مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
نرم افزار هوش تجاری آرین سیستم

نرم افزار هوش تجاری Bi آرین سیستم

عدم تسلط به مدیریت داده ها به دلیل حجم گسترده اطلاعات، نیاز به سرعت و دقت بیشتر در ثبت اطلاعات و تهیه گزارشات و همچنین ارائه راهکارهای خلاصه شده، تجمیعی و تحلیلی جهت اخذ تصمیم گیری مدیریتی، کسب و کارها را به سمت استفاده از نرم افزار bi سوق داده است. هوش تجاری که مهارت تحلیل داده است، از طریق فرآیند تکنولوژی محور با ارائه آنالیزعملی، گزارشات اطلاعاتی را به مدیران سازمان ارائه می کند. حجم گسترده اطلاعات سازمانی از طریق نرم افزار هوش تجاری در قالب گزارشات خلاصه وار، تجمیعی و تحلیل در اختیار مدیران قرار می دهد تا تجزیه و تحلیل اطلاعات به صورت بصری و قابل نمایش ارائه گردند و عوامل شکست و موفقیت یک کسب و کار برای مدیران قابل پیش بینی باشد.

نرم افزار هوش تجاری BI چیست؟

هوش تجاری به عنوان یکی از بروزترین و پرکاربردترین مفاهیم در مدیریت کسب و کار مطرح است. هوش تجاری (Business Intelligence) یا به اختصار BI به معنای یک فرآیند تکنولوژی محور در راستای تحلیل اطلاعات است. نرم افزار bi به مدیران و صاحبان کسب و کار در اخذ تصمیم گیری‌های بنیادین کمک می کند. بهترین نرم افزار هوش تجاری به عنوان ابزاری برای تجزیه و تحلیل داده ها به صورت نمایشی و بصری، کلیه داده ها را به گزارشات، نقشه ها و نمودارهای قابل تحلیل تبدیل کرده و همراه و مشاور مدیران در اخذ تصمیم گیری‌های اساسی خواهد بود.

نرم افزار هوش تجاری آرین سیستم
سیستم هوشمندی تجاری با مجموعه ای از امکانات و ابزارها به مدیران کسب و کار کمک خواهد کرد تا داده ها را از سیستم درونی و منابع بیرونی سازمان جمع آوری کرده و اطلاعات را برای تحلیل آماده کند. در واقع نرم افزار هوش تجاری آرین این اطلاعات را در قالب گزارشات تهیه کرده و برای تصمیم گیری در اختیار مدیران قرار می دهد. گزارشات ارائه شده در نرم افزار bi یک رابطه دو طرفه بین مدیر و اطلاعات ایجاد می کند؛ به این معنا که مدیر کسب و کار، اطلاعات را می سازد و گزارش اطلاعات، به مدیر در اخذ تصمیم گیری کمک خواهد کرد.

نرم افزار هوش تجاری BI چیست؟
جدا کننده
نرم افزار هوش تجاری BI چیست؟

ویژگیهای نرم افزار هوش تجاری آرین سیستم

  • شناسایی نقاط ضعف و قوت و اندازه گیری بازدهی و اثربخشی فرآیندها
  • اصلاح و بهبود گردش اطلاعات مدیریتی
  • دسترسی به اطلاعات در هر زمان و با سرعت دلخواه
  • تقویت فرآیندهای سودآور و حذف فرآیند بدون توجیه اقتصادی
  • تصمیم‌گیری آگاهانه بر اساس اطلاعات کسب شده
  • ایجاد تعادل بین استراتژی و اهداف سازمانی در سیستم هوش تجاری
  • ایجاد دید کلی و نظارت بر عملکرد سازمان و واحدها
حوزه های تحلیلی نرم افزار هوش تجاری bi آرین سیستم
حوزه مالیحوزه مالی
حوزه تولیدحوزه تولید
حوزه بازرگانیحوزه بازرگانی
حوزه منابع انسانیحوزه منابع انسانی
اتوماسیون اداریاتوماسیون اداری

تحلیل داده های مالی در نرم افزار هوش تجاری

هوشمندی تجاری در حوزه مالی، شامل جمع آوری، انجام کلیه فرآیندها و تحلیل داده های مالی است. بهترین نرم افزار هوش تجاری علاوه بر نمایش صحیح اطلاعات، تحلیل های راهبردی را برای کمک به مدیران در تصمیم گیری ارائه می دهد. با استفاده از نرم افزار هوش تجاری ArianERP، برنامه ریزی، مدیریت هزینه‌ها، مدیریت درآمد و جریان نقدینگی و در نهایت سودآوری کسب و کار از طریق تحلیل واقعی حسابداری اتفاق می افتد. با کمک نرم افزار bi گزارشات به روزرسانی شده مالی قابل ارائه خواهد بود که علاوه بر افزایش سرعت دسترسی به داده های تحلیلی، پیش بینی آینده را نیز در تصمیم گیری‌های مدیریتی وارد می کند. با اتکا به گزارشات نرم افزار هوش تجاری KPIهای مالی را تحت نظر قرار خواهد گرفت که با استفاده از این امکان میتوان به سرعت ناهماهنگی‌ها را کشف و در جهت رفع آن قدم برداشت.
تحلیل داده های مالی در نرم افزار هوش تجاری

تحلیل مدیریت و برنامه ریزی تولید با هوش تجاری

در عصر تکنولوژی و نیاز به ارائه گزارشات تحلیلی سریع در جهت اخذ تصمیمات و افزایش سودآوری، شرکت‌های تولیدی برای ترسیم و برنامه ریزی مسیر تولید، به نرم افزار هوش تجاری نیازمند هستند. در واقع یکی از بخش‌هایی که بیشتر از همه از نرم افزار bi استفاده می کند، بخش برنامه ریزی و کنترل تولید است. با استفاده از بهترین نرم افزار هوش تجاری فرآیند و طرح برنامه تولید از تامین ماده اولیه تا تهیه محصول و تحویل به مشتری با استفاده از گزارشات تحلیلی، مدیریت می شود. همچنین در حوزه کیفیت تولید، نگهداری و تعمیرات و راندمان تجهیزات نیز، نرم افزار bi به کمک مدیران بخش تولید می آید. از جمله موارد مورد آنالیز در بهترین نرم افزار هوش تجاری می توان به مقایسه وضعیت و شمارش خرابی ها، رصد مدت زمان توقفات در تولید، بررسی حدود اندازه گیری و وضعیت بودجه بندی مراکز کاری اشاره کرد.
تحلیل مدیریت و برنامه ریزی تولید با هوش تجاری

تحلیل هوش تجاری از حوزه بازرگانی

نرم افزار هوش تجاری ArianERP، با استفاده درست و پیشرفته از اطلاعات مشتریان، تامین کنندگان، عملیات بازرگانی و رقبا موجب بهبود تصمیم گیری‌های مدیریتی در حوزه بازرگانی می شود. از جمله فرآیندهای تحلیلی با ساخت گزارش‌ها و داشبوردهای مدیریتی می توان به بررسی عملکرد خرید، گزارش تامین کنندگان و تحلیل میزان خرید کالا در حوزه خرید و تدارکات اشاره کرد. همچنین در فرآیند فروش و پخش مویرگی، با نرم افزار bi می‌توان از لحظه سفارش گیری تا توزیع و تسویه حساب را رصد کرده و گزارش‌های عملیاتی و تحلیلی را به مدیران ارائه داد. با استفاده از بهترین نرم افزار هوش تجاری در حوزه گسترده فروش نیز کلیه ابعاد مدیریتی مرتبط با فرآیندهای متنوع فروش مثل تنوع محصولات فروش، اطلاعات مشتریان، دفعات فروش و برگشت از فروش با تحلیل شاخص های رشد فروش در اختیار مدیران قرار می‌گیرد.
تحلیل هوش تجاری از حوزه بازرگانی

هوش تجاری و تحلیل حوزه منابع انسانی

یکی از مهمترین سرمایه‌های هر سازمان، منابع انسانی آن است. اگر اطلاعات و فرآیندهای حوزه منابع انسانی به خوبی مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد، پیچیدگی‌های این حوزه برطرف گردیده و بیشترین راندمان عملکرد برای پرسنل رقم خواهد خورد. با بهترین نرم افزار هوش تجاری ممترین فرآیندهای منابع انسانی نظیر حقوق و دستمزد، کارگزینی، حضور و غیاب و پرتال کارکنان مورد رصد قرار گرفته و گزارش‌های تحلیلی مدیریتی، ایجاد و در‌ دسترس مدیران قرار می‌گیرد. اطلاع از میزان کارکرد پرسنل در سمت‌های سازمانی، میزان مصرف منابع مالی در هر گروه سمت شغلی، انطباق هزینه‌ها و صرف منابع بر اساس برنامه ریزی رشد پرسنل، ارائه تحلیل‌های مناسب از وضعیت کارکنان، تخصص ها، اهداف شغلی و دسترسی به کلیه گزارشات تحلیلی مجموعه منابع انسانی در کمترین زمان از ویژگی‌های نرم افزار bi است.
هوش تجاری و تحلیل حوزه منابع انسانی

اتوماسیون اداری در نرم افزار bi

با توجه به سنتی بودن تصمیم گیری‌ها در حوزه اداری، توسعه سیستم‌های اتوماسیون به سمت هوشمندی تاثیر بسزایی در بهره‌وری سازمان خواهد گذاشت. اتوماسیون اداری مخزن اطلاعات و دانش سازمانی است. مستندسازی دانش سازمانی و سرعت دستیابی به اطلاعات از طریق بهترین نرم افزار هوش تجاری ، باعث ایجاد قوانین خودکار در این بخش خواهد شد. به عبارت دیگر نرم افزار bi بخش اداری را برای کشف و تدوین قوانین و اجرای خودکار و یا غیر خودکار آن‌ها هوشمند می کند. با کمک بهترین نرم افزار هوش تجاری می‌توان روابط معنایی اسناد با یکدیگر را تشخیص داده و در اختیار مدیران برای تصمیم‌گیری قرار داد. یعنی از این پس سیستم‌ها می‌توانند با نگاهی مختصر به متن نامه و ارجاعات قبلی آن، رفتار و تصمیم مدیر را مورد تحلیل قرار داده، پیش بینی کنند و نتیجه را به مدیر مربوطه ابلاغ نمایند.
اتوماسیون اداری در نرم افزار bi

مشتریان درباره ما چه می گویند

توسن صنعت آپادانا
توسن صنعت آپادانا
شرکت توسن صنعت آپادانا با بیشتر از یک دهه فعالیت در زمینه تولید لوله های پلی اتیلن و تجهیزات آبیاری، نیاز به تهیه نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان قدرتمند، برای تبادلات مالی و کنترل اطلاعات انبار داشت که بتواند کلیه اطلاعات خریداران و فروشندگان را ذخیره و نگهداری کند. پس از راهنمایی و مشاوره با کارشناسان خبره آرین سیستم، کل سیستم بازرگانی توسن صنعت به ArianERP تغییر پیدا کرد که در نتیجه موجب مدیریت یکپارچه سیستم های مالی و کنترل موجودی انبار در توسن گردید.
پتروشیمی پتروناد آسیا
پتروشیمی پتروناد آسیا
با سابقه ده ساله فعالیت حرفه ای شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا فعال در زمینه صنایع شیمیایی، به دلیل گستردگی فعالیت های نیازمند یک نرم افزار حرفه ای در محاسبه قیمت تمام شده وهمچنین برنامه ریزی تولیدی بود، که بتواند لیست تمام اقلام تشکیل دهنده دستگاه ها و فرمول ساخت را ارائه دهد. پتروناد آسیا با ارائه درخواست دمو و مشاوره رایگان، اقدام به استقرارERP برنامه ریزی تولید و نرم افزار بهای تمام شده آرین نمود. در نهایت میزان عملکرد این نرم افزار و پشتیبانی تیم کارشناسی به قدری بود که کلیه فرآیندهای فنی و تولیدی پتروناد به صورت یکپارچه مدیریت گردید.
آذر زیبافر
آذر زیبافر
با وجود سوابق بیست ساله فعالیتی، شرکت آذر زیبافر تولیدکننده محصولات برند معتبر آرایشی و بهداشتی عش، با چالش محاسبه قیمت تمام شده محصولات و همچنین طرح ریزی فرآیندهای مالی خود روبرو بود که پس از آشنایی و دریافت مشاوره، راهکار بهای تمام شده آرین را برگزید. استقرار نرم افزار بهای تمام شده، کلیه مشکلات مرتبط با برنامه ریزی مالی و محاسبه قیمت محصولات عش را برطرف نمود.
گروه صنعتی تکنو
گروه صنعتی تکنو
گروه صنعتی تکنو تولیدکننده تیرچه های صنعتی و خرپا دارای 30 سال سابقه فعالیت، با توجه به گستردگی محصولات خود، در بخش بازرگانی و برنامه ریزی تولید با مشکل مواجه بود که پس از ارائه درخواست دمو و دریافت مشاوره رایگان، در نهایت از مجموعه نرم افزارهای شرکت آرین 3 مجموعه مالی، بازرگانی و تولید را برای مجموعه خود برگزید. کلیه امور مربوط به یکپارچه سازی حسابداری انبار و تولید این مجموعه پس از انتخاب نرم افزار مدیریت منابع سازمان ArianERP مدیریت شد.
فولاد گستر آتنا
فولاد گستر آتنا
شرکت فولاد گستر آتنا تولیدکننده مقاطع فولادی صنعتی، با یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه تجارت خارجی، با مشکل مدیریت بازرگانی مجموعه مواجه بود و فرآیندهای مربوط به انبار و فروش در این مجموعه به طور یکپارچه مدیریت نمی شد. پس از رایزنی با کارشناسان شرکت آرین سیستم، کل مجموعه راهکار ERP بازرگانی آرین در این شرکت مستقر شد. هم اکنون نیز فولادگستر در حال پیگیری سفارشات بعدی از جمله تهیه نرم افزار برنامه ریزی تولید ArianERP است.

سیستم هوشمندی تجاری کسب و کار شما را اداره می کند

مقالات بیشتر
برای به روز ماندن و کسب اطلاعات بیشتر از شما دعوت می کنیم مقالات وبلاگ آرین را مطالعه بفرمائید.
هوش تجاری bi
کارآیی نرم افزار هوش تجاری

نرم افزار هوش تجاری BI چیست و چه امکاناتی به شما می دهد؟

بیشتر بخوانید
نرم افزار هوش تجاری BI چیست و چه امکاناتی به شما می دهد؟
هوش تجاری bi
زبان UML

زبان UML یک زبان مدل سازی امروزی با 10 اصطلاح کاربردی

بیشتر بخوانید
زبان UML یک زبان مدل سازی امروزی با 10 اصطلاح کاربردی