استقرار موفق نرم افزار های آرین سیستم در گروه کارخانجات صنعتی اخوان | آرین سیستم

گروه کارخانجات صنعتی اخوان جم در سال 1348 با مجوز وزارت صنایع و معادن استان تهران و توسط آقای محسن اخوان جم تاسیس گردید.
فعالیت تولیدی این گروه بزرگ با تولید قطعات پرسی در صنعت ابزار و تجهیزات مرتبط با ساختمان سازی شروع و با توجه به رشد صنعت ساختمان و نیاز كشور به تولیدات با كیفیت لوازم آشپزخانه ، مجوز تولید سینك ظرفشوئی از جنس استیل را اخذ نموده و با دانش و تجربه بالا این صنعت را توسعه و بهبود بخشید. پرس كاری استیل فرایندی تخصصی بوده و با دانش فنی گروه اخوان و بهره مندی از پرس های هیدرولیك تناژ بالا و مدرن ، این مجموعه را به عنوان یكی از قدیمی ترین و با تجربه ترین های متخصص در امر كشش استیل مطرح مینماید. همچنین استفاده از تكنولوژی و تجهیزات روز اروپا باعث تمایز این مجموعه از سایر رقبا شده است. برنامه ریزی و توسعه گروه اخوان منجر به تنوع بی نظیر محصولات خانگی شامل انواع سینك های ظرفشوئی ، انواع اجاق گاز های مبله و رومیزی استیل و شیشه ای ، انواع فر های گازی و برقی ، انواع هودهای آشپزخانه شده است. اكنون كارخانجات صنعتی اخوان با وسعتی بالغ بر 200000 متر مربع مساحت و سالن های تولید منحصر به فرد مانند نگینی درخشان در شهرك صنعتی عباس آباد در حال كار بوده و بیش از 1200 نفر نیروی كارگری و متخصص به طور مستقیم در آن اشتغال دارند.
شایان ذکر است محصولات كارخانجات صنعتی اخوان در گسترده ترین شبكه فروش و با قویترین سیستم خدمات پس از فروش خدمتگذار هموطنان عزیز می باشد.

هدف اصلی و مهم گروه کارخانجات صنعتی اخوان از پیاده سازی و استقرار نرم افزارهای جدید ، استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه دردفتر مرکزی تهران و کارخانجات صنعتی خود ، می باشد که بتوان در نرم افزارهای خریداری شده تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیتهای شرکت را تعریف نمود به طوریکه هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به انجام برساند.

به گزارش آرین سیستم گروه کارخانجات صنعتی اخوان ، پس از احساس نیاز به نرم افزار کاملا فرایند محور و یکپارچه و در جهت رفع نیازهای کلیه واحد های شرکت ، اقدام به بررسی خرید نرم افزار جدید نموده است و پس از بررسی امکانات نرم افزار های موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکتهای نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه ، شرکت آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند:

نرم افزار های یکپارچه آرین سیستم

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم به طوریکه تمامی محصولات مورد نیاز خریدار را شامل می شد

ب نرم افزار BPMS بومی سازی شده آرین سیستم و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت منطبق سازی نرم افزار ها بر اساس نیاز های خریدار

د – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

بر اساس قرارداد منعقد شده با گروه کارخانجات صنعتی اخوان تعداد 10 نرم افزار آرین سیستم شامل:

بر روی سرور خریدار نصب گردید.

پس از عملیات نصب نرم افزار ابتدا واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزار های آرین سیستم در گروه کارخانجات صنعتی اخوان  نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در گروه کارخانجات صنعتی اخوان 2 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایندهای مورد نیاز در تمامی نرم افزار ها و پیاده سازی کامل نرم افزار ها در دفتر مرکزی می باشد. در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها ، با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌ افزار و ارتباط برقرار نمودن سریع کاربران با محیط  نرم افزار و آموزشهای مستمر ارائه شده ، کاربران براحتی توانستند از نرم‌ افزارهای خریداری شده استفاده نمایند و نرم افزار قدیم کنار گذاشته شد.

محمود اخوان

مدیر مالی – گروه کارخانجات صنعتی اخوان

با توجه به این که گروه کارخانجات صنعتی اخوان از تعداد پرسنل بالایی بر خوردار می باشند ، استفاده از نرم افزارهای ArianERP موجب صرفه جویی در وقت و هزینه های اداری برای این مجموعه شده است.

محمود اخوانhttp://www.akhavan.ir/

در راستای پیاده سازی موفق نرم افزار های آرین سیستم ، در گروه کارخانجات صنعتی اخوان و جلب رضایت آن شرکت از خدمات ارائه شده ، خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل  واحد های مختلف ، بالاخص  واحد مالی و واحد فروش که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزارها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

  • گزارشات ماتریسی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارشات مقایسه ای | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارش مرور حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گروه تفصیلی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • صدور اسناد | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *