نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

سیستم فروش و پخش مویرگی به دلیل تعدد مشتریان، حجم بالای معاملات و نیاز به منابع انسانی جهت نظارت بر روند پخش، نیازمند پاسخگویی به موقع و افزایش کارایی در مدیریت پخش مویرگی است. به همین دلیل استفاده از نرم افزار پخش مویرگی جهت مدیریت مکانیزه عملیات فروش و پخش، ضروری است. زیر سیستم پخش مویرگی آرین سیستم با برنامه‌ریزی دقیق، کنترل و مدیریت عملیات بازاریابی، پخش و تحویل به موقع محصول، سرعت عملیات پخش مویرگی را بهبود داده و فرایند نظارت بر مدیریت پخش مویرگی را آسان تر می کند. 

نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

مزایای نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

زیر سیستم پخش مویرگی آرین سیستم یک ابزار کارامد برای افزایش سرعت و دقت فرآیندهای متمرکز در واحد فروش و بازاریابی است. مدیریت فرآیند فروش و پخش، پاسخگویی مناسب به مشتری با توجه به پراکندگی و تعدد بالای مشتریان و همچنین افزایش قابل توجه سرعت عملیات پخش از جمله قابلیت های زیر سیستم پخش مویرگی آرین سیستم است.

گروه بندی نامحدود کالا و دسترسی لحظه ای به موجودی

یکی از راهکارهای افزایش سرعت فروش و کنترل عملیات توزیع در تعریف و گروه بندی نامحدود پلکانی کالا است که از جمله مزایای ابزار پخش مویرگی آرین است. تعیین فرمول قیمت فروش کالا برای طرف حساب، امکان محاسبه پورسانت مامور پخش و ویزیتور از دیگر ویژگی های ابزار توزیع مویرگی آرین است. دسترسی لحظه ای به موجودی، مانده حساب، آمار فروش و اعتبارات اعطایی نیز از مزایای زیر سیستم پخش مویرگی آرین سیستم است.

کم شدن فاصله سفارش تا پخش محصول و کنترل اعتبار متمرکز

اجرای صحیح و به موقع عملیات بازاریابی و نظارت بر فرآیند توزیع مویرگی، باعث کوتاه شدن فاصله زمانی سفارش گیری تا پخش محصول خواهد شد. زیر سیستم پخش مویرگی آرین سیستم با حفظ یکپارچگی جریان کار با بخش های حسابداری انبار و خزانه داری و تحویل محصول در زمان و مکان مناسب، باعث ایجاد یکپارچگی، تمرکز و انعطاف در عملیات توزیع مویرگی محصول خواهد شد. بدیهی است که این یکپارچگی باعث افزایش سرعت عملیات و افزایش بازدهی پخش و فروش می گردد.

امکانات و ابزارهای نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی با چه سیستم های دیگری در ارتباط است؟

چارت نرم افزار پخش مویرگی

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

درخواست جلسه دمو نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

برای دریافت مشاوره و آموزش در خصوص نحوه دریافت دمو و خرید نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول نرم افزار پخش مویرگی آرین سیستم

در نرم افزار پخش مویرگی باید حتماً حسابداری و انبار و فروش و خرید قوی داشته باشیم تا با تنظیم قیمت فروش و تخفیف اشانتیون و پورسانت فروش برای مدیر فروش و سرپرست فروش و کاربران فروش گزارش های تخصصی را بگیریم و سپس نرم افزار ویزیتوری بر روی تبلت را به ویزیتورها ارائه دهیم.

همه تولید کنندگان کالا برای ورود به عرصه پخش مویرگی نیاز به نرم افزار فروش مویرگی دارند. نرم افزار پخش مویرگی آرین قابلیت استفاده در کالاهای جزء مانند مواد غذایی آرایشی بهداشتی و هر گونه محصول ریز پرمصرف به صورت مکرر را دارد.

بله. با تنظیم تخفیفات در این سیستم برای محصولات به میزان مبلغ و تعداد توسط مدیر فروش به صورت اتوماتیک محاسبه می شود.

محاسبه پورسانت به صورت تنظیمات اولیه در نرم افزار فروش توسط مدیران عامل و فروش گذاشته می شود و بعد از اجرای عملیات فروش و توزیع و وصول مطالبات در گزارشات با توجه به تاریخ دوره فروش به مبلغ پورسانت رسیده و دستور پرداخت را به واحد خزانه داری و مالی می دهند.

بله. در سیستم انبار یکی از موارد مهم انبار گردانی می باشد که در دوره های خاصی انجام می گیرد و در هر صنفی با توجه به اهمیت کالا انبار گردانی و مغایرت شمارش دوم و سوم در سیستم فروش مویرگی آرین سیستم صورت می گیرد.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم