مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم

نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم

امروزه کنترل و نظارت بر کارکرد پرسنل یکی از نیازهای مدیران در جهت افزایش بهره وری سازمان است. ثبت دستی حضور و غیاب پرسنل علاوه بر صرف زمان و هزینه اضافه، باعث بروز خطا در محاسبه کارکرد ماهانه و به دنبال آن مشکل در محاسبه حقوق و مزایای کارکنان می شود.

نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم به مدیران سازمان‌ها و ادارات امکان کنترل تردد پرسنل و پیاده سازی قوانین محاسبه کارکرد را می‌دهد و ضمن مدیریت المانهای کارکرد، امکان مشاهده و تصحیح اطلاعات حضور و غیاب را به پرسنل می‌دهد. مدیران فعال می توانندبه صورت لحظه ای و از طریق کامپیوتر از آخرین تردد کارکنان خود از هر نقطه کشور مطلع شوند.

دانلود کاتالوگ

مزایای نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم

یکی از راهکارهای بررسی عملکرد و انضباط پرسنل یک سازمان، ثبت ورود و خروج و به طور کلی کارکرد آن ها در سازمان است. ثبت اطلاعات مربوط به کارکرد روزانه و ساعات ورود و خروج در نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم به راحتی انجام می شود، تا محاسبات حقوق و دستمزد کارمندان به صورت خودکار انجام شود. همچنین نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم، گزارشات آماری و بررسی انضباط ورود و خروج پرسنل را برای مدیران واحد منابع انسانی فراهم می کند.

کنترل تردد پرسنل و سهم آن در بهای تمام شده پروژه

یکی از هزینه‌هایی که در برآورد هزینه‌های غیر مستقیم سازمان‌ها دخیل می‌باشد، قطعا کارکرد پرسنل آن سازمان است. سیستم ورود و خروج آرین سیستم، با ثبت اطلاعات حضور و غیاب پرسنل و سایر موارد مرتبط با تردد، سهم بسزایی در اتوماتیک کردن عملیات حقوق و دستمزد و حسابداری مالی دارد. چراکه ثبت دستی حضور و غیاب علاوه بر صرف زمان و هزینه اضافه، باعث بروز خطا در محاسبه کارکرد ماهانه و در نهایت خطا در دریافت حقوق و مزایای کارکنان می‌شود.

اعتبار سنجی کاربران با امکانات خاص

نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم، با ویژگی‌های خاص خود، کنترل تردد پرسنل را به عاملی در جهت اعتبارسنجی رفتار منابع انسانی تبدیل خواهد کرد. امکاناتی نظیر، بازسازی رمز ورود پرسنل، تعریف محدوده کارت زنی کارکنان و تعریف تاخیر مجاز روزانه از ویژگی‌های برتر سیستم ورود و خروج آرین سیستم است. ‌

امکانات نرم افزار حضور و غیاب

 امکان ثبت انواع مرخصی (استحقاقی، استعلاجی، بدون حقوق) پرسنل به صورت ساعتی و روزانه
 امکان ثبت ماموریت روزانه و ساعتی برای پرسنل تعریف شده
 امکان تعریف جریمه برای تاخیر مجاز روزانه و تعجیل غیر مجاز
 امکان تعریف ساعات ناهار و استراحت جهت کسر از ساعات کارکرد خالص
 امکان تخصیص پرسنل به شیفت های کاری
 تعریف انواع شیفت های کاری

دانلود کاتالوگ

 تعریف انواع شیفت های روزانه، شبانه و چرخشی به تعداد نامحدود
 تعریف انواع مرخصی و ماموریت با تعداد و مدت تعیین شده از سوی سازمان
 تعریف انواع پارامترهای مرتبط با شیفت ها نظیر عادی، شناور و …
 امکان اضافه و ویرایش مجوز اضافه کاری روزانه و ماهانه و برگه های مرخصی و ماموریت
 قابلیت کنترل ورود و خروج پرسنل
 امکان تعریف و تغییر تقویم های کاری

دانلود کاتالوگ

 امکان تولید فایل خروجی کارکرد جهت ارسال اطلاعات کارکرد به برنامه حقوق دستمزد
 امکان محاسبه کارکرد به صورت فردی و گروهی و بر اساس گروه‌های کاری
 تنظیمات محاسبه حقوق براساس بازه زمانی و یا تعداد روز کارکرد
 دسترسی به اطلاعات خلاصه کارکرد و تایم شیت ماهانه برای پرسنل
 محاسبه فواصل بین ورود و خروج در ساعت حضور پرسنل
 امکان محاسبه کارکرد پرسنل ساعتی

دانلود کاتالوگ

 امکان نمایش ورود و خروج به صورت روزانه – فردی
 گزارش از اطلاعات نامعتبر و تردد های ناقص به تفکیک پرسنل
 ارتباط با انواع دستگاه های حضور و غیاب بصورت آنلاین و آفلاین
 امکان صدور گزارشات نرم افزار به فرمت های مختلف نرم افزاری همچون Excel و PDF و …
 ارائه گزارشات کارکردهای ساعتی پرسنی
 مدیریت درخواست های مربوط به حضور و غیاب

دانلود کاتالوگ

نرم افزار حضور و غیاب با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

چارت سیستم حضور و غیاب

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار حضور غیاب آرین سیستم

حقوق و دستمزد
پرسنلی و احکام
اتوماسیون اداری
پرتال کارکنان
حقوق و دستمزد

محاسبه حقوق بدون داشتن اطلاعات کارکرد پرسنل امکان پذیر نمی‌باشد. نرم افزار حقوق و دستمزد اطلاعات کارکرد ورود و خروج، ماموریت و … را از طریق نرم افزار حضور و غیاب دریافت کرده و از آنها استفاده می‌کند.
درواقع اطلاعات ورود و خروج، مرخصی ها، تاخیر ورود کارکنان و … در نرم افزار حضور و غیاب سازمان می گردد. سپس قبل از انجام محاسبات حقوق اطلاعات دستگاه حضور و غیاب به سیستم حقوق و دستمزد منتقل خواهد شد.

نرم افزار حقوق و دستمزد
پرسنلی و احکام

برای این که برای پرسنل شیفت های کاری تعریف شود، نیاز است که حتما پرسنل دارای حکم کارگزینی باشند. بدون وجود حکم پرسنلی نمیتوان اطلاعات کارکردی پرسنل را ازطریق نرم افزار حضور و غیاب دریافت کرد.
باتوجه به ارتباط تنگاتنگی که بین اطلاعات حضور و غیاب پرسنل و اطلاعات وجود دارد، نمی توان عدم برقراری اطلاعات بین دو سیستم حضور و غیاب و نرم افزار پرسنلی و احکام را تصور کرد. بنابراین این دو نرم افزار دارای ارتباطی یکپارچه با یکدیگر هستند.

نرم افزار پرسنلی و احکام
اتوماسیون اداری

کارکنان برای ثبت درخواست‌ مرخصی، تغییر شیفت‌ کاری و… باید به بخش درخواست کارکنان مراجعه کنند، که این بخش ازطریق نرم افزار اتوماسیون اداری قابل دسترسی می‌باشد. درخواست‌های مربوط به ساعات کاری پرسنل توسط سیستم حضور و غیاب دیده می‌شود.
بنابراین نرم افزار حضور و غیاب و اتوماسیون اداری آرین سیستم در کنار یکدیگر به کنترل کارکرد پرسنل می‌پردازند. اگر سیستم حضور و غیاب نتواند درخواست های مرخصی، اضافه کار و … که پرسنل ثبت کرده اند را ببیند، ممکن است اطلاعات تردد پرسنل اشتباه ثبت شود.

نرم افزار اتوماسیون اداری
پرتال کارکنان

نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم دارای ارتباط یکپارچه با نرم افزار پرتال کارکنان می‌باشد، زیرا اطلاعات کارکرد پرسنل ازطریق سیستم حضور و غیاب دریافت و سپس در بخش کارکرد روزانه برای پرسنل قابل مشاهده می‌باشد.
همچنین اطلاعات مربوط به مانده مرخصی‌ها در پرتال کارکنان باتوجه به وضعیت حضور و غیاب مشخص می‌شود. درصورت عدم وجود ارتباط بین سیستم پرتال کارکنان و نرم افزار حضور و غیاب، در ثبت ساعات کاری پرسنلی اختلال به جود خواهد آمد.

درخواست جلسه دمو نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم

برای دریافت مشاوره و آموزش در خصوص نحوه دریافت دمو و خرید نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول نرم افزار حضور و غیاب آرین سیستم

بله، نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم دارای ارتباط یکپارچه با یکدیگر هستند و می‌توان این دو نرم افزار را به یکدیگر لینک داد.

اطلاعات پرسنل در نرم افزار حقوق و دستمزد تعریف شده و از طریقی لینکی که بین سیستم حقوق و دستمزد و سیستم حضور و غیاب برقرار می شود، دستگاه حضور و غیاب اطلاعات پرسنل را دریافت می کند.

خیر محدودیتی در تعریف قوانین وجود ندارد. فقط در حال حاضر امکان تعریف شیفت های 24 ساعته در این سیستم وجود ندارد.

ازطریق ایجاد لینک بین دیتابیس دستگاه حضور و غیاب و دیتابیس نرم افزار حضور و غیاب ارتباط این دو سیستم بایکدیگر برقرار می شود.

محدودیتی برای استفاده ندارد و هر شرکتی که دارای پرسنل می باشد، می تواند از این نرم افزار برای کنترل ورود و خروج پرسنل خود استفاده کند.

تقویم کاری در نرم افزار حضور و غیاب به صورت پیش فرض وجود دارد، فقط در ابتدای هرسال باید اطلاعات مربوط به تعطیلات رسمی در نرم افزار ثبت شود. این اطلاعات نیز از طریق Query در سیستم ثبت می شود.

تماس با واحد فروش