بیشتر بخوانید

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید!

به بهبود نظام‌مند و مستمر کارکنان از نظر دانش‌ها، مهارت‌ها، توانائی‌ها و رفتارهای مورد نیاز شغلی، آموزش کارکنان می گویند. سازمان‌ها جهت آموزش کارکنان و پیشبرد اهداف خود از نرم افزار آموزش کارکنان یا به عبارت دیگر نرم افزار آموزش پرسنل استفاده می‌نمایند.

به عبارت دیگر به فرآیندی که طی آن پرسنل یک سازمان، مهارت‌های مورد نیاز را در مورد شغل خود کسب می نمایند، فرایند آموزش کارکنان می گویند. در این فرآیند اطلاعات جدید به افراد آموزش داده شده و با ترکیب اطلاعات قبلی کسب شده موجب پیشرفت پرسنل و در نهایت موجب پیشرفت سازمان ‌می‌گردد.

خواندن مقاله نرم افزار آموزش کارکنان را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم؟

مدیران منابع انسانی
مدیران اداری شرکت‌ها
کارشناسان اداری

نرم افزار آموزش کارکنان چیست؟

نرم افزار جامع آموزش پرسنل از جمله مجموعه‌ نرم ‌افزارهایی است، که هدف آن کمک به مدیریت در خصوص فرآیند آموزش کارکنان جهت رشد شخصی پرسنل و رشد سازمان می‌باشد. نرم افزار آموزش پرسنل (Personnel training software) استانداردهای بین الملی را رعایت نموده و با ساختار آموزشی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی و خصوص نیز هماهنگی می‌باشد.

لازم به ذکر می باشد، که رشد شخصی فرآیندی مداوم و پیوسته بوده که سبب ‌می‌شود تا فرد از جایگاه روانی، مادی و معنوی کنونی خود به سمت جایگاه بهتر حرکت نماید.

چرا باید از نرم افزار آموزش کارکنان استفاده کنیم؟

باتوجه به این که آموزش کارکنان تاثیر بسیاری در پیشبرد اهداف یک سازمان دارد، استفاده از نرم افزار مدیریت آموزش کارکنان ‌می‌تواند در این امر خطیر گره گشا و همراه شرکت‌ها و سازمان‌ها باشد. با توجه به ویژگی‌هایی که نرم افزار آموزش کارکنان دارد استفاده از این نرم افزارها در هر سازمان و شرکتی امری ضروری است.

هدف از آموزش کارکنان سازمان چیست؟

در خصوص آموزش پرسنل سازمان‌ها اهداف متفاوتی را دنبال می کنند. با توجه به اهداف و سیاست‌های موجود در سازمان در خصوص امر آموزش در نهایت هدف از آموزش کارکنان توانمند سازی آن‌ها در جهت نیل به اهداف اصلی سازمان می‌باشد. مهم ترین اهداف آموزش کارکنان که بیشتر با استفاده از نرم افزار آموزش کارکنان صورت می گیرد، ‌می‌تواند به شرح تصویر زیر باشد.

مهم ترین اهداف آموزش پرسنل در نرم افزار آموزش کارکنان

مهم ترین اهداف آموزش کارکنان

مزایای آموزش پرسنل سازمان

آموزش پرسنل در سازمان منجر به بهبود کارایی پرسنل یک سازمان و در نهایت بهبود کارایی خود سازمان ‌می‌گردد. امر آموزش از روش سنتی فاصله گرفته و امروزه با استفاده از نرم افزار آموزش پرسنل انجام ‌می‌شود. از جمله مزایای آموزش پرسنل سازمان به شرح تصویر زیر می‌باشد:

مزایای آموزش پرسنل در نرم افزار آموزش کارکنان

مزایای آموزش پرسنل

ویژگی‌های نرم افزار آموزش کارکنان

نرم افزار آموزش کارکنان دارای ویژگی‌های مثبتی می‌باشد که با استفاده از آن ‌می‌توان به ویژگی‌های نرم افزار آموزش پرسنل دست یافت. برای استفاده از نرم افزار مذکور باید نسبت به خرید نرم افزار آموزش کارکنان اقدام شود. ما در مقاله ای دیگر به صورت کامل به مبحث ویژگی نرم افزار آموزش کارکنان پرداخته ایم، برای افزایش اطلاعات در این زمینه حتما مقاله ویژگی های نرم افزار آموزش کارکنان را مطالعه کنید.

در ادامه مواردی از ویژگی‌ها یا کارایی نرم افزار آموزش کارکنان قید شده است.

 • انطباق با بخشنامه‌ها و قوانین جاری سازمان
 • تعریف چارت سازمانی
 • تعریف دوره‌های مختلف آموزشی و اهداف دوره‌ها
 • امکان اتصال به سامانه‌های الکتریکی و قابلیت تحت وب بودن آن
 • تعریف حساب کاربری برای پرسنل و اطلاعات مدرسین دوره آموزشی
 • امکان تهیه گزارش‌های مورد نیاز از دوره‌های برگزار شده

نکته: آموزش صرف ‌نمی‌تواند راه گشای تمامی مشکلات یک سازمان باشد. اما آموزش موثر کمک قابل توجهی در جهت پیشبرد اهداف سازمان خواهد داشت. استفاده از نرم افزار آموزش کارکنان ‌می‌تواند آموزش موثر را تسهیل نماید.

6 دلیل اهمیت آموزش پرسنل

گاهی اوقات کارکنان به علت تغییر تکنولوژی یا توسعه روش‌های جدید و به دلیل عدم آموزش از جانب سازمان، صلاحیت کافی جهت تصدی یک پست شغلی را از دست می دهند. هر چند آموزش برای سازمان هزینه و زمان بر است، اما یک سازمان به دلایل مختلف بایستی نسبت به آموزش کارکنان خود اقدام نماید.

باتوجه به گسترش روز افزون تکنولوژی از جمله تولید نرم افزار آموزش کارکنان امر آموزش آسان تر ‌می‌شود. از جمله دلایل اهمیت آموزش پرسنل به موارد زیر ‌می‌توان اشاره نمود:

دلایل اهمیت نرم افزار آموزش کارکنان

دلایل اهمیت نرم افزار آموزش کارکنان

بهبود مهارت و دانش پرسنل

با سرمایه‌ گذاری بر روی منابع انسانی توسط سازمان، نتیجه و بهره آن نیز به خود سازمان بر ‌می‌گردد. اجرای برنامه‌های آموزشی با استفاده از نرم افزار آموزش پرسنل منجر به پیشرفت دانش و مهارت پرسنل ‌می‌شود. با بهبود مهارت و دانش پرسنل بهره وری کارکنان افزایش ‌می‌یابد. این امر در نهایت منجر به افزایش سود و کارایی سازمان ‌می‌گردد.

برآورده کردن توصیه‌های ارزیابی عملکرد

با بررسی ارزیابی عملکرد پرسنل یک سازمان، مشکلات پرسنل قابل شناسایی ‌می‌گردد. با شناسایی مشکلات موجود، سازمان ‌می‌تواند با اقدام به موقع از جمله آموزش صحیح کارکنان نسبت به رفع مشکلات اقدام نماید. با توجه به هماهنگی‌های مورد نیاز جهت برگزاری یک دوره آموزشی، نرم افزار آموزش کارکنان این امر را تسهیل ‌می‌نماید.

آماده سازی کارکنان برای مسئولیت‌های مهم تر

هنگامی که کارکنان یک سازمان بخواهند در مسئولیت‌های مهم تر و پست شغلی بالاتر مشغول به فعالیت شوند، بایستی آمادگی قبلی پست شغلی مورد نظر را داشته باشند. با اجرای برنامه‌های آموزشی، پرسنل مهارت‌هایی را کسب کرده و در نتیجه آمادگی لازم جهت مسئولیت‌های مهم تر کسب می نمایند.

شرکت‌ها و سازمان‌ها از نرم افزار آموزش پرسنل برای آماده سازی کارکنان جهت مسئولیت‌های مهم تر ‌می‌توانند استفاده نمایند.

ارزش بخشی به کارمندان

با اجرای برنامه‌های آموزشی در یک سازمان، کارکنان به این نتیجه می رسند که روی آن‌ها سرمایه گذاری شده است، در نتیجه با فراگیری آموزش‌ها مهارت‌ها و توانایی‌های آن‌ها افزایش ‌می‌یابد. افزایش مهارت و توانایی کارکنان موجب بروز حس ارزشمندی کارکنان برای سازمان ‌می‌گردد. قابل ذکر می‌باشد که ارائه آموزش‌های مورد نیاز برای افزایش مهارت کارکنان با استفاده از نرم افزار آموزش کارکنان امکان پذیر می‌باشد.

بررسی و آزمایش کارایی سیستم مدیریت عملکرد

مجموعه‌ای به هم پیوسته از سیاست‌ها و اقداماتی که با تمرکز بر عملکرد فردی کارکنان موجب دستیابی به اهداف سازمان ‌می‌شود مدیریت عملکرد نامیده ‌می‌شود.

براساس تعریف فوق یک سازمان برای دستیابی به اهداف خود، باید به عملکرد فردی کارکنان توجه ویژه داشته باشد. زیرا رشد عملکرد فردی هر کارمند موجب رشد سازمان ‌می‌گردد. سازمان برای رشد عملکرد فردی کارکنان باید نسبت به اجرای برنامه‌های آموزشی مناسب اقدام نماید. با توضیحات ارائه شده اهمیت آموزش پرسنل در خصوص بررسی و آزمایش کارایی سیستم مدیریت عملکرد مشخص ‌می‌گردد.

از جمله فواید اعمال مدیریت عملکرد به موارد زیر ‌می‌توان اشاره نمود:

 • برآورد نیاز‌های آموزشی
 • ایجاد معیارهای صحیح برای جابجایی و ترفیع شغلی پرسنل
 • کاهش نارضایتی‌ها در سازمان
 •  امکان تعیین اعتبار و دقت در آزمون‌های استخدامی

مهارت‌های استفاده از کامپیوتر و فناوری اطلاعات را بهبود می‌بخشد

با گسترش روز افزون تکنولوژی و استفاده سازمان‌ها و شرکت از این تکنولوژی، نیازمندی مهارت‌های استفاده از کامپیوتر و فناوری اطلاعات در میان کارکنان یک سازمان امری ضروری و حیاتی می‌باشد. زیرا همه کارکنان برای ایجاد نمودارها، تایپ نامه، استفاده از نرم افزار‌های آموزشی مانند نرم افزار آموزش کارکنان و… بایستی از کامپیوتر استفاده نمایند. در نتیجه سازمان‌های برای افزایش مهارت استفاده از کامپیوتر باید نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی برای پرسنل خود، اقدام نمایند.

نکات مهم قبل از خرید نرم افزار آموزش کارکنان

هنگامی که یک سازمان یا حتی یک شخص بخواهد نسبت به خرید یک نرم افزار اقدام نماید، ابتدا باید هدف از خرید نرم افزار را بداند و سپس با آگاهی کامل در خصوص کارایی نرم افزار اقدام نماید.

زیرا در صورت خرید نرم افزاری که مطابق با نیاز افراد یا سازمان نباشد منجر به هدر رفت هزینه‌های صورت گرفته ‌می‌شود. از جمله نکات مهم که قبل از خرید نرم افزار آموزش پرسنل باید به آن توجه شود شامل موارد زیر است.

بهره گیری آنلاین و تحت وب سامانه آموزش کارکنان

قابلیت بهره گیری آنلاین و تحت وب بودن نرم افزار آموزش کارکنان از جمله نکات ضروری می‌باشد، که در زمان خرید نرم افزار باید به آن توجه کرد. زیرا افزایش سرعت و راحتی در انجام فرایندهای سازمان از جمله مهم ترین نیازمندهای مدیران سازمان می‌باشد.

در نتیجه در صورتی که نرم افزار خریداری شده قابلیت بهره گیری آنلاین را داشته باشد، این نیاز مدیران برآورده شده و در هر ساعتی از شبانه روز و در هر مکانی آن‌ها ‌می‌توانند به نرم افزار آموزش پرسنل دسترسی داشته باشند و اقدامات مورد نیاز را انجام دهند.

تعریف تعداد نامحدود کاربران

یکی از ویژگی‌های نرم افزار آموزش کارکنان با توجه به تعداد کارکنان هر سازمان و امکان افزایش پرسنل در آینده، باید این باشد که قابلیت تعریف تعداد نامحدود کارکنان را داشته باشد. در صورتی که نرم افزار آموزش پرسنل قابلیت فوق را نداشته باشد، در آینده سازمان مجبور به انجام هزینه مجدد خواهد شد.

یکپارچگی نرم افزار آموزش کارکنان

دسترسی به اطلاعات کارکنان تمامی بخش‌های یک سازمان جهت برنامه ریزی کارکنان امری ضروری است. به همین علت هنگامی که یک سازمان قصد خرید نرم افزار آموزش کارکنان را داشته باشد، بایستی نرم افزار آموزش کارکنان (Staff Training Software) قابلیت اتصال به بخش‌های مختلف سازمان را داشته باشد.

موثرترین راهکار برای اثربخشی آموزش کارکنان چیست؟

آموزش سبب ‌می‌شود تا کارمندان نیروی لازم برای عملکرد مناسب را کسب کنند. زیرا آموزش هدفمند موجب ترغیب کارکنان به کار شده و در نتیجه انگیزه کارمندان برای فعالیت بیشتر ‌می‌گردد.

افزایش عملکرد کارکنان و پیشرفت آن‌ها نیز منجر به پیشرفت سازمان ‌می‌گردد. روش‌های ذکر شده در تصویر زیر از جمله موثر ترین راهکارها برای اثر بخشی آموزش کارکنان می‌باشد.

راهکارهای اثربخشی آموزش پرسنل در نرم افزار آموزش کارکنان

راهکارهای اثربخشی آموزش کارکنان

 • استفاده از آموزش کوتاه در مقابل آموزش‌های سنتی طولانی

روش‌های یادگیری و آموزش‌های طولانی موجب خستگی و غیر عملی شدن آموزش ‌می‌گردد. برای اثر بخشی آموزش کارکنان مناسب تر است، که از روش‌های آموزشی کوتاه ‌مدت و کوچک مقیاس (مانند پرسش وپاسخ در حین آموزش) استفاده شود.

 • استفاده از آموزش‌های شخصی در مقابل آموزش‌های گروهی

به علت نیاز‌های متفاوت کارکنان به آموزش، ابتدا باید نیازهای آموزشی هر فرد شناسایی شده و سپس براساس نیازهای افراد اقدام به آموزش شود. زیرا آموزش اضافی موجب خستگی و در نهایت عدم فراگیری کارکنان ‌می‌شود.

 • آموزش روزانه

آموزش به صورت یک جلسه در ماه یا سال نمی‌تواند منجر به نتایج مطلوب شود. به همین علت علاوه بر آموزش مستمر دوره‌ای باید کارمندان را نیز در جهت تمرین و تکرار آموزش‌ها تشویق نموده تا سازمان به نتایج مورد نظر دست یابد.

 • ایجاد اشتیاق جهت آموزش در کارکنان

در صورتی که کارکنان آموزش را به عنوان یک تکلیف تشخیص دهند، نتایج آموزش ‌نمی‌تواند مفید باشد. به همین دلیل ابتدا باید نسبت به ایجاد علاقه جهت آموزش اقدام شود و سپس آموزش صورت گیرد.

 • آموزش مبتنی بر فناوری روز و پیشرفته

استفاده از فناوری‌های پیشرفته مانند نرم افزار آموزش کارکنان، منجر به تمرکز بر یادگیری، آموزش در زمان‌های بعد از ساعت کاری، امکان انتقال سریع نکات آموزشی و… ‌می‌گردد.

 • خود آموزی و به اشتراک گذاری آموزش‌ها

یادگیری و پیشرفت از مسائل اصلی جهت پیشبرد اهداف هر سازمانی می‌باشد. نه تنها آموزش ‌می‌تواند راه گشای این امر باشد، بلکه باید نسبت به خود آموزی‌ها و اشتراک گذاری آموزش‌ها نیز توجه ویژه شود.

نتیجه گیری

یکی از راه‌های دستیابی به موفقیت در سازمان‌ها آموزش مستمر کارکنان می‌باشد. باتوجه به هزینه و زمان بر بودن آموزش، باید این امر به صورت صحیح صورت گیرد، تا آموزش نتایج مطلوبی در پی داشته باشد. جهت به نتیجه رسیدن تلاش‌های سازمان در زمینه آموزش علاوه بر نیاز سنجی آموزشی، استفاده از فناوری‌های جدید ‌می‌تواند موثر واقع شود.

از جمله فناوری‌های جدید در زمینه آموزش به مانند نرم افزار آموزش کارکنان ‌می‌توان اشاره کرد. به همین علت در این مقاله به بررسی نرم افزار آموزش پرسنل پرداختیم. درپایان اگر سوال و یا نظری درباره این مقاله دارید از طریق درج دیدگاه با ما در ارتباط باشید.

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
فقط 4 ثانیه تا دانلود فایل فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا فایل دانلودی را برایتان ایمیل کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ اتوماسیون اداری فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار حسابداری فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار اتوماسیون اداری فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار حسابداری فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
چند ثانیه دیگر اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار ArianERP برایتان ارسال می شود.
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا اطلاعات را برایتان ایمیل کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار خزانه داری فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار خزانه داری فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
هورااا .... ، شما با موفقیت درخواست خود را در سیستم ثبت کردید
فایل درخواستی شما به سرعت در حال ارسال است . . .
تا حداکثر 5 دقیقه دیگر فایل مورد نظر را در ایمیل خود دریافت می کنید ، توجه کنید که اگر در پوشه اسپم رفته بود ، ایمیل را NOT SPAM بزنید
شما می تونید تا اون موقع ، فرم درخواست دمو نرم افزار را پر نمائید ، تا با ویژگی نرم افزار های ما از نزدیک آشنا شوید.
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار اموال و دارائیهای ثابت فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار اموال و دارائیهای ثابت فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
با تشکر از شما ، شما با موفقیت اطلاعات خود را ثبت کردید
درخواست شما به سرعت در حال پیگیری است ...
تا حداکثر 5 دقیقه دیگر ایمیلی برای شما ارسال می کنیم ، حتما آن را مطالعه نمائید تا برای دمو نرم افزار اطلاعات مورد نیاز را در سایت پر نمائید ، خب تا ایمیل به دست شما برسد درخواست دمو خود را تکمیل نمائید.
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزارفروش و حسابداری فروش فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار فروش و حسابداری فروش فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار انبار و حسابداری انبار فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار انبار و حسابداری انبار فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار خرید و تدارکات داخلی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار خرید و تدارکات داخلی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار پرسنلی و احکام فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار پرسنلی و احکام کارگزینی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار حقوق و دستمزد فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار حقوق و دستمزد فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار BPMS فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار BPMS فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار آرشیو اسناد فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار آرشیو اسناد فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار ارتباط با مشتریان CRM فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار CRM فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار ArianERP فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار ArianERP فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار نگهداری و تعمیرات PM فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات PM فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار سفارشات خارجی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار سفارشات خارجی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار بهای تمام شده فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار بهای تمام شده فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار کنترل کیفیت فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار کنترل کیفیت فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار برنامه ریزی تولید فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار برنامه ریزی تولید فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار پخش مویرگی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزارپخش مویرگی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار امور سهام فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار امور سهام فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار بازرگانی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار بازرگانی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار منابع انسانی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار منابع انسانی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار حضور و غیاب فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار حضورغیاب فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار مدیریت قراردادها فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار مدیریت قراردادها فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار تصمین کیفیت فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار تضمین کیفیت فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزار صورتهای مالی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار صورتهای مالی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزار صورتهای مالی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال درخواست دمو نرم افزارحسابداری ارزی فاصله دارید!
مدیریت کامل اطلاعات فقط در یک دیتابیس
امکان شبکه و کاربر نامحدود !!
نصب و آموزش حضوری کاملا رایگان !
فقط 4 ثانیه تا ارسال کاتالوگ نرم افزارحسابداری ارزی فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا کاتالوگ را به ایمیلتان ارسال کنیم
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

 • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم