بهره وری از فناوری با تکیه بر نوآوری

ارائه راهکار برای مشکلات زیر ساختی و شبکه ای

ارائه نرم افزار یکپارچه اداری و مالی

ارائه راهکار مدیریت مالی سازمان با تکنولوژی روز دنیا

چرا آرین سیستم؟

آرین سیستم با نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت و با استفاده از علم تیم فنی و پشتیبانی خود توانسته است در کنار تولید نرم افزار های یکپارچه خدمات بسیار ویژه ای را به مشتریان خود و مشتریانی که می توانند از این خدمات استفاده کنند ارائه دهد.

شرکت دانش بنیان آرین سیستم در حوزه تولید نرم افزار های یکپارچه، از تیم متخصص و نخبگان دانشگاهی خود در این حوزه بهره می برد. شرکت داده پردازی آرین سیستم انعطاف پذیری بالای نرم افزار را سرلوحه فعالیت خود در حوزه تولید نرم افزارهای یکپارچه قرار داده است.

در کنار انعطاف پذیری، با کاربرد آخرین دست آوردهای فناوری اطلاعات و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی، در زمینه استقرار و پشتیبانی، نسبت به رقبای خود بهتر عمل می کند.

شرکت داده پردازی آرین سیستم با بررسی کلیه شرکت های فعال و نیازمند نرم افزارهای یکپارچه، محصولات ارائه شده خود را برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ طراحی کرده است. به طوری که نرم افزارهای فرداد، ERP ابری و ERP به ترتیب برای شرکت های تا 10 کاربر، بین 10 تا 50 و بیشتر از 50 کاربر توسط شرکت نرم افزاری آرین سیستم تولید شده است.

آرین سیستم به عنوان یکی از برترین شرکتهای تولید کننده نرم افزار های یکپارچه اتوماسیون مالی اداری و صنعتی به صورت دوره ای به استخدام کارشناسان و متخصصان در زمینه های مختلف می پردازد. با بررسی و تحلیل نیازهای روز بازار کسب و کار و با داشتن متخصصانی که به آرین سیستم پیوسته اند جلسه ایجاد یک دپارتمان جدید در آرین سیستم ایجاد می شود و پس از به نتیجه رسیدن در این جلسه یک دپارتمان به مجتمع آرین سیستم اضافه می شود.

آرین سیستم در حال حاضر دارای ۶ دپارتمان در زیر گروه های تخصصی است که مدیران هر دپارتمان از با استعداد ترین و متخصص ترین افراد در حوزه تخصصی خود هستند.

چرا آرین سیستم؟​
خدمات پشتیبانی نرم افزار

خدمات پشتیبانی نرم افزار

خدمات پشتیبانی نرم افزار برای خریداران، تعهد آرین سیستم است. بطوری که این شرکت، خدمات پشتیبانی خود را هم تراز کیفیت محصولات خود پیش خواهد برد. کلیه پشتیبانان شرکت آرین سیستم از زمان خرید محصول در کنار مشتریان هستند تا کلیه سوالات، نواقص و کاستی های موجود را برطرف کنند.

تیم پشتیبانی نرم افزار آرین سیستم با پرسنل حرفه ای جوابگوی مشتریان گرامی بصورت حضور در محل و ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزار به صورت ارتباط تلفنی و آنلاین میباشد.

 

خدمات مالی و اداری

تیم مالی و اداری آرین سیستم برای پاسخگویی و ارائه راهکار در تمام زمینه های زیر آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد
حسابداری
حسابگری و تنظیم اظهار نامه مالیاتی
تهیه صورت های مالی واحدهای صنفی، موسسات تجاری، صنعتی و بازرگانی
انجام کلیه فعالیت های پژوهشی و فعالیت های آموزشی و انجام کلیه فعالیت های اداری برای سازمان های دولتی و واحدهای خصوصی

و همچنین …
ارائه خدمات طرح های توجیهی فعالیت های اقتصادی
ارائه مشاوره در خصوص فعالیت های اقتصادی
ارائه خدمات پژوهشی برای کسب و کارهای اقتصادی
فروش نرم افزارهای حسابداری
معرفی نیروی انسانی متخصص به واحد های اقتصادی و خصوصی

از جمله کمک هایی می باشد که واحد خدمات مالی و اداری آرین سیستم برای مشتریان خود در نظر گرفته است

خدمات مالی و اداری
پشتیبانی و خدمات شبکه

پشتیبانی و خدمات شبکه

تیم فناوری اطلاعات آرین سیستم از ابتدایی ترین مراحل مانند بررسی و آماده سازی زیرساخت مناسب برای ایجاد امکان راه اندازی شبکه های کوچک و بزرگ در کنار مشتریان می باشد.
خدمات پشتیبانی ارائه شده شامل:
پشتیبانی شبکه
کابل کشی و داکت کشی شبکه
آرایش رک و داکت و به طور کلی خدمات پسیو شبکه

همچنین خدمات اختصاصی تر مانند راه اندازی سرویس های پایه ای و اساسی شبکه مانند نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری ، نصب و راه اندازی دامین در شبکه …و نیز نصب و راه اندازی فایل سرور و میل سرور و به طوری کلی تر نصب و راه اندازی کلیه سرویس های مایکروسافت از عمده خدمات واحد خدمات و پشتیبانی گروه داده پردازی آرین سیستم برای مشتریان گرامی می باشد

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم