بیشتر بخوانید

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید!

امروزه یکی از کارهای اصلی و مهم مدیران سازمان ها و شرکت ها ، مدیریت صحیح و درست فرایند سفارشات خارجی می باشد. فرایندی که ممکن است از مرحله آغازین سفارش کالا تا دریافت کالا با مشکلات متفاوتی همراه شود. با خرید نرم افزار سفارشات خارجی یک نرم افزار برای مدیریت کردن و وارد کردن اطلاعات خواهید داشت. در این نرم افزار خرید خارجی ، بررسی و تجزیه و تحلیل های لازم به عمل آمده تا درخواست های کاربران را در این راستا برآورده نماید. در ادامه مقاله اطلاعاتی در خصوص این سیستم ثبت سفارش داده می شود که با در نظر گرفتن این نکات و بررسی آنها قبل از خرید نرم افزار سفارشات خارجی هیچ مشکلی نخواهید داشت.

5  نکته قبل از خرید نرم افزار سفارشات خارجی

 1- یکپارچگی کامل با سایر حوزه های نرم افزاری

خرید نرم افزار سفارشات خارجی باید یکپارچگی نرم افزاری کامل را داشته باشد تا بتواند کلیه حوزه های سازمان را دربربگیرد و قابلیت تغییر پذیری با تمامی واحد های سیستم های نرم افزاری تولید شده سازمان در زمان اجرا را داشته باشد ، این کار منجر به پیاده سازی و هماهنگی با سایر ماژول ها می شود. ارتباط نرم افزار بازرگانی خارجی با سایر سیستم ها باعث می شود تا بصورت اتوماتیک عملیات صدور فاکتور و جابجایی بین انبارهای مربوط به هم و خزانه داری ، متصل شدن به سیستم انبار فراهم شود.

یکپارچگی کامل نرم افزار سفارشات خارجی | آرین سیستم

یکپارچگی کامل نرم افزار سفارشات خارجی | آرین سیستم

2- قابلیت کاربران شبکه به صورت نامحدود و رایگان

مدیریت ثبت سفارش با خرید نرم افزار حسابداری خارجی راحت تر می شود بطوریکه مدیر شرکت امکان تعریف بصورت نامحدود و رایگان برای گروه های کاربران را در پی خواهد داشت و کاربران در شبکه به ثبت حسابداری خرید خارجی می پردازند.

  3- قابلیت هولدینگ بیس

از ویژگی هایی که باید قبل از خرید نرم افزار سفارشات خارجی دقت نمایید این قابلیت در نرم افزار سفارشات خارجی می باشد. هلدینگ بیس امکان مدیریت مرکزی و مستقل از سایر نمایندگی های شرکت را در مناطق و حتی شهر های مختلف را می دهد. نمایندگی بصورت مجزا اقدام به انجام کار و گزارشگیری کار خود می نمایند و اجازه دخالت در امور بالاتر را ندارند ولی شرکت مرکزی در هر لحظه امکان گرفتن گزارش و نظارت بر دیگر واحد ها را در نرم افزار دارد.

حتما بخوانید: مدیریت مکانیزه ترخیص کالا با نرم افزار آرین سیستم

 4- امکان ذخیره اطلاعات بسیار بزرگ در پایگاه داده خود

ذخیره اطلاعات حجیم در پایگاه داده نرم افزار و حسابداری سفارشات کالا باید فراهم باشد تا پس از پردازش و سازماندهی داده ها ، در پایگاه داده حفظ و نگهداری شوند. در پایگاه داده اطلاعات کلی سازمان و محیط بیرون اعم از مراحل خرید خارجی ، مراحل ثبت سفارش و نحوه ثبت حسابداری سفارشات خارجی انجام می شود.

خرید نرم افزار سفارشات خارجی | آرین سیستم

خرید نرم افزار سفارشات خارجی | آرین سیستم

 5- مدیریت تمامی اطلاعات و سالهای مالی فقط در یک دیتابیس

کلیه اطلاعات و مشخصات مالی بایستی در یک دیتابیس گنجانده شوند. قبل از خرید نرم افزار خرید خارجی توجه کنید که این قابلیت را داشته باشد. با دارا بودن این قابلیت ، فرم های مربوطه عملیات ها را مشاهده می کند و گزارش می گیرد. از دیگر امکانات وجود یک دیتابیس ، مدیریت ساده با تعریف ایستگاهها و مسیرهای حرکت کالا ، معرفی کانتینر و تعیین ظرفیت آنها ، معرفی وسایل نقلیه و اختصاص دادن راننده به آنها و … می باشد.

می توانید با دانلود کتاب مدیریت سفارشات خارجی و یا حتی جزوه خرید و سفارشات خارجی با این مطلب بیشتر آشنایی پیدا کنید. و در انتها با توجه به اینکه سازمان ها به کاربردی بودن نرم افزار و تطابق آن با برنامه های سازمان خود اهمیت می دهند ، نکاتی را مطرح کردیم که بهتر است قبل از خرید برنامه سفارشات خارجی به آنها توجه نمایید. در این خصوص خوشحال می شویم نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کنید.

بیشتر بدانید: آموزش نحوه اخذ کارت بازرگانی

پیشنهاد مدیران شرکت های بازرگانی موفق ، خرید نرم افزار سفارشات خارجی آرین سیستم

آیا می دانید در شرکت های بازرگانی ، پر چالش ترین فرآیند چیست؟ از لحظه ثبت سفارش تا زمان تحویل کالا به انبار سازمان بازرگانی نیازمند مدیریت صحیح سفارش است که این فرآیند خود نگرانی هایی همچون تسهیم هزینه ها و محاسبه بهای تمام شده را به دنبال دارد. در این حوزه ابزار مناسبی که برای تصمیم گیری مدیران با توجه به صورت وضعیت مالی و آماری سفارشات ، امکان کنترل و برنامه ریزی را مهیا کند استفاده از نرم افزار سفارشات خارجی می باشد.

کارشناسان آرین سیستم پس از تحقیق و بررسی دقیق نیاز به کنترل و برنامه ریزی خرید و سفارشات خارجی که زمان زیادی را از شرکت های بازرگانی به دلیل حجیم بودن اطلاعات خرید خارجی می گیرد ، اقدام به طراحی و تولید نرم افزار سفارشات خارجی کرده اند. رضایت اکثر مدیران شرکت های فعال در زمینه واردات و صادرات که از نرم افزار سفارشات خارجی آرین سیستم در سیستم مالی خود استفاده کرده اند ، نشان از موفقیت طراحی اصولی و استاندارد این نرم افزار را دارد. برای در خواست دمو و خرید نرم افزار سفارشات خارجی آرین سیستم می توانید بر روی بنر زیر کلیک و یا با شماره گیری 43027-021  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برنامه سفارشات خارجی | آرین سیستم

نرم افزار سفارشات خارجی | آرین سیستم

دانلود مقاله 5 نکته قبل از خرید نرم افزار سفارشات خارجی ERP

دانلوددانلود فایل : مقاله 5 نکته قبل از خرید نرم افزار سفارشات خارجی ERP
فرمت : PDF – حجم فایل ۱ مگابایت

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم