مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

محاسبات دقیق حقوق و مزایا با توجه به دستورالعمل‌های قانونی و همچنین آماده‌سازی گزارش‌های مورد نیاز اداره‌های بیمه و مالیات اموری هستند که در صورت عدم رسیدگی به موقع به آن‌ها، سازمان‌ها را با چالش‌هایی مواجه می‌کنند. استفاده از یک سیستم حقوق و دستمزد قدرتمند با پوشش دهی تمام عملیات واحد حقوق و دستمزد، راهکار غلبه بر این چالش‌هاست. نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم با قابلیت انجام تمام فرآیندهای مربوط به محاسبات حقوق و مزایای پرسنل، ارائه گزارش‌های مورد تایید اداره بیمه و دارایی از طریق ارتباط یکپارچه‌ای که با سایر بخش‌های سیستم حسابداری دارد، شما را در انجام فرآیندهای حقوق و دستمزد همراهی می‌کند.‌

دانلود کاتالوگ

مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

انجام محاسبات، ثبت سیستمی اسناد حسابداری حقوق و دستمزد با کمترین خطا، صدور فیش‌های حقوقی با سرعت بالا و اشتباه کم، از مزایای استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم است. ارتباط یکپارچه نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار BPMS آرین سیستم امکان کنترل چند مرحله ای صدور احکام و پرداخت حقوق پرسنل را فراهم کرده است.

محاسبه حقوق و مزایای پرسنل

در نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم علاوه بر محاسبه حقوق امکان محاسبه سایر مزایای پرسنل مانند سنوات پایان خدمت و عیدی به دو صورت پرداختنی و ذخیره، محاسبه و بازخرید مانده مرخصی و… وجود دارد. در صورتی که پرسنل دارای وام و یا حساب پس انداز در شرکت باشند، با ثبت اطلاعات وام و پس انداز پرسنل، اقساط به صورت اتوماتیک در هنگام محاسبات حقوق از مبلغ حقوق دریافتنی پرسنل کم می شود.

ارائه انواع گزارشات حقوقی، لیست پرداختی ها

تمام پرسنل این حق را دارند که بدانند نحوه محاسبه حقوق آنها به چه صورت بوده و مبلغی که به صورت ماهیانه به عنوان حقوق دریافت می‌کنند، شامل چه مزایا و کسوراتی می‌باشد. نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم امکان صدور فیش های حقوقی برای پرسنل را فراهم نموده است. علاوه بر این که پرسنل می توانند فیش های حقوقی را در پورتال خود مشاهده کنند، کارفرمایان می‌توانند ازطریق ایمیل و یا تلگرام فیش‌های حقوقی هریک از پرسنل را برای آنها ارسال کنند.

صدور اتوماتیک اسناد حقوق و دستمزد

ارتباط مستمر نرم افزار حقوق و دستمزد با بخش حسابداری مالی آرین سیستم سبب ایجاد قابلیت صدور اتوماتیک اسناد حسابداری شده است. بدین طریق از بروز خطا و اشتباهاتی که ممکن است که در هنگام صدور دستی اسناد حسابداری به وجود بیاید جلوگیری می شود.

امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد

 تعریف فرمت بانک
 تعریف جدول مالیاتی
 تعریف انواع وام و پس انداز
 تعریف انواع مزایای حکمی
 امکان تعریف تقویم کاری برای گروه های حقوقی
 تعریف محل های خدمت به صورت نامحدود

دانلود کاتالوگ

 ثبت انواع عوامل حقوق و کارکرد
 فرمول دهی عوامل
 تعریف تخصص ها و مهارت های مورد نیاز سازمان
 ثبت خصوصیات عوامل حقوق
 تعریف عوامل بین ماه
 قابلیت تعریف سقف مبلغ بیمه روزانه و عیدی سالیانه

دانلود کاتالوگ

 استقرار اطلاعات اول دوره و دریافت اطلاعات کارکرد
 تخصیص و تعدیل وام و پس انداز
 تعریف عوامل بین ماه
 ثبت کارکرد ماهیانه و مرخصی ها
 مقداردهی عوامل ثابت و ضرایب
 امکان دریافت اطلاعات کارکرد از طریق فایل text

دانلود کاتالوگ

 امکان محاسبه حقوق، بیمه و مالیات حقوق به صورت خودکار
 امکان محاسبه پرداخت های بین ماه به صورت جدا از حقوق ماهیانه
 محاسبه عیدی به صورت پرداختی و ذخیره
 محاسبه سنوات به صورت پرداختی و ذخیره
 محاسبه بازخرید مرخصی و تغییر طلب مرخصی
 امکان محاسبه عوامل دستی

دانلود کاتالوگ

 ارائه فیش و گزارشات و لیست های حقوق و دستمزد
 تهیه دیسکت بیمه، دیسکت مالیات و دیسکت بانک
 گزارشات کارگزینی
 ارائه گزارش مقایسه حکم
 ارائه گزارشات آماری و مقایسه ای
 گزارشات مرور حقوق و کاردکس عوامل حقوق

دانلود کاتالوگ

نرم افزار حقوق و دستمزد با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

نرم افزار حقوق و دستمزد و زیرسیستم های مربوطه

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار حقوق و دستمزد

حسابداری مالی
پرتال کارکنان
BPMS
حضور و غیاب
حسابداری مالی

واحد حقوق و دستمزد به صورت ماهیانه به پرداخت حقوق و مزایای پرسنل می‌پردازد و پرداختی‌هایی که انجام می‌دهد را باید به عنوان هزینه‌های سازمان ثبت نماید. اسنادی که مربوط به پرداختی‌های واحد حقوق و دستمزد است، در واحد حسابداری ثبت خواهد شد.
بنابراین ارتباط بین سیستم حقوق و دستمزد و حسابداری مالی از حوزه ارسال گزارشات و اسناد حسابداری حقوق و دستمزد به واحد مالی اتفاق می‌افتد. به این ترتیب به کلیه اسناد حسابداری مرتبط با حقوق و دستمزد پرسنل صادر به واحد مالی جهت رسیدگی ارسال می‌گردد.

نرم افزار حسابداری مالی
پرتال کارکنان

واحد حقوق و دستمزد با اطلاعات کارکردهای پرسنل سازمان سر و کار دارد. پرسنل اطلاعات کارکردی خود و درخواست‌های خود نظیر مرخصی، اضافه کاری، مساعده و… را از طریق نرم افزار پرتال کارکنان ثبت نموده و این درخواست‌ها در سیستم حقوق و دستمزد قابل مشاهده هستند.
به علاوه در سیستم حقوق و دستمزد امکان تعریف سطح دسترسی به پرتال کارکنان برای پرسنل فراهم خواهد شد. به این ترتیب کارکنان می‌توانند با مراجعه به بخش پرتال کارکنان، انواع فیش‌های حقوقی با ذکر جزئیات و روند محاسبات حقوق و دستمزد را مشاهده و دریافت کنند.

BPMS

درخواست‌هایی که توسط پرسنل ثبت می‌شود، باید در واحد حقوق و دستمزد توسط کارشناس یا مدیر مربوطه کنترل و تایید بشود تا محاسبات و پرداختی‌های حقوق پرسنل انجام گردد. برای ایجاد فرآیندهای حقوق استفاده از سیستم BPMS لازم می‌باشد.
زیر سیستم حقوق و دستمزد برای طراحی و برنامه ریزی، اقدام به ایجاد ارتباط با سیستم BPMS یا مدیریت فرآیندهای کسب و کار می‌کند. به این ترتیب کلیه مراحل صدور فیش‌ها، محاسبات حقوق و احکام کارگزینی ماژول حقوق و دستمزد در تعامل با واحد BPMS خواهد بود.

نرم افزار BPMS
حضور و غیاب

اطلاعات ورود و خروج، مرخصی ها، تاخیر ورود کارکنان و … در نرم افزار حضور و غیاب سازمان می گردد. سپس قبل از انجام محاسبات حقوق اطلاعات دستگاه حضور و غیاب به سیستم حقوق و دستمزد منتقل خواهد شد.
بنابراین در بخش حضور و غیاب که درارتباط کامل با سیستم حقوق و دستمزد است، کلیه اطلاعات کارکرد روزانه پرسنل از طریق ثبت روزانه ساعت ورود و خروج قابل دستیابی خواهد بود. سیستم حقوق و دستمزد به واسطه دستگاه حضور و غیاب به اطلاعات تردد پرسنل دسترسی دارد.

نرم افزار حضور و غیاب

درخواست جلسه دمو نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

برای دریافت مشاوره و آموزش در خصوص نحوه خرید و نصب نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

بله. نرم‌افزارهای ArianERP بر پایه ساختار شرکت های هلدینگ طراحی و پیاده سازی شده است و چندین شرکت می‌توانند در صورت خریداری مدل هلدینگ به صورت همزمان از یک نسخه از نرم افزار حقوق و دستمزد استفاده کنند و برحسب اطلاعات، مکاتبات، اسناد و مدارک هر شرکت بر اساس سطوح دسترسی تعریف شده، با یکدیگر مکاتبه داشته باشند.

بله. محاسبات تمام مزایای پرسنل از جمله عیدی و سنوات هم به صورت پرداختنی و هم به صورت ذخیره در نرم افزار حقوق و دستمزد وجود دارد.

بله، با استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم می توانید دیسکت های بیمه و مالیات مورد تایید اداره بیمه و مالیات و دیسکت بانک را تهیه کنید.

از آنجا که در نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد ابزار طراحی گزارشات کریستال ریپورت و استیمول وجود دارد، در همه جا می توان طراحی را به سلیقه کاربر یا مدیر تغییر داد. هرچند تمام گزارشات به صورت استاندارد در نرم‌افزار موجود است، ولی امکان طراحی فیش حقوقی و گزارشات حقوق به دلخواه مشتریان وجود دارد.

بله، نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد قابلیت ارسال گزارشات و اطلاعات به صورت PDF را داشته و همچنین امکان تهیه خروجی اکسل از تمام فرم‌های نرم افزار وجود دارد.

بله، با استفاده از نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد می‌توان از کلیه قراردادهای پرسنل به صورت جداگانه خروجی pdf تهیه کرده و آن را چاپ نمود.

تماس با واحد فروش