بیشتر بخوانید

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید!

امروزه اکثر سازمانها با استفاده از نرم افزار بایگانی به انجام امورات دبیرخانه و صادر کردن نامه های اداری خود می پردازند. این نرم افزار امکانات متعدد و کاربردی با قابلیت اجرا بصورت تحت شبکه هم دارد. با استفاده از نرم افزار بایگانی اداری می توان نامه های اداری را آماده و صادر کرد ، قالب نامه آماده شده را پرینت کرد و به جستجو در میان نامه ها پرداخت. حتی می توان امورات معمول سیستم دبیرخانه سازمان را پس از دانلود رایگان نرم افزار دبیرخانه انجام داد.

نرم افزار دبیرخانه و بایگانی

اموراتی همچون ثبت کردن نامه های وارد شده به و خارج شده از سازمان در دفتر اندیکاتور به همراه ضمیمه شدن تصاویر آن و فایل های مرتبط با نامه به تعداد نامشخص در بانک اطلاعاتی سامانه الکترونیکی دبیرخانه و گردش مکاتبات ، ثبت ارجاعات نامه های دریافتی ، تعریف دفاتر اندیکاتور متفاوت و … امکان پذیر است ، همچنین امکان تعریف کردن کاربران متعدد برای استفاده از نرم افزار بایگانی وجود دارد. انتهای مقاله در لینک دانلود ، دانلود نرم افزار دبیرخانه رایگان برای شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

برنامه دبیرخانه

جهت بوجود آمدن نظم و سامان بخشیدن به دبیرخانه و بایگانی از این برنامه استفاده می کنند. اولین کاری که در نرم افزار مدیریت اسناد باید انجام شود تعریفی از چارت سازمانی شرکت و طرف های مقابل است ، برای این منظور بایستی اصلا دانست مفهوم دبیرخانه چیست. دبیرخانه بخش سازمانی معینی است که اداره کردن امور دفتری را طبق روش های تدوین شده و گردش مکاتبات را دارد و بر آنها نظارت می کند که این موارد جزء شرح وظایف دبیرخانه هم می باشند.

شرح وظایف مسئول دبیرخانه

 • کنترل و انجام امورات دفتری
 • نظارت بر دریافت و ثبت کردن نامه های وارد شده به سازمان
 • نظارت بر بخشنامه ها ، دستورالعمل ها و دعوتنامه ها
 • انجام امور بایگانی اسناد و نگهداری آنها به منظور حفظ سوابق
 • جوابدهی به مراجعین مربوط به دبیرخانه و بایگانی
 • آشنایی با سیستم مکانیزه پس از خرید نرم افزار آرشیو اسناد

حتما بخوانید: چرا به سیستم الکترونیکی آرشیو و بایگانی اسناد نیاز داریم؟

نرم افزار دفتر اندیکاتور

با استفاده از نرم افزار بایگانی و اتوماسیون اداری اقدام به ساخت سیستمی مکانیزه می کنید ، این نرم افزار اندیکاتور برای مدیریت دبیرخانه سازمان ها ، شرکت ها و ادارات می باشد. از ویژگی های دانلود اندیکاتور می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • سرعت بالا
 • امنیت زیاد
 • ساده بودن و استفاده راحت از نرم افزار
 • قابلیت جستجوی پیشرفته
نرم افزار اندیکاتور | آرین سیستم

نرم افزار اندیکاتور | آرین سیستم

نرم افزار آرشیو اسناد به دلیل دارابودن انعطاف پذیری بالا برای گردش اداری در هر صنفی استفاده می شود. دانلود نرم افزار اندیکاتور به همراه گزارشات آن برای مشاغلی چون شرکت ها ، کارخانه ها ، اداره ها ، مدارس و مراکز آموزشی ، بایگانی دفاتر و استفاده شخصی بسیار کاربردی خواهد بود. دانلود رایگان نرم افزار دفتر اندیکاتور در بخش دانلود برای شما فراهم گردیده است که برای ورود به نرم افزار پس از دانلود ، در نام کاربری عبارت admin را وارد کرده و رمز عبور را خالی بگذارید.

نمونه دفتر اندیکاتور

 نمونه دفتر اندیکاتور دفتری است که کلیه اطلاعات نامه های وارد شده به سازمان ، صادر شده یا داخلی در آن درج می گردد. از این دفتر برای پیگیری های بعدی سوابق و مکاتبات سازمان ها یا واحد های سازمانی با هم استفاده می شود. با دانلود نرم افزار دبیرخانه نمونه دفتر را در آن می بینید که دارای تاریخ ، موضوع ، شماره ، ارجاع ، شماره دفتر و پرونده می باشد. برای شما مقاله ای در خصوص توضیحات تکمیلی برای دبیرخانه و تمامی تعاریف آن قرار داده است.

حتما بخوانید: با قابلیت ها و امکانات بهترین نرم افزار دبیرخانه موجود در بازار آشنا شوید

خرید نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم

بدون شک ورود سیستم های کامپیوتری به مراکز اداری ، سازمان ها و شرکت ها کاغذ را عملا از روند اداری حذف کرده است. اتوماسیون اداری انقلابی بزرگ در نرم افزارهای کامپیوتری بود که دنیایی مدرن برای سازمان های سنتی را بوجود آورد. نداشتن نرم افزار اتوماسیون اداری یعنی عملا فلج شدن و عقب افتادن از شیوه سازمان های رو به رشد.

با توجه به اینکه نرم افزارهای اتوماسیون اداری بسیاری در بازار موجود می باشد اما نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم با توجه به قابلیت های عمده و همچنین دارا بودن نسخه تحت وب بهترین انتخاب می باشد. برای درخواست دمو و خرید نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم روی دکمه درخواست دمو در عکس زیر کلیک کنید.

خرید نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

 • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم