مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
عضویت در خبرنامه

دانلود نرم افزار انبارداری رایگان Free

دانلود نرم افزار انبارداری برای کسب و کارهای کوچک

بهترین نرم افزار انبارداری رایگان چیست؟

هر مجموعه ای که نیاز به کنترل و ورود و خروج کالا داشته باشد قطعا به نرم افزار انبار نیازمند است. شما به عنوان مدیر یا انباردار یک مجموعه، نیاز به تهیه گزارشات و اطلاعات مربوط به مدیریت انبار دارید. مشکلاتی که در این زمینه وجود خواهد داشت ممکن است مربوط به هزینه خرید نرم افزار انبارداری و همچنین پیچیدگی های مربوط به نرم افزار انبارداری باشد.

استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی در واحدهای مختلف هر شرکت نیاز به هزینه دارند و 100 درصد رایگان نیستند. قطعا شما نیز برای مدیریت بخش انبارداری شرکت خود باید نرم افزاری را تهیه کنید که با توجه به ابعاد و بزرگی شرکتتان، پاسخگوی نیاز شما باشد.

کسب و کارهای کوچک با مراودات مالی کمتر میتوانند از امکانات و ویژگی های منحصر بفرد نرم افزار انبارداری استفاده کنند. نرم افزار انبار رایگان که در این بخش در مورد آن صحبت خواهیم کرد نیاز شما را بدون محدودیت زمانی استفاده از سیستم، برطرف خواهد کرد. خبر خوش اینکه علاوه بر معرفی بهترین نرم افزار انبارداری رایگان، دانلود نرم افزار انبارداری رایگان ویندوز در این بخش برای شما فراهم است.

نرم افزار انبارداری مناسب چه شرکتهایی است؟

همانطور که اشاره کردیم نرم افزارهای انبارداری به طور کامل رایگان نیستند. اما نرم افزار انبار رایگان که در این بخش به شما معرفی می شود محدودیت زمانی در استفاده نخواهد داشت. یعنی شما می توانید تا سالیان متمادی از این بسته استفاده کنید. تقریبا تمام شرکت هایی که در بخش صنعتی، تولیدی، بازرگانی و خرید و فروش کالا فعالیت دارند نیازمند مدیریت انبار هستند. بنابراین پرداخت هزینه زیاد برای خرید یا دانلود برنامه انبارداری و دیگری عدم دانش در رابطه با نحوه صحیح برقراری ارتباط با برنامه انبارداری، حسابداری انبار شرکت ها را با اختلال مواجه می کند.

شرکت های بازرگانی که اصلی ترین بخش های نیازمند حسابداری انبار هستند در گذشته از ثبت اسناد بصورت کاغذی یاستفاده می کردند. ثبت در دفاتر کاغذی یک فرآیند سنتی شده و دیگر از مجموعه راه حل های انبارداری خارج شده است. بنابراین بسیاری از مسئولین انبار به دنبال روش جایگزین، کاربردی اما آسان مثل بهترین نرم افزار انبارداری رایگان هستند.

انواع شرکت های تولیدی، واحدهای بازرگانی، کارخانجات صنعتی، فروشگاه های اینترنتی و سایر کسب و کارهای کوچک و متوسط برای ثبت اسناد انبار نیاز به این بسته خواهند داشت. شما در این بخش میتوانید بهترین بسته حسابداری انبار را که محدودیت زمانی در استفاده نخواهد داشت را دانلود کنید. همچنین اگر نیاز به آموزش بیشتر در این زمینه دارید حتما دوره رایگان آموزش نرم افزار انبارداری فرداد را ثبت نام کنید.

توجه کنید که قبل از کار با نرم افزارهای حسابداری انبارداری، نیاز است که با اصول انبارداری آشنایی کافی داشته باشید.

امکانات و ویژگیهای نرم افزار انبار رایگان

نرم افزار انبارداری رایگان بدون محدودیت زمانی، با صرفه جویی در منابع مالی و صرف زمان کمتر، درآمد شرکت را افزایش می دهد. شما با دانلود این بسته به ویزگی های منحصر بفردی در مدیریت انبار خود دست پیدا می کنید. این ویژگی ها شما را قادر میسازد تا بتوانید تعداد 100 سند مربوط به انبار را به راحتی صادر کنید و در ثبت این تعداد اسناد با هیچ محدودیت زمانی مواجه نیستید. همچنین استفاده از نسخه رایگان، هیچ محدودیتی در مدیریت امکانات نرم افزاری برای شما ایجاد نمیکند. همچنین می‌توانید برای ثبت گزارشات لحظه ای از کلیه فرآیندهای بخش بازرگانی از نرم افزار حسابداری بازرگانی استفاده کنید.

طبیعتا هرچه ابعاد شرکت بزرگتر بشود، تعداد اسناد ثبتی در واحد انبار نیز بالاتر میرود که نیاز به گسترش دیتابیس نرم افزاری دارد. بنابراین اگر ابعاد شرکت شما و حوزه فعالیتتان به نحوی است که نیاز به نرم افزار انبار داری رایگان با قابلیت ثبت اسناد بیشتر دارید باید برای خرید آن هزینه پرداخت کنید.

یکی از چالش هایی که اکثر شرکت ها هنگام خرید نرم افزار جدید با آن مواجه می شوند، آموزش کارمندان برای کار با نرم افزار جدید و همچنین انتقال اطلاعات به نرم افزار جدید می باشد، به همین جهت شرکت های تولید کننده نرم افزار های حسابداری پس از فروش نرم افزار به مشتری، در یک تاریخ مشخص کارشناسان خود را برای آموزش کارمندان و انتقال اطلاعات به نرم افزار اعزام می کنند. اگر می خواهید بیشتر با این کارشناسان آشنا بشوید حتما مقاله کارشناس استقرار نرم افزار را مطالعه کنید.

امکانات و ویزگی های نرم افزار انبارداری

امکانات و ویژگی های نرم افزار رایگان انبارداری

آیا نرم افزار انبارداری رایگان بدون محدودیت است؟

نسخه نرم افزار انبارداری رایگان بدون محدودیت زمانی میتواند پاسخگوی نیاز شرکت ها برای مدیریت بخش انبار باشد. به این معنی که شما تا هر چندسال که بخواهید می توانید از بسته حسابداری انبار رایگان استفاده کنید اما طبیعتا تعداد اسناد ثبت شده شما اگر بیشتر از تعداد تعریف شده رایگان باشد باید برای ادامه کار هزینه پرداخت کنید که برای مدیریت بهتر مجموعه خود امری ضروری است.

دانلود نرم افزار انبارداری رایگان ویندوز

فرآیند ردیابی و گزارش گیری به تفکیک کالا با دقت و سرعت بیشتر، در بهترین نرم افزار انبارداری رایگان ویندوز برای شما فراهم است. با تکمیل فرم زیر میتوانید یک نرم افزار رایگان و تمام عیار انبارداری تحت ویندوز را در اختیار داشته باشید. پس از ثبت اطلاعات فرم، نام کاربری و رمز ورود جهت ورود به ناحیه کاربری به موبایل شما پیامک میشود . پس از ورود به ناحیه کاربری خود میتوانید لینک دانلود رایگان را دریافت کنید و از طریق ارسال تیکت، سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

برنامه انبارداری اکسل رایگان

در گذشته انبارداری با اکسل به عنوان برنامه صفحه گسترده توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان استفاده می شد. ذکر این نکته ضروری است که آشنایی و آموزش اکسل در حسابداری از ضروریات واحد حسابداری در همه شرکت ها است.برنامه انبارداری اکسل می تواند به عنوان یک راه حل اولیه، جوابگوی حسابداری انبار شرکتهایی باشد که تعداد کالای محدودی دارند.

انبارداری با اکسل برای کسب و کارهای کم و با حجم محصول کوچک می تواند نتایج دلخواه همچون آمار ورود و خروج کالا را به انباردار ارایه کند یا با جستجوی نام کالا به راحتی مشخصات را بررسی کرد. ولی این نکته را نیز باید در نظر داشت که بعد از چند سال کسب و کار شما گسترده تر می شود و افزایش حجم کالا در انبار موجب می شود تا شما از اکسل در کنار نرم افزار انبار داری رایگان استفاده کنید تا نتایج بهتری به دست آورید.  برخی از سرفصل های آموزش برنامه انبارداری اکسل شامل موارد زیر است:

 • تسلط بر آرگومان های تابع برای جمع کردن شرطی
 • تسلط بر مبانی قابلیت و قابلیت PivotTable
 • چگونگی ساختن برگه ها به طوری که توابع تعبیه شده شامل هر ردیف جدید وارد شده است
 • استفاده از تابع جمع کننده چند منظوره برای جمع کردن داده های جدول
 • درک و کاربرد قابلیت های VLookup
 • درک محدودیت های توابع VLookup
 • بازیابی داده ها از یک پایگاه داده و تغذیه آن در یک جدول پیوند
 • درک نحوه استفاده از منابع داده های خارجی برای تغذیه PivotTable
 • تسلط بر راه های فراتر از محدودیت های VLookup

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم بهترین بسته حسابداری انبارداری رایگان بدون محدودیت زمانی را به شما معرفی کنیم و دانلود بسته انبارداری رایگان ویندوز را در اختیار شما قرار دادیم. اگر قصد استفاده از این بسته را دارید لطفا سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود راجع به نرم افزارانبارداری را در انتهای همین صفحه در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

17 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

 1. مسعود
  2 ژوئن 2024 ساعت 09:46

  با سلام چگونه در سایت ثبت نام کنیم

 2. مجید علمداری
  20 ژانویه 2024 ساعت 18:59

  تعداد کالای قابل ثبت داخل انبار داری رایگان چن عدد هست

 3. آرمان
  19 ژوئن 2023 ساعت 16:57

  سلاام خسته نباشید.مقاله ای که مطالعه کردم راجع به برنامه انبارداری رایگان ویندوز بود. ولی گویا لینک و فرمی ک قرار دادید برای برنامه حسابداری فرداد هستش. برای دریافت برنامه انبارداری باید چکار کرد؟ زیر مجموعه همین برنامه حسابداری فرداد هستش؟

 4. میثم
  1 می 2023 ساعت 12:18

  سلام
  محبت میکنید لینک دانلود رو برامون بفرستید

 5. محمد حسین
  9 مارس 2023 ساعت 15:06

  سلام تشکر از امکانی که فراهم کرده اید.

 6. شاکی
  4 آوریل 2022 ساعت 14:41

  سلام . لینک نمایش داده نمیشه
  2 بار هم فرم پر کردم و لی مشکل داشت

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   5 آوریل 2022 ساعت 08:21

   پس از پر کردن فرم، نام و کلمه عبور همراه با لینک براتون پیامک میشه اگر لینکی که براتون پیامک شده در مرورگرتون باز نمیشه، از طریق لینک زیر وارد بشید و نام کاربری و رمز عبورتون رو وارد کنید و وارد پورتالتون بشید:

   https://club.fardadgroup.com/

 7. amirreza
  30 مارس 2022 ساعت 10:25

  سلام.لینک ارسالی خرابه

 8. لطفی
  18 مارس 2022 ساعت 16:35

  من برای داونلود برنامه انبارداری ثبت نام کردم لینکی که برام ارسال شد مربوط به برنامه حسابداری فرداد بود.

 9. عبدالله حیدری
  11 ژانویه 2022 ساعت 10:48

  سلام هرچه کردم نتوانسته ام دانلود کنم

  • تیم تحریریه آرین سیستم
   12 ژانویه 2022 ساعت 08:14

   سلام دوست عزیز

   لینک دانلود مشکلی نداره، بعد از ثبت اطلاعات و کلیک بر روی گزینه “ثبت نام و دانلود نرم افزار” لینک دانلود براتون پیامک میشه