانی اسناد، کلیه اطلاعات صادر شده و داخلی از همان ابتدای کار به صورت دیجیتال تولید شده و ثبت می شوند.

در نرم افزار آرشیو اسناد آرین سیستم، امکان تعریف مراحل ارسال و دریافت نامه ها وجود دارد. یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار تحب وب بودن آن و قابلیت استفاده از طریق تبلت و موبایل است. زیرسیستم بایگانی اسناد آرین سیستم، قابلیت گزارشگیری از وضعیت گردش نامه ها در سازمان را دارد و در زمان قطع اینترنت نیز، دارای کارتابل آفلاین است. نرم افزار آرشیو اسناد آرین سیستم، بر ساز کار واحد اداری و نحوه گزارشگیری نظارت خواهد داشت و دارای امکان گزارشگیری نموداری متنوع از نامه ها و کارتابل است. 

 

امکانات و ابزارهای نرم افزار آرشیو و بایگانی اسناد آرین سیستم

چارت مجموعه نرم افزارهای یکپارچه آرین سیستم

زیر سیستم فروش

ارتباط نرم افزار آرشیو و بایگانی اسناد آرین سیستم با سایر واحد ها

درخواست دموی نرم افزار آرشیو و بایگانی اسناد آرین سیستم

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه خرید نرم افزار آرشیو و بایگانی اسناد آرین سیستم دارید با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمای شما در خصوص امکانات و ویژگی های سیستم آرشیو اسناد باشند.

سوالاتی که ممکن است ذهن شما را برای خرید نرم افزار آرشیو و بایگانی اسناد درگیر کرده باشد!!

با توجه به همه گیر شدن فضای مجازی و سرعت رشد اینترنت و دسترسی آسان و بهره گیری از مزایای قابل حمل بودن ، آرین سیستم تمامی نرم افزارهای مالی و اداری خود را به صورت تحت وب نیز ارائه کرده است. نرم افزار آرشیو اسناد آرین سیستم نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و به جرات یکی از بهترین نرم افزارهای تحت وب ارائه شده در بازار نرم افزارهای مالی اداری می باشد.

ساختار لایه ای نرم افزار آرشیو اسناد آرین سیستم این امکان را به مدیران ارشد سازمان ها می دهد تا با تعیین سطح دسترسی به کارمندان قسمت بایگانی و یا سایر کارمندان بخش دیگر از امنیت اطلاعات مدارک و اسناد بایگانی شده اطمینان خاطر داشته باشند. تعریف سطوح دسترسی مختلف در نرم افزار مدیریت آرشیو باعث تمرکز بیشتر مدیران در قسمت بایگانی می شود.

یکی از مراحل برای نگهداری اسناد و اطلاعات طبقه بندی اسناد می باشد. این طبقه بندی از نظر بایگانی منجر به تقسیم بندی اسناد به دسته هایی می شود که حداقل میان آنها یک موضوع خاص و مشترک وجود داشته باشد. حال می تواند این نگهداری در سه حالت از منطقی ترین طبقه بندی ها صورت گیرد که عبارتند از :
طبقه بندی بر مبنای شاخص هایی بر اساس نام اشخاص ، سازمان ها و محل های جغرافیایی
طبقه بندی بر اساس مفاد و موضوع نامه
طبقه بندی طبق تاریخ

نرم افزار مدیریت اسنادی که برای شرکت شما سفارشی سازی شده باشد ، یک ابزار بسیار قدرتمند برای مدیریت و صرفه جویی در زمان می باشد DMS های قدرتمند شناسایی اسناد مرتبط با یک کلمه یا عبارت را امکان پذیر می نمایند و به عبارت دیگر قابلیت جستجوی تمام متن را ارائه می نمایند. در نرم افزار مدیریت اسناد قابلیت تعریف شناسنامه اسناد برای یک فایل یا پوشه وجود دارد. یکپارچگی با دیگر نرم افزارهای کاربردی سازمان، می تواند دسترسی به اطلاعات مهم را تسهیل نماید DMS فرصت دسترسی به اسناد را از راه دور فراهم می نماید و به عبارت دیگر تا زمانی که دسترسی به اینترنت وجود دارد، اسناد از هر نقطه ای قابل دسترسی می باشند.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم