نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب آرین سیستم

سرعت و دقت مکاتبات سازمانی در سیستم گردش نامه ها از دغدغه‌های مدیران است. ارائه یک بسته جامع که قدرت ثبت، گردش، بایگانی و مدیریت انواع مکاتبات اداری درون سازمانی و برون سازمانی را داشته باشد راه حل مشکل خواهد بود. اتوماسیون اداری یک راهکار قدرتمند و یکپارچه در جهت سرعت بخشی به گردش مکاتبات، فرم ها و مستندات است. نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم گردش مکاتبات درون و برون سازمانی را بدون محدودیت زمانی و مکانی با سرعت بالا مدیریت کرده و به کمک اتوماسیون تحت وب باعث کاهش هزینـه هـا و افزایش بهره وری در سـازمان می شود.

سیستم اتوماسیون اداری | آرین سیستم

مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری

سازماندهی و افزایش سرعت مکاتبات اداری از جمله اهداف تولید و ارائه سیستمهای اتوماسیون اداری بوده است. نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم در یک محیط کاربر پسند، بستر مناسب ثبت و گردش نامه ها و انواع فرم های سازمانی را فراهم می کند. همچنین پیگیری، ارائه گزارشات، اقدامات مدیریتی و به طور کلی مکاتبات درون و برون سازمانی در این سیستم در قالب بستری امن انجام می‌گیرد.

خودکار سازی فعالیت های سازمانی و بهبود بخشیدن به مدیریت و هماهنگ سازی فرایندها

عدم استفاده از اتوماسیون اداری، موجب دشواری مدیریت فرآیندها و افزایش کاغذ بازی خواهد شد. همچنین افزایش نیروی انسانی و در نتیجه افزایش هزینه ها، از پیامد های عدم به‌کارگیری سیستم اتوماسیونی است. در نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم، کلیه اطلاعات صادر شده و داخلی از همان ابتدای کار به صورت دیجیتال تولید و ثبت می‌شوند. انجام کلیه مکاتبات اداری اعم از صدور نامه ها، فرم ها و گزارشات در نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم، به صورت الکترونیک و فارغ از مکان جغرافیایی است که با دسترسی به اینترنت، سرعت، سهولت و ایمنی فراهم می‌شود.

تعریف مراحل، ارسال و دریافت نامه ها، فرم ساز و گزارشگیری جامع

همانطور که مشخص است استفاده از اتوماسیون اداری موجب ارائه به موقع پاسخ های درون سازمانی و برون سازمانی به شرکا خواهد شد. اتوماسیونی شدن ارسال و دریافت نامه ها در مکاتبات درون و برون سازمانی، باعث به حداقل رسیدن اشتباه و بیهوده کاری در عملیات ثبت اسناد و مدارک خواهد شد. همچنین مدیریت متمرکز و شفاف گردش کار اسناد در اتوماسیون تحت وب، باعث نظارت دقیق بر عملکرد کارکنان خواهد شد. تولید گزارش های متنوع مدیریتی از مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم است که ردیابی امور و پیگیری به موقع مراحل کار را میسر می‌کند.

امکانات و ابزارهای نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم

نرم افزار اتوماسیون اداری با چه سیستم های دیگری در ارتباط است؟

چارت اتوماسیون اداری

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم

درخواست جلسه دمو نرم افزار اتوماسیون اداری

برای دریافت مشاوره نصب و راه اندازی نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم با ما تماس بگیرید

سوالات متداول نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم

بله، مدیریت سیستم می‌تواند با توجه به نیاز کاربران دسترسی آن‌ها را برای ارسال و دریافت نامه‌‌های دبیرخانه‌ها محدود نماید.

بله، نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم به صورت یکپارچه و فرآیند محور با سایر نرم افزارها در ارتباط می‌باشد.

امکان تهیه گزارشات مربوط به بخش اتوماسیون اداری به صورت فایل PDF و خروجی اکسل وجود دارد. همچنین درصورتی که مشتریان به گزارشی احتیاج داشته باشند که در سیستم وجود نداشته باشد، می توانند درخواست خود را برای واحد پشتیانی ارسال نمایند. پشتیبانان گزارش مربوطه را آماده کرده و در سیستم مشتری بارگذاری می کنند.

بله، امکان اتصال فکس و ایمیل به نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم وجود دارد و کاربران به راحتی می توانند از طریق فکس و ایمیل اطلاعات خود را در نرم افزار اتوماسیون اداری ثبت کنند.

کاربران می‌توانند در بخش فرمت نامه، فرمت‌های مورد نظر خود را ثبت کرده و در هنگام ارسال نامه‌ها از این فرمت‌ها استفاده کنند. امکان تعریف فرمت‌های نامه به صورت نامحدود برای تمام دبیرخانه‌ها در نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد.

در حالت پیش فرض سیستم هر کاربر فقط می‌تواند نامه‌های مربوط به خود (نامه‌هایی که خودش ارسال کرده است و یا برای وی ارسال شده است) را مشاهده کند. اما امکان تغییر تنظیمات سیستم و افزایش دسترسی برخی از کاربران برای مشاهده نامه های اشخاص دیگر توسط مدیر سیستم وجود دارد.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم