نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم

عدم رعایت استانداردهای بین المللی از یکسو و نارضایتی مصرف کننده از کیفیت محصول از سوی دیگر، جزء دغدغه های اصلی کارشناسان کنترل کیفی است. استفاده از سیستم مدیریت کیفیت برای آنالیز کیفی و انجام عملیات مدیریت کیفیت به نحوی که در نهایت کلیه استانداردهای کیفی مد نظر تولید کننده و مصرف کننده در فرآیند تامین، نگهداری و عرضه محصول رعایت شده باشد، می تواند این دغدغه ها را برطرف کند. نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم QC، عوامل شکست در تولید را مشخص و با تحلیل شاخص های کیفی، مدیریت کنترل کیفیت تولید را به صورت گزارشات نموداری در اختیار کاربران قرار می دهد.

نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم

مزایای نرم افزار مدیریت کیفیت آرین سیستم

نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم استاندارهای بین المللی در زمینه تولید محصول یا کالای مورد نظر را در نظر گرفته و عملیات مدیریت کیفیت محصول را در دست می گیرد. این نرم افزار عملیات آنالیز کیفی محصول را با رعایت کلیه استانداردهای مورد نظر تولید کننده و مصرف کننده انجام خواهد داد. بنابراین کلیه عملیات تامین مواد اولیه، نگهداری و تعمیرات تجهیزات تولید و ارائه محصول به مشتری، زیر نظر سیستم مدیریت کیفیت نیز خواهد بود تا عملیات کنترل کیفیت به نحوی صورت گیرد، که علاوه بر تولید کننده، مصرف کننده نیز راضی باشد.

رعایت استانداردها همراه با رفع اشکالات تولید
زیر سیستم کنترل کیفیت آرین سیستم با تعریف کلیه فرآیندهای کنترل محور، نظیر درخواست آزمایش کالا، صدور برگه های کنترل کیفی، معرفی معیارهای کمی و کیفی دخیل در تولید و اولویت بندی استانداردهای لحاظ شده در فرآیند برنامه ریزی تولید، باعث شناسایی و رفع اشکلات ایجاد شده در خط تولید می شود. این امر قابلیت برنامه ریزی تولید را برای بهبود کیفیت محصول بالا خواهد برد.

روش های ویژه کنترل و مدیریت کیفیت کالا
نرم افزار مدیریت کیفیت آرین سیستم از ویژگی های خاص خود نظیر تعیین روش های نمونه برداری، ثبت کلیه مستندات مربوط به برنامه ریزی و تعیین محدوده های قابل پذیرش بازرسی استفاده می کند، تا علاوه بر کنترل روند تولید محصول، کیفیت کالای تولیدی را برابر با نیاز مصرف کننده تامین کند. اندازه گیری و ثبت پارامترهای مهمی مثل درجه رطوبت، حرارت، ارائه گزارشات کیفی و آنالیز داده های آماری و غیر پارامتری از دیگر ویژگی های خاص زیر سیستم مدیریت کیفیت آرین سیستم است.

امکانات نرم افزار کنترل کیفیت

نرم افزار مدیریت کیفیت با چه سیستم های دیگری مرتبط است؟

چارت نرم افزار کنترل کیفیت

زیر سیستم های مرتبط با نرم افزار مدیریت کیفیت آرین سیستم​

درخواست دمو رایگان برای نرم افزار مدیریت کیفیت آرین سیستم

اگر نیاز به دریافت مشاوره در زمینه آشنایی و خرید نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم دارید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما راهنمای شما در زمینه خرید زیر سیستم کنترل کیفیت QC خواهند بود. 

سوالات متداول نرم افزار مدیریت کیفیت آرین سیستم

هنگامی که محصولات خریداری شده در بخش انبار دریافت می‌شوند، تمام اطلاعات مربوط به عملیات کنترل کیفیت این محصولات شامل چک کردن، عدم انطباق، وضعیت تایید و یا عدم تایید و … که مربوط به کیفیت محصولات می‌باشد، در نرم افزار کنترل کیفیت ثبت می‌گردد.

نرم افزار کنترل کیفیت دارای ارتباط یکپارچه با نرم افزار حسابداری می‌باشد و هزینه‌های این بخش در حوزه حسابداری مالی تحت عنوان هزینه‌های کنترل کیفیت ثبت می‌شود.

در نرم افزار کنترل کیفیت امکان تعریف ابزارهای کنترل کیفی با توجه به یکاهای اندازه گیری مختلف به صورت نامحدود فراهم می‌باشد و هر شرکت با توجه به نوع فعالیت‌های خود می تواند ابزار های کنترل کیفیت مورد نظر خود را در سیستم تعریف و در سایر بخش‌ها از این ابزار استفاده کند.

پس از خرید نرم افزار کنترل کیفیت آرین سیستم، تیم استقرار شرکت آرین سیستم به شرکت شما مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری و آنلاین عملیات استقرار نرم افزار در شرکت شما را انجام می دهند. سپس یک جلسه آموزش کار با سیستم کنترل کیفیت برای پرسنل شرکت شما گذاشته می شود. به علاوه شما تا مدت زمان یکسال از پشتیبانی رایگان برخوردار شده و اگر پرسنل شما برای کار با نرم افزار به مشکل بخورند می‌توانند از کارشناسان پشتیبانی شرکت کمک بگیرند.

تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم