نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم

امروزه کنترل و نظارت بر کارکرد پرسنل یکی از نیازهای مدیران در جهت افزایش بهره وری سازمان است. ثبت دستی حضور و غیاب پرسنل علاوه بر صرف زمان و هزینه اضافه، باعث بروز خطا در محاسبه کارکرد ماهانه و به دنبال آن مشکل در محاسبه حقوق و مزایای کارکنان می شود.

نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم به مدیران سازمان‌ها و ادارات امکان کنترل تردد پرسنل و پیاده سازی قوانین محاسبه کارکرد را می‌دهد و ضمن مدیریت المانهای کارکرد، امکان مشاهده و تصحیح اطلاعات حضور و غیاب را به پرسنل می‌دهد. مدیران فعال می توانندبه صورت لحظه ای و از طریق کامپیوتر از آخرین تردد کارکنان خود از هر نقطه کشور مطلع شوند.

حضور و غیاب آرین سیستم

مزایای نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم

یکی از راهکارهای بررسی عملکرد و انضباط پرسنل یک سازمان، ثبت ورود و خروج و به طور کلی کارکرد آن ها در سازمان است. ثبت اطلاعات مربوط به کارکرد روزانه و ساعات ورود و خروج در نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم به راحتی انجام می شود، تا محاسبات حقوق و دستمزد کارمندان به صورت خودکار انجام شود. همچنین نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم، گزارشات آماری و بررسی انضباط ورود و خروج پرسنل را برای مدیران واحد منابع انسانی فراهم می کند.    

کنترل تردد پرسنل و سهم آن در بهای تمام شده پروژه

یکی از هزینه‌هایی که در برآورد هزینه‌های غیر مستقیم سازمان‌ها دخیل می‌باشد، قطعا کارکرد پرسنل آن سازمان است. سیستم ورود و خروج آرین سیستم، با ثبت اطلاعات حضور و غیاب پرسنل و سایر موارد مرتبط با تردد، سهم بسزایی در اتوماتیک کردن عملیات حقوق و دستمزد و حسابداری مالی دارد. چراکه ثبت دستی حضور و غیاب علاوه بر صرف زمان و هزینه اضافه، باعث بروز خطا در محاسبه کارکرد ماهانه و در نهایت خطا در دریافت حقوق و مزایای کارکنان می‌شود.  

اعتبار سنجی کاربران با امکانات خاص

نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم، با ویژگی‌های خاص خود، کنترل تردد پرسنل را به عاملی در جهت اعتبارسنجی رفتار منابع انسانی تبدیل خواهد کرد. امکاناتی نظیر، بازسازی رمز ورود پرسنل، تعریف محدوده کارت زنی کارکنان و تعریف تاخیر مجاز روزانه از ویژگی‌های برتر سیستم ورود و خروج آرین سیستم است. ‌

امکانات نرم افزار حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

چارت سیستم حضور و غیاب

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار حضور غیاب آرین سیستم

درخواست جلسه دمو نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم

درخواست نمایش نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم به صورت رایگان را برای کارشناسان فروش ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیرند. کارشناسان فروش به صورت کاملا رایگان به شما در زمینه خرید نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم مشاوره خواهند داد.

سوالات متداول نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم

بله، نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم دارای ارتباط یکپارچه با یکدیگر هستند و می‌توان این دو نرم افزار را به یکدیگر لینک داد.

اطلاعات پرسنل در نرم افزار حقوق و دستمزد تعریف شده و از طریقی لینکی که بین سیستم حقوق و دستمزد و سیستم حضور و غیاب برقرار می شود، دستگاه حضور و غیاب اطلاعات پرسنل را دریافت می کند.

خیر محدودیتی در تعریف قوانین وجود ندارد. فقط در حال حاضر امکان تعریف شیفت های 24 ساعته در این سیستم وجود ندارد.

ازطریق ایجاد لینک بین دیتابیس دستگاه حضور و غیاب و دیتابیس نرم افزار حضور و غیاب ارتباط این دو سیستم بایکدیگر برقرار می شود.

محدودیتی برای استفاده ندارد و هر شرکتی که دارای پرسنل می باشد، می تواند از این نرم افزار برای کنترل ورود و خروج پرسنل خود استفاده کند.

تقویم کاری در نرم افزار حضور و غیاب به صورت پیش فرض وجود دارد، فقط در ابتدای هرسال باید اطلاعات مربوط به تعطیلات رسمی در نرم افزار ثبت شود. این اطلاعات نیز از طریق Query در سیستم ثبت می شود.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم