نرم افزار خزانه داری آرین سیستم

کنترل نقدینگی سازمان و نظارت بر دریافت و پرداخت های صورت گرفته، از طریق یکپارچگی سیستم خزانه داری اتفاق می افتد. نرم افزار خزانه داری آرین سیستم که با نام نرم افزار دریافت و پرداخت نیز شناخته می شود با تعریف منابع و مصارف وجوه نقد گزارشات کاملی را برای برنامه ریزی مالی به مدیران ارائه میکند. نرم افزار دریافت و پرداخت آرین سیستم با تعریف عملیات صندوق، اضافه کردن شرح کدینگ برای توضیحات بیشتر عملیات، انتصاب صندوقدار، تعریف کلیه حساب های ریالی و ارزی بانکی، تعریف دسته چک و تنخواه گردان، فرآیند صدور اسناد خزانه را با سرعت مورد نظر مدیران هم سو می‌کند.

نرم افزار خزانه داری - دریافت و پرداخت ​

مزایای نرم افزار خزانه داری دریافت و پرداخت آرین سیستم

یک نرم افزار خزانه داری باید بتواند با تعریف کلیه وجوه نقدی وارده و عملیات دریافت و پرداخت، باعث ایجاد یکپارچگی در سیستم خزانه داری شود. نرم افزار دریافت و پرداخت آرین سیستم توانایی ردیابی مراودات مالی و تعریف کلیه حساب های بانکی، صدور چک و تنخواه را دارد. نرم‌افزار خزانه داری آرین سیستم با کنترل نقدینگی سازمان ها، علاوه بر امکان صدور اسناد، کنترل واریزی ها و ثبت عملیات دریافت و پرداخت را در دست گرفته و با قابلیت اتصال به سیستم بانکی، مدیریت حساب های ارزی و ریالی را اجرا خواهد کرد. 

کاهش زمان انجام عملیات مالی سازمان با نرم افزار خزانه داری

نرم افزار خزانه داری آرین سیستم از طریق یکپارچه سازی کلیه فعالیت های مالی مرتبط با این بخش با سایر بخش ها در سازمان، سرعت انجام عملیات را بهبود می بخشد. صدور اسناد و ثبت عملیات سیستماتیک نظیر عملیات دریافت و پرداخت، دریافت اسناد، صدور چک و کنترل اسناد خزانه و تنخواه گردان، باعث افزایش سرعت ثبت عملیات کلی خزانه داری خواهد شد.

تعاریف منابع، مصارف، انواع صندوق ها و حسابها

نرم افزار خزانه داری آرین سیستم ضمن تعریف منابع و مصارف وجوه نقدی، قابلیت تعریف صندوق های مختلف، صندوقداران، تنخواه داران و صدور سند خلاصه تنخواه را به شما می دهد. تعاریف مربوط به انواع دسته چک ها، حسابهای مختلف بانکی و تعریف انواع شعب بانک نیز از جمله ویژگی های نرم افزار خزانه داری آرین سیستم است. 

امکانات نرم افزار خزانه داری​

نرم افزار خزانه داری با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

زیرسیستم دریافت و پرداخت

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار خزانه داری آرین سیستم

درخواست جلسه دمو نرم افزار خزانه داری آرین سیستم

برای دریافت مشاوره در خصوص نرم افزار خزانه داری آرین سیستم درخواست جلسه دمو تنظیم کنید.

سوالات متداول نرم افزار خزانه داری آرین سیستم

یکی از دغدغه های اصلی مدیران سازمان تصمیم گیری در مورد مسائل مالی و کنترل و مدیریت دریافت و پرداخت های سازمان است. استفاده از نرم افزار دریافت و پرداخت آرین سیستم با جمع آوری اطلاعات از واحدهای مختلف سازمان باعث یکپارچگی اطلاعات مالی سازمان شده و به مدیران سازمان جهت پیگیری سریع و به موقع فرایندهای سازمان کمک فراوان خواهد کرد.

یکی از ویژگی های نرم افزار دریافت و پرداخت آرین سیستم انعطاف پذیری و قابلیت تغییر در آن است. کارشناسان آرین سیستم پس از بررسی نیازها ، درخواست ها و بررسی مشکلات فرایندی سازمان ، نرم افزار مناسب آن سازمان را پیاده سازی و در اختیار آن ها قرار می دهند.

مدیریت فرآیند مسئولیت قانون گذاری و پیاده سازی تعداد کنترل ها و روش کنترل زمان و آلارم ها رو تنظیم و در اختیار راهبر سیستم قرار می دهد. لذا نرم افزار حسابداری تحت وب کاملاً اختیاری و قابل انعطاف می باشد.

براي ثبت هزينه‌ها در نرم افزار حسابداری ابری ابتدا بايد سرفصل مربوط به آن هزينه را در حساب كل هزينه‌ها تعريف نماييم. بعضی از سرفصل‌ها در نرم افزار حسابداری آنلاین مانند هزينه آب و برق مصرفی از قبل تعريف شده هستند.

بخش گزارشات امکان تهیه گزارشات مربوط به خزانه داری وجود دارد. همچنین می‌توان از اطلاعات هر فرم خروجی اکسل تهیه نمود. به علاوه اگر مشتریان نیاز به طراحی گزارش با تنظیمات دلخواه خود داشته باشند، می‌توانند برای واحد پشتیبانی تیکت ارسال نمایند، سپس پشتیبانان گزارشات مورد نیاز مشتری را طراحی نموده و در سیستم مشتری بارگذاری می‌کنند.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم