پیاده سازی موفق نرم افزار آرین سیستم در شرکت سهامی زراعی گلپایگان | آرین سیستم

شرکت سهامی زراعی گلپایگان – یکی از 30 شرکت  سهامی زراعی در سطح کشور

 شرکت سهامی زراعی گلپایگان با هدف بالا بردن میزان تولید کشاورزی و توسعه پایدار روستائی و کشاورزی از طریق جلوگیری از خورد شدن اراضی زراعی به قطعات کوچکتر و به طبع کاهش هزینه های تولید و فراهم نمودن امکانات همه جانبه برای بکار بردن ماشین الات نوین و مدیریت علمی کشاورزی و استفاده بهینه از منابع تولیدی در سال 1347 تاسیس شده است. در حال حاضر این شرکت دارای مزرعه کشاورزی در زمینی به مساحت 28714806 متر مربع می باشد.

شرکتهای زیر مجموعه ی شرکت سهامی زراعی گلپایگان :

  • واحد خوراک دام
  • واحد زراعت
  • واحد لبنیات (قطره طلا یی گلپا)
  • واحد گاو داری

هدف اصلی و مهم شرکت سهامی زراعی گلپایگان از پیاده سازی و استقرار نرم افزارها

هدف اصلی و مهم شرکت سهامی زراعی گلپایگان از پیاده سازی و استقرار نرم افزارهای جدید آرین سیستم با نام نرم افزار ArianERP ، استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در دفتر مرکزی شرکت می باشد که بتوان در نرم افزارهای خریداری شده تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیتهای شرکت را تعریف نمود به طوریکه هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف  خود را به انجام برساند.

شرکت سهامی زراعی گلپایگان | آرین سیستم

شرکت سهامی زراعی گلپایگان | آرین سیستم

گزارش آرین سیستم برای راه اندازی و استقرار نرم افزار ArianERP

سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور متولی شرکتهای سهامی زراعی ایران اقدام به فراخوان شناسایی پیمانکار واجد شرایط جهت خرید نرم افزارهای اتوماسیون مالی و اداری از شرکتهای تراز اول تولید نرم افزار در ایران نمود و پس از بررسی امکانات نرم افزارهای موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکتهای نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه گروه داده پردازی آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند :

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم به طوری که تمامی محصولات مورد نیاز شرکتهای سهامی زراعی را شامل می شود .

ب – نرم افزار BPMS بومی سازی شده آرین سیستم و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت کانورت اطلاعات نرم افزار قبلی شرکتهای سهامی زراعی

د – قابلیت منطبق سازی نرم افزار ها بر اساس نیاز های خریدار

ه – نرم افزار قابلیت BigData و Holding Base جهت تمرکز اطلاعات 30 شرکت سهامی زراعی در سطح کشور در سازمان تعاون روستایی

و – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

تیم پشتیبانی آرین سیستم | آرین سیستم

تیم پشتیبانی آرین سیستم | آرین سیستم

چه نرم افزارهایی موفق به راه اندازی در شرکت سهامی زراعی شده اند ؟

بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت سهامی زراعی گلپایگان تعداد 12 نرم افزار آرین سیستم به شرح ذیل :

بر روی سرور شرکت سهامی زراعی گلپایگان نصب و راه اندازی گردید.

پس از عملیات نصب نرم افزار ، ابتدا فرآیند کانورت اطلاعات نرم افزار قدیم یرای 5 سال طی مدت دو ماه انجام شد. پس از کانورت اطلاعات نرم افزار قدیم ، واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم ، اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزار های آرین سیستم در شرکت سهامی زراعی گلپایگان نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در شرکت سهامی زراعی گلپایگان 2 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایندهای مورد نیاز در تمامی نرم افزار ها و پیاده سازی کامل نرم افزار ها در دفتر مرکزی می باشد . و در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها ، با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌افزار و ارتباط بر قرار نمودن سریع کاربران با محیط نرم افزار و آموزشهای مستمر ارائه شده ، کاربران به راحتی توانستند از نرم‌افزارهای خریداری شده استفاده نمایند و نرم افزار قدیم کنار گذاشته شد.

در راستای پیاده سازی موفق نرم افزارهای آرین سیستم در شرکت سهامی زراعی گلپایگان و جلب رضایت آن شرکت از خدمات ارائه شده خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل واحد های مختلف ، بالاخص واحد مالی ، که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزارها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

تیم آرین سیستم در حال حاظر مشغول استقرار نرم افزار ArianERP در سایت یکی از مشتریان جدید آرین سیستم می باشند ، شما را تنها نخواهیم گذاشت و در روز های آتی پیاده سازی موفق نرم افزار ArianERP را به صورت کامل در این شرکت برای شما در سایت ارسال خواهیم کرد ، شما می توانید از طریق لینک زیر پیاده سازی های موفق نرم افزار ArianERP را پیگیری نمائید.

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *