بیشتر بخوانید

خواندن این مقاله جذاب را از دست ندهید!

در شرف نزدیک شدن به روز حسابدار در ایران هستیم و بسیاری از مردم به دنبال راهی برای خوشحال کردن دوست، همسر یا همکار حسابدار خود هستند. علاوه بر تبریک روز حسابدار، دریافت هدیه ای از جنس حسابداری در روز حسابدار سبب خوشحالی دوچندان حسابداران و علاقمندان به شغل حسابداری خواهد شد.در این مقاله ما به شما یک هدیه ویژه و ارزشمند برای همسر، دوست، همکار و یا سایر بستگان حسابدارانتان معرفی می کنیم. شما می توانید با این هدیه ارزشمند دوستان خود را خوشحال نمایید، پس تا پایان مقاله با ماه همراه باشید.

ارسال کادوی 1 میلیون تومانی به حسابداران

شرکت آرین سیستم ضمن تبریک روز حسابدار به تمام حسابداران، از تاریخ 1 آذر تا تاریخ 30 آذرماه فرصت ویژه ای برای تمام علاقمندان به رشته حسابداری فراهم آورده است. در این فرصت ویژه همه علاقمندان می توانند یک میلیون تومان بن تخفیف خرید نرم افزار حسابداری فرداد را دریافت نمایند.
اگر شما هم از جمله افرادی هستید که می خواهید به مناسبت روز حسابدار یک هدیه ویژه و کارآمد برای همکار، دوست و یا بستگان خود تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم حتما بن تخفیف خرید نرم افزار حسابداری فرداد را به آن ها هدیه بدهید.

هدیه ویژه تبریک روز حسابدار

هدیه ویژه تبریک روز حسابدار

نرم افزار حسابداری فرداد دارای 8 ماژول حسابداری مالی، فروش، انبار، دریافت و پرداخت، اموال و دارایی ثابت،حقوق و دستمزد، تولید و هوشمند پیام می باشد. این نرم افزار متناسب با نیاز استارت آپ ها، کارخانجات و شرکتها کوچک و متوسط تهیه شده است.

نرم افزار حسابداری فرداد دارای 4 بسته حسابداری پیمانکاری، حسابداری خدماتی، حسابداری تولیدی و حسابداری بازرگانی می باشد. شما می توانید با توجه به نوع کسب و کار خود هریک از بسته های نرم افزاری حسابداری شرکتی فرداد را با تخفیف یک میلیون تومانی خریداری کنید. این فرصت محدود بوده و فقط از تاریخ 1400/09/01 تا تاریخ 1400/09/30 فرصت دارید که با 1,000,000 تومان تخفیف نرم افزار حسابداری شرکتی فرداد را خریداری نمایید. پس سریع تر برای خرید نرم افزار و دریافت هدیه ویژه با واحد فروش شرکت آرین سیستم به شماره 43027-021 تماس گرفته و با ذکر کد تخفیف به کارشناسان فروش شرکت از تخفیف 1 تومانی خرید نرم افزار حسابداری شرکتی فرداد استفاده کنید.

کد تخفیف: fardad15azar
آخرین فرصت استفاده از کد تخفیف تا تاریخ 30 آذرماه 1400 می باشد.

علاوه بر بن تخفیف 1,000,000 تومانی، شما می توانید دموی نرم افزار حسابداری شرکتی فرداد را به صورت رایگان دانلود کرده، با بخش‌های مختلف نرم افزار کار کنید و به صورت دقیق تمام قابلیت‌های نرم افزار فرداد را بررسی کنید. پس عجله کنید و همین الان با دموی رایگان نرم افزار فرداد تمام ویژگی‌های آن را در سیستم خود بررسی کنید. پس از اطمینان از کاربردی بودن نرم افزار حسابداری فرداد برای کسب و کارخود، با استفاده از بن تخفیف یک میلیون تومانی این نرم افزار حسابداری شرکتی را تهیه کرده و تحولی عظیم در واحد مالی و حسابداری شرکت خود ایجاد کنید. فراموش نکنید که فرصت استفاده از بن تخفیف 1 میلیون تومانی تا 30 آذر می باشد و امکان تمدید آن وجود ندارد، پس عجله کنید و این فرصتی که شرکت آرین سیستم فراهم نموده است، استفاده کنید.

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم