نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم

دسترسی به سیستم محاسبه دقیق حقوق و دستمزد کارکنان، سازگاری با تغییر قوانین هرساله استخدامی و تعریف پرتال پرسنلی جامع که امکان مشاهده و رفع ابهامات محاسبات کارکرد را برای کارکنان فراهم آورد، از نیاز های اصلی واحد منابع انسانی سازمان ها است. نرم افزار مدیریت منابع انسانی به عنوان راهکار رفع نیاز این واحد باید بتواند از مرحله جذب و به‌کار‌گیری تا توسعه پرسنل را به صورت یکپارچه مدیریت کند. نرم افزار HRM آرین سیستم، تعریف جامعی از نظام حقوق و دستمزد، ثبت حضور و غیاب و صدور احکام پرسنلی بصورت فردی و گروهی است که امکان مشاهده نحوه محاسبات کارکرد را در پرتال پرسنلی برای هر یک از کارکنان فراهم کرده و گزارشات آماری و مقایسه ای حقوق و مزایا را ارائه می کند.
نرم افزار HRM آرین سیستم چیست

نرم افزار مدیریت منابع انسانی چیست و چرا؟

نرم افزار HRM یک بسته یکپارچه است که کلیه فرآیندهای جذب تا استخدام و خاتمه خدمت پرسنل را به صورت مکانیزه پوشش می دهد. اکثریت مشتریان نرم افزار مدیریت منابع انسانی، به دنبال مدیریت همزمان چهار بخش حقوق و دستمزد، حضور و غیاب، کارگزینی، و پرتال کارکنان هستند. یک نرم افزار مدیریت منابع انسانی قدرتمند، هم در بخش محاسبات حقوق پرسنل و هم در بخش کنترل ورود و خروج باید جامع باشد تا بتواند کارکرد ماهیانه کارکنان را بدون کمترین خطا ثبت کرده و با صدور احکام پرسنلی و ارائه انواع فیش های حقوقی پرسنل در قسمت پرتال، آن ها را در جریان نحوه محاسبات حقوق و سنوات قرار دهد.

ویژگی های نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم

پوشش دهی کامل ساختار پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان و محاسبه سنوات و پاداش خدمت از ویژگی های نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم است. مشاهده گزارشات پرداخت حقوق از طریق پرتال کارکنان، صدور احکام فردی و گروهی و ارزیابی عملکرد پرسنل از طریق دسترسی آنلاین و آفلاین به کنترل تردد از دیگر ویژگی های منحصر بفرد نرم افزار HRM آرین است.

نرم افزار مدیریت منابع انسانی چیست
نرم افزار HRM آرین

مشتریان از چه ویژگیهای نرم افزار HRM استفاده کرده‌اند؟

 • قابلیت صدور احکام پرسنلی
 • قابلیت صدور فیش های گروهی
 • امکان تهیه دیسکت بیمه،بانک و مالیات
 • دسترسی به بخش ارزیابی عملکرد کارکنان
 • امکان تعریف امتیازات شغلی در بخش کارگزینی پرسنل
 • انعطاف در تغییر شیفت های کاری بر اساس تقویم
 • دسترسی به بخش تشویق و تنبیه کارکنان
ویژگی های نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم

زیر سیستم های نرم افزار HRM آرین سیستم

ویژگی های ماژول حقوق و دستمزد

محاسبات سیستماتیک حقوق بر اساس تعریف فرمول ها و ارائه گزارشات حقوق و مزایا در انواع فرمت های خروجی، از ویژگی های ماژول حقوق و دستمزد آرین است. برخی از زیرمجموعه‌های حقوق و دستمزد نرم افزار مدیریت منابع انسانی عبارتند از:

ویژگی های ماژول حضور و غیاب

ارائه گزارشات تردد کارکنان با ثبت ورود و خروج سیستمی و فارغ از عملیات دستی، در بخش حضور و غیاب نرم افزار HRM آرین فراهم است . قابلیت تغییر شیف های کاری محیطی انعطاف پذیر در کنترل تردد پرسنل را فراهم کرده است. امکانات حضورو غیاب نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین عبارتند از:

ویژگی های ماژول کارگزینی

بخش کارگزینی نرم افزار HRM آرین، کاملا منعطف با تغییرات قوانین استخدامی و تنوع احکام پرسنلی طراحی شده است. امکانات بخش کارگزینی نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین عبارتند از:

ویژگی های پرتال کارکنان

در پرتال کارکنان نرم افزار HRM آرین سیستم، امکان مشاهده میزان کارکرد، فیش حقوقی، اطلاعات تردد، میزان مانده مرخصی و ... برای پرسنل فراهم می باشد. از جمله امکانات موجود در پرتال کارکنان در نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم، عبارتند از:

ویژگی های بخش توسعه و آموزش

نرم افزار HRM برای ارتقای توانمندی های پرسنل، بخش آموزش کارکنان را در نظر گرفته است. برگزاری دوره های آموزشی، ارزیابی مستمر کارکنان از طریق ارتباط با بخش ارزیابی عملکرد و کارگزینی، خصوصیات مجموعه آموزش نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین است. امکانات این مجموعه عبارتند از:

مشتریان درباره ما چه می گویند

شرکت گلف اجنسی ایران در سال ۱۳۳۷ در بندر خرمشهر تأسیس گردیده است. گلف اجنسی ایران با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت حرفه ای در صنعت حمل و نقل به ویژه حمل و نقل دریایی و خدمات وابسته از قدیمی ترین شرکتهای فعال در این صنعت می باشد. با استقرار نرم افزار HRM آرین و با حداکثر رضایت از عملکرد این مجموعه، اقدام به خریداری و نصب حوزه بازرگانی آرین سیستم در مجموعه خود کرده است.
گلف اجنسی ایران
شرکت بازرگانی چای محفل با سابقه 40 سال فعالیت حرفه ای در زمینه توليد و بسته‌بندی چای و زعفران و دمنوش در منطقه، در زمینه واردات چای فله از کشورهای هندوستان، سریلانکا و کنیا به ایران و ترویج فرهنگ تولید با کیفیت و همچنین اصلاح فرهنگ مصرف در دهه ۶۰ هجری شمسی شروع به فعالیت کرد. این شرکت بازرگانی پس از کسب رضایت از نصب نرم افزار HRM آرین، اقدام به خریداری دیگر محصولات آرین از جمله نرم افزار بازرگانی نمود.
چای محفل
گروه صنعتی APA به عنوان تامین کننده قطعات اصلی خودرو، از سال 92 با همکاری جمعی از قطعه سازان و مدیران با سابقه صنعت خودروسازی فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه تمرکز خود را بر تامین قطعات موتوری گذاشته که ماموریت آن، تامین نیاز بازار داخلی قطعات یدکی خودرو است . این مجموعه هم اکنون در مشتریان نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم است که با توجه به رضایت حداکثری از خرید خود، اقدام به استقرار نرم افزار فروش آرین سیسنم نیز نمود.
گروه صنعتی APA
روزنامه نام آشنای وطن امروز، فعال در زمینه اخبار سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با اخذ مجور انتشار از سال 1386 از وزارت ارشاد اسلامی، فعالیت خود را آغاز نموده است. با نزدیک به 15 سال سابقه فعالیت مستمر، این روزنامه اقدام به استقرار نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین در سازمان خود نمود.
وطن امروز
شرکت بازرگانی گسترش تجارت برنا، فعال در زمینه تجارت خارجی و با تمرکز بر تولید اقلام اساسی، انواع میوه و سبزیجات تازه، خشک و کنسانتره می باشد. اصلی‌ترین محور فعالیت شرکت، تجارت بین‌الملل با تمرکز بر صادرات و ارائه خدمات صادارتی در حوزه محصولات کشاورزی و مواد غذایی است. این شرکت در ابتدا نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین را خریداری و با توجه به رضایتمندی حداکثری، اقدام به خریداری سیستم بازرگانی آرین نیز نمود.
گسترش تجارت برنا

درخواست جلسه دمو نرم افزار مدیریت منابع انسانی

اگر برای دریافت نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم، نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

هوشمندی تجاری کسب و کار شما را اداره می کند

برای به روز ماندن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار ERP  از شما دعوت می کنیم مقالات وبلاگ آرین را مطالعه بفرمائید. 

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

 • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم