نرم افزار BPMS آرین سیستم

فرآیندهای موجود در هر سازمان باتوجه به زیرساخت‌های آن سازمان شکل گرفته است و وجود مشکل در این زیرساخت‌ها سبب بروز اختلال و مشکل در فرآیندهای کلی سازمان می‌گردد. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی استفاده از نرم افزارهای BPMS جهت پیاده سازی فرآیندهای مورد نیاز مدیریت الزامی می باشد. نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار آرین سیستم با نظارت بر فرآیند درخواست‌ها در بخش‌های مختلف سیستم، تصمیم‌گیری در بخش مدیریت و اجرای ماژول‌هایی نظیر انبار، حسابداری، خرید، فروش و… را بهبود بخشیده و مدیریت فرآیندهای کسب و کار را اجرایی می‌کند.‌

نرم افزار BPMS

مزایای نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار آرین سیستم

تولید ابزاری که منعطف با سلیقه مدیران باشد و ابهامات ایجاد شده در کسب و کار را تشخیص و برطرف نماید، اهمیت سیستم‌های مدیریت فرآیندهای کسب و کار یا BPMS را آشکار ساخته است. صرفه جویی در هزینه و زمان از طریق مدلسازی و بهینه سازی پروسه کسب و کار با حفظ تعاملات واحدهای سازمانی ویژگی بارز نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار آرین سیستم است. 

رفع انحراف و ابهامات کسب و کار

هر مرحله از مراحل پیاده سازی تصمیمات مدیریتی ممکن است ابهاماتی داشته باشد. در بخش مدیریت فرآیند کسب و کار، با کاهش ایجاد داده های تکراری از طریق مدلسازی فرآیندها،  ابهامات موجود در زیرساخت‌های کسب و کار برای مدیران مشخص خواهد شد و اگر انحرافی در روند پیاده سازی زیر ساخت ها ایجاد شده باشد، با قابلیت تحلیل فرآیند بر طرف می‌گردد. افزایش کیفیت انجام فعالیت‌های سازمانی و تصمیم گیری بهینه در بخش مدیریتی، نتیجه پیاده سازی BPMS آرین سیستم در حوزه کسب و کار شما است، که مدل سازی و اجرای فرآیندهای پیچیده ارتباطی در کمترین زمان ممکن را برای این بخش فراهم می‌کند. 

افزایش سرعت و کاهش هزینه مدیریتی

از مزایای اصلی نرم افزار مدیریت فرآیندهای آرین سیستم می‌توان به ابزاری جهت بالا رفتن سرعت ساخت و پیاده‌سازی فعالیت‌ها، از طریق ایجاد هماهنگی یکپارچه سازمانی اشاره نمود. سیستم BPMS با قابلیت تعامل با واحدهای منابع سازمانی مانند اتوماسیون اداری، انبارداری، فروش، منابع انسانی، خزانه داری و… ، در زمان انجام تصمیمات مدیریتی صرفه جویی کرده و همچنین وضعیت گردش فعالیت‌ها در سازمان را قابل پیگیری و رویت خواهد نمود. به علاوه هزینه مدیریت فرآیند کسب و کار نیز کاهش می‌یابد چون به دلیل سیستماتیک بودن کلیه فرآیندها در حوزه کسب و کار نیازی به صرف هزینه‌های هنگفت نیست و حتی به سودآوری شرکت نیز کمک خواهد شد.‌

امکانات و ابزارهای زیر سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار

نمونه یک فرآیند در نرم افزار BPMS آرین سیستم

نمونه یک فرآیند در نرم افزار BPMS آرین سیستم​

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار

درخواست جلسه دمو مدیریت فرآیندهای کسب و کار

در صورتی که تمایل به دریافت مشاوره نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار آرین سیستم دارید حتما با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار آرین سیستم

کارشناسان شرکت آرین سیستم فرآیند فروش را با مشتری آغاز می نمایند، نیازهای او را بررسی و تحلیل کرده و سپس طبق ماژول مورد نیاز را آماده می‌نمایند. سپس کارشناسان بخش استقرار، عملیات نصب و راه اندازی نرم افزار BPMS را انجام می دهند. پس از استقرار، آموزش‌های لازم به پرسنل مربوطه در سازمان داده شده و پرسنل تمامی مراحل کار با نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار را فرا خواهند گرفت.

خیر. پس از خرید و راه اندازی نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار یا BPMS نیازی به نصب نرم افزارهای جانبی نمی‌باشد.

پس از راه اندازی نرم افزار BPMS کارشناس مربوطه باید چیدمان فرآیندهای مربوط با هر بخش را انجام بدهد. در هنگام چیدمان هر یک از فرآیندها، دسترسی‌های مورد نیاز برای انجام هریک از مراحل تعریف شده در فرآیندها به افراد ذی‌صلاح داده می شود.

بله. یکی از مزایای فرم های ArianERP مستر دیتیل بودن آنها می باشد، که اپراتور هر آنچه را که در ورودی انجام می دهد، در لحظه می تواند در مرور اسناد گزارش گیری و فیلترهای لازم داشته باشد و برای ردیابی اتفاقات صورت گرفته قابل ردیابی بوده و نیازی به خروج از فرم نمی باشد.

هزینه پایین استقرار سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار ArianERP، یک مزیت رقابتی است چراکه BPMS جزء لاینفک ERP می‌باشد و بیشترین هزینه زمان استقرار، همان پیاده صحیح و دقیق BPMS یعنی فرآیند لازم هریک از زیرسیستم‌ها (شامل بازرگانی، مالی، اداری، حمل و نقل، موتوری، انبار و … ) بنابراین بخشی از قیمت آن بر روی نرم افزارهای اصلی در نظر گرفته شده است.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم