مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
عضویت در خبرنامه

همایش سالانه انجمن حسابداران

همایش سالانه انجمن حسابداران خبره ایران سال 97

گردهمایی سالانه اعضای انجمن حسابداران خبره ایران با حضور مدیران مالی، شرکتهای بورسی، اعضای انجمن و حسابداران در تاریخ 23 دی 97 در سالن الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و به اسپانسری شرکت نرم افزاری فرداد برگزار شد.

جناب آقای منصور شمس احمدی رئیس شورای عالی در سخنرانی شروع جلسه، ضمن قدردانی از حضور اعضای انجمن و اعلام آمادگی حسابدارن با تجربه در جهت اعلام نامزدی در انتخابات اعضای شورای عالی، به بیان دستور جلسه سالانه انجمن حسابدران خبره ایران به شرح زیر پرداخت:
• بیان گزارش عملکرد سال مالی منتهی به 31 شهریور 1397 شورای عالی
• انتخاب روزنامه کثیرالانتشار
• اطلاع رسانی درباره صوتهای مالی منتهی به سال مالی 31 شهریور 97 با ارائه گزارش حسابرس مستقل و بازرسی قانونی
• انتخاب بازرس اصلی و علی البدل
• تصویب و تایید صورت های مالی منتهی به سال مالی (31 شهریور 1397)
• انتخاب اعضای علی‎البدل و اصلی شورای عالی
• تصویب آیین‌نامه انتخابات اعضای بازرسان و شورای عالی و دیگر موضوع‎های مورد صلاح مجمع عمومی عادی

حضور شرکت نرم افزاری فرداد در مجمع سالانه حسابدران خبره ایران چگونه بود؟

شرکت نرم افزاری فرداد که فعالیت خودش را از سال 96 به همت گروه متخصص طراحی و تولید نرم افزارهای مالی و اداری داده پردازی آرین سیستم آغاز کرده است، هدف خود از حضور در این گردهمایی را معرفی امکانات و ویژگی های نرم افزار حسابداری فرداد برای کسب و کارهای کوچک و نوپا اعلام کرد. مشاورین نرم افزار فرداد با ارائه کاتالوگ های معرفی نرم افزار، توانستند به خوبی پاسخگوی سوالات حسابداران شرکت های گوناگون درباره کاربردهای نرم افزار فرداد باشند و به آنها اطلاعات به روز در جهت انتخاب صحیح نرم افزارهای حسابداری در حوزه های تولیدی، بازرگانی، خدماتی و پیمانکاری ارائه کنند. اگر شما هم صاحب کسب و کار کوچکی هستید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتری در زمینه نرم افزار حسابداری فرداد دارید به راحتی می توانید از طریق تماس با شماره 43027-021 با کارشناسان در ارتباط باشید. مشاورین ما عمیقاً برای سوالات شما ارزش قائل هستند و سعی می کنند به بهترین شکل ممکن به سوالات شما پاسخ دهند.

دسترسی به مقالات مرتبط:

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

  1. خدمات شبکه
    29 آگوست 2020 ساعت 10:23

    خیلی مطلب خوبی بود. ممنون از به اشتراک گزاری.