نرم افزار مدیریت قراردادها

مزایای نرم افزار مدیریت قراردادها

مدیریت کارآمد مراحل مختلف در ثبت قراردادها و افزایش سهولت در انجام مذاکرات مربوط به قراردادها از جمله مزایای نرم افزار امور قراردادهای آرین سیستم می باشد، که نظر کارفرمایان را به خود جلب نموده است. این نرم افزار با فراهم کردن قابلیت ارزیابی و امکان مقایسه مفادهای قرارداد با توجه به پرداخت های انجام شده، امنیت بالا، امکان تهیه گزارشات مربوط به قراردادها با توجه به فیلترهای مختلف، سهولت تنظیم و دسترسی به قراردادهای ثبت شده در سیستم و … سبب صرفه جویی در زمان و هزینه برای انجام امور مربوط به قراردادها شده است.

چند کاربره بودن و امکان تعریف محدودیت دسترسی

نرم افزار امور قرارداد ها با قابلیت چند کاربره بودن این امکان را ایجاد کرده است، که تمام مسئولین که با قرارداها سرو کار دارند بتوانند وارد سیستم مدیریت قراردادها شده و بررسی‌های مورد نیاز را انجام بدهند. البته در نرم افزار امور قراردادها امکان تعیین محدودیت دسترسی نیز فراهم شده است و مدیریت می تواند با توجه سیاست های شرکت، به افراد دارای صلاحیت دسترسی های لازم را بدهد.

ارائه صورت وضعیت

نرم افزار مدیریت قراردادهای آرین سیستم به شکل نامحدود برای هریک از قراردادها یک صورت وضعیت ایجاد می نماید و همچنین اخطارهای مورد نیاز در رابطه با هر صورت وضعیت را به مسئول مربوطه ارائه می دهد.

امکانات و ابزارهای نرم افزار مدیریت قراردادها

چارت مجموعه نرم افزارهای یکپارچه آرین سیستم

چارت نرم افزار مدیریت امور قرارداد های آرین سیستم

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار مدیریت قراردادها

درخواست جلسه دمو رایگان

همین الان درخواست دمو آنلاین نرم افزار امور قراردادها را با یک تماس با مشاوران فروش آرین سیستم تنظیم نمائید.

سوالات متداول نرم افزار مدیریت قراردادها

در نرم افزار مدیریت قراردادها آرین سیستم برآورد هزینه های هر فعالیت بر اساس پروژه و مرکز هزینه قراردادها در ماژول حسابداری ثبت و محاسبه می شود. 

بله، در طراحی نرم افزار مدیریت قراردادها آرین سیستم امکان تهیه انواع گزارشات روزانه، هفتگی، ماهانه و …در اسرع وقت و بدون خطا به همراه درج آمار نموداری برای ارائه به مدیران و مسئولین قرارداد وجود دارد. 

امکان دسترسی به تنظیمات برای محدود کردن تعداد و میزان دسترسی کاربران به اطلاعات قرارداد ثبت شده در نرم افزار امور قراردادها وجود دارد.

در صورت تنظیم شابلون حسابداری و عوامل افزاینده و کاهنده در فرم قراردادها و گزارشات فصلی خرید و فروش قابلیت محاسبه و ثبت مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد.

در نرم افزار مدیریت قراردادها محدودیتی در ثبت چند الحاقیه به فرم قراردادها وجود ندارد و بر اساس طبقه بندی انجام گرفته الحاقیه ها ثبت می شوند.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم