مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
نرم افزار مدیریت قراردادها آرین سیستم

نرم افزار مدیریت قراردادها آرین سیستم

رویکردهای متفاوت سازمانی در ایجاد قراردادهای متنوع مشاوره‌ای و پیمانکاری و هم‌چنین مشخص نبودن تاریخ و عدم تفکیک قراردادها با توجه به تنوع آن‌ها، مشکلاتی را برای بخش مدیریت قراردادها ایجاد نموده است. استفاده از نرم افزار مدیریت قرارداد ها به منظور مدیریت مفاد قرارداد، تعهدات، مسئولیت ها و هزینه های خرید و مستند نمودن همه این موارد، مشکلات ذکر شده را برطرف می‌کند. نرم افزار مدیریت امور قرارداد های آرین سیستم در مدیریت حجم وسیع اطلاعات قرارداد ها، کنترل مدارک و اطلاع از تاریخ شروع تا پایان کار همراه شما می باشد.

دانلود کاتالوگ

مزایای نرم افزار مدیریت قراردادها

مدیریت کارآمد مراحل مختلف در ثبت قراردادها و افزایش سهولت در انجام مذاکرات مربوط به قراردادها از جمله مزایای نرم افزار امور قراردادهای آرین سیستم می باشد، که نظر کارفرمایان را به خود جلب نموده است. این نرم افزار با فراهم کردن قابلیت ارزیابی و امکان مقایسه مفادهای قرارداد با توجه به پرداخت های انجام شده، امنیت بالا، امکان تهیه گزارش‌های مربوط به قراردادها با توجه به فیلترهای مختلف، سهولت تنظیم و دسترسی به قراردادهای ثبت شده در سیستم و … سبب صرفه جویی در زمان و هزینه برای انجام امور مربوط به قراردادها شده است.

چند کاربره بودن و امکان تعریف محدودیت دسترسی

نرم افزار امور قرارداد ها با قابلیت چند کاربره بودن این امکان را ایجاد کرده است، که تمام مسئولین که با قرارداها سرو کار دارند بتوانند وارد سیستم مدیریت قراردادها شده و بررسی‌های مورد نیاز را انجام بدهند. البته در نرم افزار امور قراردادها امکان تعیین محدودیت دسترسی نیز فراهم شده است و مدیریت می تواند با توجه سیاست های شرکت، به افراد دارای صلاحیت دسترسی های لازم را بدهد.

ارائه صورت وضعیت

نرم افزار مدیریت قراردادهای آرین سیستم به شکل نامحدود برای هریک از قراردادها یک صورت وضعیت ایجاد می‌کند و همچنین اخطارهای مورد نیاز در رابطه با هر صورت وضعیت را به مسئول مربوطه ارائه می دهد.

امکانات و ابزارهای نرم افزار مدیریت قراردادها

 امکان ثبت قرارداد خرید
 قابلیت ثبت اطلاعات مربوط به تضمین قرارداد خرید
 ثبت الحاقیه قراردادخرید
  صورت وضعیت قرارداد خرید
  امکان ثبت قرارداد پیمان

دانلود کاتالوگ

 ثبت اطلاعات قرارداد فروش
 ثبت اطلاعات تضمین قرارداد فروش
 ثبت اطلاعات الحاقیه قرارداد فروش
 ثبت اطلاعات صورت وضعیت قرارداد فروش

دانلود کاتالوگ

 گزارشگیری قراردادها براساس طرف قرارداد
 گزارشگیری قراردادها براساس مشاور
 گزارشگیری قراردادها براساس ناظر و ناظر عالی
 گزارشگیری قراردادها براساس پیمانکار
 گزارشگیری قراردادها براساس نوع قرارداد

دانلود کاتالوگ

نرم افزار مدیریت قراردادها با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

چارت نرم افزار مدیریت امور قرارداد های آرین سیستم

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار مدیریت قراردادها

دریافت و پرداخت
انبار و حسابداری انبار
BPMS
خرید و تدارکات
دریافت و پرداخت

با عقد قرارداد قطعا مقداری پول نقد یا چک بین طرفین قرارداد رد و بدل می‌شود. همچنین اگر تضمینی برای قراردادها وجود داشته باشد، احتمال رد و بدل شدن تضامین ثبت شده در قراردادها وجود دارد، که همه این موارد باید در سیستم حسابداری ثبت بشوند.
سیستم مدیریت امور قرارداد برای ثبت تضامین و پرداخت‌ها و دریافت قراردادها باید با بخش دریافت و پرداخت دارای ارتباط مستمر باشد. به همین جهت نرم افزار مدیریت قرارداد های آرین سیستم از این ارتباط مستمر با بخش دریافت و پرداخت برخوردار می‌باشد.

نرم افزار خزانه داری
انبار و حسابداری انبار

قراردادهایی که بین سازمان‌ها بسته می‌شود، اگر مربوط به خرید و فروش کالاها باشد، موجب دریافت کالا و محصولات مورد نظر به شرکت خریدار می‌شود. طبیعتا کالاهای خریداری شده باید در انبار نگهداری بشوند.
باتوجه به این که پس از بستن قرارداد با شرکت تامین کننده، محصولات مورد نیاز تهیه شده و برای نگهداری در انبار، باید رسید انبار آن‌ها صادر شود، سیستم امور قرارداد های آرین سیستم و سیستم انبار و حسابداری انبار دارای ارتباطی یکپارچه با یکدیگر هستند.

نرم افزار انبارداری
BPMS

واحد قراردادها نیز مانند دیگر واحد های سازمان باید از فعالیت‌های خود را به صورت فرآیند محور و باتوجه به تصمیمات مدیریتی انجام بدهد، که مشکلی در کنترل وضعیت قردادها و و عقد قراردادها با مشتریان جدید به وجود نیاید.
زیر سیستم امور قراردادها برای طراحی و برنامه ریزی فرآیندهای مربوط به ثبت و کنترل قراردادها، دارای ارتباط یکپارچه با سیستم BPMS یا مدیریت فرآیند های کسب و کار می‌باشد. بنابراین تمام امورات مربوط به قرارداد ها از طریق بخش BPMS قابل کنترل و تایید می‌باشد.

نرم افزار BPMS
خرید و تدارکات

خرید و تدارکات بخشی جدا نشدنی در هر سازمان است. برای خرید محصولات و کالاهای مورد نیاز بخش‌های مختلف سازمان، واحد تدارکات باید پیگیری و انجام خریدها و تحویل کالاهای مور نیاز به واحدهای مختلف سازمان را انجام بدهد.
پس از ثبت قراردادها باید پیگیری امور خرید توسط واحد خرید و تدارکات انجام بشود. همچنین واحد تدارکات نیز برای برخی از خریدهای نیاز به قرارداد، باید پیگیری امور قرارداد را به واحد قراردادها بسپارد. به همین جهت این دو سیستم بایکدیگر ارتباطی یکپارچه دارند.

نرم افزار خرید و تدارکات

درخواست جلسه دمو رایگان

همین الان درخواست دمو آنلاین نرم افزار امور قراردادها را با یک تماس با مشاوران فروش آرین سیستم تنظیم نمائید.

سوالات متداول نرم افزار مدیریت قراردادها

در نرم افزار مدیریت قراردادها آرین سیستم برآورد هزینه های هر فعالیت بر اساس پروژه و مرکز هزینه قراردادها در ماژول حسابداری ثبت و محاسبه می شود.

بله، در طراحی نرم افزار مدیریت قراردادها آرین سیستم امکان تهیه انواع گزارشات روزانه، هفتگی، ماهانه و …در اسرع وقت و بدون خطا به همراه درج آمار نموداری برای ارائه به مدیران و مسئولین قرارداد وجود دارد.

امکان دسترسی به تنظیمات برای محدود کردن تعداد و میزان دسترسی کاربران به اطلاعات قرارداد ثبت شده در نرم افزار امور قراردادها وجود دارد.

در صورت تنظیم شابلون حسابداری و عوامل افزاینده و کاهنده در فرم قراردادها و گزارشات فصلی خرید و فروش قابلیت محاسبه و ثبت مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد.

در نرم افزار مدیریت قراردادها محدودیتی در ثبت چند الحاقیه به فرم قراردادها وجود ندارد و بر اساس طبقه بندی انجام گرفته الحاقیه ها ثبت می شوند.

تماس با واحد فروش