استقرار نرم افزار های آرین سیستم در شرکت چای شهرزاد

چای شهرزاد با تعهد به تهیه و بسته‌بندی مرغوب ‌ترین محصولات مزارع چای دنیا ، بیش از نیم قرن است که با همکاری کارشناسان بین‌المللی محصول مزارع ممتاز چای در هندوستان را با امنیت ، تشریفات و در بسته‌بندی ‌هایی زیبا و جذاب ، برای مردم اصیل ایران به ارمغان می‌آورد. زیرا مردم اصیل ، شایسته بهترین ‌ها هستند. نوشیدنی اصیل هندوستان ، طعمی قوی و رنگی خوش دارد. نوشیدنی سرِ چشمه را ترجیحا به روشی که روی بسته‌بندی ‌های چای شهرزاد ذکر شده دم کنید تا گل چای در قوریتان بشکفد و جانتان را جلا بدهد.

پیاده سازی و استقرار نرم افزار های جدید هدف اصلی و مهم چای شهرزاد می باشد و استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در چای شهرزاد ، می تواند تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیتهای شرکت را تعریف کند به طوریکه هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به نحو احسن به انجام برساند.

به گزارش آرین سیستم ، چای شهرزاد پس از احساس نیاز به نرم افزار کاملا یکپارچه و فرایند محور در جهت رفع نیازهای شرکت ، اقدام به بررسی خرید نرم افزار جدید نموده است و پس از بررسی امکانات نرم افزار های موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکت های نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه ، شرکت آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند :

نرم افزار های یکپارچه آرین سیستم

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم  به طوریکه تمامی محصولات مورد نیاز خریدار را شامل می شد

ب – بومی سازی نرم افزار BPMS آرین سیستم  و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت  منطبق سازی نرم افزار ها بر اساس نیاز های خریدار

د – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

بر اساس قرارداد منعقد شده چای شهرزاد تعداد 8 نرم افزار آرین سیستم شامل :

بر روی سرور خریدار نصب گردید.

ابتدا واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم ، پس از عملیات نصب نرم افزار ، اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزار های آرین سیستم در چای شهرزاد نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در چای شهرزاد 2 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایند های مورد نیاز در تمامی نرم افزار ها و پیاده سازی کامل نرم افزار ها در دفتر مرکزی می باشد و در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها ، با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌افزار و ارتباط بر قرار نمودن سریع کاربران با محیط نرم افزار و آموزشهای مستمر ارائه شده ، کاربران براحتی توانستند از نرم‌افزار های خریداری شده استفاده نمایند و نرم افزار قدیم کنار گذاشته شد.

رامین تهامی

مدیر مالی – شرکت چای شهرزاد

استفاده از نرم‌ افزارهای آرین سیستم در حوزه مالی ، سرعت ، دقت و کیفیت انجام کار‌ها را تا حد زیادی بالا برده است.

رامین تهامیshahrzadtea.com

نرم افزار های آرین سیستم ، در راستای پیاده سازی موفق در چای شهرزاد و جلب رضایت آن شرکت از خدمات ارائه شده ، خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل واحد های مختلف ، بالاخص واحد مالی و واحد فروش ، که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزار ها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

پروژه استقرار نرم افزار ArianERP در چای شهرزاد با موفقیت به پایان رسید

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

 • گزارشات ماتریسی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
 • گزارشات مقایسه ای | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
 • گزارش مرور حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
 • گروه تفصیلی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
 • صدور اسناد | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

1 پاسخ
 1. فرزاد
  فرزاد می گوید

  الان باید قبول کرد که شرکتهایی می تونند در این دنیای رقابت پیچیده به فعالیت خودشون ادامه بدن که خدمات خوب و مناسب و به موقعی داشته باشه . متاسفانه تو ایران شرکتهای بزرگ نرم افزاری از جایگاه بالایی که اصلا هم خوب نیست به مشتریانشون با چشم حقارت نگاه می کنند نمی دونند که اگه این مششتریانشون نبود حتی نمی تونستند هزینه یکماه برق شرکتشون رو پرداخت کنند . لذا جا داره از این شرکتهای نرم افزاری چابک از قبیل آرین سیستم و … تشکر و قدردانی کنم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *