استقرار موفق نرم افزارهای آرین سیستم در شرکت صنایع هفت الماس

با هدف تولید انواع ورق گالوانیزه ، نورد سرد ، استنلس استیل ( فولاد زنگ نزن ) و سایر مقاطع فولادی در سال ١٣٧٥ تاسیس گردید.
عملیات عمرانی این شركت در سال ١٣٨٠ آغاز و در سال ١٣٨٢ با ظرفیت اسمی سالانه ١٠٠٠٠٠ تن ورق گالوانیزه با ضخامت ٣/٠ تا ٢ میلیمتر و عرض ١٠٠٠ و ١٢٥٠ میلیمتر به بهره برداری رسید. تولیدات ورق گالوانیزه این شركت پاسخگوی ١٥ درصد نیاز بازار داخلی بوده و حدود ٢٠ تا ٤٠ درصد از كل ظرفیت تولید نیز در بازارهای جهانی عرضه می گردد.
این شركت ضمن دریافت لوح تقدیر از سوی وزیر محترم صنایع و معادن بعنوان واحد نمونه صنعتی ، دومین تولیدكننده ورق گالوانیزه در كشور است كه علاوه بر ایجاد اشتغال در منطقه سهم بسزایی جهت تحقق خود كفایی توسعه صنعتی و رشد اقتصادی كشور دارا می باشد.
دریافت نشان استاندارد ملی و گواهی كیفیت ISO ٩٠٠١:٢٠٠٨ در تولید ورق های گالوانیزه حاكی از عزم راسخ این شركت در تحول و دسترسی به كیفیت برتر بوده و در ادامه این شركت در راستای اخذ گواهی نامه های معتبر بین المللی از جمله ISO ١٨٠٠٠ و ISO ١٤٠٠٠ و EFQ گام بر می دارد. هم اكنون آزمایشگاه های مجهز شركت صنایع هفت الماس با اخذ گواهی نامه تائید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران توانایی ارائه خدمات آزمایشگاهی جهت انجام آزمون های مختلف بر روی انواع ورق و مقاطع فولادی ، گالوانیزه به روش گرم پیوسته و …را دارا می باشد.
فاز اول خط تولید نورد سرد در تیرماه ١٣٨٧ به بهره برداری رسیده و با ظرفیت اسمی ٨٠٠.٠٠٠ تن در سال ، ورق نورد سرد تولید می نماید.
تولیدات این کارخانه ضمن تامین ورق برای خط تولید گالوانیزه هفت الماس بخشهایی از بازار مصرف داخلی و صادرات بین امللی را نیز تامین می کند.

پیاده سازی و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی و مهم هفت الماس می باشد و استفاده از یک نرم افزار فرایند محور و یکپارچه در هفت الماس ، می تواند تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیت های شرکت را تعریف کند به طوری که هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به نحوه احسن به انجام برساند.

به گزارش آرین سیستم  ، هفت الماس پس از احساس نیاز به نرم افزار کاملا یک پارچه و فرایند محور در جهت رفع نیازهای کلیه واحد های شرکت ، اقدام به بررسی خرید نرم افزار جدید نموده است و پس از بررسی امکانات نرم افزارهای موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکت های نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه ، شرکت آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند :

نرم افزار های یکپارچه آرین سیستم

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم  به طوریکه تمامی محصولات مورد نیاز خریدار را شامل می شد

ب – بومی سازی نرم افزار BPMS آرین سیستم  و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت  منطبق سازی نرم افزار ها بر اساس نیاز های خریدار

د – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

بر اساس قرارداد منعقد شده هفت الماس تعداد 4 نرم افزار آرین سیستم شامل :

بر روی سرور شرکت هفت الماس نصب گردید.

ابتدا واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم ، پس از عملیات نصب نرم افزار ، اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزار های آرین سیستم در هفت الماس نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در هفت الماس 1 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایندهای مورد نیاز در تمامی نرم افزار ها و پیاده سازی کامل نرم افزار ها در دفتر مرکزی می باشد. در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها ، با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌ افزار و ارتباط بر قرار نمودن سریع کاربران با محیط نرم افزار و آموزش های مستمر ارائه شده ، کاربران براحتی توانستند از نرم‌ افزارهای خریداری شده استفاده نمایند و نرم افزار قدیم کنار گذاشته شد.

وحید ایزدپناه

ناظر واحد مالی – شرکت صنایع هفت الماس

نرم افزار مدیریت منابع انسانی و حقوق و دستمزد و دیگر نرم افزارهای آرین سیستم ، پایدار ، قابل اعتماد و قابل اتکا است.

وحید ایزدپناهseven-diamonds.com/fa

نرم افزار های آرین سیستم ، در راستای پیاده سازی موفق در هفت الماس ، و جلب رضایت آن شرکت از خدمات ارائه شده ، خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل واحد های مختلف ، بالاخص  واحد مالی و واحد فروش ، که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزار ها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

پروژه استقرار نرم افزار ArianERP در هفت الماس با موفقیت به پایان رسید

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

  • گزارشات ماتریسی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارشات مقایسه ای | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارش مرور حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گروه تفصیلی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • صدور اسناد | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *