نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم

ثبت و تغییر عوامل حکمی پرسنل به صورت دلخواه، نگهداری اطلاعات کارکنان در یک بانک اطلاعاتی و به‌روزرسانی این اطلاعات لازمه کار واحد منابع انسانی می باشد. از طرفی اهمیت وجود نرم افزار پرسنلی و احکام برای واحد مالی در انتهای ماه که هنگام ثبت حقوق و دستمزد است، بیشتر به چشم می‌آید. جاییکه حداکثر تلاش باید برای صرفه‌جویی در وقت و زمان پرسنل صورت گیرد. نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم با ارائه آرشیو اسناد، صدور احکام پرسنلی به صورت گروهی و انفرادی، در کمترین زمان و با بالاترین دقت در هنگام محاسبات و پرداخت حقوق، دستیار مدیران خواهد بود.

نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم

مزایای نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم

هر نرم افزاری برای ممتاز بودن به داشتن ویژگی‌های یکتا نیاز دارد. نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای رسیدن به این هدف اقدام به افزودن ویژگی‌هایی کرده است که باعث جذاب و خاص بودن این نرم افزار شده است.

سهولت و انعطاف‌پذیری نرم افزار

یکی از مواردی که برای تمام شرکت‌ها مهم است، انعطاف‌پذیری بالای نرم افزار مورد نظر با خواسته‌ها و نیازهای آن‌ها است. در این حالت، نرم افزاری قادر به ارائه خدمات بهتر خواهد بود که کاربر پسندتر و منعطف‌تر باشد.

ایجاد فرایند هماهنگی بین کارکردهای مدیریت

مدیرهای مجموعه‌های مختلف برای انجام امور جاری خود به هماهنگی با سایر بخش‌ها نیاز دارند. این کار می‌تواند از طریق هماهنگی شخص به شخص باشد که به زمان و هزینه به نسبت بالایی نیاز دارد. گزینه جایگزین و بهتر آن استفاده از نرم افزاری یکپارچه برای کنترل و انجام هرچه بهتر این امور است. یکی از مزایای نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم، ایجاد فرایند هماهنگی بین کارکردهای مدیریت برای سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف است.

دسترسی سریع و مطمئن به اطلاعات

امنیت اطلاعات و چگونگی دسترسی به آن‌ها همواره از اصلی ترین مسائل و دغدغه‌های هر شرکتی است. تیم IT آرین سیستم با اتکا به سال‌ها تجربه موفق و کارامد نوید داشتن یک نرم افزار پرسنلی امن را به همه مشتریان آرین سیستم می‌دهد.

یکپارچگی با سایر نرم افزارها

غالبا خرید یک نرم افزار نقطه انتهایی کار نیست؛ بلکه انتخاب نرم افزار زمانی کاری خواهد بود که توانایی ارسال و دریافت به سایر نرم افزارهای معتبر و مورد نیاز را داشته باشد. از این رو نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم، نیاز مشتریان را ارزشمند شمرده و به همین دلیل امکان یکپارچگی با نرم افزارهای کاربردی را ممکن کرده است.

امکانات و ابزارهای نرم افزار پرسنلی و احکام کارگزینی

نرم افزار پرسنلی و احکام با چه سیستم‌های دیگری مرتبط است؟

چارت نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار پرسنلی و احکام کارگزینی

درخواست دمو رایگان

درخواست نمایش سیستم پرسنلی و احکام آرین سیستم به صورت رایگان می باشد که برای کارشناسان فروش ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم

رده ها و تفکیک های شغلی به گونه ای در فرم ها و جدول های نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم تعریف شده است، که بعد از استخدام یک یا تعداد بیشتری از کارمندان امکان تعریف حکم های گروهی و فردی به تناسب نیاز سازمان وجود دارد. امکان ویرایش مجدد اطلاعات حکم در کارگزینی برای کارمندان نیز از مزایای دیگر نرم افزار پرسنلی آرین سیستم می باشد.

ساختار لایه ای نرم افزار پرسنلی آرین سیستم این امکان را به مدیران ارشد سازمان‌ها می‌دهد، تا با تعیین سطح دسترسی به کارمندان کارگزینی و یا سایر کارمندان بخش دیگر، از امنیت اطلاعات هویتی کارکنان و همچنین فرآیندها و محاسبات حقوق و مزایای آنان اطمینان خاطر داشته باشند. تعریف سطوح دسترسی مختلف باعث تمرکز بیشتر مدیران در قسمت کارگزینی می شود.

با تعریف سطوح دسترسی به کاربران، می توانید برای کاربران امکانات دستیابی را تعریف کنید، بدین صورت کاربران خاص و مجاز می‌توانند به کلیه فرم‌های نرم افزار پرسنلی دست پیدا کنند و قابلیت چاپ، ارسال به اکسل، شخصی سازی و امکان جستجوی داده‌ها را خواهند داشت.

امکان گزارش از اطلاعات پرسنل‌ها مانند سوابق کاری، تحصیلی و اطلاعات بستگان به صورت کامل وجود دارد. همچنین می توانید از وضعیت تصدی پست‌ها طبق ساختار تشکیلاتی سازمان گزارش تهیه نمایید و به طور کلی با بهره گیری از نرم افزار پرسنلی و احکام قابلیت تهیه انواع گزارش‌های آماری با محتوا و ساختار دلخواه را خواهید داشت.‌

نرم افزار پرسنلی و احکام قابلیت ارتباط با سیستم‌های دیگر را دارد. از جمله این سیستم‌ها مدیریت منابع انسانی برای دریافت اطلاعات پرسنلی مانند حکم کارگزینی وام، قطع رابطه و …، کنترل کارکرد جهت صدور اسناد مالی حقوق، دریافت اطلاعات تایم شیت پرونده پرسنل به تفکیک پروژه، فعالیت و حسابداری مالی و کنترل بودجه به منظور تفکیک واحدهای سازمانی، مراکز هزینه و انواع استخدام می باشد.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم