نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان ArianERP

دیگران این ویدئو ها را دیده اند

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان

محصولات نرم افزاری آرین سیستم

نرم افزار ERP برنامه ریزی منابع سازمان + مدیریت جامع فرآیند ArianERP

نرم افزار ERP برنامه ریزی منابع سازمان + مدیریت جامع فرآیند ArianERP

برنامه ریزی منابع سازمان

تخصیص بهینه منابع مورد نیاز سازمان و مدیریت آن به بهترین شیوه کارآمد ، از مهمترین فاکتورها و مشغله های ذهنی مدیران هر سازمان است. سالیان متمادی سیستم اطلاعاتی و نرم افزار حسابداری به صورت مجزا ارائه می شد. تا اینکه در زمینه تحول سازمان ها ، سیستم های erp با هدف نفوذ اطلاعات در تمام مراحل فعالیت بنگاه اقتصادی شکل گرفت تا رعایت تبادل بین منابع مختلف سازمان موجب خروج یکپارچه اطلاعات شود. در این راستا تولید نرم افزار erp آرین سیستم با رعایت استانداردها و ابزار لازم در یکپارچگی اطلاعات ، امکانات برنامه ريزي منابع سازماني را برای مدیران سازمان فراهم کرده است و با توسعه و پشتیبانی مناسب این نرم افزار جامع ، راهکارهای ارزش آفرین و شایسته ای را در پروژه erp برای مشتریان خود فراهم کند.

نرم افزار erp چیست؟

erp نرم افزار برنامه ریزی و مدیریت منابع سازمان است که در هر بخش از سازمان کارکردهای داخلی را متوازن می کند و به بهبود عملکرد سازمان در قالب جمع آوری داده ها و فرآیندها در بانک اطلاعاتی پیوسته منتهی می شود. با erp سیستم برنامه های کاربردی در بازه وسیع مدیریت تامین ، مدیریت فروش و مدیریت کیفیت در گستره واحدهای عملیاتی سازمان به خوبی مدیریت می شود. برنامه ريزی منابع سازماني شامل مجموعه های گوناگون است و به معنای واقعی مفهوم erp ، ارزش مضائف برای شاخه های مختلف سازمان از جمله موارد زیر پدید می آورد :

 • حوزه اطلاعات پایه سازمان
 • حوزه تولید
 • حوزه مدیریت منابع انسانی
 • حوزه لجستیك
 • حوزه مالی

مراحل یکپارچگی اطلاعات در سیستم برنامه ریزی منابع سازمان

نرم افزارهای erp به صورت لایه ای در سطح سازمان ها و کارخانه ها پیاده سازی می شوند و به عنوان یک نرم افزار یکپارچه باید بتوانند عملیات زیر را پشتیبانی کنند :

 • كنترل مالی
 • صورت حساب مواد
 • برنامه ریزی بودجه
 • سفارش فروش و حمل
 • برنامه ریزی نیازمندی ها
 • حساب هزینه ها
 • مدیریت تولید
 • خرید و دریافت
 • عملیات هر روند
 • كنترل سطح كارخانه
 • حسابهای قابل دریافت و پرداخت
 • سر برنامه تولید
 • پیگیری پروژه
 • مشخصه های بارز سیستم
 • معین عام
 • انبار و توزیع

مشخصات نرم افزار erp تحت وب

اینترنت به عنوان جزئی تفکیک ناپذیر در نرم افزار erp تحت وب محسوب می شود که در معماری سیستم اطلاعاتی فناوری چند لایه را پشتیبانی می کند. برخی از مزایای سیستم erp تحت وب شامل :

 • یکپارچگی و عدم وجود محدودیت در سطوح متعدد
 • یکپارچه سازی اطلاعات مورد نیاز مشتریان
 • سرعت واستاندارد سازی فرآیند تولید
 • مناسب بودن قیمت نرم افزار erp با ویژگی تحت وب

مزایای پیاده سازی سیستم مدیریت منابع سازمان

مطمئناً میتوان گفت نخستین و مهمترین مزیت استقرار نرم افزارهای erp آرین سیستم در کوتاه مدت ، کاهش هزینه های عملیات ثبت وقایع مالی به همراه پشتیبانی می باشد. از دیگر مزایای سیستم های erp می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • افزایش سازگاری اطلاعات موجود در سازمان و ایجاد یکپارچگی از بعد اطلاعاتی سازمانی
 • با ایجاد ستون فقرات قوی از انباره داده‌ها پیاده سازی برنامه‌ریزی منابع سازمان ، برای دسترسی بهتر و سریعتر به داده‌ها جهت تصمیم‌گیری مدیریت
 • در تمام فرآیندهایی که مشتری با آنها درگیر است ، تطبیق بیشتر با نیازهای مشتری و افزایش رضایتمندی از لحظه سفارش تا دریافت و حمل و نقل محصول از مزایای دیگر آن است

حتما به این صفحه سر بزنید : تماس با آرین سیستم

سیستم erp آرین سیستم به عنوان یک سیستم یکپارچه چگونه باعث بهبود عملکرد تجاری یک سازمان یا شرکت می شود؟

هدف اولیه و اصلی نرم افزار erp در بخش صنعت و خدمات فرآیند دریافت سفارش از مشتری و بهبود پردازش آن تا مرحله نهایی است. فرض کنید در حین مراجعه مشتری به شهرداری جهت سفارش ، کل اطلاعات لازم شهروند به همراه نوع سفارش وی در سیستم erp  ثبت می گردد. اطلاعات مالی وی نیز مانند داشتن اعتبار کافی نزد شرکت یا سازمان و یا سطح موجودی کالا و مواد اولیه مربوط به سفارش از ماژول انبار به عنوان یکی از ماژول های erp استخراج می گردد و با بکارگیری سیستم مدیریت منابع سازمانی erp کاربران از این پس وظیفه سنگین پاسخگویی به سوالاتی از قبیل : آیا مشتری به موقع بدهی خود را بابت سفارش دریافتی خود پرداخت خواهد کرد؟ را برای تصمیم گیری های لازم و به موقع ، پاسخگو خواهند بود که این خود بر فرآیند سیستم نرم افزار erp رایگان تاثیرگذار است. این اطلاعات باید توسط کاربران به صورت بروزرسانی شده وارد شود. چرا که ثبت اطلاعات اشتباه یا قدیمی باعث می شود شرکت ازاطلاعات یا موجودی صحیح انبار اطلاع نداشته باشد و مشتریان خود را از دست بدهد.

تصاویری از محیط نرم افزار ArianERP

سوالاتی که در مورد نرم افزار ArianERP ذهن من را درگیر کرده است

 نرم افزار ArianERP یک نرم افزار بومی است یا توسط استاندارد های مالی خارج از کشور تولید شده است؟

خیر ، شرکت آرین سیستم ، نرم افزار ArianERP خود را توسط یک تیم ۸ نفره در سال ۱۳۹۰ تولید کرده است ، این نرم افزار توسط جمعی از صاحب نظران صنعت نرم افزار بررسی و تحلیل و فقط نیاز های داخلی در آن به صورت حرفه ای راه اندازی شده است و نرم افزار هایی که به صورت بومی تولید نشده باشند ، توانایی جوابگویی به کاربران و مدیران سازمان های داخلی را ندارند و هزینه های سربار پروسه بومی سازی کردن به استقرار این نرم افزارها در کشور ، توسط سازمانها به علت عدم آگاهی از این امر جبران ناپذیر است.

 آیا شرکتهایی که دارای شعب خارج کشور هستند نیز می توانند از این نرم افزار استفاده نمایند؟

بله ، نرم افزار ArianERP به صورت برنامه نویسی شده است که می توانید در این نرم افزار با وجود استفاده از یک پایگاه داده و یک سرور فیزیکی چندین محل تابعه ایجاد کرده و مدیریت شعب داخلی و خارجی سازمان خود را به راحتی مدیریت کنید ، در حال حاظر شرکت کشتی رانی گلف ایجنسی Golf Agancy یکی از مشتریان برون مرزی آرین سیستم می باشد که از نرم افزار ArianERP استفاده می کند ، دفتر مرکزی این شرکت در شهر استکهلم سوئد قرار دارد.

 آیا دشواری کار کردن با نرم افزار BPMS و ERP در نرم افزار ArianERP به دلیل مجزا بودن آنها از هم وجود دارد؟

خیر ، یک نکته حائز اهمیت است که نرم افزار نرم افزار BPMS و نرم افزار ArianERP و در یک پایگاه داده واحد و به عنوان دو جزء جدا نشدنی از هم و به صورت یکپارجه وجود دارد ، نرم افزار های ERP در سطح جهان به هیچ وجه از نرم افزار های Open Source در کنار نرم افزار ERP خود استفاده نمی کنند و این یک ضعف برای نرم افزار های ERP به شمار می رود ، زمانی نام Enterprise یعنی بزرگ ، برای سازمانها گذاشته می شود که به صورت یکپارچه تمامی درخواست های سازمان را جوابگو باشند ، نرم افزار ArianERP به عنوان یک نرم افزار یکپارچه با استفاده از تکتولوژی BIG Data برای سازمان های بزرگ طراحی شده است و نرم افزار مدیریت فرایند کسب و کار به عنوان یک نرم افزار ، وظیفه مدیریت چرخه کسب و کار را در مجموعه نرم افزار ArianERP به عهده دارد و این یکپارچگی و عدم نیاز به خارج شدن از نرم افزار و وارد شدن به محیطی دیگر کار را برای کاربران راحت تر کرده است.

 من نرم افزار حسابداری ArianERP را خریداری کرده ام آیا برای خرید نرم افزار تولید ، نیاز به یک سرور دیگر دارم؟

خیر ، یکی از ویژگی های نرم افزار های مدیریت منابع سازمان یکپارچه بودن نرم افزار هاست و استفاده از دو سرور به صورت مجزا اصل یکپارچگی را بر هم می زند . نرم افزار ArianERP در تنها یک سرور و تنها یک پایگاه داده تمامی اطلاعات نرم افزار های واحد های سازمانی تان را مدیریت می کند و پردازی اطلاعات در یک پایگاه داده تا چندین دهه وظیفه تعریف شده نرم افزار ArianERP است که بسیاری از مشتریان ما این را به خوبی حس می کنند.

 سرور من VMware است ، آیا نرم افزار ArianERP از تکنولوژی ویرچوالیزیشن Virtualization پشتیبانی می کند؟

بله ، با راه اندازی سرویس ویرچوالیزیشن توسط شرکت اعظم Citrix با محصولی به نام XenServer ، آرین سیستم این تکنولوژی را به عنوان یک تکنولوژی انقلابی در صنعت فناوری اطلاعات به خوبی درک کرد و از سال ۱۳۸۶ تمامی نرم افزار های تولیدی خود را بر پایه سیستم ویرچوال Virtual توسعه داده است ، هم اکنون نرم افزار ArianERP از سیستم های ویراچوالیزیشن حال حاظر از جمله : Citrix XenServer , Vmware Esxi , Microsoft Hyper-V , Oracle VirtualBox پشتیبانی می کند.

 سوالات تخصصی تری در مورد پردازش اطلاعات و روند تجزیه و تحلیل اطلاعات در سیستم ArianERP دارم؟

شما می توانید برای گرفتن پاسخ خود از راه های مختلف تماس با آرین سیستم از جمله چت آنلاین با واحد فروش یا ارسال ایمیل یا به صورت تلفنی سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما شما را در این امر راهنمایی کنند ،لینک راههای تماس با آرین سیستم همچنین اگر سوالات عمومی خود را برای ما ارسال کنید تا در این لیست بروزرسانی شود.

برای درخواست دموی نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان آرین سیستم | فرم درخواست دمو ArianERP | را مشاهده نمایید.

الکترود پارس یکی از مشتریان آرین سیستم
چای مهرچین یکی از مشتریان آرین سیستم
چای دبش یکی از مشتریان آرین سیستم
قالی سلیمان یکی از مشتریان آرین سیستم
موسسه اعتباری توسعه یک یاز مشتریان آرین سیستم
عتبات عالیات یکی از مشتریان آرین سیستم
استیل اخوان یکی از مشتریان آرین سیستم
نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان ArianERP
4.5 (90%) 2 رای
})