معرفی شرکت صنایع غذایی پیچک

  • نام مدیرعامل: ناصر پاشاپور
  • سال تاسیس: 1348
  • صنعت: تولید محصولات غذایی

شرکت صنایع غذایی پیچک فعالیت خود را در سال 1348 آغاز نموده و در زمینه تولید و بسته بندی انواع کمپوت، کنسرو، غذاهای منجمد و سایر انواع فرآورده های غذایی و همچنین خوراک دام و طیور در حال فعالیت می باشد.

در حال حاضر این شرکت بالغ بر 20 نوع محصول غذایی ازجمله انواع کنسرو های گوشتی و غیر گوشتی، سس های سرد و گرم، مربا، رب گوجه فرنگی و …. را در بازار توزیع می نماید. شرکت پیچک همواره در تلاش است که با استفاده از فن آوری های نوین محصولات باکیفیت بالا تولید کند.

معرفی شرکت صنایع غذایی پیچک

شرکت صنایع غذایی پیچک فعالیت خود را در سال 1348 آغاز نمود

نیاز مشتری

شرکت پیچک دارای تعداد زیادی واحد های بین سازمانی بوده و برای مدیریت و ایجاد هماهنگی بین واحد های خود دچار مشکل بود. عدم هماهنگی کامل بین سازمان ها سبب افزایش هزینه های شرکت و همچنین ایجاد مشکل در همکاری بین واحد های مختلف شرکت شده بود. به همین جهت شرکت برای رفع مشکلات خود تصمیم به تهیه یک نرم افزار یکپارچه گرفت.

اهداف مورد انتظار

پس از خرید نرم افزار حسابداری Arian ERP اهداف مورد انتظار شرکت صنایع غذایی پیچک عبارتند از:

  • امکان استفاده از تمام زیرسیستم های نرم افزار حسابداری به صورت مجزا
  • استفاده از اطلاعات زیر سیستم ها در کنار یکدیگر و جلوگیری از ثبت چند باره اطلاعات
  • صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی شرکت
اهداف مورد انتظار شرکت

اهداف مورد انتظار شرکت

چالش های پیش رو

پس از خرید نرم افزار حسابداری یکی از چالش هایی که شرکت با آن مواجه شد، انتقال اطلاعات از سیستم قبلی به نرم افزار جدید بود، که با تلاش تیم استقرار شرکت آرین سیستم در مدت زمان کوتاهی اطلاعات از سیستم قبلی به نرم افزار انتقال داده شده و شرکت پیچک توانست کار خود را با نرم افزار آغاز کند.

کار با نرم افزار Arian ERP از دیگر چالش های شرکت پیچک بود، که با استفاده از دوره پشتیبانی رایگان درنظر گرفته شده برای این شرکت، کارمندان شرکت پیچک از طریق آموزش پشتیبانان به سیستم مسلط شدند و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به راحتی توانستند عملیات حسابداری را در نرم افزار Arian ERP انجام بدهند.

ارزش آفرینی بعد از پیاده سازی

با خرید نرم افزار حسابداری یکپارچه Arian ERP امکان استفاده از زیرسیستم های حسابداری در تمام واحد ها فراهم شده است، به صورتی که امکان تهیه انواع گزارشات و ثبت اطلاعات در هر زیرسیستم به صورت مجزا وجود داشته باشد و در عین حال امکان استفاده از اطلاعات یک زیرسیستم در زیرسیستم دیگر وجود داشته باشد.

در واقع با استفاده از این نرم افزار حسابداری Arian ERP با یکی از اهداف مهم خود یعنی صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی در تمام واحد های بین سازمانی خود شدیم.

ارزش آفرینی بعد از پیاده سازی

ارزش آفرینی بعد از پیاده سازی

نظر مدیر عامل شرکت

آقای پاشاپور مدیرعامل شرکت صنایع غذایی پیچک گفتند:

نرم افزار یکپارچه Arian ERP امکان هماهنگی در واحد های بین سازمانی ما را فراهم نموده است و با افزایش هماهنگی ها در مقایسه با گذشته خطاهای احتمالی کاهش پیدا کرده است. با یکپارچه سازی نرم افزار بسیاری از فرایند ها ازقبیل ارسال فاکتور فروش از واحد فروش به واحد مالی به صورت اتوماتیک انجام شده و خیلی از فرایندهای سازمان که به صورت دستی انجام می شد، اتوماتیک شده است.

نرم افزار Arian ERP به ما کمک نموده است تا با اتوماتیک کردن اغلب فعالیت ها، هزینه و زمان اجرای بسیاری از فرایند های شرکت را کاهش دهیم. به علاوه با شخصی سازی بخشی اطاعات در سیستم حسابداری بسیاری از سیاست های شرکت را محقق نموه ایم.

مدیر عامل – شرکت صنایع غذایی پیچک

اعتبار شرکت ارائه دهنده و یکپارچه بودن نرم‌افزار برای پیچک امر بسیار مهمی بود، از این جهت با در نظر گرفتن این شاخص‌ها، در نهایت تصمیم به خرید نرم افزار Arian ERP گرفتیم.

ناصر پاشاپورhttp://pichak.co.ir/

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
تماس جلسه دمو کاتالوگ

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

  • شرایط کاری و نیازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار ArianERP در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره‌وری سازمان به شما ارائه دهیم
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم