نرم افزار فروش و حسابداری فروش

فرآیندهای متنوع فروش و افزایش روزافزون رقبا در بازار و تغییرات قیمتی مدیریت الگوهای بازاریابی و توزیع کالا را با مشکل مواجه می کند. به عنوان راه حل این موضوع، یک نرم افزار مدیریت فروش قدرتمند لازم است که بتواند مخزن اطلاعات قوی از فروشندگان و مشتریان باشد. استفاده از سیستم حسابداری فروش آرین سیستم تمامی فرآیندهای فروش قابل پیگیری از لحظه آغاز معاملات خواهد بود. رزرو سفارشات فروش و ثبت کلیه فاکتورها و قراردادهای بخش فروش به صورت کاملا سیستماتیک در نرم افزار فروش آرین سیستم، برنامه ریزی و مدیریت پروسه فروش را ساماندهی می کند.

نرم افزار فروش

مزایای نرم افزار فروش و حسابداری فروش

دریافت سفارش، صدور فاکتور، تحویل کالا، کنترل موجودی و ارتباط با واحد انبار از جمله فرآیندهای مختلفی است که در واحد فروش یک مجموعه رخ می‌دهد. هر سازمانی نیاز به مدیریت فرآیندهای فروش در قالب سیستم مدیریت فروش دارد، تا بتواند با افزایش میزان فروش در جهت سودآوری سازمان قدم بردارد. نرم افزار فروش و حسابداری فروش آرین سیستم با ایجاد سیستم فرآیند محور و ارائه گزارشات فروش، اطلاعات تجمیعی موجودی کالاها، وضعیت فروش، میزان سوددهی و بدهی مشتریان را در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

گزارش گیری لحظه ای از طریق تشخیص نقطه شروع فروش

نرم افزار فروش آرین سیستم، با ثبت نقطه آغاز معاملات، امکان گزارش گیری لحظه ای از کلیه فرآیندهای فروش را ایجاد می‌کند. این مزیت قابلیت رهگیری کالا تا تکمیل عملیات خرید را فراهم می‌کند. بنابراین نرم افزار حسابداری فروش، امکان تهیه انواع صورت حساب‌ها و گزارشات تجمیعی و مقایسه ای را به کاربر می‌دهد.

ترتیب بندی فرآیندهای فروش و صدور اتوماتیک اسناد

جهت تسریع در روند ثبت و رهگیری معاملات کالا، کلیه مراحل صدور اسناد و ثبت فاکتورها تا مرحله تحویل در نرم افزار فروش آرین سیستم به صورت سیستماتیک بوده است. دیگر ویژگی در نرم افزار مدیریت فروش، امکان جستجوی پیشرفته فاکتورها و اسناد، روند بررسی درخواست مشتری و تسریع در پاسخ گویی است. 

امکانات نرم افزار فروش و حسابداری فروش

نرم افزار فروش و حسابداری فروش با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

زیر سیستم فروش

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار فروش و حسابداری فروش

درخواست جلسه دمو نرم افزار مدیریت فروش

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه آشنایی با نرم افزار حسابداری فروش دارید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما راهنمای شما در زمینه خرید نرم افزار حسابداری فروش هستند. 

سوالات متداول نرم افزار فروش و حسابداری فروش آرین سیستم

بله در مرور گزارشات سیستم مدیریت فروش آرین سیستم، هر دپارتمان برای خود به طور مستقل گزارش خاص می گیرد و برای هر فیلدی که در فرم ها وارد کرده باشید اطلاعات تفکیکی فروشنده، بازاریاب، موزع، نوع فروش، نحوه پرداخت، مرکز فروش، محل تحویل و عوامل افزاینده و کاهنده فروش قابل گزارش گیری است. 

در بخش تعریف کالا، فیلدی به نام بارکد وجود دارد که هنگام ورود یا خروج کالا از انبار می توان به جای ثبت کد یا جزئیات مشروحه کالا، از دستگاه بارکد خوان استفاده کرد. این ویژگی در نرم افزار مدیریت فروش باعث اتوماتیک شدن شناسایی کالا در فیلد مربوطه خواهد شد.

زیر سیستم فروش آرین برای فراخوانی اطلاعات و ارائه اتوماتیک گزارشات با نرم افزار حسابداری مالی و انبار آرین سیستم در ارتباط است. در سیستم مدیریت فروش با توجه به فرآیند عملیاتی هر بخش، ثبت حسابداری اسناد فروش تنظیم می شود و در شابلون صدور سند حسابداری ارتبط بین آن ها ایجاد می گردد.

بله، امکان وارد کردن اطلاعات از طریق فایل اکسل و فایل های txt  به نرم افزار حسابداری فروش ارین سیستم وجود دارد.

بله، نرم افزار فروش آرین سیستم منطبق با مجموعه نرم افزارهای Office بوده و علاوه بر ایجاد گزارشات در قالب pdf امکان تهیه خروجی اکسل از اطلاعات وجود دارد.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم