نرم افزار خرید و تدارکات

مزایای نرم افزار خرید و تدارکات آرین سیستم

با توجه به اهمیت واسطه ای تدارکات در تمام صنایع، برخورداری از نرم افزار خرید و تدارکات برای بهینه سازی فرآیند های سازمان الزامی می باشد. نرم افزار خرید و تدارکات آرین سیستم با برقراری ارتباط یکپارچه با واحدهایی نظیر انبار، برنامه ریزی مواد، دریافت و پرداخت، مدیریت درخواست ها و حسابداری مالی به بهینه سازی فرآیند های سازمان می پردازد.

خودکارسازی فرآیند ها
نرم افزار خرید و تدارکات آرین سیستم با برقراری ارتباط با بخش BPMS فرآیندهای مورد نیاز را خودکار نموده است، بدین طریق از حجم کاری نیروی انسانی سازمان کاسته شده و درکنار آن فرآیندهای نظارت بر اطلاعات و عوامل مربوط به واحد تدارکات و همچنین ثبت و نگهداری اطلاعات این بخش به صورت بهینه انجام می شود.

 نسخه تحت وب
نسخه تحت وب و آنلاین نرم افزار خرید و تدارکات آرین سیستم امکان دورکاری برای پرسنل مربوط به این بخش و همچنین امکان نظارت و کنترل مدیران بر فرآیندهای بخش تدارکات را فراهم نموده است. مدیران می توانند به راحتی در هر نقطه ای که هستند، از طریق شبکه اینترنت به نرم افزار دسترسی داشته و عملیات نظارتی را انجام بدهند.

امکانات نرم افزار خرید و تدارکات​

نرم افزار خرید و تدارکات با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

چارت نرم افزار خرید و تدارکات

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار خرید و تدارکات آرین سیستم

درخواست جلسه دمو نرم افزار خرید و تدارکات آرین سیستم

برای دریافت مشاوره و آموزش در خصوص نحوه دریافت دمو و خرید نرم افزار خرید و تدارکات آرین سیستم با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول نرم افزار خرید و تدارکات آرین سیستم

بله، یکی از قابلیت‌های نرم افزار خرید و تدارکات آرین سیستم قابلیت تحت وب و استفاده از نرم‌افزار در هر مکان و زمان است. برای نصب نرم افزار خرید و تدارکات تحت وب، لازم است در گام اول وب سرور iis را نصب کنید و سپس به دنبال آن تنظیمات مربوط به وب سایت جدید را انجام دهید. حال می توانید با مرورگر دلخواهتان نرم‌افزار خرید داخلی را باز کرده و با آن کار کنید.

نرم‌افزارهایی اعم از نرم افزار خرید و تدارکات در لایه کاربر وب سرور قرار می گیرد. در این لایه با encrypt کردن (رمز گذاری) داده‌های شما برای عبور از کانال‌های غیر امن همانند اینترنت، از پروتکل امنیتی SSL استفاده می‌شود، که محرمانگی داده‌ها را در طول کانال انتقال، تضمین می کند و در دسترس افراد غیر مجاز قرار نخواهد گرفت. این کار توسط تیم متخصص آرین‌ سیستم تأمین و بدین صورت اطلاعات شما حفظ خواهد شد.

اگر نیازسنجی به درستی انجام گیرد پیش بینی هزینه باید برای حداقل 5 سال آینده در نظر گرفته شود، در آن صورت خرید نرم افزار خرید داخلی خوب و مناسب الزامی است و قیمت در درجه اهمیت دوم قرار می‌گیرد، در غیر اینصورت هر سال با توسعه شرکت مدیریت مجبور به تعویض نرم افزار خرید داخلی و هزینه‌های مضاعف می‌گردد، که خرید نرم افزار خرید و تدارکات داخلی آرین سیستم توجیه اقتصادی هم پیدا می‌کند.

زمان لازم برای پیاده سازی نرم افزار خرید داخلی آرین سیستم با توجه به گستردگی واحدهای خریدار تفاوت دارد، ولی در هر صورت نباید بیش از دو ماه به طول بینجامد، چون بعد از تعریف فرآیندهای مورد نیاز شرکت خریدار به صورت شبیه سازی کل عملیات سازمان تا مرحله خروجی که به تائید برسد را عملا اجرایی می‌نماید.

یکی از ویژگی‌های نرم افزار خرید داخلی آرین سیستم انعطاف پذیری و قابلیت تغییر در آن است. کارشناسان آرین سیستم پس از بررسی نیازها، درخواست‌ها و بررسی مشکلات فرآیندی سازمان، نرم افزار خرید داخلی مناسب آن سازمان را پیاده سازی و در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند. 

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم