ساختار و گسترش فیزیکی

شرکت مهندسی فلیپ فلاپ توسط آقای همایون شریعت پناهی فارغ التحصیل رشته مهندسی برق و فیزیک اتمی از دانشگاه ایالتی Oregon در مهر ماه سال 1360 تاسیس گردید.

در سال 1363 شرکت فلیپ فلاپ با دیدگاه و استراتژی حرکتی خود که تمرکز آن روی مشتریان متخصص و رضایت مشتری بود شروع به کارهای پزشکی قلبی نمود و شرکت تهران قلب با تمرکز روی محصولات قلبی با مدیریت همایون شریعت پناهی ایجاد گردید که نماینده شرکت هانی ول ، فلیپس و سایر بود و شرکت فلیپ فلاپ روی نمایندگی سایر محصولات مانند پنتاکس ، هوک لوس ( بیهوشی ) و سایر فعالیت می نمود.

در سال 1370 با توجه به رشد شرکت که بر اساس استراتژی تمرکز روی تخصص و مدیریت جدید دمینگ قرار گرفته بود شرکت بر آن اساس ارزشهای هفت گانه ( اصول حرکتی کنونی شرکت ) و دیدگاه و مأموریت شرکت را در زمینه های پزشکی پایه ریزی کرد و بر آن اساس حرکت انجام گرفت.

در این زمان شرکت نسبت به تأسیس شرکت تجهیزات الکترونیکی استاره با هدف ارائه خدمات فنی ، سرویس و نگهداری دستگاه های پزشکی اقدام نمود.

در سال 1383 شرکت با توجه به استراتژی حرکتی خود شرکت طب داخلی پیشرو را با مدیریت آقای بهرام غریبی و گسترش محصولات طب داخلی و پنتاکس شروع بکار کردند و شرکت مهندسی فلیپ فلاپ از این تاریخ تمرکزش شرکت مادر بودن و حمایت سایر شرکتها بود.

پیاده سازی و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی و فلیپ فلاپ می باشد ، و استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در فلیپ فلاپ ، می تواند تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیت های شرکت را تعریف کند به طوری که هر کاربر بر اساس فرایندهای تعریف شده وظایف خود را به نحوه احسن به انجام برساند.

به گزارش آرین سیستم ، شرکت مهندسی فلیپ فلاپ پس از احساس نیاز به نرم افزار کاملا یکپارچه و فرایند محور در جهت رفع نیازهای کلیه واحدهای شرکت ، اقدام به بررسی خرید نرم افزار جدید نموده است و پس از بررسی امکانات نرم افزارهای موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکتهای نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه ، شرکت آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند :

نرم افزار های یکپارچه آرین سیستم

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم به طوریکه تمامی محصولات مورد نیاز خریدار را شامل می شد

ب – بومی سازی نرم افزار BPMS آرین سیستم  و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت منطبق سازی نرم افزارها بر اساس نیاز های خریدار

د – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

بر اساس قراردادی که مابین گروه داده پردازی آرین سیستم و شرکت فلیپ فلاپ منعقد شده است نرم افزارهای ذیل :

بر روی سرور شرکت فلیپ فلاپ نصب گردید.

ابتدا واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم ، پس از عملیات نصب نرم افزار ، اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزارهای آرین سیستم در فلیپ فلاپ نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در فلیپ فلاپ 2 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایندهای مورد نیاز در تمامی نرم افزارها و پیاده سازی کامل نرم افزارها در دفتر مرکزی می باشد. و در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها ، با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌افزار و ارتباط برقرار نمودن سریع کاربران با محیط نرم افزار و آموزش های مستمر ارائه شده ، کاربران براحتی توانستند از نرم‌افزارهای خریداری شده استفاده نمایند و نرم افزار قدیم کنار گذاشته شد.

مهندس غریبی

مدیر عامل – گروه شرکت های مهندسی فلیپ فلاپ

از زمانی که نرم افزار ArianERP به طور کامل در شرکت های هولدینگ مهندسی فلیپ فلاپ پیاده سازی و استقرار یافت ، موجب صرفه جویی در وقت و هزینه های اداری برای این مجموعه شد و کمک کرد که هر کاربر فرایندها و وظایف خود را در کمترین زمان به نحوه احسن به انجام برساند.

مهندس غریبی

نرم افزار های آرین سیستم ، در راستای پیاده سازی موفق در فلیپ فلاپ ، و جلب رضایت آن شرکت از خدمات ارائه شده ، خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل واحد های مختلف ، بالاخص واحد مالی و واحد فروش ، که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزارها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

پروژه استقرار نرم افزار ArianERP در شرکتهای هولدینگ فلیپ فلاپ با موفقیت به پایان رسید

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

  • گزارشات ماتریسی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارشات مقایسه ای | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارش مرور حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گروه تفصیلی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • صدور اسناد | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *