نرم افزار مدیریت سهام آرین سیستم

متغیرهای تاثیر گذار بر قیمت و بازدهی سهام، چگونگی وضعیت سهام اعضاء و مدیریت سبد سهام، یکی از مهمترین مشکلات مربوط به شرکت‌های سهامی، تعاونی، خریداران سهام، کارگزاران، مدیران بورس و دولت می‌باشد. استفاده از نرم افزار مدیریت سهام  راه حل رفع این مدل مشکلات است. با استفاده از نرم افزار امور سهام آرین سیستم حتی اگر سهامداران و سرمایه گذاران چند سهام گوناگون هم خریداری کنند، شرکت های کارگزار و سهامی به راحتی می‌توانند از قیمت و میزان هر سهم در سبد اطلاع داشته باشند و با کمترین زمان ممکن و کاربری آسان اطلاعات نوسان سهام را چک و به سهامداران گزارش دهند.

نرم افزار مدیریت سهام آرین سیستم

مزایای نرم افزار امور سهام آرین سیستم

به کمک نرم افزار مدیریت سهام، شرکت‌های سهامی به راحتی می توانند از متوسط قیمت خرید سهام مطلع باشند. حتی اگر سهامداران و سرمایه گذاران چند سهام گوناگون هم خریداری کنند، شرکت‌های کارگزار و سهامی کوچکتر و با حجم اطلاعات کمتر به راحتی می‌توانند از قیمت و میزان هر سهم در سبد اطلاع داشته باشند و با کمترین زمان ممکن و کاربری آسان اطلاعات نوسان سهام  را چک و به سهامداران گزارش دهند.

افزایش سرعت و دقت در عملیات مرتبط با سهام 

نرم افزار امور سهام آرین سیستم در شرکت‌های سهامی، موجب افزایش سرعت و دقت در محاسبات مربوط به حسابداری سهام می‌شود. همچنین محاسبه سود هر سهم به کمک نرم افزار خرید و فروش سهام و با تعیین روش محاسبه، موجب مدیریت بهتر جلسات مجمع در سهام خواهد شد.

کاهش خطا در مدیریت سهام سهامداران

با نرم افزار محاسبه ارزش سهام جهت کاهش خطای کاربردی، می‌توان اطلاعات پردازش شده در نرم افزار مدیریت سهام آرین سیستم را به سیستم دیگر منتقل و آخرین تغییرات را اعمال کرد. این قابلیت مانع از دوباره کاری برای وارد کردن حجم زیاد اطلاعات نرم افزار محاسبه سود سهام به دیگر سیستم‌های مالی و اداری مرتبط می‌شود.

امکانات نرم افزار مدیریت سهام آرین سیستم

نرم افزار مدیریت سهام با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

مدیریت سهام

زیرسیستم های مرتبط با نرم افزار مدیریت سهام آرین سیستم

درخواست دمو رایگان برای نرم افزار مدیریت سهام آرین سیستم

درخواست دموی نرم افزار مدیریت سهام آرین سیستم را به صورت رایگان برای کارشناسان فروش ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیرند. همکاران ما در خصوص نرم افزار امور سهام راهنمای شما خواهند بود. 

سوالاتی که ممکن است ذهن شما را برای خرید نرم افزار مدیریت سهام آرین سیستم درگیر کرده باشند!

چون در نرم افزارهای آرین سیستم ابزار ایجاد گزارش از ورودی‌های اپراتور وجود دارد، لذا هر آنچه را خواسته باشیم می‌توانیم طراحی و چاپ کنیم.

بله، چون که در نرم افزارهای آرین سیستم اطلاعات پایه توسط مدیران ثبت و تغییر داده می‌شود، لذا محاسبات طبق نیاز در تاریخ‌های موردنیاز به صورت اتوماتیک انجام می‌گردد.

تخصیص و محدودیت دسترسی به فرم‌ها و نحوه ورود اطلاعات برای هریک از کاربران در نرم افزارهای آرین سیستم توسط مدیر سیستم امکان پذیر می باشد.

باتوجه به ارتباط یکپارچه نرم افزار امور سهام با ماژول BPMS و ماژول ارسال پیامک، امکان ارسال SMS به صورت اتوماتیک، ارسال ایمیل، ارسال فکس و ایجاد گزارش به صورت PDF و ارسال آن به صورت دستی در تلگرام برای سهامداران در نرم افزار امور سهام فراهم شده است.

بله، در تمام فرم‌های نرم افزارهای آرین سیستم امکان تهیه خروجی اکسل از اطلاعات وجود دارد. به علاوه گزارشات عمومی و گزارشات خاص از بخش‌های مختلف نرم افزار امور سهام که به سفارشات مشتری ساخته می‌شوند، در قالب pdf قابل دریافت هستند.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم