نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

عدم محاسبات دقیق حقوق و مزایا با توجه به دستورالعمل‌های قانونی و همچنین آماده سازی گزارشات مورد نیاز ادارات بیمه و مالیات، سازمان‌ها را با چالش‌هایی مواجه می‌کند، که نیاز به رسیدگی به موقع دارند. استفاده از یک سیستم حقوق و دستمزد قدرتمند با پوشش دهی تمام عملیات واحد حقوق و دستمزد، راهکار غلبه بر این چالش‌هاست. نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم با قابلیت انجام تمام فرآیندهای مربوط به محاسبات حقوق و مزایای پرسنل، ارائه گزارشات مورد تایید اداره بیمه و دارایی از طریق ارتباط یکپارچه‌ای که با سایر بخش‌های سیستم حسابداری دارد، شما را در انجام فرآیندهای حقوق و دستمزد همراهی می‌کند.‌

نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

انجام محاسبات، ثبت سیستمی اسناد حسابداری حقوق و دستمزد با کمترین خطا، صدور فیش‌های حقوقی با سرعت بالا و اشتباه کم، از مزایای استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم است. ارتباط یکپارچه نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار BPMS آرین سیستم امکان کنترل چند مرحله ای صدور احکام و پرداخت حقوق پرسنل را فراهم نموده است.

محاسبه حقوق و مزایای پرسنل

در نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم علاوه بر محاسبه حقوق امکان محاسبه سایر مزایای پرسنل مانند سنوات پایان خدمت و عیدی به دو صورت پرداختنی و ذخیره، محاسبه و بازخرید مانده مرخصی و… وجود دارد. در صورتی که پرسنل دارای وام و یا حساب پس انداز در شرکت باشند، با ثبت اطلاعات وام و پس انداز پرسنل، اقساط به صورت اتوماتیک در هنگام محاسبات حقوق از مبلغ حقوق دریافتنی پرسنل کم می شود. 

ارائه انواع گزارشات حقوقی، لیست پرداختی ها

تمام پرسنل این حق را دارند که بدانند نحوه محاسبه حقوق آنها به چه صورت بوده و مبلغی که به صورت ماهیانه به عنوان حقوق دریافت می‌کنند، شامل چه مزایا و کسوراتی می‌باشد. نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم امکان صدور فیش های حقوقی برای پرسنل را فراهم نموده است. علاوه بر این که پرسنل می توانند فیش های حقوقی را پورتال خود مشاهده نمایند، کارفرمایان می توانند ازطریق ایمیل و یا تلگرام فیش های حقوقی هریک از پرسنل را برای آنها ارسال نمایند.

صدور اتوماتیک اسناد حقوق و دستمزد

ارتباط مستمر نرم افزار حقوق و دستمزد با بخش حسابداری مالی آرین سیستم سبب ایجاد قابلیت صدور اتوماتیک اسناد حسابداری شده است. بدین طریق از بروز خطا و اشتباهاتی که ممکن است که در هنگام صدور دستی اسناد حسابداری به وجود بیاید جلوگیری می شود.

امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

نرم افزار حقوق و دستمزد و زیرسیستم های مربوطه

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار حقوق و دستمزد

درخواست جلسه دمو نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

برای دریافت مشاوره و آموزش در خصوص نحوه خرید و نصب نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

بله. نرم‌افزارهای ArianERP بر پایه ساختار شرکت های هلدینگ طراحی و پیاده سازی شده است و چندین شرکت می‌توانند در صورت خریداری مدل هلدینگ به صورت همزمان از یک نسخه از نرم افزار حقوق و دستمزد استفاده کنند و برحسب اطلاعات، مکاتبات، اسناد و مدارک هر شرکت بر اساس سطوح دسترسی تعریف شده، با یکدیگر مکاتبه داشته باشند.

بله. محاسبات تمام مزایای پرسنل از جمله عیدی و سنوات هم به صورت پرداختنی و هم به صورت ذخیره در نرم افزار حقوق و دستمزد وجود دارد.

بله، با استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم می توانید دیسکت های بیمه و مالیات مورد تایید اداره بیمه و مالیات و دیسکت بانک را تهیه کنید.

از آنجا که در نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد ابزار طراحی گزارشات کریستال ریپورت و استیمول وجود دارد، در همه جا می توان طراحی را به سلیقه کاربر یا مدیر تغییر داد. هرچند تمام گزارشات به صورت استاندارد در نرم‌افزار موجود است، ولی امکان طراحی فیش حقوقی و گزارشات حقوق به دلخواه مشتریان وجود دارد.

بله، نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد قابلیت ارسال گزارشات و اطلاعات به صورت PDF را داشته و همچنین امکان تهیه خروجی اکسل از تمام فرم‌های نرم افزار وجود دارد.

بله، با استفاده از نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد می‌توان از کلیه قراردادهای پرسنل به صورت جداگانه خروجی pdf تهیه کرده و آن را چاپ نمود.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم