نرم افزار حقوق و دستمزد

سازمان ها همیشه با دغدغه خطای انسانی در محاسبات حقوق و تهیه گزارشات مالیاتی مواجه بوده اند. ارائه گزارشات صحیح و به موقع به کارشناسان مربوطه نیازمند سرعت در انجام محاسبات، افزایش دقت و کاهش خطای انسانی است. نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم کلیه مراحل از زمان صدور احکام در مرحله استخدام تا مرحله محاسبه و پرداخت دستمزد و تهیه دیسکت های بیمه و مالیات را به صورت کاملا یکپارچه مدیریت می کند.

نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

مزایای بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد

انجام محاسبات، ثبت سیستمی اسناد حسابداری حقوق و دستمزد با کمترین خطا و صدور فیش های حقوقی با سرعت بالا و اشتباه کم، از مزایای استفاده از بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد است. جمع آوری کلیه اطلاعات پرسنلی و امور مرتبط به سوابق و قرارداد ها که از محورهای اصلی واحد منابع انسانی است در سیستم حقوق دستمزد به آسانی صورت می گیرد.

تعریف پرسنل، سوابق، مشاغل و سمت ها

معرفی پرسنل و مشخصات شناسنامه ای و ایجاد یک بانک اطلاعاتی کامل از کلیه اطلاعات پرسنلی به همراه معرفی سوابق وشرح وظایف در نرم افزار حقوق و دستمزد قابل تعریف است. همچنین تعریف مشاغل، انواع سمت ها و پست های سازمانی، شرایط احراز فیزیکی مشاغل و سمت ها، تعریف انواع استخدام و احکام سازمانی و حقوقی و صدور احکام به صورت گروهی و انفرادی و نیز تعریف انواع گروه های کاری با این ماژول قابل اجرا است.

صدور اسناد محاسبات حقوق و تهیه دیسکت ها

در بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد امکان صدور کلیه اسناد حسابداری شامل عوامل حقوق، مساعده، عیدی، سنوات و سایر موارد به صورت اتوماتیک قابل انجام و پیاده سازی خواهد بود. همچنین تهیه دیسکت بانک بر اساس فرمت رایج در کلیه بانک های کشور و دیسکت های بیمه و مالیات نیز فراهم است.

ارائه انواع گزارشات حقوقی، لیست پرداختی ها

تهیه و ارائه کلیه گزارشات مروری و مقایسه ای و انواع کاردکس ها با بهترین نرم افزار حقوق و دستمزد فراهم است. انواع گزارشات لیست پرداختی ها، مالیات، بیمه، معوقه ها، مزایا و کسورات و همچنین گزارشات احکام کارگزینی و حقوقی در بخش حقوق و دستمزد قابل ارائه خواهد بود.

امکانات و ابزارهای نرم افزار حقوق و دستمزد

چارت مجموعه نرم‌افزارهای یکپارچه آرین سیستم

نرم افزار حقوق و دستمزد و زیرسیستم های مربوطه

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار حقوق و دستمزد

درخواست جلسه دمو نرم افزار حقوق و دستمزد

برای دریافت مشاوره و آموزش در خصوص نرم افزار حقوق و دستمزد با ما تماس بگیرید

سوالات متداول نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

بله. نرم‌افزارهای ArianERP بر پایه ساختار شرکت های هلدینگ طراحی و پیاده سازی شده است و چندین شرکت می توانند در صورت خریداری مدل هلدینگ به صورت همزمان از یک نسخه از نرم افزار حقوق و دستمزد استفاده کنند و برحسب اطلاعات ، مکاتبات ، اسناد و مدارک هر شرکت بر اساس سطوح دسترسی تعریف شده ، با یکدیگر مکاتبه داشته باشند.

بله. محاسبات تمام مزایای پرسنل با توجه به حکم کارگزینی توسط مدیر منابع انسانی طبق قرار داد رسمی شرکت ایجاد می شود. لذا کلیه محاسبات حقوق و دستمزد از روی حکم فراخوانی می گردد که فرمول محاسبه توسط مدیر در نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد تنظیم گردیده است.

بله. چون ابزار خروجی و ایجاد فایل در نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد قرار داده شده است. با هرتغییری در سازمان ها و بانک ها نرم افزار حقوق و دستمزد قابلیت تغییرات در فایل های خروجی را دارا می باشد.

از آنجا که در نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد ابزار طراحی گزارشات کریستال ریپورت و استیمول وجود دارد در همه جا می توان طراحی را به سلیقه کاربر یا مدیر تغییر داد. هرچند تمام گزارشات به صورت استاندارد در نرم‌افزار موجود است، ولی امکان تغییر و اختصاصی گزارشات در سیستم حقوق و دستمزد وجود خواهد داشت.

بله. نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد قابلیت ارسال گزارشات و اطلاعات را به صورت Excel ،Word ،PDF ،Rich text ،Tab-Separated text وجود دارد.

بله. با استفاده از نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد می توان کلیه محاسبات را در قالب خروجی های دلخواه تهیه کرد.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم