مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

سیستم فروش و پخش مویرگی به دلیل تعدد مشتریان، حجم بالای معاملات و نیاز به منابع انسانی جهت نظارت بر روند پخش، نیازمند پاسخگویی به موقع و افزایش کارایی در مدیریت پخش مویرگی است. به همین دلیل استفاده از نرم افزار پخش مویرگی جهت مدیریت مکانیزه عملیات فروش و پخش، ضروری است. زیر سیستم پخش مویرگی آرین سیستم با برنامه‌ریزی دقیق، کنترل و مدیریت عملیات بازاریابی، پخش و تحویل به موقع محصول، سرعت عملیات پخش مویرگی را بهبود داده و فرایند نظارت بر مدیریت پخش مویرگی را آسان تر می کند.

دانلود کاتالوگ

مزایای نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

زیر سیستم پخش مویرگی آرین سیستم یک ابزار کارامد برای افزایش سرعت و دقت فرآیندهای متمرکز در واحد فروش و بازاریابی است. مدیریت فرآیند فروش و پخش، پاسخگویی مناسب به مشتری با توجه به پراکندگی و تعدد بالای مشتریان و همچنین افزایش قابل توجه سرعت عملیات پخش از جمله قابلیت های زیر سیستم پخش مویرگی آرین سیستم است.

گروه بندی نامحدود کالا و دسترسی لحظه ای به موجودی

یکی از راهکارهای افزایش سرعت فروش و کنترل عملیات توزیع در تعریف و گروه بندی نامحدود پلکانی کالا است که از جمله مزایای ابزار پخش مویرگی آرین است. تعیین فرمول قیمت فروش کالا برای طرف حساب، امکان محاسبه پورسانت مامور پخش و ویزیتور از دیگر ویژگی های ابزار توزیع مویرگی آرین است. دسترسی لحظه ای به موجودی، مانده حساب، آمار فروش و اعتبارات اعطایی نیز از مزایای زیر سیستم پخش مویرگی آرین سیستم است.

کم شدن فاصله سفارش تا پخش محصول و کنترل اعتبار متمرکز

اجرای صحیح و به موقع عملیات بازاریابی و نظارت بر فرآیند توزیع مویرگی، باعث کوتاه شدن فاصله زمانی سفارش گیری تا پخش محصول خواهد شد. زیر سیستم پخش مویرگی آرین سیستم با حفظ یکپارچگی جریان کار با بخش های حسابداری انبار و خزانه داری و تحویل محصول در زمان و مکان مناسب، باعث ایجاد یکپارچگی، تمرکز و انعطاف در عملیات توزیع مویرگی محصول خواهد شد. بدیهی است که این یکپارچگی باعث افزایش سرعت عملیات و افزایش بازدهی پخش و فروش می‌شود.

امکانات و ابزارهای نرم افزار پخش مویرگی

 تعریف اطلاعات مالیات و عوارض کالا ها و …
 تعریف اطلاعات تخفیفات کالا ها با توجه به نوع فروش و …
 تعریف عوامل افزاینده و کاهنده در فروش گرم با توجه به نام انبار و …
 تعریف تسویه فاکتور و اقساط فاکتور در فروش گرم با توجه به فروشنده و …
 تعریف اشانتیون در فروش گرم با توجه به نحوه پرداخت و …
 تعریف اعتبار و بدهی مشتریان در فروش گرم با توجه به بازاریاب و …

دانلود کاتالوگ

 امکان ایجاد فرم توزیع مویرگی بر اساس نوع سند و مرجع آن
 امکان ایجاد فرم توزیع مویرگی با توجه به طرف مقابل و نام انبار
 قابلیت ثبت اطلاعات بارنامه با توجه به شماره وسیله نقلیه
 قابلیت ثبت اطلاعات بارنامه با توجه به تاریخ ورود و خروج
 ثبت اطلاعات مربوط به گیرنده و باربری در بارنامه
 ثبت اطلاعات مربوط به راننده و تحویل دهنده در بارنامه

دانلود کاتالوگ

 ثبت برنامه بازاریابان براساس تاریخ شروع و اتمام برنامه
 ثبت برنامه بازاریابان براساس نام ویزیتور
 ثبت برنامه بازاریابان براساس نام مسیر
 ثبت برنامه بازاریابان براساس نام مشتری
امکان جستوی پیشرفته با فیلتر های خاص در برنامه بازاریابان
 قابلیت ویرایش و حذف برنامه از قبل تعیین شده برای بازاریابان

دانلود کاتالوگ

 ثبت اطلاعات پرسنل فروش براساس مشخصات شخص و شرکت
 ثبت اطلاعات پرسنل فروش براساس طبقه فروشنده
 ثبت اطلاعات پرسنل فروش باتوجه به تاریخ اعتبار
 امکان ایجاد محدودیت دسترسی به اطلاعات فروشنده ها
 قابلیت ثبت اطلاعات مربوط به ویزیت و سفارش گیری
 قابلیت ویرایش، حذف و جستجوی پیشرفته در اطلاعات مربوط به ویزیت و سفارشات

دانلود کاتالوگ

نرم افزار پخش مویرگی با چه سیستم های دیگری در ارتباط است؟

چارت نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

چارت نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

فروش
انبار و حسابداری انبار
مدیریت فرآیندها
مدیریت ارتباط با مشتریان
فروش

روال کاری فروش مویرگی در اغلب سازمان‌ها به این صورت است که ابتدا باید واحد فروش محصولات را به مشتریان بفروشد و سپس باتوجه به ثبت‌ سفارشات انجام شده واحد فروش، واحد پخش مویرگی محصولات را به دست مشتریان برساند.
واحد پخش مویرگی برای بررسی اطلاعات سفارشات و فاکتور ها، نیاز به ارتباط یکپارچه با حوزه فروش دارد، که در نرم افزار حسابداری فروش این امکان ایجاد شده است. کلیه ثبت اسناد و فاکتورها از طریق ارتباط سیستمی با بخش پخش مویرگی در ارتباط می‌باشند.

نرم افزار حسابداری فروش
انبار و حسابداری انبار

کالاهایی که قرار است واحد پخش مویرگی برای مشتریان ارسال کند در انبار سازمان نگهداری می شوند. واحد پخش باید بر اساس رسید هایی که از واحد فروش دریافت می کند، کالاهای مورد نظر را از انبار خارج نموده و به دست مشتریان برساند.
درواقع ثبت اطلاعات دستور تحویل کالا نیازمند ارتباط با بخش انبار و حسابداری انبار است که در زیرسیستم پخش مویرگی آرین سیستم، این امکان ایجاد شده و کلیه مراحل دریافت و تحویل کالاها با بخش انبار در ارتباط است.

نرم افزار انبارداری
مدیریت فرآیندها

واحد پخش مویرگی از زمانی که محصولات را از شرکت تحویل می‌گیرد تا زمانی که محصولات را تحویل مشتریان می‌دهد، فرآیندی را طی می‌کند. این فرآیند باید به صورت دقیق و کنترل شده صورت بگیرید. بدین شکل در دریافت و ارسال محصولات مشتریان تاخیری نخواهیم داشت.
نرم افزار مدیریت فرآیندها امکان برقراری ارتباط با تمام بخش‌ها ازقبیل پخش مویرگی را دارد. ارتباط یکپارچه این نرم افزار با واحد پخش مویرگی سبب خودکارسازی فرآیندهای مهم شده و از دوباره کاری جلوگیری می‌کند.

نرم افزار مدیریت فرآیندها
مدیریت ارتباط با مشتریان

واحد پخش مویرگی برای فروش بیشتر باید با مشتریان ارتباط داشته و نظرات مشتریان درباره محصولاتی که به آن‌ها فروخته است را دریافت کند. دریافت بازخوردهای مشتریان میتوان موجب افزایش کیفیت خدمات و محصولات واحد پخش مویرگی بشود.
باتوجه به ارتباطی که واحد پخش مویرگی با مشتریان دارد. نرم افزار پخش مویرگی باید با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM برای شناسایی نیازهای مشتریان درارتباط باشد. ارتباط این دو نرم افزار با یکدیگر در افزایش مشتریان موثر خواهد بود.

نرم افزار CRM

درخواست جلسه دمو نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

برای دریافت مشاوره و آموزش در خصوص نحوه دریافت دمو و خرید نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

در نرم افزار پخش مویرگی باید حتماً حسابداری و انبار و فروش و خرید قوی داشته باشیم تا با تنظیم قیمت فروش و تخفیف اشانتیون و پورسانت فروش برای مدیر فروش و سرپرست فروش و کاربران فروش گزارش های تخصصی را بگیریم و سپس نرم افزار ویزیتوری بر روی تبلت را به ویزیتورها ارائه دهیم.

همه تولید کنندگان کالا برای ورود به عرصه پخش مویرگی نیاز به نرم افزار فروش مویرگی دارند. نرم افزار پخش مویرگی آرین قابلیت استفاده در کالاهای جزء مانند مواد غذایی آرایشی بهداشتی و هر گونه محصول ریز پرمصرف به صورت مکرر را دارد.

بله. با تنظیم تخفیفات در این سیستم برای محصولات به میزان مبلغ و تعداد توسط مدیر فروش به صورت اتوماتیک محاسبه می شود.

محاسبه پورسانت به صورت تنظیمات اولیه در نرم افزار فروش توسط مدیران عامل و فروش گذاشته می شود و بعد از اجرای عملیات فروش و توزیع و وصول مطالبات در گزارشات با توجه به تاریخ دوره فروش به مبلغ پورسانت رسیده و دستور پرداخت را به واحد خزانه داری و مالی می دهند.

بله. در سیستم انبار یکی از موارد مهم انبار گردانی می باشد که در دوره های خاصی انجام می گیرد و در هر صنفی با توجه به اهمیت کالا انبار گردانی و مغایرت شمارش دوم و سوم در سیستم فروش مویرگی آرین سیستم صورت می گیرد.

تماس با واحد فروش