استقرار موفق نرم افزار ArianERP در شرکت چای دبش

چای دومین نوشیدنی پرطرفدار جهان شناخته می شود. شرکت چای دبش با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت در دهه 40 پا به عرصه ی صنعت چای گذاشت و در قالب یک گروه تجاری در زمینه واردات چای در کشورهای مختلف دنیا شروع به کار کرد. هم اکنون کارخانه چای دبش با مساحت حدود 40000 متر و زیر بنای 25000 متر، با جدیدترین تکنولوژی صنعت چای به عنوان بزرگترین کارخانه چای خاورمیانه شناخته می شود. شرکت چای دبش در دی ماه سال 1392موفق به کسب استانداردهای ایزو 9001 در سال 2008 ( سیستم مدیریت کیفیت ) ، ایزو 10002در سال 2004 (سیستم مدیریت و ارزیابی رضایت مندی مشتریان ) ایزو 22000 در سال 2005 ( سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ) و HACCP ( سیستم ارزیابی و کنترل خطرات مواد غذایی ) از شرکت D.A.S  کشور انگلستان شد. در این شرکت برآن شدیم تا مرغوب ترین چای  در دنیا را فرآوری و بسته بندی کرده و به دست مصرف کننده برسانیم. رسالت این شرکت تعهد به حفظ حقوق مشتریان و ارائه محصول با کیفیت می باشد که تا به امروز به موفقیت انجام پذیرفته است.

محصولات چای دبش از مرغوبترین چای سبز و سیاه با طعم های مختلف در بسته بندی های متنوع ، متناسب با نیاز و ذائقه مشتریان تهیه شده است. محصولات چای دبش نتیجه نیم قرن تجربه و همکاری با متخصصان داخلی و خارجی است. برای کسانی که در این شرکت خدمت می کنند ، ارتقاء روز افزون کیفیت و سلامت محصول ، در سرلوحه تعهداتشان قرار دارد.

پیاده سازی  و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی و مهم چای دبش می باشد ، و استفاده از یک نرم افزار فرایند محور  و یکپارچه در چای دبش ، می تواند تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیتهای شرکت را تعریف کند به طوریکه هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده  وظایف  خود را به نحوه احسن به انجام برساند.

به گزارش آرین سیستم  ، چای دبش پس از احساس نیاز به نرم افزار کاملا یک پارچه و فرایند محور در جهت رفع نیازهای کلیه واحد های شرکت ، اقدام به بررسی خرید نرم افزار جدید نموده است و پس از بررسی امکانات نرم افزار های موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکتهای نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه ، شرکت آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند :

نرم افزار های یکپارچه آرین سیستم

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم  به طوریکه تمامی محصولات مورد نیاز خریدار را شامل می شد

ب – بومی سازی نرم افزار BPMS آرین سیستم  و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت  منطبق سازی نرم افزار ها بر اساس نیاز های خریدار

د – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

بر اساس قرارداد منعقد شده با گروه کارخانجات شرکت چای دبش تعداد 10 نرم افزار آرین سیستم شامل :

بر روی سرور شرکت چای دبش نصب گردید.

ابتدا واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم ، پس از عملیات نصب نرم افزار اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزار های آرین سیستم در شرکت چای دبش نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در چای دبش 2 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایندهای مورد نیاز در تمامی نرم افزارها و پیاده سازی کامل نرم افزارها در دفتر مرکزی می باشد. و در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها ، با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌ افزار و ارتباط بر قرار نمودن سریع کاربران با محیط نرم افزار و آموزش های مستمر ارائه شده ، کاربران به راحتی توانستند از نرم‌ افزارهای آرین سیستم استفاده نمایند.

محمد نصیری

مدیر مالی – گروه کارخانجات شرکت چای دبش

از زمانی که نرم افزار ArianERP به طور کامل در گروه کارخانجات شرکت چای دبش پیاده سازی و استقرار شد کمک کرد که هر کاربر فرایند ها وظایف  خود را در کمترین زمان به نحوه احسن به انجام برساند.

محمد نصیریdebshtea.com

نرم افزار های آرین سیستم ، در راستای پیاده سازی موفق در شرکت چای دبش و جلب رضایت آن شرکت از خدمات ارائه شده ، خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل واحدهای مختلف ، بالاخص واحد مالی و واحد فروش ، که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزار ها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

پروژه استقرار نرم افزار ArianERP در چای دبش با موفقیت به پایان رسید

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

 • گزارشات ماتریسی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
 • گزارشات مقایسه ای | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
 • گزارش مرور حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
 • گروه تفصیلی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
 • صدور اسناد | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

3 پاسخ
 1. سولماز
  سولماز می گوید

  واقعا جای تشکر و تقدیر داره که یه شرکت ایرونی تونسته توی یه همچین شرکتهایی با حجم انبوه اطلاعات و پرسنل زیاد ، نرم افزار ERP رو پیاده سازی کنه و تازه از همه مهمتر مشتریش هم واقعا راضی باشه.
  چون ما از نرم افزاری که توی شرکتمون استفاده می کنیم اصلا راضی نیستیم و هر جا هم که با دوستامون هستیم نارضایتی خودمون رو اعلام می کنیم . تازه نرم افزارمون هم مال یکی از این شرکتهای بزرگ هستش که خیلی هم واسه مشتریهاشون کلاس میزران.
  با تشکر

  پاسخ
  • فرزاد
   فرزاد می گوید

   الان باید قبول کرد که شرکتهایی می تونند در این دنیای رقابت پیچیده به فعالیت خودشون ادامه بدن که خدمات خوب و مناسب و به موقعی داشته باشه . متاسفانه تو ایران شرکتهای بزرگ نرم افزاری از جایگاه بالایی که اصلا هم خوب نیست به مشتریانشون با چشم حقارت نگاه می کنند نمی دونند که اگه این مششتریانشون نبود حتی نمی تونستند هزینه یکماه برق شرکتشون رو پرداخت کنند . لذا جا داره از این شرکتهای نرم افزاری چابک از قبیل آرین سیستم و … تشکر و قدردانی کنم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *