نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب

سرعت و دقت مکاتبات سازمانی در سیستم گردش نامه ها از دغدغه های مدیران است. ارائه یک بسته جامع که قدرت ثبت، گردش، بایگانی و مدیریت انواع مکاتبات اداری درون سازمانی و برون سازمانی را داشته باشد راه حل مشکل خواهد بود. اتوماسیون اداری یک راهکار قدرتمند و یکپارچه در جهت سرعت بخشی به گردش مکاتبات، فرم ها و مستندات است. نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم گردش مکاتبات درون و برون سازمانی را بدون محدودیت زمانی و مکانی با سرعت بالا مدیریت کرده و باعث کاهش هزینـه هـا و افزایش بهره وری در سـازمان می شود.

سیستم اتوماسیون اداری | آرین سیستم

مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری

سازماندهی و افزایش سرعت مکاتبات اداری از جمله اهداف تولید و ارائه سیستمهای اتوماسیون اداری بوده است. نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم در یک محیط کاربر پسند، بستر مناسب ثبت و گردش نامه ها و انواع فرم های سازمانی را فراهم می کند. همچنین پیگیری، ارائه گزارشات، اقدامات مدیریتی و به طور کلی مکاتبات درون و برون سازمانی در این سیستم در قالب بستری امن انجام می گیرد.

خودکار سازی فعالیت های سازمانی و بهبود بخشیدن به مدیریت و هماهنگ سازی فرایندها

عدم استفاده از اتوماسیون اداری، موجب دشواری مدیریت فرآیندها و افزایش کاغذ بازی خواهد شد. همچنین افزایش نیروی انسانی و در نتیجه افزایش هزینه ها، از پیامد های عدم بکارگیری سیستم اتوماسیونی است. در نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم، کلیه اطلاعات صادر شده و داخلی از همان ابتدای کار به صورت دیجیتال تولید و ثبت می شوند. انجام کلیه مکاتبات اداری اعم از صدور نامه ها، فرم ها و گزارشات در نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم، به صورت الکترونیک و فارغ از مکان جغرافیایی است که با دسترسی به اینترنت، سرعت، سهولت و ایمنی فراهم می شود.

تعریف مراحل، ارسال و دریافت نامه ها، فرم ساز و گزارشگیری جامع

همانطور که مشخص است استفاده از اتوماسیون ادرای موجب ارائه به موقع پاسخ های درون سازمانی و برون سازمانی به شرکا خواهد شد. اتوماسیونی شدن ارسال و دریافت نامه ها در مکاتبات درون و برون سازمانی، باعث به حداقل رسیدن اشتباه و بیهوده کاری در عملیات ثبت اسناد و مدارک خواهد شد. همچنین مدیریت متمرکز و شفاف گردش کار اسناد، باعث نظارت دقیق بر عملکرد کارکنان خواهد شد. تولید گزارش های متنوع مدیریتی از مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم است که ردیابی امور و پیگیری به موقع مراحل کار را میسر می کند.

امکانات و ابزارهای نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم

چارت مجموعه نرم افزارهای یکپارچه آرین سیستم

زیر سیستم های مرتبط با اتوماسیون اداری

درخواست جلسه دمو نرم افزار اتوماسیون اداری

برای دریافت مشاوره نصب و راه اندازی نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم با ما تماس بگیرید

سوالات متداول نرم افزار اتوماسیون اداری آرین سیستم

کارشناسان شرکت آرین سیستم فرایند فروش را با مشتری آغاز می نمایند، نیازهای او را بررسی و تحلیل کرده و سپس طبق آن زیر سیستم را مشاهده می نمایند. حالا نوبت به راه اندازی  bpms می رسد که کارشناسان بخش استقرار آرین سیستم روی سیستم شما آن را را نصب و راه اندازی می نمایند. پس از استقرار ، در صورت لازم آموزش های لازم به مدیر یا مسئول سازمان داده می شود و تمامی مراحل کار با سیستم مدیریت کسب و کار را فرا خواهید گرفت.

خیر.هنگام خرید ابزار BPMS که تولید شده 100% داخلی توسط متخصصان شرکت آرین سیستم می باشد هیچ ماژول یا افزونه جانبی نیاز نداشته و در داخل Arin ERP وارد شده است.

باید انچه در سازمان به عنوان قوانین اجرایی اجبار می شود با استانداردها مطابقت داشته باشد در ابزار مدیریت کسب و کار آرین، برا اساس شرط گذاری QVERY امکان پیاده سازی سلایق متنوع مدیریتی وجود دارد. 

بله. یکی از مزایای فرم های آرین سیستم Arian ERP مستر دیتیل بودن آنها می باشد که اپراتور هر آنچه را که در ورودی انجام می دهد در لحظه می تواند در مرور اسناد گزارش گیری و فیلترهای لازم داشته باشد و برای ردیابی اتفاقات صورت گرفته قابل رذیابی بوده و نیازی به خروج از فرم نمی باشد.

هزینه پایین استقرار سیستم مدیریت کسب و کار آرین، یک مزیت رقابتی است چرا که  BPMS جزء لاینفک یک نرم افزار ERP می باشد و بیشترین هزینه زمان استقرار سیستم همان پیاده صحیح و دقیق BPMS یعنی فرآیندهای لازم هر دپارتمان و واحد مربوطه می باشد (بازرگانی – مالی – اداری – حمل و نقل – موتوری – انبار و … ) بنابراین بخشی از قیمت آن بر روی نرم افزارهای اصلی در نظر گرفته شده است.

تماس با واحد فروش

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم