نرم افزار دبیرخانه | آرین سیستم

دانلود نرم افزار دبیرخانه رایگان – سیستم دبیرخانه تحت وب

نرم افزار دبیرخانه قلب تپنده سیستم اتوماسیون اداری سازمان می باشد که بخش عمده ای از امور نامه نگاری در آن رسیدگی و انجام میشود. سازمانی که مجهز به سیستم دبیرخانه و بایگانی تحت وب باشد، امنیت اطلاعات و سرعت گردش مکاتبات اداری آن بسیار بالا میرود و همچنین با دقت مضاعفی میتوان به کنترل و مدیریت نامه های اداری سازمان پرداخت. کارمندان به طور متوسط 1-2 ساعت در روز به دنبال اطلاعات میگردند. اگر به طور متوسط یک سازمان متوسط 8 کارمند داشته باشد و به طور متوسط 2 ساعت در روز را صرف بایگانی یا جستجوی اسناد بکنند، به طور متوسط اگر 218 روز کاری را در نظر بگیریم، 3.488 در سال تلف می شود. در حالی که نرم افزار دبیرخانه تلاش های ناکارآمد را از طریق قفسه ها و سیاه چال های ذخیره سازی کم نور منقبض می کند.

بدون گردش کار آهسته و پر هزینه که توسط کاغذ و گردش کار سند غیر متمرکز به ارمغان می آورد سازمان شما می تواند در نهایت با سرعت دیجیتال حرکت کند. با نرم افزار دبیرخانه به راحتی کلیه اسناد خود را ضبط و با توقف صرف وقت و هزینه برای جستجو، در هر ثانیه هر آنچه از اسناد بایگانی شده در نرم افزار دبیرخانه نیاز دارید پیدا کنید.

میخواهم دموی نرم افزار دبیرخانه آرین سیستم را ببینم

نرم افزار دبیرخانه آرین سیستم چه کاربردی دارد؟

 • سازمان هایی که بر اساس سیاست های تعیین شده، نیاز به برقراری و تامین امنیت بسیار بالا برای اسناد و مدارک سازمانی هستند، با نرم افزار دبیرخانه تحت وب می توانند مقدار اهمیت و یا میزان سری بودن اسناد و مدارک را طبقه بندی کنند و دسترسی های مختلفی بر اساس ضوابط سازمان، برای گروه های کاربری و یا پرسنل خود تعریف کنند.
 • ارگان هایی که با حجم زیادی از نامه نگاری ها مواجه هستند، می بایست مدیریت دقیق و سریعی روی مکاتبات سازمانی خود داشته باشند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن و بدون هیچگونه خطایی، کنترل کاملی روی گردش نامه ها، دفتر اندیکاتور، پیوست ها و بایگانی نامه های سازمان داشته باشند. با نرم افزار دبیرخانه آرین سیستم، یک سیستم دبیرخانه تحت وب بسیار قدرتمند و هوشمند در سازمان پیاده سازی میشود که موجب افزایش چند برابری راندمان سیستم مکاتبات اداری سازمان خواهد شد.
 • بانک ها، نهاد ها و سازمان هایی که دارای چندین شعبه در سطح شهر و کشور هستند و نیاز به انجام مکاتبات اداری سریع با پرنسل شعب مختلف دارند، با سیستم دبیرخانه و نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب آرین سیستم می توانند کلیه شعب خود را مجهز به سیستم هوشمند دبیرخانه و بایگانی الکترونیکی کنند و از مزایای اتوماسیون اداری تحت وب در امور اداری و سازمانی خود استفاده کنند.

امکانات و قابلیت های نرم افزار دبیرخانه آرین سیستم

نرم افزار دبیرخانه با اکثر ویژگی ها و توابع آن می تواند میلیون ها فایل را اداره کند و با ظرفیت چندین بتا بایت بایگانی قابل تنظیم است. ما می دانیم قابلیت جستجو ویژگی برجسته هر نرم افزار آرشیو اسناد خوب است، اما مزایای استفاده از فن آوری نرم افزار دبیرخانه و ویژگی های خاصی که شما در نرم افزار دبیرخانه نیاز دارید تا سطح معنی داری نسبت به قابلیت جستجو را به شما بدهد، شامل موارد زیر می باشد:

 • حجم داده ها را در تولید اسناد کاهش می دهد
 • کاهش خطر و دسترسی به داده های ثانویه برای گزارش و تحلیل
 • بایگانی اسناد بر اساس ویژگی های خاص از جمله اندازه فایل، تاریخ ایجاد و آخرین تاریخ دسترسی
 • قابلیت جستجوهای فوق العاده برای پیدا کردن فایل ها در عرض چند ثانیه
 • معماری ابرهای موازی شبکه قدرتمند حاکم بر کارآیی
 • داده های فایل ذخیره شده در مناطق مشخص شده و مناطق جغرافیایی
 • دسترسی به اطلاعات را بدون افشای داده ها حفظ می کند
 • کاهش سرمایه و هزینه عملیاتی، بهبود مدیریت اطلاعات
 • ابزار جستجوی جامع برای حمایت از کشف الکترونیکی و درخواست انطباق
 • کاهش قابل توجهی بار اداری پاسخ به درخواست اطلاعات

حتما بخوانید: چرا شرکت شما به سیستم اتوماسیون اداری تحت وب نیاز دارد؟

مشاوره و درخواست دموی نرم افزار دبیرخانه و بایگانی آرین سیستم

انتخاب شما در نرم افزار دبیرخانه بر بهره وری سازمان تاثیر می گذارد. کارکنان شما نیاز به دسترسی به تمام فایل های ذخیره شده در بسیاری از مکان های سازمانی دارند. نرم افزار بایگانی اسناد آرین سیستم از هدر رفتن زمان و انرژی کارمندان برای پیدا کردن اطلاعاتی که به آن نیاز دارند جلوگیری می کند و شرایط دسترسی سریع به فایل ها و مدیران را برای کارکنان فراهم می کند. راهکارهای آرشیو بایگانی اسناد در نرم افزار دبیرخانه طی سال های فعالیت آرین سیستم همسو با بروزرسانی ها و استانداردهای آرشیو اسناد تکامل یافته است و امروزه تعداد کثیری از سازمان های بزرگ توانسته اند فرآیند بایگانی اسناد خود را بهینه کنند. در حالی که زنجیره های محافظتی در نرم افزار آرشیو اسناد آرین سیستم از حاکمیت اطلاعات و انعطاف پذیری پشتیبانی می کند، امنیت فایل ها توسط نرم افزار دبیرخانه بسیار امن و تضمین شده است.

اگر شما هم فکر می کنید نرم افزار دبیرخانه آرین سیستم پاسخگوی نیاز آرشیو اسناد در واحد دبیرخانه سازمان شما می باشد، می توانید بر روی بنر زیر کلیک و بعد از پر کردن درخواست دمو نرم افزار دبیرخانه، منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید. کارشناسان آرین سیستم بعد از تماس با شما، سوالاتی در زمینه نوع فعالیت، بزرگی و کوچکی مجموعه، تعداد کارمندان، میزان و نوع اسناد و …. سازمان از شما می پرسند و نسبت به اطلاعات به دست آمده و نیازسنجی، پیشنهادات لازم را به شما ارائه می کنند. در مرحله بعد جلسه ای برای معرفی بیشتر امکانات نرم افزار بایگانی و آرشیو اسناد آرین سیستم با شما هماهنگ می شود تا بیشتر و به شکل حضوری با محیط کاربری و ماژول های نرم افزار مالی و اداری آرین سیستم آشنا بشوید.

نرم فزار بایگانی اسناد | آرین سیستم

12 پاسخ
 1. مهدی
  مهدی می گوید

  سلام
  تمام مراحل طبق راهنماعمل کردم ولی dabirkhaneh control center در منو استارت من پیدا نشد
  هم sql رو نصب کردم و هم .NET رو

  پاسخ
  • راهنمای آرین سیستم
   راهنمای آرین سیستم می گوید

   با سلام
   برای نصب برنامه و کلیه برنامه های موردنیاز از قبیل اس کیو ال سرور ، دات نت فریموورک و … فقط کافی است ستاپ اصلی برنامه اجرا شود تا عملیات نصب آغاز شده و کلیه نیازمندیهای مربوطه به صورت خودکار نصب شوند و نیازی به اجرای جداگانه سایر برنامه ها نیست.
   توجه داشته باشید جهت نصب صحیح نیازمندیهای برنامه از قرار دادن فایل ستاپ برنامه داخل پوشه های دارای نام فارسی خودداری فرمایید.
   با توجه به اینکه برای اجرای صحیح برنامه نیاز به نصب اس کیو ال سرور می باشد که با اجرای ستاپ برنامه به صورت اتوماتیک انجام می شود ، در صورتیکه برای اولین بار است که اقدام به نصب برنامه می کنید، بسته به سرعت و قدرت سیستم شما ممکن است نصب برنامه مدتی طول بکشد که طبیعی می باشد.
   در صورتی که در صفحه ورود به برنامه ، پس از وارد کردن رمز برنامه با خطا روبرو شدید ، به راهنمای رفع خطای اتصال به اس کیو ال سرور موجود در پوشه Help در بسته دانلود شده مراجعه فرمایید.
   باز مشکلی بود به اینجا مراجعه کنید و سوال فرمایید.
   abrarsystem.ir

   پاسخ
 2. امیر حسین
  امیر حسین می گوید

  سلام
  پسورد فایل دبیرخانه را برای باز کردن فایل rar نتوانستم پیدا کنم . لطف می فرمایید راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 3. مهدی علی اصغری
  مهدی علی اصغری می گوید

  سلام مجدد
  من این نرم افزار رو رو ویندوز 7 نصب کردم و باز هم توو منو استارت قسمتی که باید تنظیمات شبکه رو انجام بدم نمی یاد
  چکار باید بکنم

  پاسخ
 4. مهدی علی اصغری
  مهدی علی اصغری می گوید

  سلام، من رو ویندوز 10 نصب کردم برنامه رو اما دو تا فایل dotNET Framework 2.0 Service Pack 2 و نیز Windows Installer 45 موقع ران کردن نصب نشده و ارور میده.و اینکه من Microsoft SQL server 2014 رو نصب کدم و تنضیمات داخل راهنمایی PDF شما رو در SQL پیاده سازی کردم . اما نتیجه همه این حرف ها این بود که :
  Dabirkhane Control Center در منو استارت من توو قسمت نرم افزار ابرار سیستم نیست که تنظیمات شبکه گفته شده در فایل راهنمای شما رو پیاده سازی کنم. و در هنگام اجرای نرم افزار اورو مید.
  لطفاً کمک کنین تا بتونم این نرم افزار رو نصب کنم

  پاسخ
  • مشاورین آرین سیستم
   مشاورین آرین سیستم می گوید

   با سلام به کاربر گرامی
   با تشکر از شما که در سایت نظر خود را ثبت کرده اید.
   windows installer 4.5 برای ویندوز های NT5.0 یعنی همان ویندوز xp و پائین تر استفاده می شود. و نیازی نیست شما این نرم افزار را نصب نمائید ، چون ویندوز های NT 6.0 به بعد در خودشان این نرم افزار وجود دارد ولی برای استفاده از نرم افزار دبیرخانه بایستی از نرم افزار dotnet framework استفاده نمائید ، برای اینکار بایستی نرم افزار دات نت فرم ورک 3.5 که دانت 2 هم داخل آن هست برای ویندوز 10 را دانلود نمائید و نصب نمائید.
   بعد از نصب این نرم افزار دیگه خطایی که فرمودید را مشاهده نخواهید کرد

   پاسخ
 5. بنیاد نهج البلاغه
  بنیاد نهج البلاغه می گوید

  نسخه ددمو رو نصب کردم ولی برای اجرا نیاز به دیتابیس می باشد
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
در صورتی که سوالی ندارید به دیگران کمک کنید تا مشکلشان حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *