مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم

نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم

عدم رعایت استانداردهای بین المللی از یکسو و نارضایتی مصرف کننده از کیفیت محصول از سوی دیگر، جزء دغدغه های اصلی کارشناسان کنترل کیفی است. استفاده از سیستم مدیریت کیفیت برای آنالیز کیفی و انجام عملیات مدیریت کیفیت به نحوی که در نهایت کلیه استانداردهای کیفی مد نظر تولید کننده و مصرف کننده در فرآیند تامین، نگهداری و عرضه محصول رعایت شده باشد، می تواند این دغدغه ها را برطرف کند.

نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم QC، عوامل شکست در تولید را مشخص و با تحلیل شاخص های کیفی، مدیریت کنترل کیفیت تولید را به صورت گزارشات نموداری در اختیار کاربران قرار می دهد.

دانلود کاتالوگ

مزایای نرم افزار مدیریت کیفیت آرین سیستم

نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم استاندارهای بین المللی در زمینه تولید محصول یا کالای مورد نظر را در نظر گرفته و عملیات مدیریت کیفیت محصول را در دست می گیرد. این نرم افزار عملیات آنالیز کیفی محصول را با رعایت کلیه استانداردهای مورد نظر تولید کننده و مصرف کننده انجام خواهد داد. بنابراین کلیه عملیات تامین مواد اولیه، نگهداری و تعمیرات تجهیزات تولید و ارائه محصول به مشتری، زیر نظر سیستم مدیریت کیفیت نیز خواهد بود تا عملیات کنترل کیفیت به نحوی صورت گیرد، که علاوه بر تولید کننده، مصرف کننده نیز راضی باشد.
رعایت استانداردها همراه با رفع اشکالات تولید
زیر سیستم کنترل کیفیت آرین سیستم با تعریف کلیه فرآیندهای کنترل محور، نظیر درخواست آزمایش کالا، صدور برگه های کنترل کیفی، معرفی معیارهای کمی و کیفی دخیل در تولید و اولویت بندی استانداردهای لحاظ شده در فرآیند برنامه ریزی تولید، باعث شناسایی و رفع اشکلات ایجاد شده در خط تولید می شود. این امر قابلیت برنامه ریزی تولید را برای بهبود کیفیت محصول بالا خواهد برد.
روش های ویژه کنترل و مدیریت کیفیت کالا
نرم افزار مدیریت کیفیت آرین سیستم از ویژگی های خاص خود نظیر تعیین روش های نمونه برداری، ثبت کلیه مستندات مربوط به برنامه ریزی و تعیین محدوده های قابل پذیرش بازرسی استفاده می کند، تا علاوه بر کنترل روند تولید محصول، کیفیت کالای تولیدی را برابر با نیاز مصرف کننده تامین کند. اندازه گیری و ثبت پارامترهای مهمی مثل درجه رطوبت، حرارت، ارائه گزارشات کیفی و آنالیز داده های آماری و غیر پارامتری از دیگر ویژگی های خاص زیر سیستم مدیریت کیفیت آرین سیستم است.

امکانات نرم افزار کنترل کیفیت

 ثبت اطلاعات ابزارهای آزمایشگاه
 ثبت اطلاعات آزمایشگاه‌ها
 ثبت اطلاعات محل‌های بازرسی
 تعریف و گروه بندی فرآیندها و کنترل های مختلف
 تعریف و اولویت بندی استانداردهای برنامه ریزی و کنترل تولید
 معرفی معیارهای کنترل وصفی و کمی برای کلیه قطعات

دانلود کاتالوگ

 صدور درخواست برای آزمایش کالا به درخواست مدیریت کنترل کیفیت
 صدور برگه کنترل کیفیت به درخواست مدیریت کنترل کیفیت
 ثبت نتایج آزمون بر اساس رسید قطعات داخلی
 ثبت نتایج آزمون بر اساس رسید قطعات خارجی
 ثبت نتایج آزمون بر اساس نوع کالاها
 ثبت رسید قطعات با توجه به فیلترهای دلخواه

دانلود کاتالوگ

 ثبت نتایح کنترل کیفیت با توجه به پذیرش کالاها
 ثبت نتایح کنترل کیفیت با توجه به کالاهای پذیرفته نشده
 ثبت نتایح کنترل کیفیت با استفاده از مجوز ارفاقی بازرسی
 قابلیت اعلام عدم انطباق
 قابلیت برنامه ریزی نمونه گیری به صورت دوره ای و اتوماتیک
 ثبت انواع مکان های بازرسی و کنترل کیفیت با توجه به آزمایشگاه های سازمان

دانلود کاتالوگ

 تعیین مقادیر و محدوده قابل پذیرش برای پارامترهای بازرسی
 اعلام ورود کالا به انبار برای بازرسی و تست
 اندازه گیری و ثبت پارامترهای مهم تولید مانند رطوبت و درجه حرارت
 گزارش کنترل کیفیت فرآیند ها و عملیات حین تولید
 آنالیز داده های آماری و غیر پارامتری در زمینه مدیریت کنترل کیفیت

دانلود کاتالوگ

نرم افزار مدیریت کیفیت با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

سیستم‌های مرتبط با نرم افزار کنترل کیفیت

سیستم‌های مرتبط با نرم افزار کنترل کیفیت

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار مدیریت کیفیت آرین سیستم​

برنامه ریزی تولید
کالیبراسیون
توزین کالا
مدیریت فرآیندها
برنامه ریزی تولید

اگر فرآیند کنترل کیفیت بر روی محصولات ساخت شده در واحد تولید انجام نشود، امکان تولید حجم عظیمی از محصولات معیوب و به دنبال آن ایجاد خسارات مالی برای سازمان و نارضایتی مشتریان افزایش پیدا می‌کند.
نظارت بر ساخت باکیفیت و تحویل کالا در واحد تولید با سیستم کنترل کیفیت کاملا در ارتباط می‌باشد. واحد تولید اسناد کنترل کیفیت را برای بررسی استانداردهای رعایت شده و تامین نیاز مشتری، به واحد کنترل کیفیت ارسال می‌کند.

نرم افزار برنامه ریزی تولید
کالیبراسیون

برای اطمینان از کیفیت محصولات تولیدشده لازم است که در طی فرآیند تولید یا پس از تولید محصولات، آزمایشات لازم برای اطمینان از دقت مراحل تولید و کیفیت بالای محصولات انجام شود.
بخش کالیبراسیون آزمایشات مربوط به محصولات تولیدی را انجام می‌دهد. درواقع نتایج آزمایشات تعیین کننده وضعیت کیفیت و استانداردهای محصولات تولیدی می‌باشد. به همین جهت نرم افزار کنترل کیفیت باید با بخش کالیبراسیون در ارتباط باشد.

توزین کالا

یکی از اقدامات مهم و تاثیرگذار که قبل از ورود مواد اولیه به واحد تولید و قبل از تحویل برخی از محصولات به مشتریان انجام می‌شود، فرآیند باسکول و ثبت حجم وزنی مواد و محصولات می‌باشد.
هدف واحد کنترل کیفی، جلب رضایت مشتریان از کیفیت محصول تولیدی است. بنابراین برای جلب رضایت مشتریان باید کیفیت محصولات را آزمایش کرد. انجام آزمایشات و برخی از بررسی‌های مربوط به کیفیت کالاها از طریق بخش توزین کالا انجام می‌شود.

مدیریت فرآیندها

کنترل کیفیت محصولات به صورت مرحله به مرحله انجام شده و این مراحل باید توسط افراد مختلف کنترل بشوند تا فرآیند نظارت برکیفیت محصولات طبق برنامه ریزی‌های تعیین شده توسط مدیران انجام بشود.
نرم افزار مدیریت فرآیندهای آرین سیستم با ایجاد فرآیند های انجام خودکارسازی کارها، از دوباره کاری و ثبت چند باره اطلاعات جلوگیری می‌کند. ارتباط بخش کنترل کیفیت با بخش BPMS امری انکار ناپذیر می‌باشد.

نرم افزار BPMS

درخواست دمو رایگان برای نرم افزار مدیریت کیفیت آرین سیستم

اگر نیاز به دریافت مشاوره در زمینه آشنایی و خرید نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم دارید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما راهنمای شما در زمینه خرید زیر سیستم کنترل کیفیت QC خواهند بود.

سوالات متداول نرم افزار مدیریت کیفیت آرین سیستم

هنگامی که محصولات خریداری شده در بخش انبار دریافت می‌شوند، تمام اطلاعات مربوط به عملیات کنترل کیفیت این محصولات شامل چک کردن، عدم انطباق، وضعیت تایید و یا عدم تایید و … که مربوط به کیفیت محصولات می‌باشد، در نرم افزار کنترل کیفیت ثبت می‌گردد.

نرم افزار کنترل کیفیت دارای ارتباط یکپارچه با نرم افزار حسابداری می‌باشد و هزینه‌های این بخش در حوزه حسابداری مالی تحت عنوان هزینه‌های کنترل کیفیت ثبت می‌شود.

در نرم افزار کنترل کیفیت امکان تعریف ابزارهای کنترل کیفی با توجه به یکاهای اندازه گیری مختلف به صورت نامحدود فراهم می‌باشد و هر شرکت با توجه به نوع فعالیت‌های خود می تواند ابزار های کنترل کیفیت مورد نظر خود را در سیستم تعریف و در سایر بخش‌ها از این ابزار استفاده کند.

پس از خرید نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم، تیم استقرار شرکت آرین سیستم به شرکت شما مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری و آنلاین عملیات استقرار نرم افزار در شرکت شما را انجام می دهند. سپس یک جلسه آموزش کار با سیستم کنترل کیفیت برای پرسنل شرکت شما گذاشته می شود. به علاوه شما تا مدت زمان یکسال از پشتیبانی رایگان برخوردار شده و اگر پرسنل شما برای کار با نرم افزار به مشکل بخورند می‌توانند از کارشناسان پشتیبانی شرکت کمک بگیرند.

تماس با واحد فروش