تماس
جلسه دموکاتالوگ
نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم

نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم

شرکت‌های تولیدی به دلیل نبود کیفیت کافی و معین محصولات تولیدی و به دنبال آن نارضایتی مشتریان از کیفیت پایین محصولات، با مشکلات بزرگی مواجه می‌شوند. استفاده از سیستمی جهت برنامه ريزی و اجرای فرآیند های سيستماتيک برای کنترل و فراهم آوردن اطمينان کافی از برآورده کردن خواسته های کيفيتی معين محصولات، راهکاری مطمئن برای این سازمان ها می باشد. نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم در ساختاری سیستماتیک و معنی دار طراحی شده است، تا مدیران بتوانند با اجرای روش های یکپارچه مشتریان را از کیفیت خدمات ثابت و قابل اتکاء مطمئن کنند.

دانلود کاتالوگ

مزایای نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم

نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم با توجه ویژه به تعریف و مدیریت شاخص‌های فرآیندها و پیش بینی نتیجه مورد نیاز، به درک نیازهای مشتریان خود پرداخته است. به همین جهت قابلیت‌ها و امکانات مورد نیاز برای انجام فرآیندهای مربوط به بررسی و تضمین کیفیت محصولات را ارائه می‌کند.

جمع‌آوری معیارهای نقص

هماهنگ کردن و جمع آوری معیارهای نقص از جمله کارهایی است که شرکت های بزرگ و هدفمند برای پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده خود به کار می‌گیرند. وجود چنین قابلیتی در نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم باعث افزایش رضایت مشتریان این نرم افزار شده است.

شناسایی و سنجش ریسک های بالقوه

شرکت‌های پیشتاز زمانی به نتیجه دلخواه خود می‌رسند، که از ابتدا با شناسایی و سنجش ریسک‌های بالقوه سازمان خود به نقاط ضعف و قوت زیادی دسترسی پیدا می‌کنند. تمام این موارد برای شناسایی و سنجش ریسک ضروری هستند. از این رو با توجه به نگاه گسترده نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم این امکان نیز در نرم افزار تضمین کیفیت گنجانده شده است.

ثبت نتایج ممیزی داخلی

مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها برای کارمندان خود چارچوب‌هایی ایجاد می‌کنند، که این امکان برای بررسی عملکرد ایشان مستلزم ثبت نتایج در نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم دیده شده است. بنابراین مدیران و سرپرست‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند از این قابلیت در پیشبرد اهداف خود و سازمان مورد نظر استفاده کنند.

امکانات نرم افزار تضمین کیفیت

 امکان جستجو و گروه بندی اطلاعات
 گزارش‌گيری و چاپ محتويات ليست‌ها
 ثبت نتایج سنجش اثربخشی پس از انجام کلیه اقدامات لازم در خصوص درخواست‌ها
 اطلاع‌رسانی از طریق سیستم آلارمینگ به واحد متولی فرآیند
 امکان جستجو، گروه بندی، گزارش گيري و چاپ محتويات ليست ها
 ثبت و مشاهده اطلاعات شناسنامه‌ای

دانلود کاتالوگ

 ثبت و بررسی اثربخشی رفع مغایرت‌ها
 ثبت و بررسی اقدامات انجام گرفته توسط واحد تضمین کیفیت
 درج مقادیر پایش شده فرآیند بر حسب دوره تواتر
 ثبت و بررسی اثربخشی رفع مغایرت ها و اقدامات انجام گرفته توسط واحد تضمین کیفیت
 مقایسه معیارهای پایش فرآیند با تابع هدف براساس فواصل زمانی دلخواه
 ثبت اقدامات انجام گرفته توسط واحد تضمین کیفیت

دانلود کاتالوگ

 مکانیزه نمودن روال توزیع مدارک
 صدور اتوماتیک قراردادها و حواله های انبار
 دسترسی طبقه بندی شده مدارک واحدهای مختلف سازمان با حفظ امنیت
 نگهداری تمام سوابق و وضعیت درخواست های امحاء به نماینده مدیریت
 رفع مغایرتهای ممیزی از واحدهای ممیزی شونده
 مکانیزه نمودن روال توزیع مدارک

دانلود کاتالوگ

 تهیه گزارشات روند معیارهای پایش به صورت اتوماتیک
 اندازه‌گیری و ثبت مقادیر اندازه‌گیری شده بر اساس هر یک از معیارهای پایش فرآیندها
 امکان دريافت گزارشات PDF
 ثبت نتایج ممیزی و تایید آن
 اعلام خودکار مغایرت ها به واحد ممیزی شونده
 امکان تهیه خروجی اکسل از محتویات لیست ها

دانلود کاتالوگ

نرم افزار تضمین کیفیت با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

چارت نرم افزار تضمین کیفیت

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم

توزین کالا
انبار و حسابداری انبار
BPMS
کالیبراسیون
توزین کالا

محصولاتی که از طریق خط تولید در سازمان تهیه می‌شوند، باید پس از اتمام فرآیند تولید آزمایش شده و از کیفیت کافی این محصولات اطمینان حاصل شود. برای این که واحد تضمین کیفیت بتواند اطلاعات این محصولات را ثبت کند نیاز به دریافت اطلاعات واحد توزین کالا دارد.
درواقع هدف واحد کنترل کیفی، جلب رضایت مشتریان از کیفیت محصول تولیدی است. بنابراین برای جلب رضایت مشتریان باید کیفیت محصولات را آزمایش کرد. انجام آزمایشات و برخی از بررسی‌های مربوط به کیفیت کالاها از طریق بخش توزین کالا انجام می‌شود.

انبار و حسابداری انبار

کالاهایی که از طریق خط تولید آماده می‌شوند، پس از بررسی و انجام آزمایشات لازم توسط واحد تضمین کیفیت، باید برای نگهداری در انبار ارسال بشوند. انبار باید برای ذخیره سازی کالاهای جدید از فضای کافی برخوردار باشد.
ثبت اطلاعات دستور تحویل کالا در سیستم تضمین کیفیت نیازمند ارتباط با بخش انبار و حسابداری انبار است، که در زیرسیستم تضمین کیفیت آرین سیستم، این امکان ایجاد شده و کلیه مراحل تضمین کیفیت کالاها با بخش انبار در ارتباط است.

نرم افزار انبارداری
BPMS

واحد تضمین کیفیت به دلیل این که قرار است کیفیت نهایی محصول را تعیین کند، باید طبق اصول و استاندارد های تعیین شده، مراحل بررسی کیفیت محصولات را انجام بدهد. حساسیت این واحد نیاز به بررسی دقیق تمام فعالیت ها دارد.
نرم افزار مدیریت فرآیندهای آرین سیستم با ایجاد فرآیند های انجام خودکارسازی کارها، از دوباره کاری و ثبت چند باره اطلاعات جلوگیری می‌کند. ارتباط بخش کنترل کیفیت با بخش BPMS امری انکار ناپذیر می‌باشد.

نرم افزار BPMS
کالیبراسیون

تضمین کیفیت محصولات زمانی انجام می‌شود، که آزمایشات کنترل کیفی لازم روی کالاهای تولید شده انجام و نتایج آزمایشات طبق استانداردهای تعیین شده کیفیت باشد. واحد تضمین کیفیت باید نتایج آزمایشات انجام شده روی محصولات را از دیگر واحدها دریافت کند.
بخش کالیبراسیون آزمایشات مربوط به محصولات تولیدی را انجام می‌دهد. درواقع نتایج آزمایشات تعیین کننده وضعیت کیفیت و استانداردهای محصولات تولیدی می‌باشد. به همین جهت نرم افزار کنترل کیفیت باید با بخش کالیبراسیون در ارتباط باشد.

درخواست دمو رایگان

برای درخواست دمو آنلاین نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم درخواست خود را به صورت رایگان ثبت کنید.

سوالات متداول نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم

بله، تمام فرآیندهای نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم باتوجه به استاندارد های روز دنیا انجام می شود.

پس از اتمام مراحل خرید نرم افزار تضمین کیفیت توسط مشتری، کارشناسان نصب شرکت از طریق اینترنت به سیستم مشتری وصل شده و نرم افزار را نصب می کنند. در مرحله بعد کارشناسان استقرار اطلاعات مورد نیاز را در سیستم مشتری پیاده سازی می کنند و در نهایت جلسه آموزش کار با نرم افزار برای پرسنل شرکت مورد نظر برگزار می شود.

بله، تمام بندهای استانداردهای ISO/TS 16949:2009 و ISO/IEC 17025:2005 در نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم قابل اجرا می‌باشد.

بله، نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم با برقراری ارتباط با بخش زنجیره تامین ارزیابی گروه ها و انواع مختلف تامین کنندگان را انجام می دهد.

در نرم افزار تضمین کیفیت آرین سیستم، می‌توان با تعریف چک لیست های نظرسنجی مشتریان و کارکنان و تعریف چک لیست های دوره ای، ارزیابی فرآیندهای سازمانی و اهداف سازمانی را انجام داد. ارزیابی‌ها می توانند هم به صورت دوره ای و هم به صورت سالیانه انجام شوند.

تماس با واحد فروش