نرم افزار CRM - مدیریت ارتباط با مشتری

ارتباط مستمر با مشتری به عنوان یک ابزار قدرتمند در رسیدن به اهداف سازمان است. رسیدن به این مهم، همراه با سنجش کیفیت رضایتمندی مشتری نیازمند اتوماسیونی شدن فرآیند مشتری مداری است. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آرین سیستم از طریق سنجش شاخص سطح خدمت یا SLA، بر نیاز مشتری متمرکز می شود. نرم افزار مدیریت مشتریان از طریق دسته بندی و با شناخت دقیق نیاز بازار، میزان سودآوری به تفکیک مشتریان را محاسبه میکند. این چنین است که نرم افزار سی آر ام براساس گزارشات خروجی، افزایش رضایتمندی مشتری را فراهم می کند.

ارتباط با مشتریان

مزایای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

هدف از خرید نرم افزار CRM مدیریت درخواست ها و پاسخگویی به نیازهای مشتریان است. یک نرم افزار سی آر ام موفق، به کسب و کار شما از دید مشتری نگاه میکند. به این ترتیب است که در برنامه ریزی ها، تجربه مشتری لحاظ خواهد شد. در نرم افزار مدیریت مشتریان، نگاه از دید مشتری باعث مشاهده دقیق تر کاستی ها و فرصت های موجود در کسب و کار خواهد شد. کاهش هزینه ارتباط با مشتری و سنجش دقیق سودآوری به تفکیک هر مشتری، از مزیت‌های استفاده از نرم‌ افزار CRM در آرین سیستم بوده است. شاخص سطح خدمت با سنجش میزان رضایتمندی مشتریان در این سیستم، باعث تمرکز بر نیاز مشتری و حفظ مشتریان قدیمی خواهد شد.

پیش بینی دقیق نیاز مشتریان

با استفاده از ابزار مدیریت ارتباط با مشتری آرین، امکان تعیین نیاز دقیق این گروه برای سازمان فراهم خواهد شد. قابلیت دسته بندی مشتریان و تعیین میزان رضایت آن ها از ارائه خدمات و محصولات از دیگر مزایای خرید نرم افزار crm است. هزینه نگهداری و فروش محصولات و خدمات به مشتریان قدیمی بسیار کمتر از هزینه یافتن مشتریان جدید است؛ بنابراین در ابزار مدیریت ارتباط با مشتری آرین با حفظ و نگهداری اسناد و گزارشات مشتریان سابق، مدیریت کلیه اطلاعات تنها در یک پایگاه داده به صورت یکپارچه فراهم خواهد شد.

ارائه گزارش سود دهی به تفکیک مشتری

اخذ خروجی‌های مورد نیاز یکی از مهمترین کاربردهای سیستم crm است که در اختیار کاربران به شکل یک گزارش ساز قوی قرار می گیرد. ارائه انواع گزارشات فصلی از میزان خرید و فروش و همچنین گزارش گیری از میزان بدهی مشتریان به سازمان، از دیگر مزایای استفاده از زیر سیستم مدیریت ارتباط با مشتری است. به این ترتیب انواع گزارشات درصدی فروش در نرم افزار CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری برای چند سال مالی ، چند فصل و چندین ماه مختلف به تفکیک مشتری ، انبار ، کالا و … قابل ارائه خواهد بود. ‌‌

امکانات و ابزارهای زیر سیستم CRM

چارت مجموعه نرم افزارهای یکپارچه آرین سیستم

مدیریت ارتباط با مشتریان

زیر سیستم های مرتبط با مدیریت ارتباط با مشتری

درخواست جلسه دمو نرم افزار CRM

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه خرید نرم افزار crm دارید با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمای شما در خصوص امکانات و ویژگی های نرم افزار مدیریت مشتریان باشند.

سوالات متداول نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM

در حوزه  پشتیبانی نرم افزار سی آر ام، ابتدا با بازدید از محل کار مشتری نیاز سنجی لازم صورت می گیرد. در این مرحله چارت زمان بندی تهیه شده و کارشناس مربوط در حوزه CRM به سازمان مشتری اعزام می شود. سپس پروپوزال راه اندازی و استقرار نرم افزار crm تهیه می شود. در مرحله بعد نرم افزار crm در سازمان مشتری نصب و استقرار می یابد. بعد از استقرار ، آموزش نرم افزار crm توسط کارشناسان با تجربه آرین سیستم انجام می پذیرد. در مرحله آخر رضایت نامه ای از مشتری توسط ستاد مراقبت از مشتری دریافت می گردد.

بله. کارشناسان خرید نرم افزار crm آرین سیستم پس از بررسی نیازها ، درخواست ها و بررسی مشکلات فرایندی سازمان ، سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مناسب آن سازمان را طراحی و در اختیار آن ها قرار می دهند.

نرم افزار CRM آرین سیستم محدودیتی در تعداد کاربران و میزان اطلاعات وارد شده در نرم افزار مدیریت مشتریان ندارد و با افزایش تعداد کاربران استفاده کننده از سیستم و افزایش اطلاعات، آرین سیستم هیچ هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

بله ، یکی از مهم ترین قابلیت‌های CRM آرین سیستم قابلیت استفاده به صورت تحت وب است. برای خرید نرم افزار crm  و نصب آن لازم است در گام اول وب سرور IIS را نصب کنید و سپس به دنبال آن تنظیمات مربوط به وب سایت جدید را انجام دهید. حال می توانید با مرورگر دلخواهتان زیر سیستم را باز کرده و با آن کار کنید.

از مرحله درخواست مشتری و شروع تعامل با مشتری ، اطلاعات مشتری در فرم های مخصوص نرم افزار CRM ثبت و نگهداری شده و زمان بعد از فروش محصول ثبت اطلاعات مربوط به مشتریان از جمله اطلاعات تماس ، ریز مکالمات و … برای مدیریت بهتر نگهداری می شود. اختصاص دادن گروه درختواره برای مشتریان، اضافه کردن لیست مشتریان برای سامانه پیام کوتاه و بهره گیری از قابلیت های ارائه پشتیبانی به مشتریان از جمله امکاناتی هستند که در نرم افزار CRM برای مدیریت مشتریان برنامه ریزی شده است.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم