استقرار موفق نرم افزارهای آرین سیستم در شرکت صنایع هفت الماس

شركت صنایع فرش و موكت بابل در سال 1364 فعالیت تولیدی خود را شروع نموده است. در حال حاضر كارخانه این شركت در زمینی بالغ بر 150 هزار مترمربع واقع شده است و فعالیت تولیدی این شركت با حدود 700 پرسنل در سه شیفت كاری در حال انجام می باشد. كارخانه شركت صنایع فرش و موكت بابل با ماشین آلات تكنولوژی روز اروپا جهت تولید محصولات متنوع همراه با كیفیتی بالا ، تجهیز شده است. كارخانه جدید این شركت که هم اکنون بیش از 20 درصد پروژه اش به بهره برداری رسیده است در زمینی به مساحت بالغ بر نود هزار مترمربع جهت تولید محصولات جدید و همچنین افزایش ظرفیت تولیدی در حال ساخت می باشد كه حدود دو كیلومتر از كارخانه اصلی فاصله دارد. شركت صنایع فرش و موكت بابل یکی از تأمین كنندگان اصلی قطعات داخلی خودرو برای صنایع خودروسازی كشور از قبیل ، ایران خودرو ، سایپا ، پارس خودرو ، گروه بهمن ، مدیران خودرو و… می باشد و همچنین شركت های وارد كننده خودروهای خارجی اعم از اطلس خودرو (خودروهای كیا) ، نگین خودرو ، ایرتویا ، آسان موتور ، آرین موتور ،جیلیران ، کرمان موتور ، الماس داران ، آسان موتور (خودروهای هیوندای) ، MG و… از مشتریان این شركت می باشد.
محصولات این شركت عبارتند از : نخ پلی پروپیلن ، موكت كف خودرو ، موكت كفی چند تكه خودرو ، سقف كاذب خودرو ، آفتابگیر ، موكت روی گلگیر ، طاقچه عقب ، عایق درب موتور ، عایق درب صندوق عقب ، موكت صندوق عقب ، پوشش دیواره عقب صندوق و فایروال ، انواع عایق صداگیر و ایزولاسیون برای مصارف صنایع خودرویی و ساختمانی و كاور باتری خودرو ، مدالیون رودری ، چرم مصنوعی و همچنین موکت های رول تافتینگ برای مصارف خانگی و قطعات مختلف تزریق ، تولید نوارهای مختلف صنعتی تولید قطعات چاپی و گلدوزی و آرم های مختلف صنایع خودرو و… می باشد. این شرکت به کشورهای انگلستان ، یونان ، اکراین ، پاکستان ، امارات ، عربستان و… محصولات خود را صادر می نماید.

پیاده سازی و استقرار نرم افزارهای جدید هدف اصلی و مهم صنایع فرش و موكت بابل می باشد ، و استفاده از یک نرم افزار یکپارچه وفرایند محور در صنایع فرش و موكت بابل ، می تواند تمامی فرایند های مورد نیاز در تمام سطوح فعالیت های شرکت را تعریف کند به طوریکه هر کاربر بر اساس فرایند های تعریف شده وظایف خود را به نحوه احسن به انجام برساند.

به گزارش آرین سیستم  ، هفت الماس پس از احساس نیاز به نرم افزار کاملا یک پارچه و فرایند محور در جهت رفع نیازهای کلیه واحد های شرکت ، اقدام به بررسی خرید نرم افزار جدید نموده است و پس از بررسی امکانات نرم افزارهای موجود در بازار و توانایی های مالی و فنی شرکت های نرم افزاری در طی یک فرایند 5 ماهه ، شرکت آرین سیستم را به دلایل زیر جهت عقد قرارداد انتخاب نمودند :

نرم افزار های یکپارچه آرین سیستم

الف – سبد کامل محصولات آرین سیستم  به طوریکه تمامی محصولات مورد نیاز خریدار را شامل می شد

ب – بومی سازی نرم افزار BPMS آرین سیستم  و یکپارچه بودن نرم افزار BPMS با سایر نرم افزار های آرین سیستم از لحاظ دیتابیسی

ج – قابلیت  منطبق سازی نرم افزار ها بر اساس نیاز های خریدار

د – قیمت بسیار مناسب نرم افزار در مقایسه با نرم افزار های هم سطح آرین سیستم

بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت فرش و موکت بابل تعداد 13 نرم افزار آرین سیستم شامل :

بر روی سرور شرکت فرش و موکت بابل نصب گردید.

ابتدا واحد استقرار نرم افزار آرین سیستم ، پس از عملیات نصب نرم افزار ، اقدام به برنامه ریزی جهت پیاده سازی نرم افزار های آرین سیستم در صنايع فرش و موكت بابل نموده است. فرایند منطبق سازی ، راه اندازی و استقرار در صنايع فرش و موكت بابل 2 ماه طول کشید که شامل ساخت فرایندهای مورد نیاز در تمامی نرم افزار ها و پیاده سازی کامل نرم افزار ها در دفتر مرکزی می باشد. و در مدت پیاده سازی و استقرار نرم افزارها ، با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌افزار و ارتباط بر قرار نمودن سریع کاربران با محیط نرم افزار و آموزش های مستمر ارائه شده ، کاربران براحتی توانستند از نرم‌افزارهای خریداری شده استفاده نمایند و نرم افزار قدیم کنار گذاشته شد.

عبدالله غلامی

مدیر مالی – شرکت فرش و موکت بابل

از پارامترهای اصلی شرکت فرش و موکت بابل برای به‌کارگیری نرم‌افزارهای آرین سیستم ، اطمینان از خدمات پشتیبانی و بروزرسانی سیستم‌ ها بوده که آرین سیستم با دارا بودن کادر فنی حرفه ای و تجارب با ارزش از پروژه‌ های نرم‌افزاری ، این امر مهم را میسر می کند.

عبدالله غلامیbabol-carpet.com

نرم افزار های آرین سیستم ، در راستای پیاده سازی موفق در صنايع فرش و موكت بابل ، و جلب رضایت آن شرکت از خدمات ارائه شده ، خریدار رضایت خود را به صورت نامه ای به این شرکت اعلام نموده است.

در پایان لازم می دانیم از همکاری و مساعدت مدیریت مجموعه و کلیه پرسنل واحد های مختلف ، بالاخص واحد مالی و واحد فروش ، که این شرکت را در پیاده سازی موفق نرم افزار ها یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

پروژه استقرار نرم افزار ArianERP در صنايع فرش و موكت بابل با موفقیت به پایان رسید

تصاویری از محیط نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

  • گزارشات ماتریسی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارشات مقایسه ای | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گزارش مرور حسابها | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • گروه تفصیلی | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم
  • صدور اسناد | نرم افزار حسابداری مالی آرین سیستم

خوشحال می شویم سوالات خود را در مورد این مقاله از ما بپرسید تا بیشتر بتوانیم شما را یاری نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *