مشاوره
جلسه دموکاتالوگ
عضویت در خبرنامه

دریافت لوح کارآفرین برتر در کنفرانس ملی کارآفرینی

دریافت لوح کارآفرین برتر در کنفرانس ملی کارآفرینی

سومین کنفرانس ملی کارآفرینی با رویکرد ایجاد اشتغال، توسعه پایدار کسب و کار و کارآفرینی در تاریخ 25 آذرماه 1396 با حضور دبیرکل اتاق بازرگانی ایران، مسئولین کشوری، صاحبان بنگاه های اقتصادی و کارآفرینان برگزار شد و مدیریت عامل گروه داده پردازی آرین سیستم نیز به این کنفرانس دعوت شد. در این همایش بزرگ، بسیاری از کارآفرینان در حوزه های مختلف کسب و کار حضور داشتند و در پایان 65 نفر از کارآفرینان برتر کشور مورد تقدیر قرار گرفتند که شرکت آرین سیستم نیز افتخار حضور در این جمع را داشت.

گروه داده پردازی آرین سیستم توسط گروهی از متخصصین دانشگاهی حوزه نرم افزار و حسابداری با رهبری و مدیریت جناب آقای رنجبران، به منظور توسعه و ارتقای اتوماسیون سازی ادارت و سازمانها از سال 1388 فعالیت خود را رسما آغاز کرد و در طی این سالها با اتکا به رویکرد مشتری مداری، طراحی و عرضه محصولات نرم افزاری با کیفیت ممتاز و بکارگیری فارغ التحصیلان و نیروی انسانی با استعداد و متعهد توانسته است یکی از پیشگامان سازنده نرم افزارهای اتوماسیون اداری در ایران باشد.

لوح کارآفرینی | آرین سیستم

لوح کارآفرینی | آرین سیستم

فرهنگ کارآفرینی در آرین سیستم

آرین سیستم در سالهای اخیر توجه ویژه ای به مسئله بیکاری فارغ التحصیلان نشان داده است و اعتقاد دارد عدم بها دادن به فرهنگ کارآفرینی، منجر به بیکاری جوانان این مرز و بوم شده است. اغلب آسیب های اجتماعی و بسیاری از معضلات فرهنگی و اقتصادی جامعه، ناشی از بیکاری می باشد و بر همین اساس، موضوع کارآفرینی یک مسئله بسیار ارزشمند و مقدس در کشور ما می باشد. مدیران گروه داده پردازی آرین سیستم به خوبی می دانند که با توجه به شرایط خاص اقتصادی مملکتی، کارآفرینی نوعی جهاد محسوب می شود و نیروی محرکه چرخ اقتصاد کشور را تنها با کارآفرینی می توان تامین کرد.

رویکرد کارآفرینی در آرین سیستم

از روزی که آرین سیستم و شرکت های زیرمجموعه آن تاسیس شد، نگاه ویژه ای به اشتغال زایی و بکارگیری جوانان متخصص داشت. لذا تمام همت خود را در راستای تولید نرم افزارهای یکپارچه و منعطف سازمانی و با کاربری آسان بکار گرفت و رویکرد مشتری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داد. کیفیت محصولات آرین سیستم به حدی بود که سازمان ها و شرکت هایی که از نرم افزارهای مالی و اتوماسیون اداری آرین سیستم استفاده می کردند، رضایت کاملی از مشتری مداری، عملکرد و کیفیت نرم افزارها داشتند. همین عامل سبب شد که کیفیت خاص و ممتاز نرم افزارهای آرین سیستم به تدریج زبانزد خاص و عام شد و نام آرین سیستم از طریق تبلیغات دهان به دهان مشتریان رضایتمند آرین سیستم موجب شد تا شرکت ها و سازمان های دیگر نیز به محصولات نرم افزاری آرین سیستم اعتماد کنند.

رویکرد کارآفرینی | آرین سیستم

رویکرد کارآفرینی | آرین سیستم

همزمان با افزایش تعداد مشتریان، فرآیند جذب نیروی انسانی در آرین سیستم نیز آغاز گشت و سعی شد بهترین ها جذب این مجموعه شوند. آرین سیستم با ارائه فرصت های شغلی در ردیف های شغلی گوناگون، توانست جوانان متخصصی که استعدادهایشان به علت بیکاری جامعه کور شده یود را به بازار کار بکشاند و از استعداد، تخصص و توانایی هایشان به نحو احسن استفاده کند. مدیریت آرین سیستم به عنوان یکی از کارآفرین های نمونه کشور و در راستای رونق کسب و کار و اشتغال زایی، حمایت از فارغ التحصیلان دانشگاهی با استعداد را حمایت از استقامت ملی و توسعه پایدار کشور می داند. لذا سبک رهبری و مدیریت سازمانی آرین سیستم به گونه ای است که نیروی انسانی زبده، سرمایه های اصلی شرکت محسوب می شوند و بر همین اساس درب های استخدام در آرین سیستم همیشه به روی متخصصان باز می باشد. این آرمان ها و سیاست های کاری آرین سیستم در طی چند سال فعالیت خود در عرصه تولید نرم افزارهای مالی و اتوماسیون اداری سبب شد که در سومین کنفرانس ملی کارآفرینی، شرکت آرین سیستم به عنوان یکی از کارآفرینان برتر کشور انتخاب شود و لوح زرینی بابت تلاش های آرین سیستم در رشد فرهنگ مقدس کارآفرینی دریافت کند.

دانلود PDF | تقدیرنامه سومین کنفرانس ملی کارآفرینی به گروه آرین سیستم

دانلوددانلود این مقاله : تقدیرنامه سومین کنفرانس ملی کارآفرینی به گروه آرین سیستم
فرمت : PDF حجم 1 مگابایت

دسترسی به مقالات مرتبط:

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

 1. سامان
  28 دسامبر 2017 ساعت 12:30

  موفق باشید

  • مشاورین آرین سیستم
   8 ژانویه 2018 ساعت 15:13

   با تشکر از شما

   ممنون که مشتریان آرین سیستم از موفقیت های ما خوشحال می شوند.