نرم افزار انبارداری - حسابداری انبار

نداشتن اطلاعات کامل از موجودی انبار، تعداد کالاهای تولیدی، درخواست ها و زمان مورد نیاز ساخت کالا، واحد های بازرگانی و مرتبط با انبار را با مشکل مواجه ساخته است. قابلیت ردیابی و گزارش گیری به تفکیک کالا به عنوان راه حل حسابداری انبار مطرح می شود. نرم افزار حسابداری انبار آرین سیستم فرآیند اعلام موجودی انبار ها تا ارسال کالا ها و دریافت رسید از مشتری مدیریت می کند. نرم افزار انبارداری و حسابداری انبار آرین سیستم ضمن صرفه جویی در هزینه و زمان، درآمد سازمان را نیز افزایش خواهد داد.

نرم افزار انبار آرین سیستم

مزایای نرم افزار انبارداری و حسابداری انبار

مدیریت نگهداشت دقیق آماری و ریالی کالاها و ایجاد ارتباط یکپارچه با بخش خرید، فروش و تعیین بهای تمام شده محصول از ویژگی های بارز ماژول انبارداری آرین سیستم است. کارشناسان بخش انبار با استفاده از نرم افزار حسابداری انبار آرین، از شناسنامه کالا آگاه شده و مسیر ورود تا خروج کالا از انبار را مدیریت می کنند.

ردیابی و گزارش گیری به تفکیک کالا

نرم افزار انبارداری، با ویژگی منحصر بفرد ردیابی کالا، علاوه بر پیگیری ورود تا خروج کالا از انبار، امکان تخصیص ویژگی به کالا برای ثبت دقیق سفارشات مشتری را فراهم می کند. همچنین ارائه انواع گزارشات تعدادی، ریالی و درختواره ای از کالا و ارائه گزارش کاردکس منفی در سطح انبار و تامین کننده، از دیگر قابلیت های نرم افزار حسابداری انبار آرین سیستم است.

مدیریت انبار با ثبت دقیق گردش کالا

نرم افزار انبارداری آرین، با ایجاد ارتباط یکپارچه با بخش خرید، فروش و تعیین بهای تمام شده محصول اطلاعات مربوط به وضعیت انبار، اعم از چگونگی میزان موجودی و مقادیر وارده، صادره، موجودی، ضایعات و کسری و اضافات انبارگردانی را ثبت کرده و امکان کنترل دقیق بر گردش کالا را فراهم می کند.

امکانات و ابزارهای نرم افزار انبارداری و حسابداری انبار

چارت مجموعه نرم افزارهای یکپارچه آرین سیستم

نرم افزار حسابداری انبار

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار انبارداری و حسابداری انبار

درخواست جلسه دمو نرم افزار انبارداری و حسابداری انبار

برای دریافت مشاوره نصب و راه اندازی سیستم انبارداری و حسابداری انبار با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول نرم افزار انبارداری و حسابداری انبار آرین سیستم

بله. شایان ذکر است که این سیستم به دستگاه بارکد خوان و RFID متصل می گردد. کافیست تنظیمات پورت کام دستگاه را در فرم مربوطه انجام دهید و در فرم کالا تیک دارای سریال زده شود تا هنگام ورود و خروج کالا ، اطلاعات بارکد کالا از دستگاه بارکد خوان به نرم افزار انبار منتقل گردد. در ضمن به دو صورت آنلاین و آفلاین می توانید اطلاعات دستگاه بارکد خوان را به نرم افزار حسابداری انبار داری منتقل نمایید. 

یکی از بارز ترین ویژگی های نرم افزار انبار و حسابداری انبار Arian استفاده از خصوصیت ویژگی کالا می باشد بدین منظور که می توان خصوصیت هایی مانند رنگ، سایز ، طرح و… را به عنوان ویژگی کالا در نرم افزار انبارداری تعریف نمود و در هنگام ثبت اسناد ورود و خروج کالا نسبت به تعیین ویژگی های کالا اقدام کرد. این امکان منحصر بفرد نرم افزار انبارداری آرین سیستم، نرم افزار انبار را قادر ساخته است که در صنایعی مانند تولید فرش ، تولید خودرو و موتور سیکلت ، تجهیزات پزشکی و… نیاز های اطلاعاتی ورود و خروج کالا رابر اساس فیلد های متنوع پاسخ دهد.

بله. با پیاده سازی نرم افزار انبارداری Arian می توانید در زمان های مورد نیاز اعم از تحویل انبار، پایان سال و بطور خلاصه در هر مقطع زمانی انبار گردانی انجام دهید و سند اضافات و کسورات را به صورت کاملا اتوماتیک در نرم افزار انبار و حسابداری انبار آرین سیستم صادر نمایید.

بله. نرم افزار حسابداری انبار  با دارا بودن قابلیت پشتیبان گیری خودکار و دستی از تمامی اطلاعات این امکان را به شما می دهد تا در زمان مورد نیاز اطلاعات پشیبان گرفته شده در نرم افزار انبار را دوباره روی سیستم بارگذاری نمایید. این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که پشتیبانی که از اطلاعات گرفته می شود با درصد خطای کاملا صفر در نرم افزار انبار Arian مجدد مورد استفاده قرار می گیرد.

در نرم افزار انبار به دو روش می توان اسنادی که دارای سند حسابداری هستند اصلاح نمود هم به صورت تعدادی هم به صورت ریالی. بدیهی است پس از اصلاح اسناد انبار در نرم افزار انبارداری، سند تعدیلات لازم برای اسناد انبار که متاثر از سند اصلاح شده می باشد در نرم افزار انبار آرین صادر خواهد شد. 

خیر با توجه به اینکه نرم افزار انبار آرین در شرکت های تولیدی بزرگ استفاده شده و زیر بار اطلاعات حجیم رفته است هیچ محدودیتی در تعریف تعداد کالا در نرم افزار انبارداری وجود ندارد.

تماس با واحد فروش

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم