نرم افزار ERP برنامه ریزی منابع سازمان آرین سیستم

عدم توانایی در تصمیم گیری های سریع و پربازده در حوزه کسب و کار، عدم یکپارچگی و انسجام اطلاعات در واحدهای مختلف و در نتیجه عدم سودآوری از مشکلات بزرگ برنامه ریزی منابع سازمان ها بوده است. سازمان ها باید نرم افزار ERP یکپارچه ای را انتخاب کنند که منطبق با استانداردهای روز دنیا باشد و در عین حال بتواند با تمرکز بر وجوه مختلف کسب و کار سازمان، سیاست های مدیریتی را اعمال و ارزیابی عملکرد را بهبود بخشد. نرم افزار ERP آرین سیستم به عنوان سیستم مدیریت منابع سازمان به صورت یکپارچه علاوه بر کاهش هزینه های سازمان از طریق افزایش بهره وری، باعث دسترسی سریع و یکپارچه به اطلاعات در کلیه واحدها شده و با دریافت آمار عملکرد به تفکیک واحد ها، مدیریت یکپارچه سازمان را رقم می زند.
نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان

نرم افزار ERP چیست و چرا؟

نرم افزار ERP یا برنامه ریزی منابع سازمان یک بسته جامع نرم افزاری است که فعالیت واحد های مختلف سازمان را به صورت یکپارچه و در قالب یک سیستم واحد تعریف و ایجاد می کند. در تعریفی دیگر نرم افزار ERP یک بسته درون سازمانی با سیستمی جامع و استاندارد است که شامل مجموعه ای از ماژول های یکپارچه می شود. نرم افزار ERP یک بسته از پیش طراحی شده آماده پیاده سازی است که کلیه فرآیندهای آن بر اساس تجربیات سازمانی اجرایی شده و با توجه به نیاز هر سازمان قابل تنظیم، تغییر است. پس انعطاف پذیری، فرآیندگرایی و اطلاعات محور بودن نرم افزار ERP از ویژگی های شاخص آن است.

ویژگی های نرم افزار ArianERP برای سازمان های خاص 

ویژگی نرم افزار ERP آرین ایجاد یکپارچگی در بخش ها و فرآیندهای مختلف موجود در سازمان است. نرم افزار ERP آرین با جمع آوری اطلاعات از واحد های مختلف سازمان باعث ایجاد این ارتباط و هماهنگی خواهد شد. ماژول های سیستم  ERP شامل منابع انسانی، مالی، انبار ، اموال و … است  که با ایجاد انباره ای از داده ها و اطلاعات سازمان امکان استفاده سریع و به موقع از اطلاعات را برای تصمیم گیری دقیق در اختیار مدیران قرار می دهد.

نرم افزار ERP چیست

مشتریان آرین از چه ویژگیهای نرم افزارERP استفاده کرده‌اند؟

  • یکپارچه سازی و مدیریت اطلاعات در کلیه واحدهای سازمانی
  • انعطاف پذیری و هوشمندی با قابلیت سازگاری با نیازهای روز کسب و کار
  • فرآیند محوری با قابلیت ابزارهای فرم ساز و گزارش گیر حرفه ای
  • انطباق با نرم افزارهای خروجی ساز
  • تحت وب بودن بدون محدودیت زمانی و مکانی
نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان

نرم افزار ERP آرین سیستم

محصولات حوزه مالی

تسهیل فرآیندهای حوزه مالی با محیط کاربری آسان و بر اساس پاسخگویی به ذینفعان بیرونی سازمان از ویژگی های نرم افزار ERP آرین یا برنامه ریزی منابع سازمان در حوزه مالی است. محصولات ERP در حوزه مالی آرین سیستم عبارتند از:

محصولات حوزه تولید

مدیریت فرآیندهای مرتبط با حوزه برنامه ریزی و تولید، ارسال مواد و استقرار راهکارهای مناسب نگهداری و تعمیرات از ویژگی های نرم افزار ERP آرین سیستم در حوزه تولید است. افزایش بازده تولید در کمترین زمان، نتیجه استفاده از نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان آرین در بخش تولید است. محصولات ERP آرین سیستم در حوزه تولید عبارتند از:

محصولات حوزه بازرگانی

تشخیص اهداف فروش و ایجاد ارتباط یکپارچه بین کلیه بخش های خرید، فروش و تدارکات واحد ها از ویژگی های بارز نرم افزار ERP آرین یا برنامه ریزی منابع سازمان در بخش بازرگانی است. محصولات حوزه بازرگانی ERP آرین عبارتند از:

محصولات منابع انسانی

مدیریت همزمان چهار واحد اصلی منابع انسانی یعنی حقوق و دستمزد، کارگزینی، حضور و غیاب و پرتال کارکنان از نیازهای کارشناسان منابع انسانی است. ارائه صحیح و بدون خطای احکام کارگزینی، کنترل تردد و دسترسی به آرشیو اسناد پرسنلی و تجمیع احکام از جمله ویژگی های نرم افزار ERP آرین در حوزه منابع انسانی است. محصولات نرم افزار ERP در حوزه منابع انسانی آرین عبارتند از:

محصولات اتوماسیون اداری

دسترسی به مخزن غیر کاغذی و نرم افزاری اسناد، ایجاد ارتباط فراگیر بین واحد های درونی و برون سازمانی از ویژگی های بارز نرم افزار ERP آرین در بخش اتوماسیون اداری است. افزایش سرعت و دقت در مکاتبات با تاثیر در کاهش هزینه ها، از نتایج استفاده از نرم افزار ERP آرین در حوزه اتوماسیون اداری است. محصولات نرم افزار ERP در واحد اتوماسیون اداری آرین سیستم عبارتند از:

مشتریان درباره ما چه می گویند

شرکت توسن صنعت آپادانا با بیشتر از یک دهه فعالیت در زمینه تولید لوله های پلی اتیلن و تجهیزات آبیاری، نیاز به تهیه نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان قدرتمند، برای تبادلات مالی و کنترل اطلاعات انبار داشت که بتواند کلیه اطلاعات خریداران و فروشندگان را ذخیره و نگهداری کند. پس از راهنمایی و مشاوره با کارشناسان آرین سیستم، کل سیستم نرم افزار ERP بازرگانی توسن صنعت به ERP آرین سیستم تغییر پیدا کرد که در نتیجه موجب مدیریت یکپارچه سیستم های مالی و کنترل موجودی انبار در توسن گردید.
توسن صنعت آپادانا
با سابقه ده ساله فعالیت حرفه ای شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا فعال در زمینه صنایع شیمیایی، به دلیل گستردگی فعالیت های نیازمند یک نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان حرفه ای در محاسبه قیمت تمام‌شده وهمچنین برنامه‌ریزی تولیدی بود، که بتواند لیست تمام اقلام تشکیل دهنده دستگاه ها و فرمول ساخت را ارائه دهد. پتروناد آسیا با ارائه درخواست دمو و مشاوره با کارشناسان آرین سیستم، اقدام به استقرار نرم افزار ERP برنامه ریزی تولید و نرم افزار بهای تمام‌‌شده آرین نمود. در نهایت میزان عملکرد آرین سیستم و پشتیبانی تیم کارشناسی به قدری بود که کلیه فرآیندهای فنی و تولیدی پتروناد به صورت یکپارچه مدیریت گردید.
پتروشیمی پتروناد آسیا
با وجود سوابق بیست ساله فعالیتی، شرکت آذر زیبافر تولید کننده محصولات برند معتبر آرایشی و بهداشتی عش، با چالش محاسبه قیمت تمام شده محصولات و همچنین برنامه ریزی فرآیندهای مالی خود روبرو بود که پس از آشنایی و مشاوره با کارشناسان، نرم افزار ERP بهای تمام‌شده آرین سیستم را برگزید. استقرار نرم افزار بهای تمام‌شده آرین سیستم، کلیه مشکلات مرتبط با برنامه ریزی مالی و محاسبه قیمت محصولات عش را برطرف نمود.
آذر زیبافر
گروه صنعتی تکنو تولیدکننده تیرچه های صنعتی و خرپا دارای 30 سال سابقه فعالیت، با توجه به گستردگی محصولات خود، در بخش بازرگانی و برنامه‌ریزی تولید با مشکل مواجه بود که ضمن ارائه درخواست دمو به کارشناسان آرین سیستم و دریافت مشاوره رایگان، در نهایت از مجموعه نرم افزار ERP آرین 3 مجموعه مالی، بازرگانی و برنامه‌ ریزی تولید را برای مجموعه خود برگزید. کلیه امور مربوط به یکپارچه سازی حسابداری انبار و تولید این مجموعه پس از انتخاب نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان آرین سیستم اصلاح و مدیریت شد.
گروه صنعتی تکنو
شرکت فولاد گستر آتنا تولید کننده مقاطع فولادی صنعتی، با یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه تجارت خارجی، با مشکل مدیریت بازرگانی مجموعه مواجه بود و فرآیندهای مربوط به انبار و فروش در این مجموعه به طور یکپارچه مدیریت نمی شد. پس از رایزنی با کارشناسان آرین سیستم کل مجموعه نرم افزار ERP بازرگانی آرین در این شرکت مستقر شد. هم اکنون نیز فولادگستر در حال پیگیری سفارشات بعدی از جمله تهیه نرم افزار ERP برنامه ریزی تولید آرین سیستم است.
فولاد گستر آتنا

درخواست جلسه دمو نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید تا به خوبی با نرم افزار erp آشنا شوید

هوشمندی تجاری کسب و کار شما را اداره می کند

برای به روز ماندن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار ERP  از شما دعوت می کنیم مقالات وبلاگ آرین را مطالعه بفرمائید. 

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم