نرم افزار خرید و تدارکات

آیا می دانید یکی از مهم ترین فعالیت ها برای رسیدن به اهداف سازمان چیست؟! همان طور که می دانیم یکی از قدیمی ترین فعالیت های سازمان برای انجام فعالیت ها و رسیدن به اهداف ، خرید و تدارکات داخلی است و امروزه انتخاب نرم افزار تدارکات مناسب دغدغه مدیران شده است. تدارکات یکی از مهم ترین فعالیت های سازمان است که با تمام بخش های مختلف سازمان از جمله حسابداری و مالی ، پرسنلی ، انبارداری ، خرید ، تولید ، طراحی ، توسعه و تعمیر و نگهداری رابطه مستمر و دائمی دارد. یکی دیگر از دلایل اهمیت تدارکات نقش واسطه ای آن است که بین بخش های مختلف سازمان و بسیاری از مراکز خارجی ایجاد رابطه می کند. با توجه به این اهمیت ، استفاده از روش ها و راهکارهای مناسب از جمله نرم افزار تدارکات مختلف تاثیر بسیاری در بهبود انجام فرآیندهای سازمان خواهد داشت.

آیا هنوز راهکار مناسبی برای فرایند خرید و تدارکات سازمان خود نیافته اید؟! گروه داده پردازی آرین سیستم را می توان یکی از بزرگترین شرکت های طراحی ، تولید و توسعه نرم افزارهای سازمانی از جمله نرم افزار تدارکات به شمار آورد که با بیش از یک دهه سابقه ، اقدام به تهیه بهترین نرم افزار تدارکات داخلی سازمانی کرده است. آرین سیستم برای انجام این هدف پس از شناخت دقیق نیازهای مشتری اقدام به طراحی نرم افزار مناسب با ویژگی ها و درخواست های مشتری خواهد کرد.

نرم افزار خرید و تدارکات

مزایای نرم افزار خرید و تدارکات

مدیریت اطلاعات فقط در یک پایگاه داده:

کاهش هزینه های بازاریابی و فروش:

ارتباط و یکپارچگی با تامین کنندگان و فروشندگان:

قابلیت کانورت از تمامی نرم افزارها:

 

امکانات و ابزارهای نرم افزار خرید و تدارکات​

چارت مجموعه نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات آرین سیستم

نرم افزار خرید و تدارکات داخلی آرین سیستم

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات آرین سیستم

درخواست جلسه دمو نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات

درخواست دمو آنلاین نرم افزار خرید و تدارکات داخلی آرین سیستم کاملا رایگان است !

درخواست نمایش نرم افزار خرید و تدارکات داخلی آرین سیستم به صورت رایگان را برای کارشناسان فروش ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیرند

سوالات متداول نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات آرین سیستم

بله ، یکی از قابلیت های نرم افزار خرید داخلی آرین سیستم قابلیت تحت وب و استفاده از نرم افزار در هر مکان و زمان است. برای نصب نرم افزار خرید داخلی تحت وب لازم است در گام اول وب سرور iis را نصب کنید و سپس به دنبال آن تنظیمات مربوط به وب سایت جدید را انجام دهید. حال می توانید با مرورگر دلخواهتان نرم افزار خرید داخلی را باز کرده و با آن کار کنید.

نرم افزارهای اعم از نرم افزار خرید داخلی آرین سیستم در لایه کاربر وب سرور قرار می گیرد. در این لایه با encrypt کردن ( رمز گذاری) داده های شما برای عبور از کانال های غیر امن همانند اینترنت ، از پروتکل امنیتی SSL استفاده می شود که محرمانگی داده ها را در طول کانال انتقال ، تضمین می کند و در دسترس افراد غیر مجاز قرار نخواهد گرفت. این کار توسط تیم متخصص آرین سیستم تأمین ، و بدین صورت اطلاعات شما حفظ خواهد شد.

اگر نیازسنجی به درستی انجام گیرد پیش بینی هزینه باید برای حداقل 5 سال آینده در نظر گرفته شود ، در آن صورت خرید نرم افزار خرید داخلی خوب و مناسب الزامی است و قیمت در درجه اهمیت دوم قرار می گیرد ، در غیر اینصورت هر سال با توسعه شرکت مدیریت مجبور به تعویض نرم افزار خرید داخلی و هزینه های مضاعف می گردد که خرید نرم افزار خرید و تدارکات داخلی آرین سیستم توجیه اقتصادی هم پیدا می کند.

زمان لازم برای پیاده سازی نرم افزار خرید داخلی آرین سیستم با توجه به گستردگی واحدهای خریدار تفاوت دارد ولی در هر صورت نباید بیش از دو ماه به طول بینجامد ، چون بعد از تعریف فرایندهای مورد نیاز شرکت خریدار به صورت شبیه سازی کل عملیات سازمان تا مرحله خروجی که به تائید برسد را عملا اجرایی می نماید.

یکی از ویژگی های نرم افزار خرید داخلی آرین سیستم انعطاف پذیری و قابلیت تغییر در آن است. کارشناسان آرین سیستم پس از بررسی نیازها ، درخواست ها و بررسی مشکلات فرایندی سازمان ، نرم افزار خرید داخلی مناسب آن سازمان را پیاده سازی و در اختیار آن ها قرار می دهند.  

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم