نرم افزار BPMS - مدیریت فرآیند‌های کسب و کار

مدیریت فرآیند کسب و کار نیازمند تهیه زیر ساخت لازم برای پیاده سازی فرآیند الگوهای مدیریت است. ابزار BPMS یا مدیریت فرآیندهای کسب و کار آرین ضمن مدلسازی فرآیند ها، قابلیت تعامل با سایر بخش ها در سازمان را به صورت یکپارچه فراهم می کند. ابزار مدیریت فرآیند کسب و کار با نظارت بر فرآیند اجرای ماژول‌هایی نظیر انبار، حسابداری خرید و فروش و مدیریت درخواست در بخش اداری، تصمیم‌گیری در بخش مدیریت را بهبود بخشیده و مدیریت فرآیندهای کسب و کار را به صورت بهینه اجرایی خواهد کرد.

نرم افزار BPMS

مزایای ابزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار

تولید ابزاری که منعطف با سلیقه مدیران باشد و ابهامات ایجاد شده در کسب و کار را تشخیص و برطرف نماید ویژگی مهم سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار یا  BPMS بوده است. صرفه جویی در هزینه و زمان از طریق مدلسازی کد نویسی شده و بهینه سازی پروسه کسب و کار با حفظ تعاملات با واحد منابع انسانی ویژگی بارز زیر نظام مدیریت فرآیندهای کسب و کار آرین است. 

رفع انحراف و ابهامات کسب و کار

هر مرحله از مراحل پیاده سازی تصمیمات مدیریتی ممکن است ابهاماتی داشته باشد. در بخش مدیریت فرآیند کسب و کار با کاهش ایجاد داده های تکراری از طریق مدلسازی برنامه نویسی شده، ابهامات موجود در نظام کسب و کار برای مدیران مشخص خواهد شد و اگر انحرافی در روند پیاده سازی زیر ساخت ها ایجاد شده باشد با قابلیت تحلیل فرآیند بر طرف می گردد. افزایش کیفیت انجام فعالیت های سازمانی و تصمیم گیری بهینه در بخش مدیریتی، نتیجه پیاده سازی BPMS آرین در حوزه کسب و کار شما است که مدل سازی و اجرای فرآیندهای پیچیده ارتباطی در کمترین زمان ممکن را برای این بخش فراهم می کند. 

افزایش سرعت و کاهش هزینه مدیریتی

بالا رفتن سرعت ساخت و پیاده سازی فعالیت ها از طریق ایجاد هماهنگی یکپارچه سازمانی از مزایای سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار آرین است. سیستم BPMS با قابلیت تعامل با واحدهای منابع انسانی و اتوماسیون اداری و سایر بخش ها، هم در زمان انجام تصمیمات مدیریتی صرفه جویی خواهد کرد و هم وضعیت گردش فعالیت ها در سازمان را قابل پیگیری و رویت خواهد نمود. هزینه مدیریت فرآیند کسب و کار نیز کاهش می یابد چون به دلیل سیستماتیک بودن کلیه فرآیندها در حوزه کسب و کار نیازی به صرف هزینه های هنگفت نیست و حتی به سودآوری شرکت نیز کمک خواهد شد. 

امکانات و ابزارهای زیر سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار

نمونه یک فرآیند در نرم افزار BPMS آرین سیستم

سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار

زیر سیستم های مرتبط با بخش مدیریت فرآیندهای کسب و کار

درخواست جلسه دمو مدیریت فرآیندهای کسب و کار

برای دریافت مشاوره نصب و راه اندازی سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار آرین سیستم

کارشناسان شرکت آرین سیستم فرآیند فروش را با مشتری آغاز می نمایند، نیازهای او را بررسی و تحلیل کرده و سپس طبق آن ماژول را مشاهده می نمایند. حالا نوبت به راه اندازی  bpms می رسد که کارشناسان بخش استقرار آن را نصب و راه اندازی می نمایند. پس از استقرار، در صورت لازم آموزش های لازم به مدیر یا مسئول سازمان داده می شود و تمامی مراحل کار با نظام مدیریت فرآیند کسب و کار را فرا خواهید گرفت.

خیر. هنگام خرید ابزار BPMS که تولید شده 100% داخلی توسط متخصصان شرکت آرین سیستم می باشد هیچ ماژول یا افزونه جانبی نیاز نداشته و در داخل Arian ERP وارد شده است.

باید آنچه در سازمان به عنوان قوانین اجرایی اجبار می شود با استانداردها مطابقت داشته باشد. در ابزار مدیریت فرآیند کسب و کار یا BPMS آرین، برا اساس شرط گذاری QVERY امکان پیاده سازی سلایق متنوع مدیریتی وجود دارد. 

بله. یکی از مزایای فرم های Arian ERP مستر دیتیل بودن آنها می باشد که اپراتور هر آنچه را که در ورودی انجام می دهد در لحظه می تواند در مرور اسناد گزارش گیری و فیلترهای لازم داشته باشد و برای ردیابی اتفاقات صورت گرفته قابل ردیابی بوده و نیازی به خروج از فرم نمی باشد.

هزینه پایین استقرار سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار Arian، یک مزیت رقابتی است چرا که  BPMS جزء لاینفک ERP می باشد و بیشترین هزینه زمان استقرار، همان پیاده صحیح و دقیق BPMS یعنی فرآیند لازم هر دپارتمان و واحد مربوطه می باشد (بازرگانی – مالی – اداری – حمل و نقل – موتوری – انبار و … ) بنابراین بخشی از قیمت آن بر روی نرم افزارهای اصلی در نظر گرفته شده است.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم