استقرار موفق نرم افزارهای شرکت تیراژ | آرین سیستم

گروه شرکت های تیراژ با سرمایه گذاری بخش خصوصی از سال 1343 فعالیت خود را در زمینه های عمرانی ( راهسازی ، راه آهن ، ساختمانی ، احداث تونل ها و پل ها ، پالایشگاه ، پتروشیمی و معدن ) و نیز در بخش تولید ( ماشین آلات راهسازی ، انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و آجرهای سقفی و دیواری ) آغاز کرده و این فعالیت ها را به مرور زمان گسترش و توسعه داده است. این گروه مفتخر است که سهم خود را در آبادانی و توسعه میهن عزیزمان ایفا نموده و در این راستا اقدام به تاسیس شرکت تیراژ دیزل نموده است.

پیاده سازی و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی تیراژ می باشد و استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در تیراژ ، می تواند تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیت های شرکت را تعریف کند به طوری که هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به نحو احسن به انجام برساند.

به گزارش آرین سیستم  ، شرکت تیراژ پس از احساس نیاز به نرم افزار کاملا یک پارچه و فرایند محور در جهت رفع نیازهای کلیه واحد های شرکت ، اقدام به بررسی خرید نرم افزار جدید نموده است و پس از بررسی امکانات نرم افزار های موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکت های نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه ، شرکت آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند :

نرم افزار های یکپارچه آرین سیستم

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم  به طوریکه تمامی محصولات مورد نیاز خریدار را شامل می شد

ب – بومی سازی نرم افزار BPMS آرین سیستم  و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت  منطبق سازی نرم افزار ها بر اساس نیاز های خریدار

د – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت تیراژ تعداد 10 نرم افزار آرین سیستم شامل :

بر روی سرور شرکت تیراژ نصب گردید.

ابتدا واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم ، پس از عملیات نصب نرم افزار ، اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزار های آرین سیستم در تیراژ نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در تیراژ 2 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایندهای مورد نیاز در تمامی نرم افزار ها و پیاده سازی کامل نرم افزار ها در دفتر مرکزی می باشد. و در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها ، با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌افزار و ارتباط بر قرار نمودن سریع کاربران با محیط نرم افزار و آموزش های مستمر ارائه شده ، کاربران به راحتی توانستند از نرم‌افزارهای خریداری شده استفاده نمایند و نرم افزار قدیم کنار گذاشته شد.

سیامک شریفی

مدیر مالی – گروه شرکت های تیراز

از اثرات استفاده از سیستم‌ های یکپارچه آرین سیستم می‌ توان به کاهش ساعات کارکرد ، کاهش چشمگیر بوروکراسی و نهایتا افزایش بهره وری سازمان اشاره کرد.

سیامک شریفیtirage-machine.com

نرم افزارهای آرین سیستم ، در راستای پیاده سازی موفق در تیراژ و جلب رضایت آن شرکت از خدمات ارائه شده ، خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل واحد های مختلف ، بالاخص  واحد مالی و واحد فروش که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزارها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

پروژه استقرار نرم افزار ArianERP در گروه شرکت های تیراژ با موفقیت به پایان رسید

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

  • گزارشات ماتریسی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارشات مقایسه ای | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارش مرور حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گروه تفصیلی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • صدور اسناد | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *