تماس
جلسه دموکاتالوگ
نرم افزار HRM آرین سیستم چیست

نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم

دسترسی به سیستم محاسبه دقیق حقوق و دستمزد کارکنان، سازگاری با تغییر قوانین هرساله استخدامی و تعریف پرتال پرسنلی جامع که امکان مشاهده و رفع ابهامات محاسبات کارکرد را برای کارکنان فراهم آورد، از نیازهای اصلی واحد منابع انسانی سازمان ها است. نرم افزار مدیریت منابع انسانی به عنوان راهکار رفع نیاز سیستم منابع انسانی باید بتواند از مرحله جذب و به‌کار‌گیری تا توسعه پرسنل را به صورت یکپارچه مدیریت کند. نرم افزار HRM آرین سیستم، تعریف جامعی از نظام حقوق و دستمزد، ثبت حضور و غیاب و صدور احکام پرسنلی بصورت فردی و گروهی است که امکان مشاهده نحوه محاسبات کارکرد را در پرتال پرسنلی برای هر یک از کارکنان فراهم کرده و گزارشات آماری و مقایسه ای حقوق و مزایا در نرم افزار مدیریت پرسنل فراهم می شود.

مشتریان نرم افزار ERP آرین سیستم

کاربردهای سیستم مدیریت منابع انسانی آرین سیستم

نرم افزار HRM یا نرم افزار منابع انسانی آرین سیستم یک بسته یکپارچه است که کلیه فرآیندهای جذب تا استخدام و خاتمه خدمت پرسنل را به عنوان نرم افزار مدیریت استخدام به صورت مکانیزه پوشش می دهد.

اکثریت مشتریان نرم افزار مدیریت منابع انسانی، به دنبال مدیریت همزمان چهار بخش حقوق و دستمزد، حضور و غیاب، کارگزینی و پرتال کارکنان هستند. نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم نیز علاوه بر محاسبات حقوق پرسنل، در بخش کنترل ورود و خروج جامع بوده و کارکرد ماهیانه کارکنان را بدون کمترین خطا ثبت می نماید. همچنین با صدور احکام پرسنلی و ارائه انواع فیش‌های حقوقی پرسنل در قسمت پرتال، پرسنل را را در جریان نحوه محاسبات حقوق و سنوات خود قرار می‌دهد.

پوشش دهی کامل ساختار پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان، محاسبه سنوات و پاداش خدمت، مشاهده گزارشات پرداخت حقوق از طریق پرتال کارکنان و ارزیابی عملکرد پرسنل از طریق دسترسی آنلاین و آفلاین به کنترل تردد، از دیگر ویژگی های منحصر بفرد نرم افزار HRM آرین سیستم می باشد.

کاربردهای سیستم مدیریت منابع انسانی آرین سیستم
جدا کننده
کاربردهای سیستم مدیریت منابع انسانی آرین سیستم

ویژگی‌های نرم افزار HRM آرین سیستم

 • قابلیت صدور احکام پرسنلی
 • قابلیت صدور فیش های گروهی
 • امکان تهیه دیسکت بیمه، بانک و مالیات
 • دسترسی به بخش ارزیابی عملکرد کارکنان
 • امکان تعریف امتیازات شغلی در بخش کارگزینی پرسنل
 • انعطاف در تغییر شیفت های کاری بر اساس تقویم
 • دسترسی به بخش تشویق و تنبیه کارکنان
 • محاسبه و تغییر ساعات مرخصی پرسنل
 • امکان اتصال به دستگاه حضور و غیاب
 • صدور اتوماتیک اسناد حسابداری مربوط به واحد حقوق و دستمزد
زیر سیستم های نرم افزار HRM آرین سیستم
حقوق و دستمزدحقوق و دستمزد
حضور و غیابحضور و غیاب
کارگزینیکارگزینی
پرتال کارکنانپرتال کارکنان
آموزش کارکنانآموزش کارکنان

ویژگی های ماژول حقوق و دستمزد

در نرم افزار مدیریت پرسنل، محاسبات سیستماتیک حقوق بر اساس تعریف فرمول ها و ارائه گزارشات حقوق و مزایا در انواع فرمت های خروجی، از ویژگی های ماژول حقوق و دستمزد آرین است. برخی از زیرمجموعه‌های حقوق و دستمزد نرم افزار مدیریت منابع انسانی عبارتند از:
ویژگی های ماژول حقوق و دستمزد

ویژگی های ماژول حضور و غیاب

در نرم افزار جامع منابع انسانی، امکان ارائه گزارشات تردد کارکنان فراهم است. در واقع ثبت ورود و خروج سیستمی و فارغ از عملیات دستی، در بخش حضور و غیاب نرم افزار HRM آرین انجام می شود. قابلیت تغییر شیفت های کاری محیطی انعطاف پذیر در کنترل تردد پرسنل را فراهم کرده است. امکانات حضور و غیاب نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین عبارتند از:
ویژگی های ماژول حضور و غیاب

ویژگی های ماژول کارگزینی

بخش کارگزینی نرم افزار HRM آرین به عنوان یک نرم افزار مدیریت استخدام، کاملا منعطف با تغییرات قوانین استخدامی و تنوع احکام پرسنلی طراحی شده است. بخشی از امکانات ماژول کارگزینی نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین عبارتند از:
ویژگی های ماژول کارگزینی

ویژگی های پرتال کارکنان

در پرتال کارکنان نرم افزار HRM آرین سیستم، امکان مشاهده میزان کارکرد و فیش حقوقی فراهم است. همچنین سیستم مدیریت منابع انسانی مجهز به ارائه اطلاعات تردد، میزان مانده مرخصی و ... برای پرسنل است. از جمله امکانات موجود در پرتال کارکنان در نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم، عبارتند از:
ویژگی های پرتال کارکنان

ویژگی های بخش توسعه و آموزش

نرم افزار HRM برای ارتقای توانمندی های پرسنل، بخش آموزش کارکنان را در نظر گرفته است. برگزاری دوره های آموزشی، ارزیابی مستمر کارکنان از طریق ارتباط با بخش ارزیابی عملکرد و کارگزینی، خصوصیات مجموعه آموزش نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین است. امکانات این مجموعه عبارتند از:
ویژگی های بخش توسعه و آموزش

مشتریان درباره ما چه می گویند

آریا صنعت پارس بیشل
آریا صنعت پارس بیشل
شرکت آریا صنعت پارس بیشل با سابقه 15ساله، تولید کننده لوازم خانگی با بهترین کیفیت همراه با استانداردهای بین المللی می‌باشد. این شرکت دارای 500 تعمیرگاه است که برای یکپارچه سازی آن ها به یک نرم افزار نیاز داشت. شرکت پارس بیشل بعد از بررسی هایی که انجام داد تصمیم به خرید نرم افزار آرین سیستم برای یکپارچه سازی تمامی تعمیرگاه های خود گرفت همچنین بعد از استقرار این نرم افزار توسط پشتیبانان قوی شرکت آرین سیستم از یکپارچگی سازمان خود و پشتیبانان خبره آرین سیستم رضایت کامل را دارا است.
پرداس انرژی
پرداس انرژی
شرکت مهندسی و ساخت پرداس انرژی از سال 1385 در زمینه تولید باتری هایی با کیفیت جهانی در جهت بومی سازی تکنولوژی روز دنیا و تامین انواع UPS فعالیت می‌کند. بعد از گسترش این شرکت نیاز به یک نرم افزار برای مدیریت تمامی هزینه ها و درآمدها و همچنین کنترل آن ها به صورت چشمگیری مورد نیاز بود. به همین دلیل این شرکت برای مدیریت هزینه ها و درآمد های پروژه های مختلف نرم افزار آرین سیستم را خریداری نموده و همچنین به خاطر پشتیبانی قوی، امنیت، سرعت بهینه این نرم افزار رضایت کامل دارد.
گروه صنعتی قشونی
گروه صنعتی قشونی
گروه صنعتی قشونی به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید مقاطع برنجی و محصولات نیمه ساخته برنجی از سال ۱۳۴۶ آغاز به کار نموده است. این شرکت توانسته است با توسعه و بهبود فرایندهای تولیدی و نیز بهره مندی از نیروی کار متخصص و مجرب، تحولی شگرف در صنعت تولید محصولات و مقاطع فلزی غیرآهنی ایجاد نماید. این مجموعه هم اکنون در مشتریان نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم است که با توجه به رضایت حداکثری از خرید خود، اقدام به استقرار نرم افزار فروش آرین سیستم نیز نمود.
 شرکت عطرآگین
شرکت عطرآگین
لابراتوارهای بین المللی و تحقیقاتی دکتر کامکار - از بنیان‌گذاران انجمن آرایشی بهداشتی ایران و بنیانگذار کنگره‌های علمی ایران - و عطرآگین با بیش از ۷۰ سال تجربه در صنعت آرایشی و بهداشتی از پیشگامان این علم در ایران تحت برندهای نام آشنایی چون عطرآگین، موبان، تیلا، رنه، ویشکا و لافارر به شمار می‌آید که در کشورهای هند، پاکستان، کشورهای حاشیه خلیج فارس، آفریقا و اروپای شرقی به محبوبیت بالا رسیده‌اند. آرین سیستم نیاز این شرکت را درک کرده و با تکیه بر یکپارچگی نرم افزار ArianERP توانسته به تمام نیازهای خواسته شده پاسخ بدهد.
 سام آرین اکسیر
سام آرین اکسیر
گروه سام اکسیر در ابتدا با تاسیس شرکت سام آرین اکسیر با موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تولید و واردات دارو و مکمل دارویی فعالیت دارویی خود را شروع کرد. با ورود به حوزه تولید دارو و مکمل‌های دارویی در جهت برطرف کردن نیازهای دارویی کشور و منطقه اقدام به تاسیس شرکت‌های دیگر کرده است. با بزرگ‌تر شدن کسب و کار به نرم افزاری برای مدیریت یکپارچه نیاز بود که نرم افزار ArianERP با تکیه بر توان داخلی به رفع نیازهای مدیریت کارکنان و امور مالی این شرکت پرداخت و توانست با آموزش کارآمد کمک شگرفی در راستای اهداف این شرکت ارائه کند.

درخواست جلسه دمو نرم افزار مدیریت منابع انسانی

اگر برای دریافت نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم، نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید. مشاوران نرم افزار جامع منابع انسانی راهنمای شما هستند.

هوشمندی تجاری کسب و کار شما را اداره می کند

مقالات بیشتر
برای به روز ماندن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار مدیریت منابع انسانی آرین سیستم از شما دعوت می کنیم مقالات وبلاگ آرین را مطالعه بفرمائید.
مدیریت منابع انسانی
نکاتی قبل از خرید نرم افزار ثبت اطلاعات پرسنلی ERP

3 ویژگی نرم افزار ثبت اطلاعات پرسنلی ERP را به خاطر بسپارید

بیشتر بخوانید
3 ویژگی نرم افزار ثبت اطلاعات پرسنلی ERP را به خاطر بسپارید
مدیریت منابع انسانی
داشبورد منابع انسانی چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟

معرفی بهترین نمونه داشبورد منابع انسانی

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین نمونه داشبورد منابع انسانی
مدیریت منابع انسانی
آموزش کامل ثبت سند حسابداری حقوق و دستمزد

آموزش کامل ثبت سند حسابداری حقوق و دستمزد

بیشتر بخوانید
آموزش کامل ثبت سند حسابداری حقوق و دستمزد

ما منتظر تماس شما هستیم تا …

 • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم